EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Kella 5 nom...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 17:47

Jup, lähedal olevad slytherinlased saatsid selle peale nende suunas teele päris mitu märkust, kuid siis said kaks tüüpi ühe tüdruku kätte ning jälle veeti tumedapäist neiut vee poole. Robin aga muigas ainult. "Kas sa ei taha sinna vette lennata?" Noh, kui aus olla, siis suudaks teda liigutada ainult Robin, kui tüdruk tõesti vastu hakkaks.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 17:55

Akela irvitas. "Võid ju visata, kui sa nii väga märja T-särgi show'd näha soovid..." vastas ta lõbusalt, kuigi tal polnud mingit T-särki, ainult üks tumeroheline top. Veel parem!
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 17:59

Robin muigas kavalalt. "Ma arvan, et seda on siin juba piisavalt," ütles ta pilku eemale viies, kui veest välja ronivat tüdrukut silmitses. Sedasi siit vaadata oli veider. Siis aga suunas ta pilgu jälle Akelale. "Ma arvan, et sind läbimärjana näha on nendele poistele seal liiga suur piin." Sest naisvampiirid olid eranditult kõik ilusad. Või noh, kõik vampiirid olid ilusad.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 18:03

Akela võttis ühe käe Robini kaela ümbert ära ja näpistas noormeest kergelt põsest. "Arvad?" küsis neiu muiates. "Oleks neile paras kabelimats küll, näha vahelduseks mõnda ilusat lõvi... Või siis mitte nii väga lõvi." Tema silmad aga lausa anusid, et ta vette visataks - vesi on elu!


Last edited by Akela Torelli on 7/8/2011, 18:10; edited 1 time in total
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 18:08

Robin muigas jälle. "Noh, mina neid elustada ei kavatse," ütles ta lõbusalt, sai kuidagi koos Akelaga püsti ja võttis neiu sülle. "Edukat ujumist," sõnas ta, kui tüdruku vette viskas. Kuna ta tegi seda üksi, võis küll kahtlane tunduda, et tüdruk kaldast päris kaugel vette maandus, kuid keegi ei pööranud sellele suuremat tähelepanu. Robin aga muigas jälle ja ristas käed, kui pilguga tüdrukut otsis, et kus ta pinnale tõuseb.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 18:13

Akela eri värvi silmad lõid särama, kui ta huilge saatel vette lendas. Vesi!!!!!! Wheeeeeeee! Mõnuga ujus neiu tükk aega vee all, keeldudes pinnale tõusmast, sest nii, kui ta ka pinnale tuleb, peab ta välja ronima... Lõpuks aga torkas ta siiski pea veest välja ning ujus kaldale, et siis oma tumedatest juustest vett välja väänata, pilk nagu kommi saanud lapsel. "See oli lõõõbuuus!" hüüdis vampiiritar õnnelikult, ignoreerides teiste slytherinide pilke.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 18:25

Robin hakkas naerma. "Eksole." Vampiirile ei meeldinud vesi üldse. Selles suhtes oli ta täiesti Sebastianiga ühtemoodi. Robin avatas nüüd ringi, ning muigas taas, kui surelikud kutid pilguga Akelat õgisid. "Et kui keegi neist südamerabanduse saab, siis sina elustad?" Robin muigas jälle, kui nüüd samuti pilguga üle Akela keha käis. Kenaa.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 21:44

Akela kõndis kuivale, pakkudes surelikele veidi fanservice'it - vampiirina oli ta igatpidi täiuslik, ka kehaliselt. End sirutanud, sasis neiu oma tilkuvaid juukseid ning heitis siis slytherinidele pilgu, muiates. "Ma arvan, et enne saavad nad boneri kui südamerabanduse," lausus vampiiritar. Mis sa, hing, teed, kui tank top märjaks saades kommet ihu külge liibuda omab... Isegi parem kui wet T-shirt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 22:11

"Kas seda mitte ei põhjusta kõrge vererõhk...?" Robin naeratas pisut. "Aga sellega surra on ka kahtlemata hea võimalus." Robini huulile ilmus pilklik muie. Ta oli vist ainus, kes tüdrukut sõna otseses mõttes pilguga ei õginud. Dork või mitte, isegi slytherinlasetle meeldisid ilusad tüdrukud, nagu nendest teistest poistest näha oli.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 22:16

Akela naeris ja tema naer helises õhus, kui ta kummardus, et püksisäärtest (ja pükse katvates taskutes olevatest asjadest) vesi välja väänata. Oo jaa, ta õrritas praegu surelikke. Nii hästi või halvasti, kui tal see väänamine riiet käristamata õnnestus, ajas neiu end lõpuks sirgu. "Õnnelikuna surra... On see vaid unistuste lahkumine..." sõnas neiu peaaegu hääletult, kõndides samal ajal Robini poole, et siis käed jälle noormehe kaela ümber mässida ja end justkui teiste slytherinide narrimiseks vastu kaksikut suruda. Ta oli märg, seda kindlasti. Aga ta nautis neid pilke.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 22:45

Robin naeratas pisut, kui käed tüdruku piha ümber libistas. Vesi polnud Robini lemmik-element, kuid niimoodi oli see talutav. "Sa tõesti naudid seda kõike," muigas vampiir, kui tüdrukut silmitses, ning siis pilguga üle teiste käis. Ohjaa. Kadedusussid.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 22:58

"Aga loomulikult. Minusuguse loomuses on olla tähelepanu keskpunktis, ja mitte neid pilke nautida oleks lihtsalt ebaviisakas..." sõnas Akela rahulikult, justkui olekski tema eluviisiks mingi staari moodi edvistamine. Eh, ta sai seda tähelepanu ka siis, kui seda ei otsinud, nii et miks mitte võtta viimast?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 22:59

"Eksole." Robin naeris vaikselt. "Peaksid siis modelliks või kellegiks hakkama." Mugumaailmas. Tähelepanu oi kui palju.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:04

Akela turtsatas. "Kah mõte. Kuigi ma tüdineksin sellest ametist mingi... tunniga," tunnistas neiu. Ta oli igasugustel aladel olnud, nii et nüüd oli raske millegi suhtes piisavalt kaua huvi tunda, et seda nautima hakata. "Mulle meeldib siinne tähelepanu rohkem. Siin on rohkem minu, ee... välimuse ealiseid." Neiu naeris taas.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:06

"Oh muidugi. Noored ja ilusad, nagu vampiirid on..." Robin muigas jälle. Surelike egodele oli nende välimus üldjuhul väga suur löök. Kuid teaks nad nende tegelikku vanust... olgu, mõned polnudki väga vanad, sada aastat või nii, aga sellised, nagu Robin ja Sebastian... võeh.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:11

Jah, kui keegi Akela tegelikku vanust teaks... Oi jah. Neiu võttis ühe käe Robini kaela ümbert ära, et see oma pihale libistada, veidi seda noormehe käsivarrel hoida ja siis tagataskusse sobrama minna. No nii tüüpiline - tema võlukepp oli jälle kadunud. Ilmselt kukkus välja, kui slytherin ta vette viskas... "Mu võlukepp tegi sääred..." mainis vampiiritar nagu vana rahu. See oli nii igapäevane, et ta selle ära kaotas.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:15

Ohhoo. See vampiiritar võlub võlukepiga. Robin võttis ühe käe neiu pihalt ja hetke pärast oli tema käes neiu võlukepp, mille ta enda juurde kutsus. "Pole tänu väärt."
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:18

"Aww! Aitäh!" Akela haaras võlukepi enda kätte ja surus Robini põsele musi. "Sa oled nii nunnu!" Tähendab - ta peab siis vampiiri ligi hoidma, sest kui võlukepi jälle ära kaotab, teeb Robin hookuspookus ja leiab selle silmagi pilgutamata üles... parim otsimismeetod!
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:20

"Eksole." Robin muigas pisut ning silmitses tüdrukut uudishimulikult. "Tead, mulle millegi pärast tundub, et ma olen sind varem näinud. Mitte Sigatüükas. Ma mõtlen, varem-varem."
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:31

Kiire viibutusega kuivatas vampiiritar end ära, taastades oma juuste endise soengu ning normaalse olemise. Olgu ta nii veearmastaja kui tahab, märjad riided on pikapeale väga ebamugavad. Kuulnud Robini sõnu, kergitas Akela kulme. "Tõesti? Huvitav... Arvatavasti oleme me kunagi kohtunud küll..." arutles neiu. "Mul ei tule praegu pilti ette, kus ja mis aastal, aga kui sa seda mainisid, siis... tjah." Torganud võlukepi tagataskusse, haaras ta Robini käest ja tõmbas noormehe endaga kaasa. "Näita nüüd, et sa oled huvitavam kui su vend!" esitas neidis väljakutse.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:33

"No ma arvan, et see oli oma sada aastat tagasi kindlasti. Arvestades seda, et ma ei mäleta päris selgelt." Isegi vampiiridel polnud supermälu. Siis sikutas Akela juba teda endaga kaasa. Poiss kuivatas enda riided sõnatult ja käsi liigutamata, ise samas tüdrukuga kaasa minnes. "Ee... mismoodi?"
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:40

Akela lasi Robini käest lahti ja jäi tema ette seisma, silmad väljakutsuvad. "Aja mind taga! Käitu nagu surelik! Mängi elusat!" nokkis ta ja tegi paar kiiremat sammu tagurpidi nagu kutsikas, kes väga, väga mängida tahab. Ainult et tema polnud kutsikas, vaid lihtsalt üks ilus vampiir.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:41

"Miks ma sind taga ajama peaks..?" Robin oli hetkel üsnagi hämmeldunud. Jap, ta oli rohkem nagu mingi vanamees, mitte noor poiss.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:44

Tuimtuimtuimtuim, tuim! Akela vedas näo vingu ja tuli tagasi Robini juurde, et noormehe nägu oma käte vahele võtta ja seda kergelt ette-taha raputada. "Ära tule mulle ütlema, et sa oled samasugune kont nagu su kaksik!" hurjutas neiu. "Sa jätsid enne vägagi elusa mulje! Näita mulle nüüd, et sa pole mingi tuim hunnik kihvu ja küüniseid!" Iga sõna ajal jõnksutas ta slytherini pead edasi-tagasi, kulmud kortsus, aga silmis naerusäde. Acid lihtsalt ei osanud tige olla. Ja kui oligi, siis ta tappis. Aga tema iseloom tingis olukorra, et teda tigedaks ajada oli... keeruline.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty7/8/2011, 23:47

Robin hakkas naerma. "Vaata... me oleme siiski kaksikud." Robin muigas. Jap, Sebastian oli küll üks tuim vampiir, Robin oli elusam, aga esines ka tuimasid hetki. Tihti. "Aga sa ei vastanud mu küsimusele," ütles ta käsi tüdruku pihale asetades ja teda lähemale tõmmates.
Back to top Go down
Sponsored content





Kella 5 nom... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Kella 5 nom...   Kella 5 nom... - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Kella 5 nom...
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: