EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Kaboom! [18+]

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 01:34

Daniel seadis end sisse Tarvilikku tuppa. Ta istus diivanile ja võttis kätte ühe loitsuraamatu, et üks loits üle vaadata. Või õigemini meelde tuletada. Pealegi oli Tarvilik Tuba üks hea ja rahulik koht, mida Daniel hetkel just tahtiski. Tema 'lahinguhaavad' olid küll enamjaolt paranenud, aga siseelundkond andis aeg-ajalt endast valusalt märku. Kuid küll ka see ära paraneb.

OT: Brian


Last edited by Daniel Murray on 8/8/2011, 02:08; edited 1 time in total
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 01:37

Brian oli ka Tarviliku Toa poole teel, ning peagi ilmus sinna uks. Kutt astus tuppa ning kergitas pisut kulmu, nähes seal Danieli. Sellegipoolest astus ta tuppa ning laskis uksel enda järel kinni langeda. "Ja mina arvasin, et gryffindorlased teavad kõike," ütles Lestrange pisut nokkivalt, kui loitsuraamatu poole pilkava muige saatis ja pilgu Danielile tõstis. Samal ajal võttis ta istet võrkkiiges, mille ta endale 'tellis'. Tema tegelik eesmärk siia tulemiseks oli juba unustatud.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 01:58

Daniel tõstis korraks oma pilgu raamatust ja muigas veidi, viies pilgu tagasi raamatule. Okei Brian oli õel. Ilmselt unustaski metsas juhtunu ära. "Ma tuletan seda vaid meelde," lausus kutt end ükskõikseks sundides. Kui Brian on jahe, siis on tema ka.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 02:10

Oh ei, Brian ei olnud kaugeltki metsas juhtunut unustanud, ta ei olnud selline. Kuid ta polnud ka selline, kes kohe sellele, kellega ta äsja maganud oli, kaela hüppaks ja armastust avaldaks. "Ja mida täpsemalt?" Brian ajas end püsti, saanud vaevu minutikese võrkkiiges istuda, ning tatsas Danieli kõrvale diivanile ja suunas pilgu raamatusse.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 02:25

"See on lihtsalt üks loits," pomises Dan. Ega ta seda ka ei oodanud, et Brian talle kaela langeks. Daniel pani raamatu kinni ja viis pilgu Brianile. "Ja miks sina siia tulid?" küsis Daniel kulme kergitades. Ta sättis end mugavamalt diivanile istuma.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 02:28

Brian muigas kavalalt. "Tegelikult tulin samuti ühte loitsu otsima... kuna ma ei leidnud väikest loitsugeeniust üles. Aga nüüd..." Briani muie püsis samasugune, kuid ta nõjatus vastu diivani seljatuge, sinna nurgakohta, pilk endiselt Danielil. Ning väikese loitsugeeniuse all mõtles ta Serenityt.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 02:39

"Aga nüüd?" küsis Daniel kulme kergitades. Ta ulatas raamatu Brianile. Eks lugegu seda, kui tahtis. Dan oli enda soovitud loitsu kirjelduse sealt juba üles leidnud ja meelde tuletanud.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 02:43

Brian naeris vaikselt. "Nüüd oled sina siin," kehitas ta muretult õlgu, kui raamatu lahti tegi. Liiga palju infot. Siiski ta ei otsinud seda loitsu, ta võib hiljem Serenityt ka otsida.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 02:53

"Ohoo!" tegi Daniel üllatunud nägu. "Vat kui tore," muigas kutt. Ta tõusis diivanilt. "Aga ma sain nüüd oma loitsu, nii et ilmselt lähen ma ära," sõnas ta. Daniel ei näinud mingit mõtet ruumis edasi viibida. Või noh, ta võis ju Briani pärast sinna jääda. Kaval muie tekkis Dani huulile.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 02:56

Brian kergitas pisut kulmu, ning nõjatus ettepoole, kui Daniel püsti tõusis ja ütles, et hakkab minema. Slytherinlane võttis gryffindorlase käest ja tõmbas ta enda juurde, endale sülle. "Ei lähe," ütles ta kergelt muiates, kui ühe käe ümber kuti libistas ja teise käe sõrmed libisesid Danieli juustesse, kui ta lähemale nõjatus, et noormeest suudelda. See oli kahtlemata veider käitumine tema poolt.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 03:05

Daniel muigas kavalalt. Jah, selline see Brian siis oligi. Muudkui aga võttis, mida tahtis. Daniel sättis end mugavalt kaksirakso istuma ja suudles Brianit ahnelt vastu. Loodame nüüd, et mitte keegi ei taha sinna tuppa tulla hetkel. Dan libistas oma käed otsekoheselt Briani särgi alla.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 03:08

Brian muigas läbi suudluse. Daniel oli nii mõndagi õppinud. Lestrange jätkas ahnet suudlust, kui kutti endale veelgi lähemale tõmbas, ning peagi leidsid ka tema sõrmed tee noormehe pluusi alla. Imeline.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 03:20

Dan tõmbas Brianilt särgi seljast ja suudles kuti kaela. Ta oli selleks küll sunnitud natuke eemale tõmmata, aga mis teha. Mõni asi lihtsalt nõuab ohvreid.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty5/8/2011, 19:10

Keegi on täna heas tujus. Kuid ega Brian ei pahandanud. Ta pigem nautis seda kõike. Hetke pärast sikutas ka tema Danieli pluusi ära ning libistas sõrmedega üle kuti keha. Brian polnudki päris kindel, miks talle ka mehed meeldivad... aga praegu meeldis talle ainult Daniel, ja ta ei tahtnudki sellele põhjendust saada.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty6/8/2011, 06:38

"Mmm, ma ei taha lõpuni minna," pomises Daniel. Aga millegi pärast arvas ta, et Brianit see väga ei huvita. Kutt jagas suudlusi Lestrange'i kaelale ja rinnale, kuni jõudis tagasi slythi huulteni, mida ta nii ahnelt suudles.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty7/8/2011, 15:58

Hmh. Brian ainult muigas. "Aga tegelikkuses pole sul selle vastu midagi," ütles ta vaikselt, lõbustatult, enne, kui Daniel teda jälle huultele suudles. Ei olnud ju. Metsas ka polnud. Kuid slytherinlane jättis oma käed paigale hetkel, või pigem, kuti juustesse ja rinnale, kui teda peaaegu sama ahnelt vastu suudles.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty7/8/2011, 23:02

Daniel muigas. Ta vastas suudlusele, kuid tõmbus peagi natuke eemale. "Kui sa kaine peaga sama hea oled, siis pole," muigas Dan. Oh, ta oli enamasti ainult flirdi peal väljas. Vahel harva ka väikse kabistamise, seksini jõudis Daniel harva.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty7/8/2011, 23:09

Brian hakkas vaikselt naerma. "Sa veel kahtled minus?" Lestrange nõjatus nüüd lähemale, et kuti kaela suudelda. "Ja ma ei olnud purjus," lisas ta suudluste vahel, ning liikus nendega kuti lõuale ja siis tagasi jälle huultele.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty7/8/2011, 23:32

"Ei olnud jah?" muigas Dan, "sa põhimõtteliselt vägistasid mu." Sixten sulges oma silmad ja viskas pea kuklasse, kui Brian ta kaela kallale asus. Deem, kuidas ta seda armastas. Ja siis liikus Brian tagasi ta huulteni ja Dan vastas suudlusele metsiku ahnusega.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty7/8/2011, 23:38

Brian muigas. "Aga ära üritagi mulle väita, et see sulle ei meeldinud. Ja ise sa hakkasid vastu," pomises kutt läbi suudluse, kui siis vait jäi ning teda jälle suudles. Ai kuidas talle meeldis teda suudelda.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty8/8/2011, 00:12

Daniel naeris läbi suudluse, kuid tõmbus siis eemale, hoides end õrritavasse kaugusesse. "Aga mis siis kui ma väidan, et see tõesti ei meeldinud mulle ja ma teesklesin?" küsis Sixten kavalalt muiates.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty8/8/2011, 00:16

Brian naeratas lõbustatult, ning kallutas pisut pead. "Aga mis siis, kui ma väidan, et see meeldis sulle ja sa ei teeselnud?" Kamoon, Brian ei olnud halb. "Ära jama nüüüüüd." Brian ei pääsenud kuidagi kutile ligi. Ainult niipalju, et sai sõrmedega üle kuti kõhulihaste libistada ning need siis tema juustesse suruda.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty8/8/2011, 00:29

"Siis ma ütleks sulle, et sitt lugu lilleke, ma teesklesin," muigas Daniel õelalt ja ajas end püsti. Ta otsis oma särgi, ning tõmbas selle selga. Ei, tegelikult ta ei teeselnud. Brian oli kuradi hea seal metsas, aga Danile meeldis kutiga natuke õelat mängu mängida.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty8/8/2011, 00:32

Brian muigas. Sellist asja teeselda on raske. Kutile järgnemise asemel nõjatus Lestrange diivani seljatoele ja silmitses teda tähelepanelikult. "Kas sa ise ka usud, mida sa räägid?" Brian oli endiselt lõbustatud. Einoh, kui tahab, mingu minema.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty8/8/2011, 00:40

"Usun," muigas Daniel. Ta silmitses Brianit. "Lasedki mul minna?" küsis kutt irvitades. "Kõva vägistaja oled ikka," lausus Sixten mõnitavalt.
Back to top Go down
Sponsored content





Kaboom! [18+] Empty
PostSubject: Re: Kaboom! [18+]   Kaboom! [18+] Empty

Back to top Go down
 
Kaboom! [18+]
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: