EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Trollin..

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 05:48

Oli hilisõhtu ja Kalin kavatses teha ühe kiire tiiru koolimaja peal ning selle ümbruses, et siis kiirelt tuttu saada. Nooruk oli koolimajaga juba põhimõtteliselt ühele poole saanud. Teisel korrusel töllas üks dork, kes ei mõistnud õigel ajal puhketuppa minna ilmselt. Kalin aga käskis tal kohe oma puhketuppa minna. Nüüdseks suundus kutt õue. Ta sörkis rahulikus tempos koolimaja välistrepist alla ja suundus tiigi poole, hingates sisse öö niisket ja värsket õhku.

OT: David.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 20:20

Dave silmitses mõne hetke ust, mis noormehe järelt kinni oli langenud. Tõmbas siis uue mahvi oma käes olevast suitsust, ning lükkas end puunajalt eemale. Vaba käe taskusse surunud peatus ta mõne meetri kaugusel koolivanemast, ning kallutas tuimalt pead. ''Noh, Kalin.'' Lausus Dave tuimalt, kui uue mahvi suitsust tõmbas, ning siis tossu välja puhus. Prefekti näost ei saanud midagi peale suure irve näha, ning seegi oli pimeduse tõttu üsna keerukas. ''Ootasid mind juba?'' Uuris ta üsnagi valjuhäälselt, kui uue mahvi tõmbas, ning pilku kindlalt sõbral hoidis. Kalin pidi jumalat tänama, et ta slytherinist oli, muidu oleks Dave ta ammu läbi klobinud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 20:40

Kalin pööras aeglaselt pilgu hääle suunas ja peatus. David. "Näe, kes välja julges tulla," pomises kutt, eirates Davidi küsimust. Ootas ta jaa Davidit. Kutt silmitses pikalt Davidi tumedat kogu, tahtmata lähemale astuda. David peksab ta samamoodi läbi nüüd, nagu Adrianna. Ilmselt hulleminigi veel, kui ta üldse peksma hakkab. Samas, mine tea. Äkki kutsub duellile või midagi.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:02

Dave muigas ainult laialt, kui noormehe häält kuulis. Ilmselgelt oli olnud koolivanemal aega end ette valmistada, ning Dave polnud enam üldsegi kindel, kas ta kutile kallale läheb. ''Asi pole julguses asi on põhimõttes. Sinul üldse selline asi leidub?'' Kortsus noormehe kulm, kui ta koni maha viskas, ning selle kannaga kustutas samaegselt Kalinile paar sammu lähemale sammudes. Käed rinnal ristanud hammustas Dave oma alahuult, ning naeratas. ''Anna mulle paar head põhjust miks ma sind reeturiks ei peaks pidama?'' Sülitas Dave maha, ning astus veelgi lähemale. Kalin seisis nüüdseks kahe sammu kaugusel Davidist.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:10

Kalin ristas ka enda rinnal käed, kui David talle lähemale astus ja kallutas oma pead kergelt viltu. Ta ei pidanud end reeturiks. Ja tal olid oma põhimõtted. Kui tal neid poleks, oleks ta lasknud Davidil end kamandada või mis, aga tegelikult oli ta lausa kahel alal Davidi nö ülemus. "Ma ei reetnud kedagi," lausus Kalin lihtsalt. "Sa tõmbasid meie majale vee peale, kui sa selle loitsu laususid. Ainus, mida mina tegin, oli meie maja au päästmine, nii palju, kui seda veel pästa andis. Mingile direle ma kitule küll jooksma ei kavatsenud minna," lausus Kalin pea endiselt viltu. Tema silmist ei peegeldunud mittemingisugust hirmu. Miks ta olekski pidanud Davidit kartma? Nad olid majakaaslased, meeskonnakaaslased ja lisaks veel surmasööjate väikeses rühmituses ka. Kui seda nii võib nimetada.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:17

Dave kuulas Kalini lõpuni ära, ning hingas siis sügavalt sisse. Taganenud surus Dave oma käed vabalt mantli taskutesse, ning sülitas taaskord maha. ''Sa ei hakkagi kunagi aru saama. Oleks see lollakas Seb'i ära juhmistanud oleksid sa lihtsalt kõrvalt vaadanud?'' Sõnas noormees kiirelt, ning hakkas kingaga maad üles kündma. ''Küll mina oma karistused ka kantud saan, sina ei pea sellega tegelema. Ma ei tahtnud mittemidgi muud, kui ainult aega. Tänu sellele, et sa ta üles äratasid kaotasin ma aja, et teavitada teisi mis ma edasi teen. Sinul on jah üsna ükskõik, kuigi ma olen kindel, et ka trennid kannatasid kergelt. Kuid ma olen kindel, et leidub inimesi, kes oleksid oodanud selgitust.'' Selgitas prefekt üsna rahulikul toonil. ''Pealegi, astusid sa mu vastu dorkide nähes. Oli seda vaja, et nemad ka teaksid, et meil on lahkarvamusi?'' Dave kortsutas vaid tungivalt oma kulmi, kui käed taskutes rusikatesse surus. Polnud vaja, et ta väljas, kus teised vabalt võisid näha Kalinile kallale tormaks nagu lollakas. Olgugi, et enamusel oli see arvamus olemas pidi Dave nüüd ennast tagasi hoidma, ning näitama teistele, et ta pole arulage tiinekas.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:26

Sebastian poleks midagi nii arulagedat elusees teinudki. "Ma poleks koolivanemana seda kõrvalt vaadanud ja ma oleks samamoodi talitanud," lausus Kalin kindlalt. Kui Seb oleks midagi nii idiootset üldse teinud. "Mis aega sa tahtsid?" küsis Kalin hämmeldunult. "Sa juhmistasid õpetaja. Aeg poleks antud olukorras mitte midagi muutnud," sõnas Kal ning raputas pead. Huvitav, kas Dave teadis, et Adrianna Kalini peaaegu ära tappis? Ja mida David selle sülitamisega nüüd tõestada püüab? "Kergelt? Mingeid trenne pole olnudki. Me peame uut püüdjat otsima ja sa tead, et sinust paremat Slytherini püüdjat pole," sõnas kutt täiesti kindlalt. Fakt oli see, et nad mõlemad olid teinud rea rumalaid otsuseid. "Tuled sa nüüd välja?" küsis Kalin "Ja kui sa ei tule, siis mina pole sind näinud," lausus kutt. Vat nii lojaalne ta siiski oli. Davidit reetma ta küll ei hakanud.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:35

Dave raputas pead, nagu ta enne öelnud oligi - Kal ei saa aru, mida Dave talle selgeks üritab teha. ''Nüüd vahetavad mu välja ka? Ma ei tule meeskonnast kusagile ja ma kavatsen selle õpetajaga oma asjad selgeks rääkida. Aga, kui ta mulle lendamise keelu peale paneb siis ma tõesti teen midagi palju hullemat. On ta teiega sellest midagi rääkinud ka?'' Uuris Dave kiirelt, kui nüüd käed lõdvaks lasi, ning tunnustavalt noogutas. Niigi palju suutis Kalin tõestada, et ta on ikkagi õiges majas. ''Mul on vaja enne paar asja korda ajada, siis ilmun ma siia pikemaks ajaks tagasi, kui nad mind kusagile asumisele ei saada.'' Ohkas Dave viimaks. Kui üldse midagi teha plaaniti siis pidid teised ka sellest midagi teadma, sest vaevalt, et see saladuseks jäi, et Dave ta ära juhmistas. No kurat, mis tal arus oli olnud - ahjaa Adrianna. Dave'i suunurk tuksatas.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:47

"Varsti on võistlused, meil on uut püüdjat vaja," selgitas Kalin. Ta ohkas kergendatult, kui David ütles, et ta meeskonnast ära ei tule. "Õpetaja pole mitte midagi maininud," lausus Kalin. "Kuuldavasti lõi Adrianna tal nina puruks ja too ei taha meid enam nähagi vist," lisas kutt kergelt muiates. "Su tšikk tahtis mind ka teise ilma saata," lausus Kalin. No mine tea, äkki David juba teadis, samas ehk ei teadnud. Kalin viis pilgu korraks maha ja siis tagasi Davidile. Kuidas see nii juhtus, et slytherinlased ja surmasööjad omavahel niivõrd suurele vaenujalale on astunud.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:52

Dave ei suutnud oma naeruturtsatust tagasi hoida, kui ta kõike seda kuulis. Adrianna oli tõesti tasemel. Muianud, ning uue suitsu ette asetanud raputas Dave vaid rahulikult oma pead. ''Mmm, kohe näha miks me sobime.'' Irvitas kutt laialt, kui suitsu süütas, ning siis silmad tagasi koolivanemale viis. ''Et siis rahu jah?!?'' Kerkis Dave'i kulm taaskord, ning ta sammus Kalini poole. Oma vaba käe välja sirutanud ootas ta Kalini kätt, et noormehega ära leppida, ning siis tagasi siit minekut tõmmata. ''Ma olen võistlusteks tagasi ja paremas vormis, kui kunagi varem. Sa võid mu peale kindel olla.'' Sõnas ta kiirelt, ning suunas silmad kaugemale, kus ta kullakallis Nimbus teda ootas. Dave oli terve selle aja oma luuaga reisinud, ning üsna ootamatuid liigutusi pidanud sellega tegema - parem trenn, kui miski muu.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 21:58

Kalin haaras Davidi käest ja surus seda, noogutades. "Rahu," nõustus ta ning lasi Dave'i käest lahti. "Aga kui nad ei luba sul võistelda?" küsis Kalin veidi kahtlevalt. No mine tea, mis nad välja mõtlevad. Direktsioon justnimelt. Koolivanemal peaks ka olema õigus midagi öelda ju. Samas, kui ka on, siis Samara on ju teine koolivanem ja see tähendaks vaidlust. "Õpetajaga klaarid ise ära siis jah?" küsis Kalin.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 22:11

Dave noogutas kiirelt, ning puhus siis hallika tossujoa oma suust välja. Silmitses hetke taevast, ning muigas laialt. ''Jah temaga klaarin ma ise ära.'' Lausus noormees kiirelt, ning muigas siis taaskord. Inimestega manipuleerimine, oli lihtsamast lihtsam. ''Kui nad ie luba siis tuleb sõda.'' Irvitas Dave kiirelt, ning oli kindel, et kogu Slytherini seltskond on valmis sellenimel midagi ette võtma. Lucius ju ei laseks neil nii teha, et nende parim püüdja peab istuma ja vaatama, kuidas dorkid võidavad. ''Palju meil punkte on?'' Uuris ta kiirelt liivakellade seisukohta, sest ise ta lossis sees veel polnud käinud, ning lähema paari päeva jooksul ilmselt ei jõua ka. Slytherin lihtsalt pidi juhtima.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 22:20

"Slytherinil on hetkel 180 punkti. Kohe meie järel on dorkid oma 140 punktiga. Aga lendamise õpetaja pole punkte veel andnud," lausus Kalin ja ohkas kergelt. "Tuleb Syracuse juures palju lisatunde teha vist," muigas Kalin. Olgem ausad, lennuõpetaja polnud nendega kuigi rahul või mis. "Ja kui tuleb sõda, siis sa tead, kus pool mina seisan," lausus Kalin. Kindlalt Davidi kõrval, kui mitte veel kuti ees, et eriti valjuhäälselt kisada, kui ebaaus see on. Come on, tema tiim siiski ju.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 22:32

Dave noogutas kiirelt, kui kuulis punktiseisu. ''Siis tuleb enne punktide jagamist temaga rääkima minna.'' Kinnitas Dave pigem endale, kui Kalinile. Kuulnud, et kutt on õigel pool naeratas Dave laiemalt, kui oli seda enne teinud. Uue mahvi suitsust tõmmanud raputas kutt oma pead, ning ohkas vaikselt. Aeg hakkas üsna hiliseks minema juba. ''Tuleb teha, siis tuleb teha.'' Ei vaielnud Dave vastu, sest olgem nüüd ausad need punktid olid kohati olulisemad kui lendluudpalli karikas.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 22:39

Kui David vabandab ja vannub, et oma tegu kahetseb, siis ehk õpetaja leebub. Davidi suitsetamine ajas ka Kalinile suitsu isu peale ja ta süütas enda sigareti, lükates siis paki tagasi tasku. Vähemasti mõistis David rääkida, erinevalt tema psühhost tüdruksõbrast. "Ja ega seegi vist halba tee, kui muundamise tunnis dorkidele lõpuks ära panema hakata," muigas Kalin kavalalt. Ta teadis ju pea iga kord vastuseid küsimustele, mida õpetaja küsis. Võiks siis kätt ka tõsta. Majakarikas oli siiski olulisim asi või mis.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty31/7/2011, 22:42

Dave muigas laialt kaasa. ''Tuleb tõesti neile säru tegema hakata. Aga mitte nii nagu mul tavaliselt kombeks on.'' Raputas Dave vaikselt oma pead, ning ohkas siis. Dave oli selle nädalaga üsna pikalt mõelda saanud, ning jõudnud järeldusteni, mis ilmselt kõikidele ei sobinud, kuid ega Dave ei saanud oma elu juba koolis perse keerama hakata. Kusagile oli vaja jõuda ka, ja azkaban see koht küll polnud. ''Ma üritan lendamise õpetajaga asjad rahumeelselt lahendada, ja lubada talle ühtteist.'' Sõnas ta viimaks, kui suitsu käes keerutama jäi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty1/8/2011, 00:43

Kalin noogutas. Dorkidele tuli nende oma majavanema tunnis silmad ette teha. Ta tõmbas mahvi oma suitsust. "Ja millal sa seda teed?" küsis Kalin. Mis asju Davidil üldse veel ajada sai olla?
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty1/8/2011, 04:24

Dave kehitas vaikselt oma õlgu. Käis kiirelt oma plaanid peas läbi, ning suunas silmad siis Kalinile, keda hetkeks pealaest jalataldadeni vaatlema oli jäänud. ''Homme lõuna aeg.'' Kinnitas ta seda lauset ka ühe energilise peanoogutusega, ning sasis oma habet, mis lausa karjus pardli järele. ''Aga hea, et me rääkida saime,'' sõnas ta veel kiirelt juurde, ning noogutas siis kutile. Dave'il polnud veel plaanis minna, kuid ega kaua enam istuda ka ei saanud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty1/8/2011, 05:02

Kalin noogutas samuti. "On tõesti hea," sõnas kutt. Parem, kui see, et David ta kättemaksuks läbi oleks tagunud. Kalin tõmbas mahvi oma suitsust. Ja mis nüüd edasi? "Ma loodan siis, et juba ülehomme saame me sind trennis näha," lausus Kalin.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty1/8/2011, 10:21

Dave noogutas kiirelt, ning kraapis kannaga augu, kuhu põleva suitsu sisse viskas. Sellele kingaga mulda peale kraapinud surus ta augu ka oma massiga kinni, ning viis silmad siis taevale. ''Olen kohal,'' sõnas noormees vaikselt, ning kortsutas siis kulmi, kui hääli kuulis. Hetkel polnud väga tarvis, et keegi teaks, et ta väljas on. ''Aga olgu siis, ma liigun. Näeme.'' Mainis ta veel koolivanemale, ning kadunud noormees oligi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty2/8/2011, 01:01

Kalin jõudis veel vaid noogutada ja juba oligi David kadunud. Ta keeras end ümber ja sammus häälte suunas. Räuskamiseks polnud põhjust, sest kaks jutukat õpilast olid hufflepuffi prefektid, keda Kalin teadis. Ta noogutas neile tervituseks ja ütles, et nad metsast ja selle lähedusest eemale hoiaks ja kasvuhoonete juurde läheks hoopis. Mitte, et ta kardaks, et David vahele jääks, aga parem oli karta, kui kahetseda.
Back to top Go down
Sponsored content





Trollin.. Empty
PostSubject: Re: Trollin..   Trollin.. Empty

Back to top Go down
 
Trollin..
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: