EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Koridorid mulle meeldivad

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 01:14

Pärast suudlust Akelaga ja tüli Sebastianiga tuias Kalin sihitult mööda kooli koridore. Ta oli tujutu ja hetkel tundus, nagu kogu tema edasine elu oleks läbi ja sel puuduks mõte. Loomulikult ei kavatsenud ta Sebastiani osas alla anda, aga hetkel ei osanud ta justkui mitte midagi teha.

OT: Riddle'i kaksikud.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 01:17

Robin oli äsja Sebastiani käest teada saanud, mis toimus ning oli nüüd pahane. Pahasem, kui Seb olla suutis, sest tema oli rohkem nagu muserdatud ja masenduses. Praegu oli Sebastian magamistoas, enda voodis, kardinate taga, ja luges mingit random raamatut. Vähemalt sinna ta Robinist jäi. Robin aga tatsas nüüd mööda koridore ringi, näol selline ilme, et keegi ei julgenud teda tülitada, ja otsis Kalinit. Lõpuks ta ka leidis kuti. Ta tõukas Kalini üpriski tugevalt vastu seina, kuid nii, et talle vigastusi ei tekiks. "Mida sa endaarust mõtlesid?" küsis ta külmalt, kui lähemale astus, jätmata Kalinile põgenemisruumi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 01:25

Enne kui Kalin ise arugi sai, lendas ta juba vastu seina ja oiatas vaikselt. Vigastusi võib-olla ei tekkinud, aga haiget sai ta küll. Kutt põrnitses Robinit hetke arusaamatult ja mõistis alles siis, millele vampiir oli vihjanud. "Ei," pomises kutt. "Sa ei saa aru," lisas ta.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 01:28

"Mina ei saa aru? Ma kuradima usaldasin sind lõppude lõpuks ja siis sa jooksed järgmise vampiiri juurde?" Robin oli tõesti vihane, ning seda võis tema pilgust ka lugeda, ja rusikasse surutud kätest. Mitte, et ta poissi lööma hakkaks, vaevalt seda.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 01:39

Kalin taganes vastu seina. Talle meenus, kuidsa Sebastian oli kunagi öelnud, et Robin võib ta tappa ja siis meenus talle, kuidas Akela selle karu maha tappis. "Akela suudles mind. Ma tõukasin ta eemale. Aga Sebastian tuli just sel hetkel, kui ta mind suudles ja nii jäi talle mulje, nagu ma polekski Akelat eemale tõuganud. Ta ei kuulanud mind," vuristas Kalin, silmad Robinil. Koolivanema süda tagus meeletult. Ta tõesti kartis, et nüüd Robin tapab ta ühe löögiga.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 01:42

Robin astus lähemale, kui Kalin taganes. "Nimeta mulle üks põhjus, miks ma sind uskuma peaksin," sosistas ta ähvardavalt, tema käsi kuti näo kõrgusele tõusmas ja õrnalt põske puudutamas, nagu märkides kohta, kuhu ta lööma peaks. Üks löök purustaks kuti pealuu.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 01:57

"Sest ma armastan su venda," sosistas Kalin. Ta saab surma. Ta üks suurimaid hirme saab teoks. Ta sureb vampiiri käeläbi. Ja kõige hullem on veel see, et ta saab surma vampiiri poolt, kes on ta kuti kaksikvend. Kalini süda tagus meeletul kiirusel.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:00

Robin oli juba kätt pisut kõrgemale tõstnud, löögiks, kuid peatas selle kuti sõnu kuuldes. Armastas? Siis ta aga muigas lihtsalt. "Ma ei usu sind," ütles ta vaikselt, võttes noormehe juustest kinni, sikutades tema pead üpriski valusalt küljele, teise käega tema arterit puudutades. Saab ka ehk tema verd proovida...?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:10

Kalin oiatas valust, kui Robin ta juukseid rebis ja haaras vampiiri käest. Siis jättis ta süda löögi vahele, kui ta tundis vampiiri puudutust oma kaelal. Kalin surus oma käed vastu Robini rinda ja püüdis teda endast eemale tõugata, aga vampiir ilmselt ei tundnudki seda.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:13

Robin naeratas kuratlikult ning kummardus tema kaelale lähemale. "Sa lõhnad tõesti hästi," sosistas ta tema kaela vastas ja siis hammustas tema arterit. Veri voolas talle suhu ja vampiir neelatas ahnelt.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:20

"Robin ära tee," sosistas Kalin ja siis juba vampiir hammustas teda. Kalin sulges silmad. Nüüd oli juba hilja. Ta andus Robinile, nagu väike kutsikas ega hakanud enam vastu. Ja sisimas soovis ta, et vampiir imeks liiga palju verd ja ta sureks sinna maha. Tegelikult oli see üsna võimalik, sest Robin ju jõigi inimesi surnuks. Ta ei teadnud, mis hetkel piiri pidada ja lõpetada.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:23

Robin ainult muigas ja jätkas joomist. Samal ajal astus aga koridori Sebastian, kes oli raamatu lugemisest tüdinenud ja samuti Kalinit otsis. "ROBIN!" Sebastian oli šokeeritud. Ta sööstis sinna ja tõmbas enda kaksiku Kalinist eemale, toetades juba pisut palju verd kaotanud kutti, et ta pikali ei kukuks. "Mida sa omast arust mõtled?!" Sebastiani pilk oli kinnitunud enda kaksikule.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:29

Kõik käis kuidagi kiiresti. Järsku oli Robin kusagil eemal ja teda hoidis Sebastian. "Ma armastan sind," sosistas Kalin, suutmata omal jõul püsti seista. Samas ei saanud ta aru ka, et Sebastian teda püsti hoiab. Kalin põimis oma käed ümber Sebastiani kaela. "Ma ei suudelnud Akelat. Sa pead mind uskuma. See oli arusaamatus. Ma lohutasin teda. Ta armastab Danieli. Daniel on libahunt ja vihkab teda. Akela oli segaduses ja ta suudles mind. Ma ei suudelnud teda vastu. Ma hakkasin teda just siis eemale tõukama, kui sa tulid. Palun, Sebastian. Ma armastan sind. Ja kui sa mind ei usu, siis lase Robinil mind tappa, sest ma ei suuda ilma sinuta elada," pomises Kalin enda meelest väga kiiresti, aga tegelikult oli see soninat meenutav pomin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:33

Sebastian suunas pilgu nüüd Robinilt Kalinile ja põimis oma käed ümber tema. "Ma armastan sind," sosistas ta vaid, kui huultega noormehe kaela puudutas ja samas tema haavad parandas. Robin vahtis neid vihaselt, kuid hingas sügavalt sisse ja läks minema. Tal ei olnud seal midagi öelda enam. Ning Sebastianiga räägib ta hiljem.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty20/8/2011, 02:39

Kal hingas kergendatult, kui Sebastian väitis, et armastab teda ja see justkui näitas, et nüüd on kõik korras. Järsku vedasid Kalini jalad teda täiesti alt ja kui Seb teda püsti poleks hoidnud, oleks ta kokku kukkunud. "Ma pean sööma," sosistas Kalin, tundes nii suurt jõuetust, et isegi söömine näis liiga suur ettevõtmine olevat.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty21/8/2011, 01:59

Sebastian noogutas pisut ja sättis end istuma, tõmmates Kalini enda sülle. Samas ilmus nende juurde kandik toiduga. Mitte tühjast õhust, aga well. "Sa tunned end väga halvasti?" küsis ta vaikselt, kui sõrmedega kuti kaela puudutas. Jahutas seda.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty21/8/2011, 22:33

"Natukene," pomises Kalin. Ta istus vagusi Sebastiani süles ka siis, kui toit sinna ilmus. Ta ei istunud kunagi peale Sebastiani toitumist vagusi, kui toit kohale tuli. Ta tahtis alati süüa ja teadis, et peab sööma ja sõigi. Aga seekord oli ta liiga väsinud. Nii füüsiliselt, kui vaimselt. "Robin oli nii vihane," sosistas Kalin. "Palun anna mulle andeks," lisas kutt nukral sosinal.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 01:20

Sebastian ohkas vaikselt. "Söö, Kalin," ütles ta ainult, pilk kusagile eemale keeratud. Ta oli endiselt kohutavalt haavunud, kuid teadis, et Kalin ei valetanud. Ta lihtsalt ei suutnud praegu midagi rohkemat, öelda, et ta tõesti andestab talle.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 02:47

Kalin viis pilgu toidule. Aga ta ei tahtnud süüa. Ta tahtis Sebastiani kaisus olla. Ta kartis, et ta ei saa enam kunagi seal olla. Kalin puges Sebile lähemale ja peitis oma näo vastu kuti õlga.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 02:57

Sebastian surus huuled tugevalt kokku ning kallistas Kalinit kergelt. "Sa pead sööma," sosistas ta vaikselt, kui sügavalt sisse hingas. Ta ei tahtnud, et kutt teadvuse kaotaks või midagi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 03:47

"Mhmh," mõmises Kalin ja tema hääl murdus. Ta kartis nii väga, et ta jääb oma kutist ilma. Nii nii väga, et ta oli valmis riskima sellega, et ta teadvuse kaotab. Ta lihtsalt ei saanud Sebastianist lahti lasta.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 20:10

Sebastian vaatas Kalinit nukralt. "Kallis, palun söö. Sa ei tohi teadvust kaotada," ütles ta vaikselt, kui kandikut lähemale tõmbas. "Kasvõi natukene."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 20:19

Kalin puges veelgi rohkem Sebastianile lähemale ja kallistas teda tugevamalt. Küll ta sööb. Küll tal on selleks aega. Peale seda, kui ta teadvuse kaotab näiteks.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 20:22

"Miks sa ei söö?" küsis Seb lõpuks, kui lõua noormehe õlale toetas ja teda samuti kallistas. Noh, muretsema pani.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty22/8/2011, 20:37

"Sest ma ei taha sinust eemale tõmbuda," tunnistas Kalin. Ta oli oma silmad sulgenud. Miks ta nutta ei saanud? Mõtle kui tore oleks praegu Sebastiani õlal nutta.
Back to top Go down
Sponsored content





Koridorid mulle meeldivad Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad Empty

Back to top Go down
 
Koridorid mulle meeldivad
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mulle meeldib ka metalli kolkida!
» Kõik koridorid on nii pikad pikad pikad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: