EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Mu käed sügelevad teema järgi

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty26/8/2011, 23:39

Kalin istus järve juures puu all, selg vastu puud ja põrnitses veekogu tumedat pinda. Ballist oli omajagu aega möödas. Ja jõuluvaheajani oli veel omajagu aega. Kalin ta isegi ei teadnud, kas tal on hea või halb tuju. Rohkem oli vist selline tujutus. Ta ei viitsinud täna midagi eriti teha ka. Peale tundides käimise.

OT: Travis ja Brian
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty26/8/2011, 23:43

Travis ja Brian olid viimasel ajal väga palju aega koos veetnud. Peaagu kogu enda vaba aja. Kuid kumbki ei olnud veel öelnud, et nad armastaksid teineteist, ausaltöeldes ei olnud nad isegi kindlad, kas nad on ametlikult paar. Vist olid. Hetkel aga olid nad jällegi koos ja naersid millegi peale, mida Travis just öelnud oli, sammudes samalajal kooli juurest järve poole, hoides käest kinni.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty26/8/2011, 23:49

Kalin põrnitses veel oma jagu järve vett, kui ta kellegi naeru kuulis. Ta pööras pea häälte suunas. Travis ja Brian. Valu käis jälle rinnust läbi. Aia. Samas ta ei liigutanud ka end vaid lihtsalt istus seal edasi ja põrnitses neid, suutmata end liigutada.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 00:12

Travis ja Brian jõudsid sinna, kus istus Kalin. Poiss ei olnud teda enne märganudki, sest nüüdsest jagus tal silmi vaid Briani jaoks. "Oi, tere, Kalin," lausus ta lõbusalt, kui seisatas ja silmad enda eksile viis. Tema mäletamistmööda olid nad ju siiski veel enam-vähem sõbrad.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 00:17

Brian suunas pilgu samuti Kalinile, kui märkas, kuhu Travise pilk liikus. "Hei," ütles Lestrange rõõmsameelselt. Tal oli see unustatud, mida ta Robini palvel tegi (teoreetiliselt) ning no, Kalin ja Travis olid lahus ju.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 00:21

"Hei jah," venitas Kal mingisuguse naeratuse enda huulile ja ajas end püsti, toetades oma selja vastu puutüve. "Te.. Olete koos või midagi?" küsis Kalin veidi kahtlevalt. Äkki Brian lollias niisama. Nooh, ta oli ju teada tuntud hoor siiski. See suudlus, mis Brianil ja Kalinil oli, oli küll viimane asi, mis Kalile meelde tuli hetkel.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 00:34

Travis naeratas kergelt ja lausus siis: "ma ei tea, kas oleme, Brian?!" Temapoolest võisid nad olla küll aga Brian ei olnud kunagi midagi maininud, et kas ta tahaks tõsisemat suhet või ei tahaks. Osier aga jahus sellest koguaeg. Travise kehahoiak oli kohe kindlamaks muutunud, pärast seda, kui ta Brianiga suhtlema oli hakanud.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 00:36

Ohfakk. Siiani oli Brian suutnud seda küsimust vältida, mis siis, et Travis sellest rääkis, aga otseselt ta ei küsinud ju. "Ma arvan küll," vastas ta hetke pärast, muie endiselt huulil. Travis tõesti meeldis Brianile ning Lestrange'il oli ka viimane aeg paigale jääda, eksole.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 00:39

"Jep, me oleme nüüd koos," vastas Travis siis Kalinile, aimamata, et to mingi pahurdama nüüd hakkab. Osier arvas pigem, et Seamusel on hea meel ka tema üle, et Travis viimaks enda elus uue suuna oli leinud ja Kalinist üle oli saanud. Travis pigistas kergelt Briani kätt, tahtes veenduda, et poiss ikka seal on. Jah, oli ja Travis oli selle üle kuradima õnnelik.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 02:13

"Hmh, tore siis," pomises Kalin mitte just eriti siiralt ja tõukas end puutüvest eemale, püüdes terve see aeg endale selgeks teha, et ta pole armukade ja et tal on Sebastian ja sügavalt pohhui sellest, mis Travis teeb nüüd. Aga sisimas ta ei tahtnud, et Travis õnnelik oleks. Ta tahtis, et Travis ikka teda tahaks, kuigi tema ise tahtis Sebastiani. Nii raske oli näha, et teine ininimene on ka oma eluga edasi läinud.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 04:00

Travis vaatas Briani poole, siis Kalini poole. "Kuidas sul läheb ka?" päris ta siis Seamuse käest. Kalin tundus nii võõras. Nagu ei oleks Travis kunagi sellist poolt temas tundma saanud. Ilmselt ei olnudki, sest alguses ja keksel oli neil kõik väga ilus olnud aga lõpp oli käest ära läinud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 04:17

"Hästi," noogutas Kalin. Läks tal jaa hästi. Aga ometi ei hakka ta siin ju kurtma oma kurba elu eksole. "Oleme Sebastianiga koos ja..." pomises Kal. Really smooth. Kui Kalil ebamugav olla oli hakkas ta alati mingit veidrat juttu ajama. Ja Travis, kes Kaliniga kaks aastat koos oli olnud ilmselt teadis seda juba.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 06:34

..Ja?" päris Travis sõbralikult, õhutades Kalinit edasi rääkima. Ta tundis, et Seamusega ei ole kõikk päris korras. Eks tundus kuidagi pinges ja morn olevat. Kuid Travis ei suutnud talle kahjuks eriti kaasa tunda, sest üle pika aja oli ta ise nii kuradima õnnelik.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 06:40

"Ei midagi," raputas Kalin pead. "Ilusat elu teile," pomises kutt ja astus neist kahest mööda. "Ilusat elu? Tapma lähed ennast või?" hurjutas Kalin end mõtteis. Ta polnud vist elusees magedamat lauset öelnud. Ta oleks nagu kukkunud või midagi. Peaks Sebastiani üles otsima ja talle kaissu pugema ja end oma idiootsuste eest ära peitma.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 07:12

Travis vaatas Kalinit üllatunult. "Hei," lausus ta siis, haarates ettevatlikult poisi käest, laskmata Kalinil ära minna. "Mis lahti on?" Travis heitis kiire pilgu Brianile ja siis uuesti Kalinile.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 07:34

"Midagi ei ole lahti, kõik on kinni," püüdis Kalin nalja visata. Ta silmitses Travise kätt, mis tema käest hoidis ja libistas enda käe siis lahti. Miks Travis küsima pidi hakkama? Järjekordne valus hoop lõi läbi ta rinnust. Tal oli ikka nii kuradi kahju, et nad lahku läksid. Aga samas oli ta nii kuradi õnnelik, et ta Sebastianiga koos oli. Miks elu pidi nii keeruline olema?
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty27/8/2011, 19:15

Brian jälgis kutte pisukese lõbususega. Paistis, et Kalinile ei meeldinud see variant üldse, et Travisel nüüd keegi teine on, et tüüp enam teda ei taha. Pealegi, Kalinil oli üks kuradima ilusamaid kutte terve selle kooli peale, nii et ärgu üldse virisegu. Tähendab, Briani arvates oli see nii. Aga ta ei hakanud nendele vahele segama, pole nagu tema asi nende suhete parandamine või nii.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty30/8/2011, 00:13

Travis raputas vaid kergelt pead ja lasi käel siis kõrvale vajuda. "Olgu," lausus ta siis ja vaatas sügavalt Kalinile otsa. Tema pärast võis Kalin nüüd ära minna, kui ta tahtis. Miks pidi Kalin käituma nagu armukade, kui tal ei olnud millegipärast armukade olla?! Travis oli olnud alguses vihane ja kibestunud, kui Kalin ta maha oli jätnud aga nüüd oli ta sellest lõplikult üle saanud.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty30/8/2011, 00:32

Kalin naeratas veel sunnitult ja sammus siis eemale, tõmmates omale keebi kapuutsi pähe. Miks ta polekski pidanud armukade olema? Travis oli kena kutt ju. Ja kunagi oli ta tema oma olnud. Nõme ikka küll, kui sa kellelegi enam ei meeldi ja see keegi on end mõne teise kutti vastu välja vahetanud. Kal kiirendas väheke sammu ja kadus peagi koolimaja ustest sisse.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty30/8/2011, 04:46

Travis viis pilgu Briani poole ja naeratas. "Ei tea, mis tal viga on," lausus ta siis mõtlikult, kuid tegelikult ei vaevanud ta sellega enam enda pead. Tema peas mõlkus juba hoopis teine mõte, et nad võiksid Brianiga kuskile nahistama minna. Viimasel ajal muust Trav ei mõelnudki enam.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty31/8/2011, 02:00

Brian muigas pisut. "Ma arvan, et ta ei ole sinust veel üle saanud, vaat mis," ütles ta kerge lõbususega. Lestrange peaks ennast vist süüdi tundma, et Travisega oli, aga nad olid lahus, ja Kalinil endal oli kutt nagunii olemas, seega pole vist eriti põhjust armukadetsemiseks, või mis. Brian astus sammukese lähemale ja põimis käed ümber Travise. "Seega ta oli hästi pahane meid nähes." Brian muigas jälle ja kinkis kuti huultele kerge suudluse. "Aga see pole vist minu asi."
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty31/8/2011, 02:33

Travis kehitas õlgu. "No, tal on põhjust olla ka, kui ma nii armsa poisiga koos olen," muigas ta siis ja põimis oma käed ümber Briani, vaadates talle lõbusalt silma.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty31/8/2011, 22:44

Brian muigas sarkastiliselt. "Ma arvan, et ta ei arva minust nagu midagi, peale selle, et ma hoor olen." Ohjaa, kindlasti Kalin oleks Travist kellegi teisega, kuid mitte Brianiga näinud.
Back to top Go down
Sponsored content





Mu käed sügelevad teema järgi Empty
PostSubject: Re: Mu käed sügelevad teema järgi   Mu käed sügelevad teema järgi Empty

Back to top Go down
 
Mu käed sügelevad teema järgi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Üks teema.
» Üks teema vb 18+ mwhahahah (6)
» Lihtsalt teema
» Just another 18+ ehk siis teema, mis ei ole väikestele lastele ja nõrganärvilistele.
» Ma saan ka endale teema teha. YEAAAA

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: