EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Itsy bitsy spider...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty7/8/2011, 03:26

OT:Sest ma olen pime Smile Muutsin posti.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty7/8/2011, 05:04

OT: Oppugno mõjuks ainult siis, kui mina seda ütleks. Rolling Eyes Very Happy
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty7/8/2011, 05:19

OT:No ma räägin, ma olen pime Smile Vabandust, muudan uuesti ja loen nüüd kõik 3 korda üle.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty14/8/2011, 23:05

Dan blokeeris vangistamisloitsu ja kui Julie teda hõljutama hakkas hüüdis kutt Finite ja maandus kohe jalgadele, tänu sellele, et tüdruk teda veel kuigi kõrgele polnud tõsta jõudnud. Kutt sihtis neidist võlukepiga ja kasutas tema peal Levicorpust. Julie oli vägev vastane, ei saanud Daniel tunnistamata jätta.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty14/8/2011, 23:23

Finitega levicorpuse takistanud, kukkus Jule, kuid ta oli hüppega püsti. Kael oli natuke valus, aga polnud väga hullu. Expellimelliusega põleva ringi Danieli ümber tekitanud, lootis Ann, et see takistab noort võlurit. Daniel paistis päris vastupidav olevat.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 19:17

Daniel püsis liikumatult ringi keskel. Ei tahaks ju kõrvetada saada või mis. Dan saatis Lucy poole vägeva tõukeloitsu, lootes sellega neidiselt jalad alt saada, ning järgmisel hetkel kasutas ta Aguamenti loitsu, ning kustutas tule enda ümber.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 19:21

Danieli lausutud loits oli nagu lööklaine, mis neidise pikali lõi. Ikka veel maas olles saatis Julie ühe mao Danieli poole teele, kuid kohkus. Kiirelt püsti tulnud, mõtles Jule, kas kutsuda uss tagasi või mitte. Madu pole just kõige lihtsam taltsutada.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 20:05

"Vipera Evanesca!" hüüdis Daniel, sihtis võlukepiga madu ja see kadus. "Kuna sa oled pikali, siis mina võitsin," muigas Daniel kavalalt ja sammus Lucy juurde, ulatades talle sõbralikult käe, et neidis püsti aidata. "Mind, aga paneb muretsema see, et kui sa siin juba kaotusseisus lamasid, miks mulle veel madu kaela saata? Oled sa vales majas?" uuris Dan kergelt kulme kortsutades. Slythid oleks ainsad, kes sedssi võitlesid ja oma kaotust tunnistada ei tahtnud. Räägimata veel sellest, et Julie oli Danieli maoga rünnanud, mitte mingi muu loitsuga.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 20:15

OT:Ma kirjutasin, et ta tõusis Smile Ja mite Lucy vaid Julie Very Happy Mis keelel, see meelel.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 20:23

OT: Aga kaotanud oled sa ikka. sa olid juba korra pikali. Very Happy Või sa tahad vereni välja minna? Very Happy
Mis ma sinna teha saan, kui mu süda kuulub Lucy'le? Sad
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 20:32

"Okei, lõpetame siis selle võitluse siinkohal ära," lausus Julie noogutades. Ta mõtles, et minnakse ikka esimese vereni või allaandmiseni, aga pole hullu. Külje peal oligi ilmselt üks sinikas, mis oli tingitud pikali paiskamisest. "Ma saatsin sulle mao kaasa, kuna ma mõtlesin, et võitlus jätkub veel," põhjendas Ann ja surus siis Daniel´i kätt. "Hea vastane olid."
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 20:38

No Danielile ei meeldinud väga oma kooliõdesid vaeseomaks tümitada. "Sina ka," muigas Dan. Okei, kui nii siis nii. Ta jätab selle mao teema. Daniel surus sõbralikult Julie kätt. "Mis sa nüüd teha tahad?" uuris kutt.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 20:47

"Ma ei tea. On sul midagi kindlat plaanis?" küsis Julie. Neidis ise mõtles, et oleks mõnus nüüd pessu minna. Ann pani käed puusadele, kuid tõmbas ühe kiirelt ära. Oligi täpselt nii nagu neiu arvas, varsti pidi ilus sinikas ka tekkima.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 21:07

"No tegelikult pole. Ma lootsin, et ehk on sul midagi plaanis," muigas kutt. "Aga me võime laiali ka minna," pakkus Daniel. Tegelikult tahtis ka tema pessu minna.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 21:16

"Okei, näeme kunagi hiljem. Mul lihtsalt pole praegu ideid," lausus Julie vabandavalt. "Ma lähen ilmselt majja," lisas Ann ja viimas koolimaja poole.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 21:19

Daniel naeris kergelt. "Eks me näeme jah. Ma jalutan siin veel natuke aega ja lähen ka majja siis," lausus kutt. "Ilusat päeva jätku sulle," muigas kutt.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty15/8/2011, 21:26

OT:Lõpp.
Back to top Go down
Sponsored content





Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Itsy bitsy spider...   Itsy bitsy spider... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Itsy bitsy spider...
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: