EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 06:48

Daniel Murray wrote:
Dan paiskus vastu seina, kui Akela ta eemale tiris ja kutt urises madalalt. Polnud esimene kord, kui ta Akelaga kakelnud on eksole. Ja juba oli David tal jälle kallal Dan murdis kuti käeluu. "Ma olen sinu halvim unenägu," urises Daniel ja tema silmist peegeldus midagi loomalikku.
Ja siis ilmus saali hõbedane hunt. Sixten paiskas Davidi endast eemale. "Sul vedas," pomises kutt ja kadus saalist, tormates haiglatiiba, Lucy voodi juurde. "Mis on?" küsis Dan murelikult. Ta eiras seda osukest värsket verd oma näos ja jõuetust, mis alles nüüd mõistusele ka kohale hakkas jõudma. Kutt haaras neidise käest ja istus voodiservale.

Lucy ei näinud Danieli üldse selgelt. Tema jaoks oli kõik üks suur udukogu. Haiglaemand ütles, et nägemine taastub alles paari tunni pärast. Aga ta kuulis ja tundis Danieli. "Daniel" ohkas tüdruk kergendatult ja kallistas poissi "Sa oled elus... ma kartsin, ma kartsin, et...", pisarad voolasid mööda tüdruku põski alla, kui ta Danist kõvasti kinni hoidis.

OT. AINULT Danielile.


Last edited by Lucy Weasley on 26/8/2011, 07:20; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 06:52

Dan ohkas. "Kõik on korras," sosistas ta. "Minuga," lisas kutt. Ta tõmbus eemale ja vajutas suudluse neidise huultele. Kergelt punastades tõmbus kutt eemale. "Eeeh. Vabandust," pomises ta. Sixten hoidis Lucy kätt ja vaatas tüdrukut. Ja siis meenus talle, nagu talle alati olulised asjad lambil hetkel meenuvad, et ta võlukepp jäi saali. Dan ohkas.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 06:56

Lucy ei suutnud enda pisaraid peatada ja vaatas segaduses pilguga sinna, kus ta nagu oleks poisi nägu näinud. Kui poiss teda suudles, punastas ka neiu "Pole midagi" pomises ta vaikselt. "Sa ütlesid, et sinuga on kõik korras? Kas kellegi teisega juhtus midagi?" küsis neidis siis ärevalt. Ta kuulis Dani ohet, kuid arvas, et see käis poisi vabanduse juurde või midagi.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 07:20

"Saal on segi paisatud. Õpetajad on kadunud," selgitas Daniel. "See oli hullumaja, mis seal toimus," lisas Sixten ja vajutas musi neidise käele. "Kuidas sinuga on?" küsis kutt. Ta jälgis tüdrukut murelikult.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 07:26

Lucy vaatas Danieli poole murelikult "Kas sa oled kindel, et sinuga on kõik korras?" Ta ju ei näinud mitte muhvigi ja poiss kõlas täiesti kurnatult. Pagana David... "Phäh, mis minust. Valutab kõik, aga haiglaemand ütles, et ma peaksin paari tunni pärast jälle nägema ja kuulma reaalselt mõlema kõrvaga." Luce nihkus voodiserva poole, tehes niimoodi Danielile rohkem ruumi, et poiss saaks tema kõrvale lamama tulla.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 07:30

"Jaah," noogutas Dan. "Ma lihtsalt.. Olen väsinud," pomises kutt ja puges Lucy kõrvale voodile. Ta põimis käe ümber tüdruku. Aga just sel hetkel ilmus sinna haiglaemand, kes kohe kõva häälega ahhetama hakkas. Ta käskis Danil teise voodisse koida, kui Daniel vaidles vastu. Aga no mis teha. Ta parem allus ja ronis teise voodisse. Siis puhastas naine ta näo ära ja raputas pahaselt pead, ise veel podisedes, et see kaklemine pole hea ning seejärel naine ahhetas, et kukal ka verine. Miks ta vaikuses oma tööd teha ei võinud? Siis jootis naine veel Danielile midagi sisse, noo jaah, ta oli päris väsinud, ja oligi maadam kadunud. Dan ajas end voodist välja ja ronis Lucy juurde teki alla, tõmmates neidise enda kaissu.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 07:39

Lucyl oli just hea olla, kui va haiglaemand pidi tulema sinna podisema. Tüdruk surus naeratuse maha, kui kuulis, kuidas Daniel naisele vastu vaidlema hakkas. Ja siis kuulis Lucy, kuidas haiglaemand Dani seisundit kommenteerima hakkas ja kõik lõbusus kadus ta mõtteist. Sixten oli valetanud. Selgelt ei olnud ta kõige paremas seisundis... Õnneks läks üsna varsti maadam ära ja Daniel oli tema voodis tagasi. "Daniel, mis tegelikult juhtus?" küsis neidis väga vaikselt, et haiglaemand ei kuuleks ja tagasi ei tuleks.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 07:41

"Ma kaklesin Frostiga," ohkas Dan. "Ja tal on õel komme mu pead vastu maad peksta. Muud midagi," raputas Dan pead. Ta kaisutas Lucyt ja vajutas siis neidise kaelale musi. "Ma vist...Aah, vahet pole. Headööd," sosistas Sixten ja sulges oma väsinud silmad.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 07:53

Lucy ahhetas vaikselt, kui poisi ülestunnistust kuulis. Oota... ta vist mida? Lucy oleks kohutavalt tahtnud Danieli üles ajada ja küsida, mida ta teinud oli, kuid pidas targemaks lasta poisil magada. Ise ta nii õnnelik ei olnud. Olgugi, et ta oli rampväsinud ja ta silmad tundusid ikka veel, nagu nad põleksid, keerles see küsimus neidisel peas. Tüdruk ohkas vaikselt ja turtsatas siis. Lily oli ju kusagil kõrvalvoodis... see võis nüüd küll kena stseen olla. Aga, nagu öeldakse. Mis silmist see meelest. Või midagi sinnakanti. Paarteist minutit hiljem jäi Lucy siiski magama kõikide nende rohtude ja värkide mõjul, mis talle sisse joodetud oli. Pealegi oli Danieli käte vahel nii turvaline olla. Lucy uni ei olnud siiski oodatud toimega. Ta nägi pidevalt, kuidas David Danieli piinas ja ärkas võpatades lõpuks üles ning hingas kergendatult. Jah, Daniel oli ikka veel siin ja... nende voodile olid kardinad ette tõmmatud? See pani neidise muigama. Tõenäoliselt ei olnud maadam neid üles raatsinud äratada, aga teistele nende niiöelda moraalset kõlvatust ka näidata ei tahtnud. Luce võttis Sixtenilt kõvemini ümber, nagu kindlaks tehes, et poiss on ikka terve ja olemas. "Dan...?" sosistas ta vaikselt. Huvitav kas noormees ärkab selle peale või ei?
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 07:56

Dan ärkas tegelikult juba Lucy võpatuse peale. "Mmh?" küsis ta uniselt ja puges neidisele lähemale, hoides oma nina vastu neidise kaela. Nii oli hea ja mugav. Ta ei jaganud üldse hetkel ära, et nad kuskil haiglas on ja eilsed sündmused ei tulnud ka meelde.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 08:02

"Dan... sa.. ei tapnud Davidit ära, onju?" küsis Lucy murelikul sosinal. Ta ei teadnud, mis ta teeks, kui Dan oli seda teinud... Tõenäoliselt ei lamaks ta nii rahulikult poisi käte vahel. See küsimus oligi tüdrukut piinanud. Olgugi, mis David teinud oli, ta tegi seda ju leinast... Mis tuletas prefektile meelde, et Dave reaalselt ju arvab nüüd, et tema, Lucy, oli Damiani ära mõrvanud. Oi-ei... Daniel oli ju Damiani ära mõrvanud. Luce oiatas vaikselt. Miks pidi nende elu nii raske olema.


Last edited by Lucy Weasley on 26/8/2011, 19:53; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 11:29

Daniel kortsutas kulme ja vaatas neidisele otsa. Misasja? "Eii," raputas Dan pead, "miks sa seda arvad?" Ta haigutas laialt ja mõtles pisukese. Aah, nad on haiglas. Jaa jah. Ja järjest tuli kõik eilne meelde. Oiates peitis kutt oma pea vastu Lucy kaela jälle ära. Mille kõigega ta hakkama on saanud. Peagi Dan ohkas. "Minust jäi ta saali täiesti elusana," kehitas Dan õlgu.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty26/8/2011, 20:01

Lucy ohkas kergendatult, kui ta poisi vastust kuulis. Jumal tänatud... "Palun vabandust, et ma eile sind sellesse kõigesse sisse mässisin" pomises tüdruk vaikselt. Poleks Danieli tulnud, poleks Dave teda piinata saanud ja mineteaveel mida teha saanud. Lucy raputas pead kergelt, kui tall midagi meelde tuli "Aga... mida sa siis eile mulle öelda tahtsid?" küsis tüdruk, Danile küsivalt silma vaadates. "Sa ütlesid midagi, et sa vist.... vist mida?" Lucy ei osanud aimatagi, millega tegu olla võiks.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 19:39

"Sina küll vabandama ei pea. Sina ei teinud ju midagi," kortsutas Dan kulme. Kas Lucy praegu reaalselt vabandab selle eest, et David teda piinas ja selle läbi ka Dani piinama hakkas? Kui jaa, siis see on ajuvabadus ju. Samas Lucy puhul poleks imestada midagi, kui ta millegi sellise eest vabandab. "Ütlesin?" küsis Dan ja kortsutas kulme. "Aah, see," meenus talle äkki. "Pole oluline," raputas kutt pead ja punastas kergelt.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 20:04

Ja nagu arvata oli, oli kohe hommikul Chachi esimese asjana haiglatiivas. Ta uuris haiglaemandalt, kus Lucy ja Daniel asuvad ning koha kätte näidanud, kiirustas neidis sinna. Vähemalt olid nad ühes kohas; ei olnud suuremat ringisebimist. Jõudnud kohale, kergitas neidis kulme, kui märkas, et voodil olid kardinad. Ah nii siis.. Kuna oigeid kosta ei olnud, tõmbas ta need eest ning leidis enda ees kaks majakaaslast. "Tere," pomises ta vaikselt.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 20:10

"Ma poleks pidanud sind tagasi saali kutsuma..." pobises tüdruk vaikselt. Poisi kohmetuse peale Lucy naeratas "Daniel... kas sa punastad praegu? Räägi välja. Misasi see oli?" ja naeris vaikselt. Ja siis tõmbas keegi kardinad ees ära. Õõh... haiglavalgus... Luce kattis käega enda silmad, mis veel veidi hellad olid selliste eredate valguste ja värkide suhtes, kuid nähes, kellega tegu on, ta naeratas ja sirutas käe välja, et sõbrannat enda juurde kutsuda. Muidu oleks ta teda voodiservale istuma kutsunud, aga... voodi oli üsna hõivatud hetkel"Chachi"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 20:16

"Ei punasta. Mis sa ajad," lükkas Dan tagasi ja peitis oma näo patja ära. "Mingi allergia ilmselt," põhjendas ta puna oma põskedel. Ja siis kuulis ta kellegi teret, Dan tõsis pea. Chachi. "Heei," venitas Dan. Ta köhatas ja ajas end voodist välja ja pani riide. "Khmm, ma lähen vahetan riided ära, tahad ma toon sulle midagi?" küsis Daniel, kui ta end viimaks sirutas. Ta oli ju endiselt balliriietes. See oli nüüd küll veider, et Chachi sinna tuli. No mitte, see, et neidis neid vaatama tuli, vaid kogu see olukord hetkel. Nemad Lucy'ga kahekesi ühes voodis, poolalasti. Khmm, jah. Ära minemise põhjus polnud ainult riiete vahetus, tüdrukud tahtsid nelja-silma juttu ka rääkida raudselt.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 20:36

"Jaah, allergia minu vastu või? Huvitav, varem pole küll märganud" tögas Luce poissi ja protesteeris siis, kui Dan voodist välja ronis "Heeei! Mul hakkab ju külm niimoodi..." ta üritas kutsikasilmi teha, aga naeratus kippus lausa vägisi näole selle totra situatsiooni peale. "Noo... kui sul õnnestub mingeid normaalseid riideid leida oleksin rõõmus küll, aga..." Ta vaatas poissi nüüd tõsise näoga "Sa peaksid Venust kontrollima... Ma ei tea, kas ta on juba kuulnud, või ärganud isegi, aga... jamh, sa tead küll." ta saatis poisile tähendusrikka pilgu. Lucy nihkus nüüd nii, et Chachi sai voodiservale istuda. Brr... tõesti oli külmem, kui Daniel teda kaisus ei hoidnud.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 20:44

"Lendan tüdrukute tuppa või?" küsis Dan muiates. "Aga ok, eks ma mõtlen midagi välja. Ma tulen varsti tagasi," muigas Sixten ja viipas käega mõlemale neiule, lahkudes siis kiirelt haiglatiivast. Vaatamata sellele, et ta eile kakles, võitles, taples, sai crucioga pihta, oli ta oma tavapärases vormis ja kutil polnudki nagu häda midagi. Libahundiks olemise plussid siiski.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 21:25

Chachi jälgis vaheldumisi Lucyt ja Danieli, kui nood omavahel vestlesid, üritades midagi aru saada, ning viipas siis Danile, kui too minema läks. Ookei.. Nüüd tuleb küsimustega pommitamine Luce' pihta. Neidis läks istuma voodiservale ning vaatas siis hetkeks majakaaslast. "Kuidas sa end tunned? On kõik korras?" alustas ta siis. "Mis seal juhtus üldse? Mida Dave tegi sulle?"
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 21:31

Lucy naeratas "Jaah, kõik on korras. Lihtsalt päeva või paar pean haiglatiivas veel olema. Dave ee..." Luce üritas välja mõelda, mida Chachile rääkida. "No Dave oli Danieli peale vihane ja piinas teda ja ma ee... astusin vahele? või midagi sinnakanti..." ütles prefekt ja vaatas siis murelikult enda sõbrannale otsa ning üritas teemat vahetada "Kuidas saalis on? Kas oli palju vigastatuid? David suutis mu suhteliselt alguses auti lüüa ja Daniel ei rääkinud ka väga täpselt, kuidas olukord oli... Mitte, et ma eile oleksin väga seisundis olnud, kus ma oleks appi saanud tormata..."
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 21:42

Dave piinas Danieli? Chachi meenutas, milline kutt välja oli näinud, kui ta haiglativast minema jalutas - mitte just kuigi vigastatud. Hmm.. veider.. Ta kortsutas selle vahele astumise peale kulme, kuid ei öelnud midagi. Ilmselgelt talle see ei meeldinud, sest tänu sellele oli Lucy nüüd samuti vigastatud, aga noh.. mis seal ikka. "Saalis oli enam-vähem.. Või noh, kõik oli muidugi segamini, aga mingeid väga raskeid vigastusi kellegil ei tundunud olevat.. Teadvusetused ja mõned verised haavad. Pisut raskemad vigastused, nagu näiteks luumurrud ja nii edasi, need viisime haiglatiiba," rääkis neidis.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 21:51

Lucy hingas selle peale kergendatult "Jumal tänatud... Ma nii kartsin, et väiksed võisid rängalt vigastatud olla nüüd... Ja kuidas sinuga on? Luud-kondid ja muud kohad terved?" küsis neidis siis Chachilt. Ta oleks tõsiselt tahtnud appi minna vigastatuid ravima, aga esiteks mõrvaks maadam ta ära, kui ta voodist praegu minema jalutaks ja teiseks tal polnud ju enam võlukeppi. See mõte pani Lucy pahaselt kulmu kortsutama. Nüüd ta peab veel uue võlukepi ka tellima... Lihtsalt suurepärane.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 22:06

"Minuga on kõik korras. Õnneks - või kahjuks - jõudsin ma sinna tagasi täpselt siis, kui kogu lahing oli juba peatud," vastas Chachi ning ohkas siis. "Mul on nii kahju, et ma varem ei jõudnud. Kuigi ma ilmselt väga palju seal teha ei oleks saanud, oleksin ma, kui Koolidirektori Armee liige, pidanud kohal olema." Seoses KAga tuli talle meelde, mida Akela Imogeni kohta oli öelnud.. Huvitav, kas Lucy teadis sellest? Tuleb igaks juhuks üle küsida.. "Ma ei tea, kas sa teadsid seda, aga.. Imogen reetis meid." Ilmselt teadis, ta oli seal juba varem ju olnud.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty
PostSubject: Re: Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*   Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb* Empty28/8/2011, 22:27

Lucy raputas pead ja võttis tüdruku käe "Ongi parem, et sind seal ei olnud. Vaatepilt, niipalju kui mina nägin, oli üsna jube ja sa oleksid võinud tõsiselt viga saada." Olgugi, et tüdruk juhatas KA'd ja valmistas sealseid õpilasi ette lahinguteks ja värki, ei tahtnud ta ometi, et tema sõbrad võitlema peaksid. See tundus kuidagi... veider. Chachi paljastuse peale Lucy ahhetas vaikselt "Ei... ma ei teadnud seda...". Tavalises olukorras oleks ta Imogeni peale tulivihane aga praegu tundus talle, nagu oleks ta pidanud seda juba varem aimama. Sellest kokkupõrkest tema ja Kalini vahel näiteks... Lucy vaatas ringi, et näha, ega Daniel juba tagasi ei tule. Miks ta sellest rääkinud ei olnud? Kindlasti teadis poiss sellest...
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
 
Ma vihkan pealkirju... *põrnitseb*
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: