EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Ega draama draamale liiga tee

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty19/8/2011, 23:40

Kalin tahtis juba Akelat eemale tõugata, aga enne, kui ta seda teha jõudis, kuulis ta Sebastiani häält. Oh noez. Kalin lükkas Akela eemale. "Sebastian!" hüüdis kutt end püsti ajades. "Oota. See pole nii nagu näib," lausus ta. Miks Akela teda üldse suudles? Miks kõik teda viimasel ajal suudlema kippusid? Kalin tormas Sebastianile lähemale ja haaras ta käest. "Oota, las ma selgitan," palus Kal.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty19/8/2011, 23:47

Sebastian peatus vastumeelselt ja vaatas Kalinit üpriski külmalt. "Ta suudles sind vastu sinu tahtmist ja sina tahtsid teda eemale lükata, aga ei teinud seda, on nii?" Vampiiri hääl oli jahedamast jahedam.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty19/8/2011, 23:51

"Ma lükkasingi ta eemale," lausus Kalin. Oi, kui süüdi ta end hetkel tundis. Kohe nii kuradi süüdi. "Ma ei suudelnud teda vastu. Sebastian... Ma ei petaks sind," sosistas Kalin. Ta ei osanud enam mdiagi öelda. Näis, nagu Seb ei tahaks teda uskuda või midagi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty20/8/2011, 00:01

"Jah, siis, kui sa mind kuulsid." Sebastian oli endiselt jahe. Ta polnud nii jahe tema vastu isegi mitte siis, kui neil see tüli aeg oli need eelnevad kaks aastat. "Ma ei taha sinuga enam rääkida." Seb tõmbas oma käe Kalini haardest vabaks, vaatas teda hetke, valu pilgus peegeldumas, ning liikus edasi. Võib-olla hiljem ta isegi oleks võimeline teda kuulama, kuid mitte praegu. Akela oli ju... täiuslik naisvampiir. Pole ime, et Kalin teda tahab. Jah, täpselt nii jonnakas Seb oligi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty20/8/2011, 00:04

Kalin tundis, kuidas ta süda löögi vahele jättis. Võib-olla isegi kaks. Ta jäi Sebastiani eemalduvat selga pilguga saatma ja vajus siis sinna samma koridori põlvili maha, pilk tühi ja emotsioonitu. Sisimas oleks ta tahtnud surra. Miks Seb teda ei usu? See oli ju nii. Akela oli seal samas ja oleks võinud seda kinnitada, aga tundub, nagu Seb lihtsalt ei tahakski teda kuulda.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty21/8/2011, 19:15

Kui see peaks olema koht, kus ta püsti hüppama, Sebastianile järele tormama ja olukorda selgitama või Kalinilt vabandust paluma peaks, siis see talle kohale ei jõudnud. Selle asemel istus neiu põrandal edasi, suutmata otsustada, kas tõusta püsti ja kõndida minema, minna Kalini juurde või joosta Sebastianile järele. Ta sai situatsiooni kaliibrist perfektselt aru, kuid...
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty21/8/2011, 22:23

Kalin oli seal sedasi emotsioonitult edasi. Ta ei liigutanud end. Ei istunud korralikult. Lihtsalt põlvitas, käed külgedel rippu ja põrnitses enda vastas olevat põrandaliistu. Kõik näis nüüd nii tühi ja tema aju blokkeeris igasuguseid mõtteid sellest mis oli ja mis on ja mis olema hakkab. Sel polnud vahet. Mitte millelgi polnud vahet. Sebastianit enam polnud. Loomulikult ei kavatsenud Kalin teda käest lasta. Loomulikult kavatses ta võidelda ja kui see ei aita... Siis võitleb ta veel. Sest Sebastian peab teda uskuma. Ta peab tõde uskuma. Aga hetkel oli Kalini pea tühi ja ta ei suutnud isegi pilku tõsta, rääkimata püsti tõusmisest ja Sebastianile järele minemisest.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 06:25

T'is not cool what you have done here, lady. Akela tunnistas Kalinit mõne hetke. See on tema süü, et Sebastian nii käitus, ja tema süü, et Kalin praegu sellises olukorras on - aga millegipärast ei tundnud neiu end üldse süüdlaslikult. Lihtsalt... sh!t happens, mate. Tõsiselt nõme suhtumine, kuid vampiir ennustas, et see läheb nii nädala või kahega üle. On alati läinud - kerge hilinemisega. End püsti ajanud, pöördus Acid minekule.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 06:49

Ja Kalin jäi sinna. Üksinda. Oma mõtetega. Keset koridori põlvitama ja tühja kohta põrnitsema. Ikka veel oli ta liiga sassis et püsti tõusta ja kuskile minna. Kus ta sõbrad kõik nüüd olid?
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 06:56

Lucy tuli prefektide vannitoast välja, juuksed ikka veel veidi niisked. Ta oli pikka mõnusat vanni nautinud ning oli täiesti ajataju kaotanud ning kiirustas nüüd enda puhketoa poole, kui järsku kedagi keset koridori põlvitamas nägi. Misasja? Lähem pilk ütles talle, et tegu on Kaliniga. Luce vaatas ringi, kuid ei näinud kedagi teist ja sellepärast kiirustas siis poisi juurde "Kalin? Mis juhtus?" tüdruk põlvitas poisi ette maha, pani käe poisi õla peale ja vaatas koolivanemale murelikult silma.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 07:00

Kalin vaatas nüüd Lucy'le sama tuimalt. Ta avas suu, aga sõnad jäid kinni. "Sebastian," pomises Kal viimaks. "Ta.... Me...." koolivanem sulges suu ja otsis sõnu. "Ta vist jättis mu nüüd," pomises kutt. "Akela oli siin ja... Ta sai valesti aru," pomises Kalin segaselt, saamata ise ka täpselt aru, mida ta öelda tahab.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 07:07

Lucy kortsutas kulmu, üritades aru saada, mida Kalin öelda tahtis. "Sebastian jättis su maha?" Luce raputas kindlalt pead "See ei ole võimalik. Ja- Akela? Mis temaga?" Prefekt oli täielikus segaduses. Mis toimus? "Kalin" ütles neiu rahustaval toonil "Mis juhtus?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 07:15

"Akela," pomises Kalin. "Ma lohutasin teda. Danieli pärast ja siis ta suudles mind," pomises Kal. Millegi pärast ei suutnud ta nutta. "Ja Sebastian tuli siia. Aga ma ei suudelnud vastu, ma tõukasin ta eemale, aga see juhtus liiga hilja ja Sebastian ei uskunud mind. Ma tegin talle kohutavalt haiget," pomises Kal ja raputas oma pead. "Ma olen tast ilma Lucy," ohkas kutt ja vajus neidisele kaela, kallistades teda tugevalt. Armastus tegu kohutavalt haiget. Eriti kui sa tead, et oled oma armastatule suurt südamevalu põhjustanud.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 07:25

Danieli pärast? Akela suudles Kalinit? Sebastian jättis Kalini maha?? MIS TOIMUS?? Luce oli väga segaduses, kuid järgmisel hetkel langes poiss talle kaela ja tüdruk lihtsalt kallistas Kalinit vastu, tasakesi rahustavalt pomisedes, et kõik saab korda, ning silitas poisi selga rahustaval moel. "Ma olen kindel, et ta saab aru... See oli ju arusaamatus. Shh, kõik saab korda.." pomises tüdruk vaikselt. Sellisena polnud ta veel kunagi Kalinit näinud. "Ee... Kalin? Tahad äkki natuke vähemavalikku kohta minna? prefektide vannituba on siinsamas ja seal on diivan. Palju pehmem istuda ja soojem on ka?" küsis neidis natukese aja pärast ettevaatlikult.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 19:16

"Mhmh," mõmises Kalin ja komberdas Lucy abiga prefektide vannituppa, kus ta diivanile istuma vajus. "Ma ei jaksa enam elada," sosistas Kal. "Mu elu on muutunud ameerika mägedeks. Nii palju toimub korraga. Ma lihtsalt ei jaksa enam..." Kalin tõmbus diivanile kerra nagu väike kassipoeg ja põrnitses jälle tuimalt ühte kohta.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 21:38

Lucy kortsutas poisi jutu peale kulme "Ära ole rumal. Muidugi jaksad sa elada." See olukord oli lihtsalt väga veider. Ta istus praegu prefektide vannitoas täiesti tuima Kaliniga öösel, Sebastian oli teab mida tegemas ja Akela oli Danieli armunud? Missugune draama... "Sebastian võtab mõistuse pähe, ma olen selles täiesti veendunud. Ta armastab ju sind." ütles ta vaikselt. "Sa peaksid puhkama. Kas on keegi, kellele ma saan teada anda ja kes saaks su Slytherini puhketuppa viia või midagi?" küsis tüdruk vaikselt. No muidugi võiksid nad ka Tarvilikku tuppa minna, aga järgmisel päeval oli kool.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 21:40

"Ma saan ise," raputas Kal pead. Vahet polnud. "Aitäh sulle," sosistas kutt ja sulges oma silmad. "Sa ei pea siin olema muidu. Sa võid minna," lubas kutt. "Ma saan ise hakkama," oli ta kindel.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty22/8/2011, 21:56

"Prsh, ma ei jäta sind niimoodi üksi." ütles Luce ja tõusis diivanilt püsti "Tule, lähme. Ma viin sind ise Slytherini puhketuppa. Sa ei saa ju siia magama jääda." Vangikoobastes peaks ta küll siis poisi maha jätma, sest ta ei kavatsenud mingi hinna eest Slytherini puhketuppa minna. Pealegi ei teadnud ta sealset sissepääsugi.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty23/8/2011, 02:13

Kalin ohkas ja avas oma silmad ajades end siis istukile. "Ma saan tegelikult ka ise," arvas kutt. Või noh, oli selles üsna kindel.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty23/8/2011, 02:31

Lucy vaatas kahtlustavalt poisile otsa "Kas sa oled kindel?" No muidugi ei tahtnud Luce praegusel kellaajal vangikoobastesse minna ja veel pärast üksinda tagasi tulla (pärast seda almost-rape intsidenti ei käinud ta enam üksi vangikoobastes). "Nagu täiesti-täiesti kindel? Sest mul poleks selle vastu midagi, et sind ära saata... eriti..."
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty23/8/2011, 02:39

"Sa ei pea, tegelt ka. Ma saan ilusti ise hakkama. Ma peangi natuke üksi jalutama ja mõtlema," leidis Kalin ta ajas end diivanilt püsti ja sammus ukse juurde. "Aga aitäh sulle siiski," naeratas kutt ja lahkus vannitoast.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty23/8/2011, 02:46

Lucy hammustas huulde, aga noogutas ja lasi poisil minna, üsna varsti lahkus ka tema vannitoast ja läks Gryffindori puhketuppa, lootes, et poiss tervelt kohale jõudis.

OT. kõik?
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty23/8/2011, 02:57

OT: Kõik. Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ega draama draamale liiga tee   Ega draama draamale liiga tee - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Ega draama draamale liiga tee
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: