EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 One Night.. [95+]

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 21:56

Kaklusest oli möödas mõni üksik nädal, ning taaskord võis leida füüsiliselt täiesti uue ja terve prefekti. Triiksärk kergelt eest lahti, ning päikeseprillid ninal, lehvisid noormehe juuksed kergelt tuules, kui ta täis veinipudelit käes hoidis, ning end liivale pikali visanud oli silmad otse veepiirile suunatud. Mustad lühkarid kergelt liivased, ning parem käsi suhteliselt sügaval liivas lootis Dave leida kellegi kellega lihtsalt jutustada. Viimasel ajal olid nad Adriannaga üsna vähe kokku puutunud, ning Dave oli lihtsalt üsna pikalt üksinda ja kergelt öeldes eemale tõugatud olnud. Ilmselt olid Adriannal päevad või midagi sellist.

OT:Scarlett Wink
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:01

Scarlett oli enda maja rahvast täielikult ära võõrdunud. Ta võis küll ise õel olla, kuid mitte nii saatanlik nagu nemad. Ta tundis nende vastu tülgastust. Terve nädal oli ta ravinud enda sinikaid, nüüdseks olid need ära läinud ja ta oli taas täiesti terve. Füüsiliselt terve, kuid viha ravimine oli keerulisem. Kuigi ta oli ikka heatujuline ja oli suhelnud mõne ravenclawlasega, mitte teda sõbrad huvitaksid, ei huvitanud. Tema südamesõbranna oli surnud 12. aastasena ja sellest ajast ei tahtnud Scar endale kedagi.

Hetkel jalutas ta rahuliku tujuga järve ääres, nautides ilma, kui märkas Dave. Scarlett silmistes teda imelikult, sest ta ei suutnud poissi vihata, kuigi oleks tahtnud. Olgu Adega koos, Scar kavatses üle saada. Tegelt oli Dave poiss, kes talle üle mitme aasta üldse meeldinud oli ja see juba tähendas midagi. Kõrgilt ajas ta nina püsti ja sammus poisi eest mööda, et temaga mitte suhelda.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:04

Dave toksis oma sõrmedega vastu pudelit, kui keegi ta ninaeest mööda vuhises. Silmadega Scarletti ära tundnud hingas Dave kiirelt sisse. ''Kuule,'' alustas prefekt end püsti lükates, ning oma kätt neidise õlale pannes. Oodates sealt nüüd üht laksu hoidis ta kergelt distantsi, ning surus veinipudeli oma lühkarite taskusse, kui prillid ninalt võttis, ning need rinnataskusse surus. ''Vabanda, selle jama pärast kooli ees.'' Sõnas ta vaikselt, kui tüdruku ette liikus, ning oma silmad tema omadele kinnitas. Dave'i naeratus kaardus vaikselt,ning ettevaatlikult suuremaks.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:12

Scarlett peatus ja vaatas Davele otsa, ikka ükskõikne ilme näol, kuid tegelikult oli ta üllatunud, et poiss vabandas. "Sul ei ole vaja millegipärast vabandada," nähvas ta siis, kui pilgul kiirelt üle poisi lasi käia, kinnitades enda silmad viimaks jälle Dave omadel. "Ma saan väga hästi ka üksi hakkama ning mulle ei ole kellegi haletsust vaja." Scar küll ei sammunud minema aga tema pilk eksles nüüd järvele.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:14

Dave pööritas silmi, no mis neil kuramuse naistel koguaeg viga oli. ''Ma ei haletse sind, ma respekteerin sind ja seda mitte väikselt määral. Ma pole näinud ühtki tüdrukut, kes peale Adr'i käest peksa saamist, minuga veel suhelda julgeks. Ja toopäev läks ta jah natuke üle piiri.'' Selgitas Dave olukorda, ning tõstis oam suunurkasid siis vaikselt. ''Mul on veini, tahad?'' Uuris noormees pudelit taskust välja õngitsedes, ning seda siis Scari'le näidates.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:20

Scarlett muigas mõrult. "Või nii, et ta peksab siis kõik tüdrukud läbi, kes sinu poole isegi vaadata julgevad? Või üritavad aidata maaslamajat, kes on just peksa saanud?" Scar turtsatas. Tegelt oli ta juba leebunud. "Õigus, tema tegu oli täiesti väär ja nõme," lisas tüdruk siis. "Aga ta on siiski sinu tüdruk ja ma arvan, et teil on tülid majas, kui ta teada saab, et sa minuga rääkinud oled. Kas oleks parem see asi kohe siinsamas katki jätta?!" Scar silmitses korraks veinipudelit. Mm, hea vein oli. "Ja kui aus olla, siis mind ei huvitaks isegi, kui teie vahel tülid oleksid aga peksa ei tahaks küll uuesti saada." Tüdruk muigas kergelt, seekord juba päriselt. Järgmine kord ta ennast nii tümitada ei laseks, kui löök just jälle seljatagant tulema peaks, siis teadis ta, et ei oleks midagi teha. Ade peksas ta ilmselt poolsurnuks, kuid Scar ei kartnud. Las peksab siis, kui ta sellest erutust saab. David seda litakat ilmselt rahuldada ei suutnud. Mind kindlasti suudaks.. Scarlet muigas veel laiemalt, kui taipas mille peale ta mõtles.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:27

Dave'i naeratus näol suurenes mõnevõrra, kui ka Scarlett viimaks naeratas. ''Ma loodan, et sa ei saagi peksa. Võinoh, ma üritan teha nii, et ta sinust eemale hoiab.'' Muigas noormees laisalt, ning viis käega läbi oma juuste, neid nii sasides. ''Tal on eriti tugev omaniku instinkt, kõik mis talle kuulub ei ole teistele näppimiseks mõeldud.'' Täpsustas Dave asjaolu, ning istus siis liivale uuesti maha. Korraks ringi vaadanud veendus ta kiirelt, et kedagi lähedal pole, ning avas siis pudeli. ''Et siis istud minuga?'' Uuris prefekt silmi neidisele kinnitades, ning ohkas vaikselt.

OT:Selline mulje jäi, nagu oleks Scarletti rahuldamine midagi väga lihtsat Very Happy
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:29

Scarlett ei lausunud midagi, kuid istus siiski maha ja noogutas kergelt. Lahe olekski Ade ässitada olnud, kuid peksa ta tõesti saada ei tahtnud. "Nii, et sa oled siis tema omand?" küsis tüdruk, viies silmad poisile. Ta oli ikka veel solvunud ja tundis, et teda haletsetakse, kuid ta surus selle kõik alla. Dave ju siiski meeldis talle.

ot: einoh Very Happy
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:32

Dave kehitas oma õlgasid. ''Me oleme algusaastatest juba koos olnud ja ilmselt see nii ka jääb. Keegi ei julge lihtsalt mulle küljealla piisavalt pugeda, et ma Adriannast midagi paremat kohtaksin, kuigi see on vist isegi võimatu.'' Mõtles ta muiates liiga kõvasti. Oeh, pudeli Scarletile ulatanud kerkis Dave'i üks kulmudest. ''Aga mis me sellest ikka räägime, me oleme ja jääme selleks kaklusklubi peapaariks, kuni keegi julgeb meie vahele tulla. See saaks huvitav olema isegi. Sa tulid siia miks?'' Üritas Dave neiu enda kohta ka midagi viimaks teada saada.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:47

Scarlett kuulas seda juttu üllatunult, võttes samal ajal pudeli vastu. "Ma tulin jalutama," ütles ta vaid lühikese vastuse. "Kas see tüütuks ei muutu, lihtsalt harjumusest koos olla?" päris ta siis. Ta oli sellega juba leppinud, et Dave ei saa kunagi tema omaks ja ta oli sellega rahul. Kui selline oli saatus, siis las olla. Scarlett teadis, ta lausa tundis, et kord tuleb tema aeg, kus ta leiab selle tõelise. Ta lonksas veini.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:50

Dave raputas kiirelt oma pead. ''Ma pidasin silmas siia kooli vahetusõpilaseks.'' Muigas ta kiirelt, ning lasi end suhteliselt pikali. Oma vasakule käele keharaskuse toetanud jäi ta parema käega liivas mängima. ''Ei ole muutunud, ja me pole harjumusest koos - me sobime paremini, kui mina ja kaklemine.'' Lausus ta viimaks, ning viis silmad siis ohates liivalt neidisele. ''See ilmselt peabki nii olema.'' Sõnas kutt vaikselt, ning jäi siis Scarleti silmi uurima.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 22:55

"Kui sa nii ütled," lausus Scarlett ja naeratas kergelt. Hea oli, kui poiss õnnelik oli. "Sa hoia teda lihtsalt rohkem ohjes, muidu võib see teile mõlemale halvasti lõppeda." Mitte, et Ade saatus teda huvitaks, kuid Dave oma natuke huvitas. "Ma tahtsin näha, millised inimesed siin on ja kuidas siin nõiaks või võluriks õpitakse. Inimesed on.. täiesti erinevad, kui Ameerikas, kuid õppetöö on üsna sarnane." Scarlett pakkus pudelit tagasi poisile. Ameerikas oli ta pigem viskit joonud. Aga vahel siiski veini ka. Muidugi teatud eluperioodil oli ta kõike ettejuhtuvad sisse kaaninud. "Ma olen kergelt šhokeeritud sellest, mis Slytherini majas toimub," lisas ta viimaks. "Ja kohe kindlasti ei tulnud ma siia peksa saama." Jeah, ma tulin siia, et leida endale truusi tuttavaid. Sõpru ta tal vaja ei olnud, nagu eelnevalt mainitud. Talle meeldiski üksi rohkem.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 23:00

Dave muigas laialt, kui neidist kuulas. Eino kõik, mis ei tapa teeb tugevaks ju. ''Kui ma seda suudaksin, siis ma isegi teeksin seda.'' Mainis ta vaikselt, ning võttis tüdrukult pudeli. Sealt lonksu rüübanud naeratas nooruk vaikselt, ning lasi pudelil liivale toetuda, seda käega siiski veel kinni hoides. ''See aasta on üldse kuidagi käest ära läinud. Tavaliselt see asi, selline pole.'' Pidi ta lihtsalt mainima, et Slytherini nime korras hoida. Neidisele pudelit tagasi pakkunud tõusis kutil ainult üks suunurk.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 23:29

Scarlett võttis taas pudeli ja rüüpast sealt sõõmu, enne, kui ta Davidile vastama asus. Pudeli uuesti liiva sisse seisma pannud, viis ta silmad poisile ja lausus: "Ma ei taha enam sellest rääkida." Täiesti järsk tujumuutus. "Unusame veidikeseks selle ja räägi parem, millega sa tegeled, mis sulle endale huvi pakub?" Scar naeratas vedike, kuid mitte flirtivalt. Ta oli otsustanud, et saagu, mis saab aga tema ennast nii lihtsalt Davele nina alla hõõruma ei hakka.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 23:51

Dave muigas kergelt, kui silmad pudelile viis, mis taaskord liival pidama oli jäänud. ''Lendamise ja teiste kimbutamisega.'' Vastas ta üdini ausalt tüdruku küsimusele, ning keerutas siis pudelit oma sõrmedel, kui sealt lonksu rüüpas. ''Aga sellest viimasest, oled sa vist isegi üsna hästi aru saanud.'' Nentis noormees lihtsat fakti, mis lihtsalt nii oligi.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty3/8/2011, 23:58

"Jah, see ei jää kellelegi märkamata, kes sinuga kaudselt kasvõi kokku puutuma peab," muigas Scarlett kergelt. Tema eelistas tegutseda pigem saladuskatte all, tähelepanu äratamata, kuid enamus ajast saavutas ta kõik, mida tal vaja oli. Kohendanud natuke enda asendit, vaatas Scar uuesti poisi poole. "Mida sa pärast kooli lõppu edasi kavatsed teha? Sa ei saa ju terveks eluks jäädagi teiste kimbutajaks." Tüdruk ulatas enda käe, et Davidi käest pudel võtta.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty4/8/2011, 00:05

Dave noogutas kindlalt kaasa, kui pudeli oma huultelt võttis, ning selle siis Scarlettile ulatas. ''Seda ma saavutada tahangi, et kõik minust kaarega mööda läheksid.'' Irvitas kutt kergelt, ning suunas oma silmad taevasse, mis tumedamaks muutuma hakkas. ''Küllap see selgub varsti.'' Lausus ta napiõnaliselt, kuid endale oli Dave juba ühtteist suutnud kindlaks teha. Ega ta ei pidanud seda siis jagama. ''Ja kuidas sulle siin meeldib?'' Viis prefekt ka jututeema kiirelt mujale, kui vastust oodates neidise kehajooni uurima jäi.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty4/8/2011, 14:24

Scarlett muigas. Nad olid üsna sarnased, ei tahtnud mõttetuid inimesi enda ümber. Tüdruk rüüpas veini, olles pannud pudeli uuesti liiva sisse, vastas ta: "kui nüüd kõik see jama kõrvale jätta..siis meeldib. Mulle meeldib see, et ma saan omaette enda asja ajada, keegi ei tule niisama segama ja kui tulebki, saab nad ühe vihase pilguga minema saata." Tüdruk mõtles korraks nendele nädalatele, mis ta siin oli veetnud. Jah, talle ikka meeldis, sest ta ei lasknud kunagi enda pead norgu. "Kodus seda just tihti ei ole, et ma saaks omaette olla, ma olen enda ümber liiga palju inimesi kuhjanud. Aga muidugi, kui mul tõsiselt oleks vajadus üksi olla, võiksin ma nad ühe käeviipega minema ajada." Scar muigas mõrult, kergelt õelalt. Mis ta teha sai, et ta enda 'sarmiga' kõik inimesed enda ümber kogus.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty5/8/2011, 03:19

Dave lükkas kiirelt oma käe läbi juuste, ning hingas siis sisse, kui veinipudeli oma kätte võttis. Sealt lonksu rüübanud kuulis ta neidise juttu hoolega, ning asetas pudeli siis tagasi liiva. ''No siis oled sa ilmselgelt seltskonnahing.'' Üritas Dave jutuga kursis olla, mid Scarlett rääkis. Üsna keeruline see polnud, kutt oli ise samasugune, kuid kodus oli tal tihti aega üksinda olla. Vanaisa muretses talle parimat varustust, isa reisis ringi, väike õde sliipis poole päevani, ja Adrianna oli niisama tore kaaslane kes võis koguaeg Dave'i kõrval olla, ning talle mitte närvidele käia.
Back to top Go down
Trixie O'Hara
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Trixie O'Hara


Posts : 364
Reputatsioon : 0

One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty5/8/2011, 21:45

"Ilmselt jah, kuid ma tüdinend kiiresti, kui mind ei lõbustata, ma vajan tähelepanu," lausus Scarlet juba palju lõbusamalt ja rüüpas siis jälle veini. "Millega noored siin vabal ajal tegelevad, kus te enda pidusi peate? Te ju ikka peate neid?!" Scarlett oleks tõsiselt šhokeeritud olnud, kui ei oleks, sest tema tahtis küll lähiajal pidu.
Back to top Go down
Sponsored content





One Night.. [95+] Empty
PostSubject: Re: One Night.. [95+]   One Night.. [95+] Empty

Back to top Go down
 
One Night.. [95+]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: