EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Hommikusöök.

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:02

Kuna hommikusöögil käis äärmiselt vähe rahvast oli just see koht mõeldud selleks, kus Damian Venusega suhelda võis. Söömise lõpetanud liikus slytherinlane oma lauatagant eemale, ning väljus ka saalist. Uksejuurde end sättinud toetas ta end vastu üht uksepiita, ning saatis kõikidele, kes sealt väljusid vaid vihase grimassi. Käed sügaval taskutes ümises Damian.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:05

Venus, suure isuga, nagu ta oli, sõi rahulikult ja palju. Toidukogused, mis enamiku tema klassiõdedest silmi pööritama panid, kadusid kui võluväel. Lõpuks, kõht täis, tõusis tüdruk lauast, sirutas end ja suundus saalist välja - kuid seisatas, märganud Damiani. Tal oli veel liiga selgelt meeles, mida poiss talle öelnud oli, ja tema rusikad sügelesid, et uuesti sellesse näkku raksatada, mida ta heaks pidanud oli... pimesi.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:07

Märganud punapead endale lähenemas naeratas kutt ettevaatlikult. End seinast lahti lükanud viis kutt silmad kiirelt ringi rändama, ning lähenes neidisele, kes seisma jäänud oli. ''Palun vabandust, ja ära korralda siin draamat, see pole hea mõte. Tule.'' Sõnas ta neidise näojooni imetledes, kui siis end ringi keeras, ning neidisest eespool minema halutama hakkas lootes, et too talle järgneb.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:11

Nagu paljas "palun vabandust" suudaks midagi heastada... Aga Venus oli kohe, kui Damiani häält kuulis, jälle kahe tule vahele tõmmatud ning sellepärast ta poisile järgneski. Palun vabandust... Ta oli punapeale kohaselt keevaline ja umbusklik ja kõike muud ning sestap ei saanudki Jessica oma tunnetestki täit sotti.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:21

Jõudnud teisele korrusele lükkas noormees lahti ühe väikse ruumi ukse, ning sisenes. Peale Venuse sisenemist sulges ta ukse, ning toetas end kaugemale nurka jättes nii ukse praktiliselt valveta. ''Ma tean, et ma käitusin halvasti ja kõike, aga Donelle oli seal ja ma ei saa talle seda seletada. Sa pead aru saama, sina ei suuda ju ka Danielit veenda selles.'' Mangus kutt vaikselt, ning äärmiselt efektselt oma kätega seda juttu ilustades. ''Kas sa palun annad mulle andeks, see on viimane kord.'' Tõstis neljandik oma silmad, mis just põrandat uurima olid hakanud.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:24

Venus põrnitses kogu aja, mil Damian rääkis, põrandat, mudides oma sõrmi. Kui poiss lõpetas, tõstis ta oma rohelised silmad. "Kuidas ma saan olla kindel, et sa mind jälle sopakaks ei kutsu, kui mõni su jopedest kohale tilkuda otsustab?" küsis tüdruk tõsiselt. Ta tahtis Damianile andestada, ta siis vähemalt arvas, et armastab poissi, aga, umbusklik kits, nagu ta oli, ei tahtnud ta slytherini juttu puhta kullana võtta.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:26

Damian pööritas oma silmasid, ning ohkas, kui tüdrukule lähenes. Peatunud mõne meetri kaugusel hingas ta kiirelt sisse, ning kinnitas oma silmad tüdruku rohelistele. ''Sest, ma kutsun sind oma kaaslasena maskiballile, ja seda täiesti avalikult.'' Esitas ta kiirelt küsimuse. Yeah, kõik Slytherinlased teavad, millised on nende maja omade kostüümid, kuid vähemalt esialgu ei teadnud ju ülejäänud tema omane seltskond kes on Damiani salapärane kaaslane, ning vastupidi. Super lihtsalt.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:30

Bam. Starstruck! Venuse silmad läksid suureks ja nagu tellitult ta punastas. "Maskiballile?" kordas tüdruk, suutmata oma kõrvu uskuda. "Sa julged selle riski võtta?" Ta oli viimased päevad, kui maskiballist teatati, mõelnud ainult sellele, mis kleidi ta paneb ja kuidas juuksed sätib ja millist maski kannab... Tõeline tüdruk! Ja siis tuleb see slytherin, kes tema südame endale on napsanud, ja kutsub ta ballile, kus kõik võib minna nii valesti, nii valesti, kui vähegi võimalik, aga samas olla täiuslik... "Ma... Ma..." hakkas Jessica kogelema. Ma-Ma oleks tahtnud poisile õnnest kaela hüpata ja teda suudelda ja kõike, kuid vanad haavad olid veel üsna värsked. Aga ikkagi...
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:37

Damiani näol olevad lihased kargasid õnnest, kui ta neidise kohmetusest selle rõõmu kätte sai. ''Kui sa julged minuga sinna minna. Ja kui sa seda tahad otseloomulikult.'' Lausus ta vaikselt oma sõrmi neidise omadele kinnitades, ning teda mõne hetke suunurk üleval vaatles. ''Ma luban, et seal hoiavad teised Frostid sinust eemale ja me saame selle õhtu rahus veeta - kõikide nähes, me peame lihtsalt hiljem ütlema teistele, et oli keegi, aga kes seda ei saa keegi teada, vähemalt mitte veel eksole.'' Üritas ta seda jaa'd nüüd kätte saada, millest neidis juba värisema tahtis hakata? Oeh, Kena lugu küll eksole....
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 07:41

Ma-Ma neelas oma ma'd alla, kui Damian tema kätest võttis. Jaah, poiss lubas talle maa ja ilma kokku... Aga need lubadused olid nii ahvatlevad! "Muidugi julgen - kelleks sa mind pead..." pomises tüdruk endamisi, rääkides nagu jänes, mitte nagu lõvi, kes tema maja sümboliks oli. Paar korda silmi pilgutanud, lausus Jessica lõpuks, ajanud selja sirgu - rind kummi, kann taha ja naksti! oli ta oma tavapikkuse taastanud: "Jah, ma tulen sinuga ballile." Tema süda keksles ringi nagu rabbit on crack ning see peegeldus ka piiga näos, kui kerge naeratus häbelikkuse varjas.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 08:05

Damian muigas kiirelt, kui gryffi kõrvalt jälgis. Turtsatades vaikselt naernud ei suutnud ta seda lihtsalt tagasi hoida. Venus oli nii rõõmsameelne, ning see tegi kuti südame seest soojaks. ''Kohtume kolmteist minutit peale algust saali keskel.'' Leppis ta ka koha kokku, ning muigas siis laialt. Tegi tüdruku põsele musi, ning liikus temast mööda, kui oma käel ta pihal peatuda lasi. Damian väljus ruumist, ning suundus tantsiskledes alla vangikoobastesse, et oma kostüüm üle vaadata.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty17/8/2011, 08:09

Venus noogutas kergelt ja lahvatas näost tulipunaseks, kui Damian tema põsele musi andis. Tükk aega peale poisi lahkumist seisis tüdruk ikka veel seal, käsi põsel, suutmata end uskuda. Nii hästi ta oma uskumustele kindlaks jääbki... Jess. Aga Damian... See slytherin oli temaga midagi teinud, mille tulemusel ta poissi enam peast ära ei saanud. Mõne hetke end kogunud, lahkus Jessica ruumist, et isale kirjutada ja oma kleit kooli saata lasta. Ja see mask, mida ta mingi aeg valmistanud oli...

OT: this topic still goes on... but not at the moment! : D
Back to top Go down
Sponsored content





Hommikusöök. Empty
PostSubject: Re: Hommikusöök.   Hommikusöök. Empty

Back to top Go down
 
Hommikusöök.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Hommikusöök Suures Saalis.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: