Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share
 

 1. september

Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Lucius Syracuse
Sigatüüka direktor
Lucius Syracuse

Posts : 160
Reputatsioon : 3

1. september Empty
PostSubject: 1. september   1. september EmptySun Jan 08 2012, 23:35

Oli taas üks ilus septembrikuu esimene päev. Ilm oli nii ilus, kui see kohaliku kliimat arvestades olla sai. Õhk oli soe, olgugi, et pilved katsid siiski taevast ja päikest otseselt näha polnud. Siiski oli valge ja läbi pilvede kergelt tunda päikese soojust. Võlurid ja nõiad ning nende väikesed järeltulijad kogunesid aegamisi platvormile, et lapsed rongi pakkida ja taas kooli poole teele saata. Sagimist oli palju. Kes oli omale uue linnu saanud, kel oli liiga palju kohvreid, kes nägi vana sõpra esimest korda pärast pikka suve, kel oli midagi, mida teistele näidata. Võlurihakatisi oli nii rongis kui platvormil. Päris kindlasti põles nii mõnelgi sees ärevus oma esimese kooliaasta ees ja samas ootasid paljud juba, et oma asjad juba tutavasse tuppa ära pakkida.
Rong lasi vilet, andmaks kõigile märku, et varsti on aeg lahkuda. See pani platvormi muidugi ainult veel rohkem kihama. Vanemad jätsid hüvasti, lapsed pakkisid end rongi ja sõit võiski alata.

OT: Nüüd on see koht, kus te kõik aktiivselt osa võtate selles teemast. Smile
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptySun Jan 08 2012, 23:47

Hell yeah! oli Flynni esimene mõte, kui ta koos õega platvormile 9 ja 3/4 astus, nähes sedasama punast rongi, mis neid juba kuus aastat Sigatüükasse viinud oli. Mõelda vaid - viimane aasta, NEWTide aeg ja viimane võimalus Slytherinile lendluudpalli- ja majakarikas võita, õpetajate närvidel tallata ning oma niigi (kuri)kuulus nimi veel sügavamale Sigatüüka ja üleüldse võlurite ajalukku trampida. Noormehe suur leeguan kükitas tal õlal, vaadates laisalt ringi, saba ümber Merazi kaela, justkui valmis teda kägistama. Sealsamas olid mõned majakaaslased, keda ta elavalt tervitas, vahetades paar kiiret sõna, ning siis saabusid ka tema vanemad, näol ilmselge uhkus oma laste üle. Paps lootis sama palju kui tema, et sel ajal, kuni ta on Slytherini võistkonna kapten, tuleb karikas neile. Loomulikult tuleb. ta on siiski Meraz, sündinud juhtima. Ja võitma. Vanemaid veel viimast korda kallistanud ja viimased innustavad fraasid vahetanud, noogutas Draco õele, öeldes üheainsa pilguga: "Ma võtan ühe kupee," ning astus rongi, hakates meelepärast kupeed otsima. Leidis - tühi oli - ning sättis end mõnusalt istuma, näoga liikumissuunas, et õde ootama asuda.
Back to top Go down
View user profile
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame

Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptySun Jan 08 2012, 23:54

Joseph saabus platvormile koos Katherine'ga, kohver käekõrval, ning lisaks veel kass õlal istumas. "Ma kirjutan sulle," lubas Joseph naeratades, kui tädi poole pöördus ning teda veel tugevalt kallistas. Naine noogutas talle ning sättis tema juukseid, nagu tal kombeks. Jah, sasipea, nagu Joseph oli. "Vaheajal näeme," ütles Kath ning lükkas siis poissi õrnalt rongi poole, et too rutem läheks, muigu hakkab naine nutma ja Joseph ei saakski ära minna, sest ta südametunnistus ei laseks tal Katherine'i üksinda nutma jätta sinna. J viipas kergelt hüvastijätuks ja ühines teiste õpilastega, kes rongi peale läksid.
Homme on tal sünnipäev... Katherine oli talle andnud kingitusepaki, mida ei lubanud enne homset avada, ning see ootas kenasti kohvris, avamata. Muidu ta üldiselt oma sünnipäeva ei tähistanud, ja niigi ta sai kaheksateist... kui armas temast. Isegi tema vanemad... kui kirjutasid, siis mitu-mitu päeva hiljem.
Joseph liikus mööda vahekäiku edasi ning astus esimesse kupeesse, mis oli piisavalt tühi, et ta sinna oma kassiga maanduda võiks. Vaikselt tervitas ta sealviibijaid ning sättis kohvri ära ja istus akna alla, pilk sealt väljas. Kass silkas tema sülle ja nõudis paitamist, seega Joseph hajameelselt libistas käega üle kiisu, et ta maha rahuneks.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 00:59

'And let the another year of ruling school begin,' mõtles Laurel, kui paarile majakaaslasele oma tüüpilise "don't forget who's the boss" naeratusega viipas, lastes vanematel rahulikult ja piisavalt pikalt Flynni kaisutada. "Yeah, emps, me ei näe ju üksteist enam s a j a n d e i d," märkis slytherinlane sarkastiliselt, kui naine oma pojakese kallistamisega ühele poole jõudis ning tema poole pöördus. Kergelt ema emmates, saatis tüdruk lahkuvat venda "and it better be a good one" pilguga. See oli viimane kord mil nad esimesel septembril rongiga uuele kooliaastale vastu saavad sõita ja Meraz ei kavatsenudki seda kusagil magedas kupees teha. Ühe vanema kaisutamisega ühele poole jõudnud, kallistas Laurel veel kiirelt ja põhjalikult ka papa Merazi ning liikus seejärel edasi rongi. Nüüd tuli Flynn ja tema (loodetavasti) ütlemata vägev kupee üles otsida. "Kui mul süda pahaks läheb, siis sina koristad.." lausus tüdruk õigesse kupeesse sisse sadades ning märgates, et vennake oli sõidusuunda vaatava aknaaluse koha juba hõivanud, vajudes ise kuti vastu istuma. Yeah, right, et tal süda pahaks läheb. Ta lihtsalt pidi vennale teada andma, kelle jalas selles "komplektis" püksid olid.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 01:05

Flynn jõudis juba silmad sulgeda ja Diego sabaga nätaka vastu põske saada, kui loom tema õlalt maha volksas, et end istmele saabujaid jõllitama sättida (nagu tal kombeks), kui uks lahti lendas ning Laurel ninasarviku graatsilisusega kupeesse ilmus. Kui saabuda, siis mürtsuga, või mis. Õe märkust kuuldes noormees irvitas. "Mina sind ka," vastas ta oma tavapärasel sa-ju-tead-et-sa-mind-armastad-hoolimata-sellest-ninakusest-häälega, jälgides, kuidas blond neiu end tema vastu istuma sätib. Nii muuseas müksas Draco õde jalaga, sest kakelda juba enne rongi liikumahakkamist oli nende vana peretraditsioon - miks olla combo breaker ja seda seekord mitte teha?
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 01:50

Venna kommentaarile vastuseks teda ühe sarkastilise awww-kui-armas-sinust naeratusega õnnistanud, liikusid Laureli silmad Flynni lemmikule, kes teda parasjagu silmagi pilgutamata silmitses. "Your Thing is freaking me out," lausus ta leeguani ilmselge halvakspanuga silmitsedes. "Kindel, et ta mõni Azkabanist jalga lasknud seksuaalkurjategijast animaag pole?" liikusid blondiini silmad kulmukortsutusega tagasi vennale, enne kui ta Flynni väikesele müksele vähe tugevamaga vastas - ikka ja alati tuli vanemast vennast igal võimalikul moel üle olla. "Kes emme ei õpetanud sulle, et enesest targemate ja kavalamatega ei tasu tüli norida?" kerkis üks Laureli kulmudest oma trademark smirk'iga pisut kõrgemale, venda norivalt silmitsedes. Nii tore oli teha "emme-märkusi", kui neil sama ema oli. Eriti tore oli neid teha lendamise tunnis, kui nende täiesti ühine ema õpetajapositsioonil samuti kohal oli.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 02:21

Ja oma pulbitsevaid emotsioone endasse kogus, et neid mitte õpilaste, vaid oma abikaasa peale lahti lasta. Oh jaa, kas polnud nad vähe tulnud koju ja leidnud näiteks elutoa seina seest suure augu, sest paps oli prill-laua üles jätnud või midagi samaväärselt väikest teinud, mis empsile absoluutselt ei meeldinud. Vähemalt on nende pere stabiilne... Haha. Saanud Laurelilt vägagi oodatud tagasiside oma müksule, togis ta õde edasi, muie näol laienemas irveks. "Kes teab, äkki tõigi paps kuskilt mingi friigi kaasa..." vastas Flynn, lisades siis: "See tarkusetera paistis minust mööda minevat - kas mul on kunagi lootust Teie Kõrgeaususe silmis lunastust leida?" Papa Merazi pealt õppis nii mõndagi, nagu näiteks aristokraatlikku plõksimist. Peen kunst teine.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 02:25

Murrayde perekond liikus samuti rongi poole kuni tuli otsustav hüvastijätumoment. Nuuks-nuuks. Tegelikult oli Daniel vägagi elevil tagasi kooli minemise osas, aga ta lihtsalt ei näidanud seda välja. Niigi nohik, eks ole. Vähemalt hea välimusega nohik. That said.. Dan pani enda kotid hetkeks maha ja ulatas kassi pikema jututa Destiny'le, et nii ema kui ka isa soojalt kallistada. Alles siis võttis ta õe käest oma musta kavalpea ja lasi ka õel selle kogu 'vaheajal näeme' tseremoonia läbi teha.
Back to top Go down
View user profile
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray

Posts : 1074
Reputatsioon : 5

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 02:31

Destiny jõllitas kassi, kui sai eluka enda kätte. Tal polnud selle loomaga just kõige sojemad tunded. Millegipärast ei sallinud kass Destiny't. Lõpuks looma tagasi Danny kätte andnud, kallistas neiu enda vanemaid ja kadus ka rongi peale. "Nii, millise kupee vallutame...Ehk leiab mõne tuttava ka üles," lausus neiu ja hakkas ringi vaatama.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 02:33

Noh, Perdita ei sallinud väga kedagi, nii et no worries selle koha pealt. Dan haaras enda asjad uuesti kätte, viipas vanematele ja järgnes õele rongi peale. "Mingi mugava ja essa klassi omadest võimalikult kaugel asetseva," pakkus Daniel mööda vahekäiku edasi liikudes, piiludes avatud ustest sisse. Ussid igal pool.
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 02:46

Eriti napis seelikus Ninette astus oma kõrgetel kontsadel mööda rongi vahekäiku edasi kui oli saanud ühe kena raveni oma kohvreid vedama. Nii armas temast. Seljas oli neidisel seelikuga samas toonis top, mille peal must nahkjakk. "Murray," pomises neidis, kui kutt täpselt tema teel ees seisis. "Ehk pääseks mööda," muigas prantslanna oma õrritava aktsendiga kui siis Danielist mööda astus, kutist väga lähedalt möödudes. "Uus lõhn, Murray?" muigas Ninette kui oli kutist mööda saanud ja tegi talle silma. Seejärel astus ta rahulolevalt edasi, ning viimaks leidiski kauaotsitud sõbrad. "Phäh!" tegi ta kui see elukas, keda Flynn oma koduloomaks nimetas talle mingi elukaliku pilgu heitis, ning maandus kenasti oma sõbranna kõrvale. "Ja te ei kaklegi veel," naeratas Nette rahulolevalt.

OT: KUI siin postis esineb veel nimi Nadine, siis lugege see Ninette'ks. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray

Posts : 1074
Reputatsioon : 5

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 02:47

Neiu jalutas edasi, kuni märkas, et Joseph istus ühes kupees. "Saad Joseph'iga läbi?" küsis Destiny, kuid ei oodanud. Juba tõmbas ta ukse lahti. "Kohad vabad?" küsis tüdruk ning tõukas enda kohvri juba sisse. Hmm, kaks kassi. See pidi huvitav tulema.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 02:53

Daniel kuulis kedagi enda nime lausumas ning pöördus, seistes silmitsi Ninette'iga. Oh damn, mis tüdrukul veel seljas oli. "Eeh, jah.. Muidugi," sõnas Dan koheselt teed vabastades, unustades reaalselt hingamise ära, kui neidis temast möödus. Kommentaari kohta ei osanud ta muud teha, kui vaid noogutada, taibates alles paar sekundit hiljem, mida Ninette küsinud oli. Lõhn? Aa ehk oligi mingi uus aftershave või jumal teab mis. Ja siis oli prantsuse kaunitar juba kadunud ja Daniel jäi silmitsi seisma enda õega, kes ilmselgelt oli just midagi küsinud. Mida? Who knows. Kutt järgnes Destiny'le, naeratades siis, kui tuttavat nägu nägi. Noh.. Naeratus oli tal täpsemalt öeldes siiani näkku kleebitud.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:07

True story. Mamma Meraz just happened to be pisut.. temperamentne ja juhtumisi oli ta sellest toredast temperamendist nii mõndagi oma lastele pärandanud. "Ah, las ma mõtlen.." ilmus Laureli näole särav naeratus, kui ta parema käe kergelt südamepiirkonda toetas, justkui oleks venna sõnakasutus totaalselt hingemattev. "Ei," lisas slytherinlane seejärel äkiliselt, Flynni taaskord paari tugevama jalamüksuga kostitades. Kupeeukse avanedes liikus blondiini pilk sellele, olles juba valmis mõnd lollimat dorklast paari killerpilguga eemale peletama. But oh no, tegu oli hoopis Ninette'ga. "Oleks sa kaks sekundit hiljem tulnud, oleks meie tore Draco siin juba pikali kupeepõrandal.." märkis Laurel as-a-matter-of-fact toonil, silmi seejärel enese vastas istuvale vennakesele viies, pilk selgelt ütlemas, et too parem ärgu isegi mõelgu vastuvaidlemisele. Justkui i'le täpi panemiseks virutas Laurel talle veel korra jalaga. Säh..
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:13

Diego leidis endale uue jõllitamisobjekti, kui Ninette kupeesse ilmus. Hoo. Flynni üks kulm kerkis kõrgemale kui teine, kuuldes majakaaslase küsimust ja oma õe vastust. Jaah, kindlasti oleks üks Meraz põrandal - tal lihtsalt polnud südant oma kaksikõe peal jõudu kasutada. Ja Ninette'i ees oli vaja esineda, sestap toetas noormees küünarnuki nii muuseas käetoele ja mainis: "Ellie on väga tagasihoidlik tüdruk...", tegemata teist nägugi, kui õelt veel ühe nätaka sai. Selle repliigi eest saab ta kohe kindlasti veel ühe vopsu, aga ta oli valmis võtma vastu sajandite peksu, peksjaks Laurel, sest naistel on palju rohkem stressi, mida meeste peal välja elada - ning kuna ta nii tõhusalt oli oma õe vallalisena hoidnud, oli seda stressi ka kindla peale piisaval hulgal. Ja nagu kord mainitud - Ninette'i ees oli vaja esineda. Kes ei esineks sellise kaunitari ees.
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:27

OT: Ma taas ei vastuta oma nime eest. Very Happy

Ninette viis kavala muigega pilgu Dracole. Vapper poiss, oi kui vapper. Mine ja tee kohe pai. Prantslanna sättis veidi oma sellikut ja tõstis siis ühe jala üle teise, nõjatudes tooli seljatoest eemale, et end nahktagi pealt võtta ja see enda kõrvale pingile panna. Seal oli veel ruumi, samas kui tema ja Laureli vahel nii palju ruumi polnud. "Su Perverdike lausa kerjab silmaklappe," muigas Nette. Kriipi, kuidas üks loom võis jõllitada, aga eks nad olid sellega juba harjunud. Vaene Laurel, ta pidi seda kodus ka taluma.
Ninette toetas oma pea vastu istme seljatuge ning sulges hetkeks silmad, hingates sügavalt sisse. "Kuidagi veider on mõelda, et see on viimane kord mil me selle rongiga Sigatüükasse sõidame," lausus ta oma mõnusa aktsendiga, mis lausa paitas kõrvu, kui uuesti silmi avas ning Flynnile silma vaatas. "Me peaks midagi tegema, et see sõit kohe eriti meeldejäävaks teha," leidis Nette kavalalt naeratades.
Back to top Go down
View user profile
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame

Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:40

Joseph tõstis pilgu, kui keegi kupeesse astus. Kohe kaks inimest. "Jah, muidugi vabad," noogutas ta rahulikult, sõrmed ikka kassi silitamas. Too oli ka pea tõstnud ja vaatas inimesi, aga siis sulges jälle silmad ja nurrus veel valjemini edasi. "Kuidas vaheaeg möödus...?" Lame küsimus, aga vestlust võis sellega ju alustada.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray

Posts : 1074
Reputatsioon : 5

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:46

"Normaalselt. Dannyl lõppes see küll erutavalt," togis neiu küünarkukiga venda ja istus Josephi kõrvale, pannes enda pagasid ära. Nii. Nüüd oli aega päris palju niisama lobiseda. Neiu võttis enda jaki pealt, sest rong oli üpriski soe. Pay vaatas Josephi kassi. Loodetavasti polnud see nii õel, kui D oma.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:49

"Käi kuu peale, Payton," sõnas Daniel pealtnäha pahaselt suutmata siiski naeratust näolt saada. Kutt vajus kahe noore vastu istuma, nügides enda kohvri kuskile istme alla. Kassil lasi ta niisama vagunis ringi luusida. Nagunii kaob ära varsti. Vähemalt ei saanud ta kaugele minna.
Back to top Go down
View user profile
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame

Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:55

Joseph vaatas lõbustatult Danieli poole. Klassivend tal. "Mis juhtus siis?" tundis ta huvi, huulil lõbus muie. Hetke pärast aga suunas ta pilgu jälle kassile enda süles, sest talle ei meeldinud inimesi väga pikalt vaadata, tal endal hakkas imelik niimoodi.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:55

Laurel naeris sarkastiliselt, kui Flynn vastaspingil bossama hakkas, olemata sugugi tagasihoidlik järgmist lööki jagama. "Ja Draco pilk jäi p i s u t liiga kauaks su seelikusabale pidama.." libisesid slytherinlase silmad vennalt sujuvalt sõbrannale, suunurgad ülespoole kerkimas. "Yeah.. but well, he's my brother.. i have to live with that.." tegi tüdruk näo, justkui oleks Ninette selle perverdimärkuse temale teinud, viidates ei kellelegi muule kui vastaspingi-Flynnile, kellele oleksid silmaklapid vahest isegi rohkem ära kulunud, kui ta elukale. See selleks. Ühe jala üle teise tõstnud, jätkas Laurel venna togimisega, siludes kergelt oma heleroosat seelikut. See oli vaid pisut pikem, kui Ninette' oma, kuid tekitas "sexy-look" asemel pigem sellise "cute-look"i oma kõrge vöökohaga, panduna paari valge topiga. "Kui te kavatsete "ühe miili klubi - train version"iga liituda, siis võtke teine kupee.. Aitäh," pööritas blondiin ussiliku smirk'iga kogu oma otsekohesuses silmi, kui sõbranna oma tüüpiliste kahemõtteliste märkustega alustas. Tehku mida tahavad.. peaasi, et mitte Laureli "süütute" silmade all.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 03:58

"Ei miskit erilist.. Põrkasin Ninette'iga kokku ja Payton niisama norib," vastas Daniel kiirelt enne kui õde seda teha jõuaks. Sest god knows, et tema annaks palju rohke detaile, mis polnud üldsegi vajalikud. Oligi ju kõigest väike kokkupõrge jaa.. Kõik.
Back to top Go down
View user profile
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame

Posts : 187
Reputatsioon : 0

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 04:02

"Või nii... on põhjust ka," muigas Joseph lõbususega. Ta oli ka Ninette'i näinud, tüdruk nägi kohe meelega selline... well. Tema välimus ei meeldinud Josephile igatahes. Sest ta ei vaadanud tüdrukut tema litsakuse järgi, vaid eelistas korralikke neiusid... raven ka ju.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 04:03

Ah sa kurja, Ninette, sa tead, et oled seksikas, ja kasutad seda süütute poiste peal ära... Vapralt säilitas Flynn oma "o-ho-ho-ho" näoilme, hallid silmad majakaaslasel, ning muigas pisut. "Õppinud parimatelt," mainis noormees lõbustatult õele pilku heites. Ninette'i järgmisi sõnu kuuldes pööras ta oma tähelepanu taas neiule. Viimane sõit, mis... Viimane ja kõige uhkem, aga see ei tähenda, et ta näiteks läheb ja sulatab teiste, eriti dorkide, kupeede haagid kinni - mis oli kuradi moodi kiusatusttekitav mõte. Laureli märkus - kohane, täiesti kohane - läks tema kõrvust mööda, nagu ka jätkuv togimine. Majakaaslase pilku tabades kerkisid mõlemad Draco kulmud, andes talle meeldivalt üllatunud mulje, samas kui muie endiselt paigas oli. Nägude tegemise meistrid olid nad Laureliga kahekesi, aretanud välja terve peene kunsti ilmevestlusi, näiteks kui oli vaja üle laua mõtteid vahetada, aga suud lahti teha ei võinud... Juhtus ka seda. "On sul mõni ettepanek?" küsis nooruk lõbustatud häälel, samal ajal kui Diego end majesteetliku laiskusega välja sirutas, eirates kogu seda nokkivat-õelutsevat õhkkonda, kus Flynn lausa kerjas Laureli käest tohlakat. Cocky kid is cocky.
Back to top Go down
View user profile
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray

Posts : 1074
Reputatsioon : 5

1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september EmptyMon Jan 09 2012, 04:03

"Jaa-jaa," vastas Destiny vennale. "Mis sa kardad, Joseph pole ju väike poiss, kelle kõrvad muid asju ei taluks. Tegelikult kiitis Ninette Danny lõhna. Ja noh...Sa ei taha teada, milline nägu Danny-poisil ees oli. Nagu oleks mõnda jumalannat kohanud või midagi,"rääkis neiu ja naeris vaikselt.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
1. september Empty
PostSubject: Re: 1. september   1. september Empty

Back to top Go down
 
1. september
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Platvorm 9¾-
Jump to: