Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share
 

 Rassid

Go down 
AuthorMessage
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn

Posts : 397
Reputatsioon : 0

Rassid Empty
PostSubject: Rassid   Rassid EmptySun Aug 08 2010, 18:09

Kindlasti tahavad mõned siit olla ka mõnest lahedast rassist, seega siin saate endale rassi taodelda, kui te ei soovi inimesed olla.
Pikemad tutvustused tulevad hiljem, aga muidu on võimalus olla üks järgnevatest.

Vampiir
Vampiirid on surematud, neil on võime loomi kontrollida, torme ja udu kontrollida. Nad toituvad AINULT inimverest ning saavad muundada kedagi teist vampiiriks. Vampiirid saavad omavahel lapsi, kuid harva. Vampiirid saavad lapsi ka teiste rasside esindajatega. Kui vampiir saab lapse inimesega, nimetatakse seda olevust pool-vampiiriks. Üldnimetuseks oleks hübriid, ehk kahe rassi järeltulija. Vampiiridel on hea nägemine, kuulmine, nad on väga tugevad ja kiired. Vampiirid ei näe enda peegelpilti ega saa pikalt päikese käes olla. Vampiirid ei nuta. Hõbe pole parim sõber. Vampiirid magavad, kuigi neil on see rohkem nagu transiseisund. Nad ei vaja und nii palju, kui inimesed.

Pool-vampiir
Pool-vampiirid on vampiirid, kes on inimese ja vampiiri järeltulijad või on neile tehtud verevahetus. Verevahetus tähendab seda, et inimesse on süstitud pisut vampiiri verd, kuid mitte piisavalt, et teda täielikult vampiiriks muuta. Pool-vampiirid EI ole nii tugevad, neil ei ole ülalnimetatud võimed nii head, kui vampiiridel. Nad suudavad päikese käes olla pikemalt, neil on peegelpilt ja nad söövad küll inimtoitu, kuid domineeriv on siiski see vampiirilik pool ja rohkem peavad nad siiski verd jooma. Pool-vampiiril 10 inimaastat on 1 vampiiriaasta, ehk nad pole surematud

Libahunt
Libahundid muunduvad täiskuu ajal. Nad muundavad inimesi vaid siis, kui on libahundid. Inimesena söövad nad inimtoitu, eelistavad liha.

Pool-libahunt
Pool-libahundid ei muundu. Nad tekivad siis, kui neid pureb inimene, kes on libahunt, aga kui pole täiskuu. Nad söövad inimtoitu, aga eelistavad liha ning nende käitumises võib märgata hundilikke jälgi.

Veela
Veelad on naised, kes on välimuselt väga ilusad, nad lummavad inimesi enda kohaolekuga. Kui neid vihastada, muutuvad nad üsnagi koledateks.

Pool-veela
Pool-veelad on veeladega lähedalt suguluses olevad inimesed, näiteks kui neil on veelast ema ja inimesest isa. Samuti ilusad, aga mitte nii lummavad, kui veelad.

NB!: Vampiirid, libahundid, pool-vampiirid ja pool-libahundid EI OLE Videvikust! Seega, varsti tulevad tutvustused, et millised nad olema peaksid.

Nimekiri.

Sebastian Riddle - vampiir
Darren du Lac - vampiir
Max Stanton - libahunt
Seth D. Cliever - libahunt
Isabella L. Dulcie - pool-veela
Caroline Cerise - pool-vampiir
Akela Torelli - vampiir
Daniel Murray - libahunt
Kalin Seamus - vampiir
Isobel Yale - vampiir
Elizabeth Leaf - pool-veela
Prometheus Jackson - libahunt
Helena Cerise - pool-veelaVAMPIIRIDE HULGAS EI OLE HETKEL ENAM VABU KOHTI!


Last edited by Serenity Drawn on Sun Jul 31 2011, 02:40; edited 5 times in total
Back to top Go down
View user profile http://ehprpg.forumotion.com
 
Rassid
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Taotlused-
Jump to: