EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Polegi siin ammu lurkinud

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:05

Akira kummardus Kalinile lähemale, igasugune inimlikkus silmist kadunud. "Ma ei ole see debiilik, kas ma pean selle sulle otsaette kirjutama?" nõudis nooruk. "Seda annab korraldada..." Ta tõstis võlukepi, valmis reaalselt koolivanemale mingi sõnumi otsaette lõikama. Old-school.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:09

"Kes sa oled siis?" küsis Kalin raskemalt hingates. Ta sulges oma silmad, olles valmis selleks, et kutt midagi talle otsaette kirjutab. Ni mida? Mida ta teinud oli, et sellise piinamise ära teenis? Ajas Rini metsast välja? Selle eest? Chiisas. Koolivanemat ei tohi rünnata raisk.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:14

"Okumura Akira, väga meeldiv." Akira hääl oli nüüd peaaegu jäine. Tema väike intro oleks jaapani keeles hoopis paremini kõlanud - Okumura Akira desu, yoroshiku onegaishimasu -, aga ta oli ammu aru saanud, et nii võõrast keelt siin lihtsalt ei mõisteta. "Väga meeldiv" oli tema enda väike sadistlik formaalsus, kohe kindlasti ei pruukinud see sõnapaar ka oma tegelikku eesmärki täita. Noormees ei langetanud oma võlukeppi, kuid ta ei lausunud ka ühtegi loitsu.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:19

Kalin avas oma silmad. "Akira?" küsis ta pominal. "Sa oled Rini vend?" uuris ta. Olid neil ju samad perekonnanimed. Nii et olidki kaksikud siis jah. Noo see seletab asja. Ja ikkagi, mille eest ta tappa sai siin? See Akira oli väga veider tüüp. Kalin oli ikka veel liiga jõuetu, et end liigutada.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:25

Akira lasi kuuldavale ohke, nagu oleks ta tund aega püüdnud eelkooliealisele seletada, et 1+1=2, aga see ei saa aru, ja nüüd on ta surmani tüdinud. "Ehk olekski lihtsam öelda, et ma olen selle sitakäki vend - hoiaks hulga tüütut seletamist ära," vastas nooruk end kandadele istuma sättides. Hakkame nüüd jututuba pidama!
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:27

Kalin sattus segadusse. "Sa siis... pole? Ta vend?" küsis kutt. No mis asi ta oli siis? Teisik? Või mis võimalused veel oli? Kalin kortsutas oma kulme, kui ta end liigutada püüdis, aga see ei õnnestunud. Mhmh, märjal samblal lamada on sitaks mõnus lihtsalt. Eriti veel verise keebiga.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:34

"Noh," laiutas Akira käsi, "mugude keelt kõneldes olen ma Rini skisofreeniline teine pool, aga mulle meeldib pigem versioon, et mina olen see originaal ja see puss on parasiit." Ja nüüd rääkis ta nagu iga normaalne inimene, ainult oma juttu siin-seal venitades. Justkui vestleks ilmast. Ilm on tore teema. Neutraalne. Väga random.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:40

Kal silmitses huffi kulm kortsus. Ahnii. Skiso. Ta oli sellest kuulnud, aga mitte eriti eksole. "Kas... sa piinad mind veel, Akira?" küsis Kalin. Mine tea, mis sellele hullule pähe võis tulla eksole. Ehk tahabki ta siin surnuks piinata.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:43

"Sa pole enam nii väga uskmatu, ei näe eriti põhjust," vastas Akira ja tema hääles oli peaaegu sõbralik noot - mitte et ta oskaks sõbralik olla. Ta polnud siiski täiesti kindel, et Kalin tema olemasolusse usub, nagu näiteks David uskus, aga miks seda ussikest rohkem väntsutada. Veel üks Crucio ilmselt tapaks kuti ja siis oleks tema arvel koolivanema tapmine... Kõva täiendus homicide listi!
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:46

Kalin hingas kergendatult. "Siis sa võid... ju ära minna," pomises Kalin. Ta ise jääks siia, samblale hea meelega. Hea sammal oli. Pehme ja. Nii oma juba. Mhmh. Kogub seal natuke end ja siis läheb ka ära. Nagu ta oleks sellises seisus, et tee paar sügavamat hingetõmmet ja siis tõuseb ja läheb. Ta ei suutnud siiamaani päris korralikult hingata. Aga vaatamata ta räbalale seisundile, poleks veel üks Crucio teda tapnud.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:51

"Ja jätan su siia, et sa saaksid kõigile kellama joosta, kuidas üks hull su Keelatud metsas õnneks võttis?" Akira turtsatas. "Kõlab nagu hea plaan, I approve!" Tõstnud ühe pöidla, tõusis nooruk. "Sul on kindlasti toetajaid, kes su juttu usuvad, aga ma tahaks näha, kui palju reaalselt sinu fännklubi liikmeid saaks... Sellised elukad nagu skisod pole võlurite maailmas eriti levinud, ja võlukepikesega skisod on eriti haruldased loomad..." Võluri hääles oli kuulda kahjurõõmsat nooti.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:54

Kalin ei saanud jälle Akira jutust midagi aru. Äkki rääkis ta liiga kiiresti, tõenäoliselt oli Kalin lihtsalt liiga uimane. "Ma ei räägi kellelegi," pomises kutt. Come on, veits mark on ju. Mingi väike huff lõi tal lihtsalt sedasi jalad alt ära.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 10:57

Jah, väike huff... You bloody lucky you didn't speak out. You'd be dead. "Ma tahaks seda näha." Vaid hetkega oli Akira taastanud oma hääle jäisuse, kui ta Kalinile ülevalt alla vaatas. Rohkem midagi ütlemata torkas nooruk võlukepi oma reiel olevasse võlukepituppe ja pöördus, et siis rahulikul, häirimata sammul Keelatud metsast minema kõndida. Päris huvitav encounter oli. Mm-mm.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 11:00

Kalin ei vastanud midagi, vaid sulges taas oma silmad. Ta ei suutnud eind endiselt liigutada. Oeh. Eks siis peab paar tundi külma sammalt kallistama. Loodetavasti ei hakka sadama.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 21:22

Noh, igatahes oli Serenity ka teadmata põhjustel keelatud metsas. Rin-i ta ei näinud, kuid üsna peagi ilus tema võlukepi tulukese ulatusse keegi, kes maas lebas. Whaat? Kalin? "Misasjaa," pomises Serenity kuti juurde põlvitades. Õnneks hingas. "Kalin?" küsis Serenity nüüd nii, et kutt teda kindlasti kuuleks.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 21:28

Kalin avas oma silmad. Kaua ta seal lamanud oli juba? No igaljuhul oli ta keha külmast kange. "Ser?" küsis Kalin kähedalt ja keeras end selili. Woah, ta suutis end juba liigutada. Sammal oli kergelt ta põse külge kleepunud. "Mida sa siin teed?" küsis kutt kulmi kortsutades. Kuivanud veri ta keebi selja osas puutus nüüd kokku märja samblagaja see eritas kerget vere lõhna õhku.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 21:32

Serenity ohkas vaikselt. "Ma pigem küsiks seda sinult," ütles tüdruk kerge lõbususega, ning silmitses noormeest, võlukepiotsaga teda valgustades. Peagi märkas ta verd keebi äärel. "Mis juhtus?" küsis ta ärevalt kulmu kortsutades ja eemaldas vere noormehe keebilt.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 21:37

Kalin muigas kergelt. "Ah ma siin... Niisama. Veritsesin ja vaevlesin crucio käes. Sitaks valus needus on see," pomises Kalin kähedal häälel, ise külmast värisemas. "Kas sa mu püsti aitad?" küsis nooruk. Thank god, et see Serenity oli, kes sinna oli tulnud, mitte mõni dork. Kui mõni dork olekski sinna tulnud, siis ta ilmselt teeskleks teadvuse kaotust. Ja pärast räägiks, et mingi 50 asja ründas teda pimeduses.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 21:40

Serenity ahhetas. "Crucio? Kes see idikas oli? Kas sul on haavad? Kus?" Ser ajas end kuti küsimuse peale püsti, tõmmates ka tema üles. Tugev tüdruk see pisike Serenity.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 21:53

"Ai, ai, ai," vigises Kalin, kui Ser ta veidi liiga järsult püsti tõmbas. "Enam pole haavu. Saad aru... See on nii hale lihtsal," ohkas Kalin. Ta pani oma käe ümber Serenity õlgade ja toetus kergel neidisele, püüdes siiski enamuse oma keharaskusest oma kangetele jalgadele jätta. "See väike huff... Kellega David kakles mõni aeg tagasi.. Rin või mis iganes," Kalin tõmbas hinge. "No ta hakkas minuga plõksima... Ja ma otsustasin... Ta paika panna. Aga see näru... Muutus kassiks ja kadus mult silmis.... Siis sain ma juba Sectumsempraga seljatagant pihta... Hale rott raisk," Kalin otsustas jälle pisut pigemalt hingata. Niigi ägises ta oma rääkimise ajal. "No ja siis ründas ta mind juba Crucioga," ohkas Kalin viimaks. Poleks ta selle kuradi Sectumsempraga selga saanud, oleks ta Crucio eest ära põigelda suutnud, aga see rott ründas teda selja tagant. Väga hale trikk.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 22:00

"Ma tean teda, jah..." Serenity kortsutas pisut kulmu. "Hale tüüp." Ser raputas pead ja vaatas Kalinit tähelepanelikult. "Kas sa pead haiglatiiba minema?" Serenity hingas sügavalt sisse. Ta tahaks selle pufflase praegu üles otsida ja talle mingi kaetuse peale panna.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 22:08

"Ei taha," raputas Kal pead. "Aga ma tahaks seda verd taastavad nõiajooki," ohkas kutt. "Ta lasi mul verest tühjaks joosta... Ja Crucio käes ühel ajal piinelda," ohkas Kalin raskelt. On hale vend ikka. Selle tüübiga ei tahtnud ta enam tegemist teha. "Aa ja ta seletas, et pole Rin vaid hoopis Akira," lisas Kalin.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 22:10

"Nõiajoogid pole minu teema," ütles Serenity kergelt muiates. "Söö parem." Nende ette ilmus õhku hõljuma kandik igasuguste asjadega. "Miks ta seda seletas?"
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 22:16

"Sest ta on skiso või midagi," pomises Kalin. "Ser, ma ei jaksa. Ma olen päris läbi omadega," Kalin hingas sügavalt sisse ja siis jälle välja. "Ma ei jaksa õieti liikudagi," kuti käed värisesid jõuetusest ja tal oli väga halb olla, olgugi, et ta seda välja ei näidanud. Ta oli põhimõtteliselt verest tühjaks jooksnus ja see oli ainult ime, et ta siiani pilti polnud tasku visanud.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty28/8/2011, 22:20

Serenity ohkas vaikselt ning sättis kuti istuma, õrnalt muidugi. Ise istus ta noormehe kõrvale ja kandik laskus nende jalgadele. "Kas ma peaksin siis kellegi kutsuma siia...? Ja söö. Ürita vähemalt. Ma ei hakka ju seda sulle sisse suruma, või pean seda tegema?"
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Sponsored content





Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Polegi siin ammu lurkinud   Polegi siin ammu lurkinud - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Polegi siin ammu lurkinud
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Esimest korda siin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: