EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Unnamed topic [18+]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty1/8/2011, 23:53

Daniel jalutas keelatud metsas ja tõmbas suitsu. Nagu õige dork kunagi trotsis ta ohte, mis metsas varitseda võisid. Nagu kooli ajal ikka, kandis ta koolivormi, võlukepp oli kindlalt kutil käes. Ta oli siin juba oma pooltunnikest jalutanud. Kui mitte rohkem.

OT: Brian.


Last edited by Daniel Murray on 3/8/2011, 02:29; edited 1 time in total
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:01

Brian oli juba tunnikese metsas puu all istunud ja noonud. Lihtsalt laksust üksinda joonud. Viimasel ajal ta jõi üldse palju. Kuid tegelikult ta ei olnud purjus. Ta sai kõigest väga hästi aru ning ei tundunud üldse joonud olevat. Mees ajas end puu alt püsti ning toksas võlukepiga pudelit, et see haihtuma panna. Siis kõndis ta sinnapoole, kust oli häält kuulnud.
"Oi-oi-oi. Gryffindorlane ja keelatud metsas. Kuhu ma risti tõmbama peaks?" küsis Brian pilklikult muiates, kui õlaga vastu lähedal asuvat puud toetus.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:07

Dan tõmbas mahvi oma suitsust ja peatus, mõõtes Brianit oma pilguga. Ta kergitas üht kulmu. "Slytherini ussid on ju need argpüksid, kes seda metsa kardavad," pilkas Sixten vastu. "Mine lippa kitule nüüd," lisas gryffindorlane ja sammus ükskõikselt Brianist mööda. Mingi mõttetu Slytherini ülbik. Nagu nad kõik olid. Arad ülbikud.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:10

Brian ei teinud teist nägugi, vaid järgnes noormehele, käes juba uus pudel tuliviskit. Yay. "Ma olen tõesti kohutavalt hirmul," ütles Brian, kui viskist lonksu võttis. "Soovid ka, või gryffindorlased ei joo?" Brian ulatas pudeli tundmatu kuti poole, huulil endiselt pilklik muie.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:16

Daniel pööritas silmi. "Ma tõesti ei pea jooma, et lahe olla," lausus ta mõnitavalt ja jäi seisma, vaadates Brianile silma. Miks tüüp talle järgi tuli? Oma elu pole. Dani näole ilmus kaval muie ja ta kaotas kerge võlukepi viibutuse ja paari võlusõnaga tuliviski pudeli ära. Six kallutas oma pea viltu ja jäi Brianit silmitsema. No mida see loll Slytherinlane nüüd edasi teeb?
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:18

"Oooo, keegi oskab võlukunsti," pahvatas Brian naerma. Okei, ta polnud just kõige kainemas staadiumis, aga täitsa purjus ka mitte. "Ma oskan ka, tead?" Hetke pärast oli Lestrange'i käes järgmine pudel tuliviskit. "See, et sina karsklane oled, ei tähenda, et teised juua ei või, eksolee." Brian turtsatas ning jõu pika sõõmu. Mõnuz.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:23

Daniel kehitas õlgu. "Ära siis vähemalt sörgi mu sabas, nagu armunud kutsikas," nähvas kutt ja keeras Brianile selja, hakates taas edasi minema. Mets oli tal selge. No muidugi ei teadnud ta iga nurgatagust, aga põhiteed ja hunnik kõrvalisi kohti olid kindlalt teada. Ta teadis, kust nurgast ka mingeid loomi leida ja kust eemale hoida.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:25

Armunud kutsikas? Suurepärane. "Äkki olengi? Tead, sa oled tõesti v a s t u p a n d a m a t u." Brian naeris vaikselt ning võttis tuliviskist järgmise lonksu. Ilmselgelt oli ta liiga palju joonud. Dorklasega ikka niimoodi ei räägiks.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:31

"Jah, midaiganes," pomises Dan, ning sammus edasi. Slytherinlased olid ühed tüütumad inimesed, keda Daniel teadis vist. Hufflepufflased olid normaalsed. Ei toppinud oma nina teab kuhu ja olid alati õiglased. Ravenclawlased olid alati nina oma asjades. Slytherinid, aga tüütud ja rumalad.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:40

Slytherinlased ei olnud rumalad, nad lihtsalt võib-olla nägid sellised välja. Brian vidutas kuti sõnade peale kulmu, tegi maar kiiremat sammu, et käsi ümber võõra, kelle nimi oli vist Daniel või midagi sarnast, libistada. Brian oli tegelikult vägagi tugev. "Ausalt, sa oled täitsa kena," sosistas Brian kavalalt muiates, kui huultega põgusalt noormehe kõrva riivas, ning tema kaela suudlema kummardus. Ta hoidis endiselt kutist vägagi tugevalt kinni.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 00:57

Daniel surus käed vastu Briani rinda, kui kutt tema ümbert kinni haaras. "Mida sa teed?" küsis Dan ärritudes ja tõukas Brianit eemale. Kuni hetkeni, mil slytherinlane tema kaela suudles. Sixteni jõud vähenes kohe. "Tõsiselt, mida sa teed?" küsis gryff ja taastas oma jõu, tõugates Brianit taas endast eemale.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:00

Brian hakkas naerma, kui lõpuks eemale astus ja endiselt käes olevast tuliviski pudelist lonksu võttis ja meest arupidavalt silmitses. "Tead... mind isegi ei huvita, et sa gryffindorist oled. Ma tahan sind." Brian kallutas pead, pilk selline pisut pöörane. Lestrange muigas kavalalt ja astus jälle lähemale. "Ära ütle, et sulle ei meeldinud," sosistas mees, kui sõrmed Davidi pluusi alla libistas ning nüüd juba tema huuli suudles.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:06

Daniel võib-olla olekski selle lollitamisega kaasa läinud, aga Brian oli ju Slytherinist ja see oli kindel blokk. Kui kutt eemale astus, astus Dan mitu sammu tagasi. "Lõpeta är.." hakkas kutt ütlema, kui Brian juba ta huuli suudles. Daniel surus oma käe Briani kõrile ja tõukas teda nii oma huultest eemale. "Mine maga kaineks end," pomises Sixten ähvardavalt.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:10

Brian kortsutas pisut kulmu. "Ma olen kaine," ütles ta siis muiates ning kaotas enda tuliviski pudeli, see oli ainult häiriv. "Tõsiselt. Ära jama nüüd," ütles Brian kuti kätt enda kõri juurest ära tõmmates. Hmh.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:14

Daniel pigistas võlukeppi oma käes. "Ära jama? Sina oled ainus, kes siin jamab," pomises Dan kurjalt, ning väänas oma teise käe Briani käest lahti, tõugates slytherinlase tugevalt endast eemale. "Mine ära!" käskis gryff ja astus Brianist eemale, hakates minema kõndima.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:20

Brian vaatas meest suurte silmadega. "Expelliarmus," oli Briani järgmiseks sõnaks. Ta oli enda võlukepi välja võtnud ning nüüd sai ta endale ka Danieli oma. "Tore võlukepp," mainis Brian lõbusalt, ja pistis mõlemad võlukepid kindlalt taskusse ning suunas pilgu jälle Danielile. "Sa tahad seda, ma tean."
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:26

Daniel vandus vaikselt, kui Brian ta võlukepi nii lihtsalt kätte sai, ning ohkas. "Kui ma seda tahaks, kas ma siis tõukaks su eemale?" küsis Dan kulmi kortsutades. Ta seisatas nüüd, täpselt tema selja taga, paari sammu kaugusel, kasvas suur puu. Seega, paar sammu tagasi ja Sixten seisaks seljaga vastu puud. Murray hingas sügavalt sisse: "anna mu võlukepp tagasi."
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:30

Brian oli samuti puud märganud. Hiilgav. "Oh ei." Slytherinlane astus edasi ning peaaegu lükkas, üpriski õrnalt, kuti vastu puud. "Ära hakka vastu, kallis," ütles Brian muiates. Tasku, kus võlukepid olid, oli ta kinni pannud, luku kinni tõmmanud. Win. Nüüd aga oli Daniel tema ja puu vahel lõksus.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:39

Daniel hingas sügavalt sisse ja ohkas, kirudes end mõtteis, kui Brian ta vastu puud tõukas. "Mida sa teed?" küsis Daniel, nagu ta ei saaks aru. "Ma olen rõve dork ju. Sa ei taha oma mainet määrida," püüdis Dan jutuga Brianit mõjutada. See oleks ikka väga idiootne, kui ta nüüd seal metsas vägistatud saaks.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:42

"Kena dork," kehitas Brian õlgu. See teda praegu üldse ei huvitanud. Ta oli kunagi gryffindorlasega suhtes ka olnud, ühe tüdrukuga. Noh, kuigi ta oli Beauxbatonsi vahetusõpilane, oli ta siiski dork Sigatüüka ajal. "Minu mainet ei riku miski." Ta on Lestrange. Ning peale neid sõnu kummardus Brian kutile jälle lähemale, et tema kaelale suudluseid jagada, sõrmed taaskord noormehe pluusi alla libisemas.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 01:57

Daniel hingas sügavalt sisse ja sulges oma silmad, kui Brian ta kaela suudles. Hetkeks see isegi meeldis talle. Mis värk selle kaelaga oli? Kutt surus oma käed Briani rinna vastu ja püüdis teda endast eemale tõugata. "Ära tee," sosistas Dan, ning avas oma silmad. Brian oli nii täis ju. Raudselt unustab ära pärast, mis ta kõik teinud on.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 02:01

"Miks mitte?" küsis Brian vastu, kui endiselt eemale ei tõmbunud, vaid pigem lähemale liibus. Ka tema hääl oli vaikne. Ning Lestrange võis ju täis olla, aga ta unustas harva. Nii palju ei olnud ta kunagi joonud, et kõike unustaks. Briani käsi oli nüüd Danieli pluusi alla jõudnud, ning liikus mööda kuti lihaseid ülespoole.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 02:17

Dan toetas oma selja vastu puutüve ja tõukas Brianit kogu oma jõuga eemale, mis ka õnnestus. "Ära tee midagi, mida sa hiljem kahetsed," lausus Daniel, ning jäi Brianile otsa vaatama. Taganemisteed tal polnud. Ausaltöeldes ei saanud ta kuskile minna ka ju, tema võlukepp oli Briani käes ja see oli vaja kätte saada.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 02:24

Brian pahises pahaselt, kui ta jälle eemale lükati. "Sa teed nalja, eks? Kui ma ütlesin, et ma tahan sind, siis ma tahan." Brian oli nüüd pahaseks muutumas, kui ta nüüd üpriski järsult kuti käed haaras ja tema vöö ära võttis ning sellega tugevalt kuti käed kinni sidus. "Ära hakka mulle vastu, eks?"
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty2/8/2011, 02:39

Daniel ei suutnud seda uskuda. Tüüp reaalselt sidus ta käed kinni? "Aga sa oled Slytherinist ju," pomises Dan segadusse sattudes. Nii väga tahtis teda? Daniel mõtles väheke. No ta võis ju natuke pulli teha. Seksini ta kõll välja ei kavatse minna. Kuna Brian ta käsi seljataha ei sidunud, sai ta neid liigutada. Dan asetas oma käed ümber Briani kaela. "No kui sa niiväga tahad," muigas kutt ja suudles nüüd ise Brianit.
Back to top Go down
Sponsored content





Unnamed topic [18+]  Empty
PostSubject: Re: Unnamed topic [18+]    Unnamed topic [18+]  Empty

Back to top Go down
 
Unnamed topic [18+]
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: