EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 I nõiasõnade tund (NEWT)

Go down 
+10
Sebastian Riddle
Destiny Payton Murray
Jonathan Rain
Katelyn D. Frost
Lucy (Weasley) Murray
Adrianna Frost
Isobel Yale
Kalin Riddle
Flynn Meraz
Alaric Wicker
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Amaranthine le Vivoccé
maagiliste olendite hooldamise professor
Amaranthine le Vivoccé


Posts : 244
Reputatsioon : 1

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty27/8/2011, 19:31

Oh ei, ei, ei ei, ei! See ei olnud sugugi hea! Brianna astus kohe pärast oma majakaaslasi klassi ning vaatas klassiplaani. Ta nõustus täielikult Sebastianiga. Nad ei olnud esimese klassi õpilased, keda õpetaja võis jaotada. Tavaliselt olid nad kõik ju oma puntidesse kogunenud. Slytherinid koos ja ülejäänud omavahel kokku segatud.
Lestrange ohkas vaikselt ning viis pilgu korraks teistele oma majakaaslastele. Tundus, et enamustel polnud ka just õiged pinginaabrid. Kuid professoriga vaidlema ta ei hakanud. Ta tahtis juba näha, mis sellest tunnist välja kujuneb. Tema pinginaabriks oli ei keegi muu, kui Gryffindorlane. Ideaalne. "Edu," pomises ta poistele ja Serenityle enne, kui ta oma pinginaabri juurde vantsis ja asjad lauale asetas.


Last edited by Brianna Lestrange on 27/8/2011, 21:21; edited 1 time in total
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty27/8/2011, 20:03

Mis mõttes istumisplaan? Ja kas Raveni majavanem ei saanud Julie´t näiteks JP´ga kokku panna? "Professor, kas ma JP juurde ei või istuda?" uuris Ann rahulikult. Kutt istus plaani kohaselt üksinda ja Jule tundis ka teda. Gryff, kelle juurde neidis oleks pidanud plaani kohaselt istuma, oli üpris võõras.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty27/8/2011, 22:35

Kalin pööras end Serenity poole, kui too teda näpuga surkis ja kehitas õlgu. "Näitab oma võimu ilmselt," pomises kutt ja ohkas, kui ta pilgu Sebastianile viis. "See on nii totter," lisas Kalin. Ta sättis end paremini istuma, istudes nüüd seljaga tahvli poole ja näoga Seri poole. "Vähemalt pole kõige hullem. Üksi dorkide keskel oleks ka sitt istuda," lausus Kal.

OT: Kas see tund on enne või pärast balli?
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty27/8/2011, 22:45

OT:Ma tahaks ka vastust selllele küsimusele, mis Kalin esitas... Very Happy
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty27/8/2011, 22:48

OT: osad kirjutavad, et pärast, osad, et enne.. mdea. Mu jaoks oleks veider nüüd juba teha mingeid teemasid, mis on enne balli Very Happy
Back to top Go down
Alaric Wicker
eraisik
Alaric Wicker


Posts : 13
Reputatsioon : 0

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty27/8/2011, 23:55

OT: Heaküll, kõigepealt ma ütlesin, et mul läks Robin meelest ära ja Brian polnud tundi registreerinud. Robin istub Jean-Pauli kõrval, nagu ma juba korra ütlesin, nii, et ma ignoreerin Julie palvet. Ja tund toimub enne balli.

Professor Alaric noogutas Donelle'i vastuse peale "No hea küll, kui kaotasid siis kaotasid. Aga kodutööks jääb sulle sel juhul kutseloitsu harjutamine ning loodan, et järgmine kord õnnestub sul korrektselt riietuda" Mehe hääl oli sõbralik, hoolimata kiusatusest hambaid kiristada kõikide nende vingujate peale. "Üllataval kombel see küll praegu välja ei paista, et te väga täiskasvanulikult asja võtaksite." ütles professor juba jahedamal toonil ning vaatas kella. "Hea küll. Kui kõik on istet võtnud, siis alustaksime tunniga, või on kellelgi veel kaebusi sellega, kuidas ma enda tundi juhatan?" Ta vaatas rangel pilgul üle õpilaste peade. Vahepeal sai ta täiesti aru, miks teatud õpetajad enda õpilastes nimelt kartust tekitasid. Oleks tunnis kord ja rahu majas. Õnneks (või kahjuks, kuidas võtta) oli aga nõiasõnade tund see, kus oli vaja ennast vabalt tunda ning loovalt mõelda.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:09

OT: Robin ei tulnud tundi. Very Happy

Sebastian muigas ning vaatas õpetajat palju külmemal pilgul, kui see vist kunagi suudaks välja manada. "Tegelikult on küll kaebusi. Mitte üheski koolis ei ütle õpetaja, kes kus istuda võib," ütles Sebastian tooliga rahulikult kõõludes. Einoh, tal oli vähemalt normaalne pinginaaber. Serenity noogutas Kalini sõnade peale ja suunas siis pisut hämmeldunud pilgu Sebastianile. Tüüp polnud varem ju tunnis õpsile niisama midagi öelnud.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:19

"Ah...soo..." kostus Donelle'i huulilt vastuseks ning võis ilmselt arvata, et hetkel oli tüdrukul see kord aastas esinev blond moment. Ta tuli teksadega tundi ja pidi kutseloitsu harjutama... Yeah, ega selle peale midagi peale 'ahsoo' ei osanudki öelda. And again - poleks tegemist olnud tema lemmiktunniga, oleks ta võibolla tige olnud, kuid lisaharjutamine nõiasõnades oli vaid asi, mida ta nii kui nii peaks tegema. Kuulnud aga, et too nüüd tunniga alustab oli slytherinlase näol hetkeks selline WHY OH WHYYY ilme, kuid järgmisel hetkel suutis tšikk vajalikud asjad lauale laduda, koti laua alla lükata ning sirge seljaga istuda. "Come on, Riddle..." pomises Donelle aga veidi tüdinud tooniga, kui tema pinginaaber ka üleüldisest vingumisest osa võttis. Tal oli slytherinlasest pinginaaber, aga ei, ikka oli vaja õpale ettekääne anda, et majalt punkte virutada..
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:22

Sebastian vaatas hetkeks Donelle poole. "Ma vaid nentisin fakti," muigas ta pisut lõbustatult, kui samuti enda asjad lauale asetas. Tegelikult tal polnud üldse vajagi seal tunnis käia. Ta ei peaks üldse seal koolis käima. Ta polnudki päris kindel, miks ta ikka veel seal oli. Hetkel vaid Kalini pärast.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:32

Mitte et tal midagi öelda oleks võimalus... Siis hakkavad punktid lendama. Akela ennustas juba praegu, käed ristatud ja kulm kortsus, et ta hakkab seda tundi vihkama. Või, rather seda professorit. Kõikidest vastikult kiusakatest õpetajatest... Esmamuljed otsustavad tihtipeale olulise hulga teguritest ja neiu praegune arvamus mehest oli allapoole igasugust arvestust.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:38

Donelle oleks hea meelega poisile midagi selle kohta maininud, et kindlasti on mõni mugukool, kus seitsmendas klassis vene keele õpetaja inimesed oma suva järgi istuma paneb, kuid poisi smirk oli juba selline, et oli aru saada, et tegemist on slytherinlasega, kelle arvamus on seadus. Mitte, et Donelle'i endaga samamoodi ei oleks olnud, ta oli ka ekstreemselt tubli ja tark ja tore ja terve maailm keerles ta ümber, kuid siiski... See oli tund. Ja Riddle'i öeldu vaevalt, et fakt oli. "Jeavadever," pomises kuuendik pinginaabrile vastuseks, kui pilgu uuesti klassi ette viis. Tõotas tulla TORE tund...
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:40

Sebastian suunas nüüd pilgu jälle õpetajale, oodates neid sõnu, et slytherinilt võetakse nii palju punkte maha ja et ta võib tunnist lahkuda. Seda ta ju taotleski.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:48

Kalin pööras pilgu Sebastianile. Mis tal hakkas. "Ole vait," palus Kal vaikselt ja muigas siis. "Or I'll make you," ta tegi Sebastianile kavalalt silme. See oleks küll mage ja ühtlasi liiga veider, kui nende maja Sebastiani pärast punkte kaotaks.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:49

Sebastian suunas pilgu Kalinile ning muigas pisut. "Hilja juba," vastas ta vaikselt, kuigi oli kindel, et Kalin kuulis teda. Siis vaatas ta jälle õpsile otsa. Kaua ta võtab neid punkte? Mõtleb, mitu ja kuidas lauset sõnastada võinii?
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:52

Ka Donelle'i pilk liikus hetkeks tagasi oma pinginaabrile, kui too jälle oma suhtumisega silma paistis. Tundus nagu ta oleks m e e l e g a mölisenud, lihtsalt selleks, et neilt punkte maha võetaks. I mean, Donelle oli Frost, tema vendade kakluste pärast oli pidevalt majalt punkte maha võetud, kuid see ei tähendanud, et talle tegelikult meeldiks vaadata, kuid slytherinlased lihtsalt ringi käivad ja õpsidega mölisevad... punktide maha võtmise eesmärgil. "Sa oled n i i i i lahe, Sebastian... Nii lahe..." pomises Donelle taas kergelt silmi pööritades, mis siis, et see midagi ei muutnud ja obviously pinginaabrile korda ei läinud. Kuid no... Tema oli siin see, kes kogu järgneva aasta mingi wannabe-mässajaga istuma pidi. Gaaah.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 00:54

"Mina sind ka," vastas Sebastian Donellele varjamatu lõbususe ja pilkega. Teda ausalt ka ei huvitanud, mida Frosti-plika temast arvab. Äkki Seb ei lähegi enam sinna tundi, since see õpetaja nii nõme oli?
Back to top Go down
Alaric Wicker
eraisik
Alaric Wicker


Posts : 13
Reputatsioon : 0

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:14

Alaric kergitas kulmu "Ma ei tea, mitmes koolis te siis käinud olete, et seda nii kindlalt öelda saate, aga palun lõpeta kõõlumine ja pane tähele." küsis mees, mõttes tõsiselt kaaludes poisi ühe toolijala haihtuma panemist. Professor ajas selja sirgu "Ma ei tea, mis teil täna kõigil probleemiks on, aga ma ei kavatsegi enda tunnis mingisugust vingumist tolereerida. Niikaua kuni te mind austate, austan ma ka teid. Kui kellelgi on veel probleeme minu õpetamisviisiga palun, minge direktori juurde ja esitage enda kaebus seal, või tulge pärast tundi minu juurde põhjendatud selgitusega, miks teile minu meetod ei sobi. Selge? Sel juhul ei tohiks meil enam probleeme tulla." mees pöördus tahvli poole ning kustutas plaani tahvlilt. "Niisiis, ma kavatsesin tänases tunnis midagi märksa põnevamat teha, aga see peab mõneks teiseks korraks jääma. Täna õpime võlukepiliigutuste teooriat ja tunni teises pooles proovite äädikat veiniks muuta." Wickerile ei meeldinud üldiselt selline õpetusviis, kus kõik oli igav ja palju kirjutamist, kuid need tänavused õpilased suutsid ta hea tuju ära rikkuda, seda õnneks mitte kauaks. Ta lisas siiski silmapilgutusega ja muigega "Võib-olla lasen tunni paremate saavutusi ka degusteerida, kui te korralikult käituma õpite" Loomulikult ei olnud tal tõsi taga, aga ega õpilased seda teadma ei pidanud.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:16

Sebastian pööritas silmi. "Ei viskagi tunnist välja? Ma juba lootsin. Anna see äädikas siia siis." Sebastian oli jah võimatult halvas tujus praegu, ning kõõlumist ta ei lõpetanud. Muudaks selle äädika veiniks ära ja tõmbaks minema sealt, ausalt.
Back to top Go down
Isobel Yale
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass // vampiir
Isobel Yale


Posts : 1427
Reputatsioon : 2

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:21

Imogen pööritas kogu selle jandi peale vaid silmi ja võttis enda võlukepi siis juba välja. Tõotas üsna igav tund tulla ja ega see veini degusteerimine ka kuigi ahvatlevalt ei kõlanud. Nagu ta enda elus vähe veini oleks joonud. Viimaks viskas tal ka kopa ette ja nagu näha, liikusid Ivy mõtted õpetaja omadega samas suunas. Njah, ühed ravenid kõik. Neidis viipas märkamatult võlukepiga ja kaotas toolilt ühe jala ära, põhjustades Sebastiani pikali prantsatamise. Imogeni näol oli siiski täielik poker face.
Back to top Go down
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz


Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:23

Swish and flick, jah. praegu rõkkas Akela mõttes Sebastianiga kaasa - tal oli siin tunnis vahtimisest isu täis ja kauem kui vaja ta siin olla ei kavatse. Asjade moondamine oli np, kuni teda maopessa ei topitud, ja ka siis vedas kuidagi ära, nii et pajeehali. Kuid neiul oli veel nii palju oidu alles, et mitte hakata iseloomu välja näitama - tunnist välja visatud saada ta ei tahtnud. See oleks lihtsalt nõme.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:26

Kalin kuulas õpetaja juttu ja keeras end tagasi näoga tahvli poole, et korralikult istuda. Ja siis ei suutnud Sebastian ikka vait olla. Mis kurat tal viga oli? Miks pidi just tema kutt sedasi käituma ja tervet nende maja maha tegema. Kalin tundis lausa häbi selle pärast. Ta ohkas raskelt ja järgmisel hetkel kukkus Seb maha. Kalin vaatas vampiiri poole, aga üldse mitte kaastundlikult, samas ka mitte parastavalt. Halb tuju ja päev pole vabanduseks. Kalini teada oli uks lahti. Mingu siis minema, kui talle ei kõlba.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:26

Sebastian oli juhtunust üpriski šokeeritud, kuid ajas end püsti kiiremini, kui inimene seda teinud oleks. "Toredad õpilased sul siin klassis," ütles ta pisut kulmu kergitades. Ta toolile ilmus jalg tagasi ning ta istus. "Mul pole võlukeppi kaasas," lisas ta siis kerge lõbususega.
Back to top Go down
Alaric Wicker
eraisik
Alaric Wicker


Posts : 13
Reputatsioon : 0

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:54

Alaric vaatas juhtunud kergitatud kulmudega "Nagu näha pole sa aru saanud, et kõõlumine on ohtlik tegevus" Mees otsustas seekord juhtunule läbi sõrmede vaadata. "Ja võlukepita pole sinul minu tundi asja, kuna nagu näha sa pole veel midagi kirja ka pannud. Nii, et hakka kirjutama ja pea enda suu kinni või hakka astuma ja teatan sinust professor Syracusele." Professor vaatas nüüd õpilasi, üsna pahase pilguga "Kui kellelgi peaks veel kunagi üks selline tore idee tulema, mis kaasõpilase tervist ohustada võiks, siis jääb kolmeks kuuks igal reede õhtul peale tunde haiglatiivas siibreid puhastama ilma võlukunstita." Wickeri pilk libises üle õpilaste nägude, peatudes võibolla sekundi kauem Imogenil "Eranditeta". Mees pöördus tagasi tahvli juurde ja hakkas sinna kirjeldama äädika veiniks muutmise loitsu teooriat.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 01:56

Sebastiani huultele ilmus jälle pilkav muie. "Ma ei leia, et ma kirjutama peaksin hetkel," ütles ta kergelt pead kallutades. "Ja ma arvan, et ma olen ilma võlukepita ka osavam, kui sina koos selle pilpaga," lisas vampiir rõõmsameelselt. Robin vast suudaks ta vait saada, aga nuvot, tema kallist kaksikut polnud seal. Ta polnud endiselt kirjutama hakanud, kuigi keerutas sulge sõrmede vahel.
Back to top Go down
Alaric Wicker
eraisik
Alaric Wicker


Posts : 13
Reputatsioon : 0

I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty28/8/2011, 02:04

Mees ei vaevunudki ennast ümber pöörama vaid suunas enda vasakus käes oleva võlukepi enda lauale, kus üks sulg kohe edasi-tagasi kribama hakkas, samas teooriat edasi kirjutades. Kui sulg enda kirja nähtavasti valmis kirjutanud oli, lendas paberitükike Sebastiani otsaesisele ja kleepis ennast sinna. "Vii see professor Syracusele." ütles mees jahedalt ning jätkas enda kirjatööd, nagu polekski teda solvatud.
Back to top Go down
Sponsored content





I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: I nõiasõnade tund (NEWT)   I nõiasõnade tund (NEWT) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
I nõiasõnade tund (NEWT)
Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» I muundamise tund (NEWT)
» I nõiajookide tund (NEWT)
» II nõiajookide tund (NEWT)
» I lendamise tund(NEWT)
» 2. MOH'i tund.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: