EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Halloweeni maskiball!

Go down 
+19
Lily Potter
Lucas Lestrange-Osier
Zakkary Lestrange
Destiny Payton Murray
Randy Green
Venus Murray
Nathaniel Frost
Lucius Syracuse
Vanessa A. Forthland
Simone Williams
Isobel Yale
Lucy (Weasley) Murray
Daniel Murray
Chachi Worthington
Finley Garcia
Flynn Meraz
Kalin Riddle
Sebastian Riddle
Serenity Drawn
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
AuthorMessage
Simone Williams
hufflepufflane // 17. aastane // 6. klass
Simone Williams


Posts : 43
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:11

Jõudes Suurde Saali, jäi Simone kõhklema. Tal polnud erilisi tutvusi ühegi poisssõbraga, seega polnud keegi teda ka ballile kutsunud. Lõpuks, olles peaaegu meeleheitel, otsustas neiu ballile minna koos oma hea sõbrannaga. Serenity'ga.
Lõpuks, olles end kokku võtnud, seisatas Liz Serenity ees. Ta kohendas oma tumedat kleiti ning jäi siis sõbrannat silmitsema. "Kas lähme?" kõlas neidise hääl.

OT: Kleit:
Spoiler:
Mask:
Spoiler:
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:15

Serenity muigas vaevumärgatavalt, kuid see polnud kuigi läbus, vaid tavapäraselt jahe. Selline ta oligi. "Ei tahaks mingi hinna eest sellest ilma jääda," sõnas Ser sarkastiliselt, kuid naeratas siis enda sõnu pehmendades ja nad läksid koos teistega saali. "Niisiis... mis teeme?" Serenity nägu ühes lauas Kalinit ja Sebastiani, Robin ja mingi dork tantsisid... neid vaadata oli tõeline hoop egole, sest nad tantsisid kuradima hästi.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Simone Williams
hufflepufflane // 17. aastane // 6. klass
Simone Williams


Posts : 43
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:22

Simone turtsatas. Neiu oli oma tavapärase julguse ning lõbususe tagasi saanud ning lehvitas nüüd juba oma majakaaslastele, kes kuskil eemal tantsisid.
Siis pöördus ta uuesti Serenity poole. "Mis me teeme? Ma ei tea. Alustuseks äkki istuks kuskile," pakkus ta huupi, ise muiates. Neidis kibeles küll juba tantsima, kuid paistis, et kõigil olid juba tantsupartneid. Siiski ei lasknud Simone sellel enda tuju rikkuda. "Kuule, lähme kellegi juurde, äkki keegi tahab tantsida!"
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:24

Serenity suunas pilgu jälle Kalinile. Peaks oma parimat sõpra pisut ahistama mingi aeg ja ta tantsima vedama. "Sa tahad tantsida?" Serenity muigas kui ühe lähedal asuva laua juurde astus ning rahulikult istet võttis ning parema jala üle vasaku põlve tõstis ja oma kleiti silus. Siis suundus tema hallide silmade pilk jälle Simone'le.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Simone Williams
hufflepufflane // 17. aastane // 6. klass
Simone Williams


Posts : 43
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:28

"Muidugi!" hüüatas Simone. Miks ta siis seda tahtma ei peaks? Neiu suundus samuti ühe laua juurde ning istus Serenity vastu. "Kas sa siis ei tahaks?" küsis Liz kulmu kergitades. Neidis ise oli suur peohing, teda oli pea igal pidustusel näha.
"Aga siiski. Kellega sa siis oleksid nõus tantsima?" uuris Simone edasi.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:32

Serenity sirutas käe ühe klaasi poole, kuhu ta kallas lihtsalt jahedat vett ning võttis enne vastamist sealt lonksu. "Ma arvan, et Kaliniga," vastas ta lõpuks aeglaselt, kui pilguga üle kuti libises ja siis Simone'l peatus. "Ning mõnega veel. Aga neil kõigil on kaaslased olemas." Kalin oli Sebastianiga, Robin selle dorklasega ja Brian tuleb jumal teab, kellega.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Simone Williams
hufflepufflane // 17. aastane // 6. klass
Simone Williams


Posts : 43
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:40

Simone kortsustas kulmu. Ta silmitses kohta, kus Kalin ning Sebastian olid ning hammustas huulde. "Miks Kalin või Sebastian mõnda tüdrukut ei kutsunud?" küsis ta ning valas endale veidi kõrvitsamahla.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:44

Serenity naeratatas pisut ja põimis sõrmed rahulikult ümber enda klaasi. "Nad on paar. Sa ei teadnudki?" vastas ta hetke pärast, pilk veidi mõtlik, kui see poiste peal peatus, kuid ta muigas, kui Simone'i reaktsiooni nägemiseks jälle tüdruku poole vaatas.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Simone Williams
hufflepufflane // 17. aastane // 6. klass
Simone Williams


Posts : 43
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:47

"Geid?" küsis Simone uskumatult. "Ei ma ei teadnud, tõesti," lisas ta siis ning vaatas poisse uurivalt. "Tõeliselt kahtlane värk," jõudis neiu lõpuks otsusele ning naeratas Serenity'le.
Siis pöördus ta vana teema juurde tagasi. "Kas lähme ja küsime siis kellegilt?"
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:49

"Kas just geid... Kalin on bi ning Sebastiani ma ei tea, kuid ta tundus olevat hetero... sinnani, kuni ta Kaliniga.." Serenity hääl oli endiselt rahulik, nagu ta räägiks lilledest, mitte geidest. "Miks kahtlane...?" Ser ei vasanud neiu küsimusele, vaid silmitses teda pisut rahutult, kui enda küsimusele vastust ootas.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Simone Williams
hufflepufflane // 17. aastane // 6. klass
Simone Williams


Posts : 43
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:55

Simone noogutas ning pöördus siis uuesti poisse vaatama. "No on," õigustas neiu ennast ning valas endale veel kõrvitsamahla. "Kas lähme siis?" lisas ta Serenity'le ootusärevalt otsa vaadates.
Liz naeris vaikselt. "Või sa kardad?"
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty23/8/2011, 23:59

"Sulle ei meeldi geid..?" Serenity kergitas pisut kulmu ning võttis klaasist järgmise pisukese lonksu. Serenity arvates olid Kalin ja Seb nii armsad koos. Isegi veider oli, et nad varem mingid vihavaenlased olid.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Simone Williams
hufflepufflane // 17. aastane // 6. klass
Simone Williams


Posts : 43
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 00:02

"Ei, ma pole seda öelnud," lausus Simone naerdes. "Lihtsalt, ma pole harjunud mingite geidega," lisas ta. "Kumb sulle rohkem meeldib - kas Sebastian või Kalin?" Ainult uudishimu, kordas neidis mõttes.

OT: Hea küll, teen tänaseks minekut siis.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 00:12

OT: Diil. Very Happy Me ei tohigi palju postida. Very Happy

"Kalin on mu parim sõber." Serenity muigas pisut ning võttis kandikult õunaviilu ja hammustas sealt väike tüki. Sebastianist ta ei teadnud suurt midagi.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 00:29

"Kena lohutus," muigas Kalin. Nad tantsisid ikka kuradi hästi. Ta pööras pilgu Sebastianilt tantsupõrandale. Näedsa, Rin ja Chachi olid ka sinna koperdama läinud. Ja siis ilmus Serenity välja. "Urr, Ser tuli teise tüdrukuga," mainis Kalin. Mingi Hufflepufflasega. Kalin ei saanud aru täpselt kellega tegu, aga tundus huff olevat. Võib-olla mõni raven, aga tõenäoliselt siiski huff. Poleks tal maski ees, teaks Kalin ehk täpsemalt. Mõne aja lihtsalt istunud ja saalis ringi vaadanud ohkas Kalin. "Mis ball see on, kui keegi tantsida ei julge. Ma lähen kutsun Serenity tantsima. Sa võiks ka kellegi tüdrukutest platsile vedada ja tema tuju tõsta," muigas Kal ja tõusis lauast. Ta vajutas Sebi huultele kerge musi, ning suundus siis Serenity juurde. Kuidas kurat see tantsule kutsumine käiski? Kalin tegi viisaka kummarduse Serenity ees ja ulatas talle oma käe, suutmata varjata lõbustatud muiet oma huulil.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 00:31

Sebastian naeris vaikselt ja suunas pilgu Serenity ning tema sõbranna poole. "Sa tulid teise poisiga, niiet..." Seb muigas ja noogutas, kui Kalin teatas, et viib Serenity tantsima. "Ma arvan, et ma parem ootan siin," ütles ta tooli seljatoele nõjatudes ning jälgis, kuidas Kalin Serenity juurde läks, ise tõesti lõbustatud.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 00:34

Serenity pahvatas siiralt naerma, kui Kalin tema juurde tuli. "Vaat kus härrasmees." Serenity asetas klaasi lauale. "Ma tulen varsti tagasi..." Muidugi võis Simone kellegagi tantsima minna, kui soovis. Siis Ser tõusis kuti käest kinni võttes. "Ma loodan, et sa oskad tantsida..." ütles tüdruk nii vaikselt, et vaid Kalin teda kuulda võis, kui temaga tantsuplatsile liikus. Jap, Serenity oli tõesti pisike enda parima sõbra ja kaastõrjuja kõrval.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 00:44

"Ära naera, ma mõtlesin terve tee siia välja, kuidas see käis," muigas Kalin. Ta juhtis Serenity tantsupõrandale, libistas oma käe talle ümber ja teisega võttis neidise käest. "Ma oskan tantsida sama hästi kui tõrjuda," muigas Kal. Okei, mitte päris, aga palju puudu ka ei jäänud. Kalin hakkas muusika rütmis tantsima ja juhtis Serenity't tantsuplatsil. "Kes see tüdruk oli?" küsis Kal kavalal häälel.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 00:49

Serenity naeratas pisut ning hakkas samuti liikuma, Kalini järgi. "Üks mu sõbranna, kui neid nii nimetada võib... ta on hufflepuffist ja me arvasime, et since meil pole kummagil kellegagi tulla, tuleme koos..." Serenity muigas vaevumärgatavalt. "Ma olen endiselt hetero," lisas ta hoiatavalt, kutile teravalt otsa vaadates.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 02:58

Lucy Weasley wrote:
Lucy pööritas silmi "Muidugi läheb, ta on ju ilus tüdruk." Mida Dan siis arvas? Et Venusel ei ole kutti enne kui ta kolmkümmend on või midagi? Luce vaatas samuti saalis ringi ning nägi, et väga palju inimesi polnudki veel kohal. Hah, ja tema veel arvas, et nad jäävad hiljaks. Dani küsimuse peale prefekt naeratas "Ma ei tea... äkki istuks või midagi..? Mis sa arvad?" Tantsimine polnud just neidise tugevamaid külgi, kuid kui Sixten tantsida tahtis, siis ta tantsiks, aga parema meelega ta siiski väldiks seda, vähemalt praegu, kui mingid profitantsijast vampiirid tantsupõrandal keerlesid.

"Sa tead, kellega ta läheb?" küsis Daniel kahtlevalt ja silmitses Lucy't. Ta juhtis neidise kuskile laua juurde. Eemale Kalinist, Sebastianist ja nende vampiirihaisust. Kalin haises ise ka juba nagu vampiir, nii et oli raske uskuda, et ta inimene endiselt oli. Rahvas kogunes vaikselt saali ja näis, et tantsupaare ilmus aina rohkem välja. Dan üllatus isegi natuke, kui Kal Serenity tantsima kutsus. Imogeni sisenemine ei jäänud Danile märkamata. Ta tundis lõhnast ära kellega tegu.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 05:24

Mingi hetk liitus Imogen reaalse maailmaga, tulles enda mõtisklustest välja. Raske päev selja taga, mis muud. Neiu pilk liikus taas üle ruumi ja ta avastas sealt veelgi tuttavamaid nägusid, nende seas Dan'i, kes oli kohale ilmunud Lucy'ga nagu pealtnäha tundus. Kaval muie kerkis Ivy huulile, kui tal idee tuli. Ei tea, kuidas võiks ta küll Lucy'le närvidele käia, tasuks selle eest, et tsikk vahele segas kui Imogenil Kaliniga asjad pooleli olid. Eks ikka ta kutti ära röövides.

Imogen tõusis laua tagant ja sammus enesekindlalt nende kahe juurde, heites Lucy'le põgusa pilgu. "Ma röövin su kaaslase mõneks ajaks," lausus ta kerge naeratusega, haarates Dan'il käest. "Aga ära muretse.. Ma toon ta ühes tükis tagasi," lisas ta väikese lubaduse ja suundus tantsuplatsi poole, tõmmates Danieli endaga kaasa. Neil kahel oligi natuke lõpetamata asju, või mis?
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 05:33

Lucy raputas Danieli küsimuse peale pead ning istus siis laua äärde, kuhu poiss ta juhatas. Ta oli vaevalt maha jõudnud istuda, kui keegi kohale ilmus, ning hääle järgi oli tegu Imogeniga. See pagana vampiir võimisiganesasi ta ka polnud võttis lihtsalt Dani ja tiris ta tantsupõrandale. Lucy kissitas pahaselt silmi, mitte, et seda väga näha oli, kuid seda, kuidas ta pahaselt huuled kokku pigistas oli küll näha. Prsh. Kui Ivy peaks midagi üritama Danile teha, hakkaksid pead lendama. Praegugi tundis tüdruk enda võlukeppi salataskus kleidi kuldse osa all, musta-valgeruudulise osa külge kinnitatuna. Prefekt jäi enda kohale ning jälgis paari, kui nood tantsupõrandale liikusid, selgelt ärritatud.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 05:37

Daniel muigas Ivy käitumisest ja järgnes talle. Tantsupõrandal tõmbas ta neidise enda vastu. "Voodisse ei tule, aga tantsima veab ise," naeris Dan. Ta oli kergelt pinges. Aga seda võis näha ainult ebainimlik silm. Imogenis polnud asi. Rohkem selles, et tantsupõrandal oli lisaks neile veel kaks vampiiri ja üks vampiirisnäkk ja see ei meeldinud Sixtenile eriti.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 05:43

"Ma olen alati oma tahtmistes väga otsekohene olnud," muigas Ivy, andes sellega mõnes mõttes vastuse mõlemale väitele. "Ära muretse, ma ausõna tagastan su ühes tükis," lisas neidis siis, märgates pinges olekut. Seda oli tajuda juba läbi Dani keha, mis Ivy vastas oli. Tema mõtles küll, et pinge kuti kehas on pigem tingitud Lucy'st ja sellest pahasest pilgust, millega too tsikk neid arvatavasti saatis. Vampiiridest ei olnud Imogenil küll sooja ega külma.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty24/8/2011, 05:53

"Ma ei muretsegi sinu pärast," muigas Dan, teades, et Akela ja Robin kindlasti kuulsid seda. Ta saatis tantsivale vampiiripaarile pilgu, mida vaid Imogen nägi. "Pluss, see snäkk on ka siis," sosistas kutt ilmselgelt Kalinile vihjates. No mitte, et see snakk teda väga seganud oleks. Too oli ju siiski inimene. Lühike ja nõrk inimene. Aga mine tea, riivab teda korra ja kaksikud on Danil kohe kraes.
Back to top Go down
Sponsored content





Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Halloweeni maskiball!   Halloweeni maskiball! - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Halloweeni maskiball!
Back to top 
Page 2 of 14Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next
 Similar topics
-
» Kunas teeme Halloweeni maskiballi?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: