Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 
 

 My stupid brain

Go down 
AuthorMessage
Guest
GuestPostSubject: My stupid brain   Sat Oct 01 2011, 22:44

Annie istus, pea ühele käele toetatud ja nägu mossis. Öösel ei liikunud koridorides palju inimesi, veel vähem Ravenclaw'lasi kes teda aidanud oleks. Vahet pole, kui ta puhketoa küsimusele vastata ei oska siis ei ole midagi teha. Annie ei olnud mugu ja ta tõesti ei teadnud tervet Inglismaa ajalugu peast eks.
Võibolla oli tüdruk Prantsusmaal liigse soojusega ära harjunud, aga tal oli Sigatüükas pidevalt külm, kahjuks ei olnud neidisel peale lühikeste pükste ja triiksärgi midagi seljas. Ahjaa, sinine lips ka, see andis kohe eriti palju sooja. Kust kurat tema pidid teadma, et ta koridoris öö veedab, muidugi ei tulnud Rachel'il pähe võlukunsti kasutada. Polaarrebaseks muunduda ammugi mitte. Kuidas ta üldse Ravenclaw'i sai? Võibolla oli kõige taga eile öösel maha peetud jooming, kes teab. Igastahes oli täna hommikul kõvasti avastamist olnud.

OT: Keegi lahke inimene, kes viitsib minuga selle kena esimese teema teha.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
avatar

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

PostSubject: Re: My stupid brain   Sun Oct 02 2011, 02:59

Ilmselgelt lendluudpalli platsilt tulnud kortsusid kuti kulmud, ning ta muigas laialt, kui ta koridoris kedagi märkas. Omale kohaselt turtsatanud tõmbas ta slytherini värvides salli tugevamalt ümber oma kaela, ning aevastas siis. Fun, nüüd on kutt parajalt haige ka eksole. Seda veel vaja. Ohanud liikusid noormehe silmad tüdrukule, kui ta tema ees peatus, ning siis käed rinnal ristas. Üsna habemesse kasvanud kutt viskas kiirelt oma tukka, mis imekombel tagasi oli kasvanud, ning hingas siis sügavalt sisse. Mida ta öösel siin teeb....
Back to top Go down
View user profile
 
My stupid brain
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: