EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Gossip mill stung hard

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 06:37

Peale balli veetis Venus minuteid, ei, veerandtunde, püüdes meenutada, mis oli juhtunud peale seda, kui ta trepil pikali käis. See pole ju normaalne, et talle peale pikemat vahemikku mitte kui midagi meelde ei tule - tavaliselt, kui ta ka kolaka sai ja amneesiahaiget mängis, meenus ikkagi, mis oli vahepeal toimunud, praegu aga laiutas tema mälestustes auk, mille täidet ei paistnud kuskil. Arvata võib, et selle juurdlemise tõttu langes tema aktiivsus tundides ning professorid polnud temaga eriti rahul.

Kurjad keeled jahvatavad klatšiveskis värskeimat kõmu ja täiesti juhuslikult juhtus tüdruk pealt kuulma, kuidas punt Slytherini poisse ballisündmusi lahkasid. Ja siis kuulis ta midagi, mis tõi kohe silmist vee välja ning põskedele puna. Damian on surnud? See pole võimalik! Damian oli ju... Aga David oli ta ballilt segipekstuna ära viinud... Aga ikkagi! Kuigi pidi algama nõiasõnade tund, ei teinud Jessica muud, kui haaras oma koti ja jooksis nuttes klassist välja, koperdades uksel. Ta jäi pidama alles neljanda korruse koridoris, kui trepimade liiga ruttu tema jalge ette ilmus, piiga jalg selle taha kinni jäi ning ta kivipõrandale pikali käis, pillutades oma koti sisu (õpikud, mingid pärgamenditükid, joonistusplokk ja -tarbed, Danieli kingitud plastmassämblik ning igasugu kasutu pudi) mööda koridori laiali. Suvatsemata kaugemale minna, toetas tüdruk end sealsamas vastu seina ja nuttis nii, mis mürtsus. Damiani ei ole enam...

OT: vennaraisk
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 06:47

Danielil oli parasjagu Võlukunsti ajaloo tund, kust ta end korraks ära küsis, et vetsus käia. Ta oli juba tegelikult tagasi tundi minemas, kui trepp oma asendit muutis ja Dan pidi tagasi tundi minemiseks kasutama hoopis mingit teist treppi ja seikles mõnda aega, kuni ta viimaks õige koridori jälle jätte sai. Teel klassi, aga märkas Dan oma õde ja tema asju koridoris laiali. Kutt kortsutas kulme ja sammus õeraasu juurde. "Mis juhtus?" küsis kutt murelikult. "Kas keegi tegi sulle midagi?" päris nooruk kulm endiselt kortsus.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 06:50

Uskumatu on silmade ja nende ümbruste võime vaid mõne hetkega punaseks ja paiste minna. Venna häält kuuldes tõmbas Venus käega üle näo, tehes ühe mannetu katse endale inimese välimust anda. "Damian on surnud!" nuuksatas tüdruk lohutamatu häälega, luksatades siis oma sõnade punktiks. "Surnud..." See sõna tundus nii võimatuna, et Jess hakkas uuesti suure häälega nutma.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 06:59

Daniel istus Venuse juurde maha ja haaras ta oma kaissu. Mida ta ometi teinud oli. Ta oli tapnud oma õe armastuse. "Mul on kahju," ohkas kutt. Ta silitas neidise juukseid ja püüdis ümiseda midagi rahustavat.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 07:02

"Miks?" Venust ei huvitanud, et Danieli koolivorm tema pärast pisaratest märjaks saab, ning ta lihtsalt ulgus venna riietesse. "Ta ei teinud ju mitte midagi valesti... Miks tema?" Tüdruku sõrmed pigistasid Dani vesti kramplikult, nagu püüaks ta selle elastsust testida. "Ma ei suuda niiviisi edasi elada..."
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 07:18

Daniel ohkas veelgi raskemalt. Nii nukker ja valus oli oma õde sedasi näha. "Ma ei tea," lausus Dan. Ta ei osanud, ega saanud sellele vastata. Miks ta Damiani tappis? Ta ei teadnud. See lihtsalt juhtus. Ta ei kontrollinud ennast. "Suudad küll," kinnitas kutt. Nii hull see asi nüüd ka ei ole.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 07:21

"Kust sa tead?" Venus tõmbas Danieli vesti järsult, vesine pilk nüüd vihane. "Sa oled mingisugune mängur, sa ei teagi, mis armastus on!" Tüdruku hääl oli karjumisest vaid intervalli kaugusel. Hetkel ei suutnud ta tõesti oma emotsioone vaos hoida, hääletugevuse kontrollimisest rääkimata, ja tujud käisid seinast seina, vahetudes ülehelikiirusega. "Sinu jaoks oli ta vaid parasiit..."
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 07:24

Dan ohkas jälle. Rinnust pistis. Ta on mängur. Ta ei teagi, mis armastus on. "Ei olnud parasiit," raputas Dan pead. "Aga ma ei teadnud, et sa teda armastad," lausus kutt. "Ta ju tegi sulle haiget," lisas ta. Ja selle eest Sixten oma õde kaitsta tahtiski, et ta enam haiget ei saaks.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 07:28

Venus lasi kuuldavale mingisuguse rõõmutu turtsatuse, mida võis väga vabaks kas köhaks või nuuksatuseks pidada. "Sa ei teadnud... Sul on silmad peas, sa nägid, et ma olin temaga koos õnnelik - ta ei teinud mulle rohkem haiget, kui ma iseendale teha suudan!" oli tüdrukul kohe argument olemas. Daniel ju mäletab, kui ta väiksena käe läbi kasvuhooneklaasi oli löönud ja kõik kohad verd täis olid. Ja kuidas ta siis röökinud oli nii, et raputa või taevas paigast. "Sinu teod tegid ka rohkem haiget, kui tema omad!" Jessica ei kavatsenud Damiani kaitsmist lõpetada.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 07:34

Ja Venus jätkas oma sõnadega Danieli südame pussitamist. "Anna mulle andeks," palus kutt ja tõmbas õde lähemale, kallistades teda tugevamalt. "Palun anna mulle andeks," sosistas kutt. Kõige eest ja eriti selle, et ta nii halb vend on olnud ja pole oma õele piisavalt toeks olnud ja kõik koguaeg rikkunud on.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 07:39

"Ma ei anna sulle maailma lõpul ka andeks..." kostis Venuse poolt summutatult, kuid see oli tema tavapärane komme halvasti öelda, öeldut tegelikult tõsiselt mõtlemata, kui talle miski ei meeldinud. Selle kombe väljalöömine oli märk, et ta polnud vähemalt hetkel aru kaotanud ja leinast hulluks läinud või midagi... Daniel oli nii soe, nagu äsjaköetud ahi, ning tüdrukule meenus, et vend on ju libahunt... Tal oli see täiesti meelest ära läinud - nagu see oleks tühiasi. Nii temalik... "Sa teed mulle haiget..." tuli Jessica poolt, kui venna karukallistus juba pigistamiseks muutus ning tal hingamisega raskused tekkisid. Eks kutil ole oma jõu kontrollimisega probleeme...
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 08:10

Dan lasi koheselt Venusest lahti. "Anna andeks," pomises kutt. Ta ei tahtnud õele haiget ka teha ju. Vaene Venus. Ja niigi ta tegi oma õele haiget. Oma olemasoluga. Mida teha, et Venusel parem hakkaks? Ilmselt polnudki siin miskit, mis aitaks.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 08:16

Paar korda sügavalt sisse-välja hinganud, pööras Venus pilgu kõrvale, et vennale mitte otsa vaadata. Mis andeksandmist Daniel loodab? Lõppude lõpuks teeb vend ikka midagi valesti ja siis vabandab nagu ogar. Varrukaga üle silmade vedanud, tõmbas tüdruk ninaga ja pöördus Danielist eemale, et neljakäpakil ukerdades oma asju kokku korjama hakata. Mis sai tema tugevast isiksusest? Mis sai Venusest, kes ei lasknud end Venuseks, vaid Jesse'iks kutsuda ja otsustas, et on nii poisilik, kui võimalik? Mis sai mitte nutmisest? Köhh pähh, ja sinna need mõtted jäidki, eks. Joonistusplokini jõudnud, võttis Jessica selle ja tõstis kaane üles. Esimesel lehel ilutses portree ei kellestki muust kui Damianist, ja see nägi välja nagu foto. Oli siis asi selles, et ta ei jõudnud enam nutta, või milles, kuid nüüd kössitas piiga lihtsalt keset koridori, nukker nägu peas, ning ohkas. Tuleb välja uurida, millal poisi matused on... Ta teeb sellest joonistusest koopia ja paneb selle poisile kaasa...
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 08:23

Daniel vaatas nukralt oma õde. "Kas ma saan midagi teha?" palus kutt. "Ükskõik mida?" küsis ta. Ilmselt mitte. Maha surra äkki? Ja Daniel teadis, mis armastus on. Nüüd ta teadis, aga Venus isegi ei teadnud, et ta Lucy'ga koos on. Ja ega Danieli elu polnudki niivõrd oluline, kui Venuse oma. Tema võike õde oli täiesti murtud kuti pärast, kelle tema oma kätega tappis. Mis saaks veel hullem olla?
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 08:29

Venus ohkas sügavalt, kui joonistusploki taas sulges ja asjad risti-rästi kotti loopis. Alles siis pööras ta pilgu venna poole. "Ära hooli minust nii palju. See võib su jaoks ületamatult raske olla, aga olen kindel, et saad sellega hakkama," sõnas tüdruk vaikselt, rohelised (punaseks nutetud) silmad tõsised. Jälle olid tema pisarad nigu nipsti otsa saanud. "Ära jookse mind kaitsma ja ära seisa mu eest. Ma pole abitu sülelaps, ma olen 15 ja peaksin iseendaga hakkama saama." Ajanud end püsti ja vaarunud kergelt, kloppis Jessica paari kiire sahmakaga oma seeliku tolmust puhtaks. Vasak põlv kipitas kergelt ning piiga märkas, et oli sealt naha marraskile tõmmanud. No ei üllata üldse.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 08:52

Dan jälgis oma õde, silmis valu. See oli suurem valu, kui siis, kui Damian Venuse nutma oli ajanud. Ta lihtsalt ei suutnud oma õde sellisena näha ja elada teadmisega, et ta õde vihkab teda. Daniel hingas sügavalt sisse ja seejärel ohkas raskelt. Ta ajas end püsti, ega takistanud Venust. Ta ei suudakski. Ta ei oskaks midagi öelda ja kõik mis ta ütleb või teeb oli nagunii vale. Tüdrukul oli aega vaja.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 08:58

Ja palju aega. Nii... igavik. Venus püüdis meenutada loitsu, mis väiksemaid haavu kinni kasvataks, kuid järjekordselt vedas tema keskpärane mälu teda alt. Nad oli ju neid loitse just õppinud... Iga liigutusega kaasnes valusähvatus, mis läbi närvide kihutas. Aga tüdruk andis endast parima, et seda mitte välja näidata. Õhkkond oli väga pingeline ja kohmakas ning talle tundus, et kui ta vennalt abi paluma hakkab, pöörab see päris ära - Danieli näost oli näha, et poleks tegemist mitte kuti, vaid tšikiga, pilliks ta nagu loll. Eh, nagu ta ise oli just pillinud. Vaikides tõmbas Jessica paar korda sõrmedega läbi oma punaste juuste, sättis siis kotirihma üle pea ja risti üle rinna, ning vaatas venna poole, andes sellele võimaluse veel midagi öelda, enne kui ta kuhugi raamatukokku või lendluudpalliväljakule või kuhugi kaob, et end kuidagi välja elada.
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 09:44

Daniel vaatas õde nukralt. Ta astus tema juurde ja vajutas tüdruku otsaesisele musi. "Saad sa hakkama?" küsis ta. Oih, ta alles ütles, et saab. Tegelikult ju ei saanud. "Venus, ma ju hoolin sinust, sa saad sellest aru eks," lausus nooruk. Ta astus oma õest eemale ja jäi teda nukrate silmadega vaatama.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 09:49

Venus kaalus juba eemaleastumist, kui Daniel tema juurde tuli, kuid ei teinud seda. Ta on oma sõnadega venda niigi piisavalt solvanud - Daniel on teda oma tegudega solvanud, which one is worse... Tüdruku roheliste silmade pilk oli etteheitev, kui ta vennale otsa vaatas. "Saan aru," lausus Jessica, "ja ma saan hakkama. Ma pole enam nii väike, et sind lapsehoidjana kuklasse hingama vajaks. Teeme nii?"
Back to top Go down
Daniel Murray
eraisik
Daniel Murray


Posts : 1010
Reputatsioon : 5

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 11:08

Daniel noogutas ja astus veel ühe sammukese tagasi. "Ma siis lähen tundi," ohkas kutt. Ta vaatas veel korra oma õde ja keeras end ümber, hakates klassi poole sammuma. Kuidagi pikaks venis see vetsu paus ta. Õpsil on kindlasti mõni kena kommentaar öelda.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty31/8/2011, 17:21

Venus vaatas mõne hetke, kuidas tema vend eemaldus, ja läks siis teist teed. Ta läheb lendluudpalliväljakule ja võtab ühe klommi kaasa, et seda veidi taguda.

OT: teema läbi.
Back to top Go down
Sponsored content





Gossip mill stung hard Empty
PostSubject: Re: Gossip mill stung hard   Gossip mill stung hard Empty

Back to top Go down
 
Gossip mill stung hard
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: