Eesti Harry Potteri Rollimäng

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 

I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass

Reputatsioon : 10

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 00:25

Daniel vedas lauset kuuldes pilgu õpsile, kergitades veidi üllatunult kulme. "Mingi uus õpetamismeetod?" küsis ta siiski üsna kõhkleval toonil. No mis mõttes.. Nad polnud veel midagi teinudki ju. Ohh, õps raudselt testis, et kes on kohusetundlikud ja jäävad paigale. Dan ei näidanud igatahes mingitki märki sellest, et ta kuskile minemas oleks.
Back to top Go down
View user profile
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass

Reputatsioon : 6

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 00:35

Whatafaak? Chachi viis küsiva pilgu professorile, kui too lambist teatas, et ära minna võivad. Minna kuhu? Tund oli juba läbi või mida? Kuigi seda kahte sõnapaari võis ainult ühte moodi tõlgendada, ei liikunud neidis siiski paigalt, olles umbes samale mõttele jõudnud, mis Danielgi. Tegi mingit katset kindlasti. Keegi ju ei lõpeta tundi lihtsalt niisama?
Back to top Go down
View user profile
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir

Reputatsioon : 27

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 00:43

Kalin tõusis oma laua tagant. Oh my god. "Ma arvasin, et te mõistate inglise keelt," sõnas ta ja sammus oma laua ette, toetades end sellele. Kõik vaatasid tema poole oma lollakate "wtf" nägudega. Tainapead. "Ma nägin teid ära, võite minna. Või te nii kangesti tahate juba täna midagi õppida?" küsis Kalin siis, seirates neist igaüht mõne aja. Lambaari! "Murray'd on uue maja endale vallutada võtnud," lausus ta Danielile silma puurides. Oma isa ei meenutanud see jõmpsikas pooltki nii palju, kui oma vanaisa. Kalini igavest vaenlast. Isegi nimi oli sama. "Okei, kõik, kes tahavad võivad ära minna, ülejäänutega teeme mingi joogi," ja ta isegi ei plaaninud neilt punkte maha võtta, kes ära minna tahtsid. Kalin istus õpetaja lauale ja ei meenutanud sedasi üldse professorit.

Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 00:49

Daniel kortsutas kulme, kui too õps kuidagi väga.. pahuralt nendega suhtles. Kui ta õpetada ei tahtnud, miks ta siis selle ameti endale valis? Kuti kulmud kerkisid aga taas, kui õps tema poole pöördudes. Mis mõttes uue maja? "Mu isa oli ka Ravenclaw's," sõnas Dan veidike segadusse sattudes. Ja kuidas too noor kutt tema perekonda üldse teadis? Mida nagu? Kui õps lõpuks miskit õpetama nõustus, oli Daniel üks neist, kes paigale jäi.
Back to top Go down
View user profile
Chachi Worthington

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 00:54

Ja ta nagu reaalselt ajaski neid minema? Chachi ei teadnud väga, kas ta peaks lahkuma või kohale jääma. Üks pool nagu ütles, et mida sa passid, mine muidugi, kuid samas see pisut niiöelda mõistlikum pool.. See oli ikka eriti kahtlane. Kõigepealt tuleb temast ilmselgelt mitte just kuigi palju vanem kutt neile tundi andma ja siis ta ei tee ka seal midagi. Neidis viis pilgu Lancelotile, küsides temalt silmadega oma mõttes olevat küsimust. Mida tema teha kavatses?
Back to top Go down
View user profile
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass

Reputatsioon : 5

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 01:39

"Mis toimub?" küsis Destiny üllatunud näoga enda venna käest. Kust tõesti see noor õpetaja nende perekonda teadis? Professor oli maksimum 19...Tegelikult pakkus Desu talle 17 või midagi sellist. Ja miks ta rahva ainult äranägemiseks kokku kutsus? Mingi uus mood?
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange

Reputatsioon : 1

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 02:16

Leandra vaatas üles, professori poole ja pilgutas üllatusest silmi, kui too lubas kõigil minna. "Kuidas palun?" sosistas ta vaikselt, endamisi. Vaevalt professor seda kuuleks? Neidis kallutas pea kergelt küljele nagu tal kombeks oli, kui miski ajas teda segadusse.
Kuid ta jäi paigale, hoolimata sellest, et neil oli nüüdseks tõesti luba lahkuda. Korraks vaatas ta oma pinginaabrite poole, kes samuti paigast liikunud ei olnud.
Back to top Go down
View user profile
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass

Reputatsioon : 22

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 02:43

Kutt noogutas Matthew vastuse peale, kui siis õps miskit ütles. Gryffindorlane korrtsutas kulme. Lance oli sama segaduses kui kõik teisedki, aga ta oli juba valmis minema, kui siis keegi ei läinud. Ppl, we're good to go! Aga endiselt ei lahkunud keegi klassist. "Ära armusid?" küsis Lance oma õelt, kes samuti sinna tahtis jääda. Mingi kahtlane õps, tehkem sääred naah. Okei, fain, ta istub siis ka seal. Pärast on ainus loll, kes ära läheb ja kaotab selle eest veel punkte ka.

Back to top Go down
View user profile
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir

Reputatsioon : -4

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 02:52

Robin ja Sebastian olid mingi täiesti suvalise pisiasja pärast enda minevikus vaidlema läinud ning nüüd Robin sundis Sebastiani temaga vangikoobastesse tulema. Selle asemel, et Seb Kalinilt mõtete abil küsiks, tahtis Robin isiklikult kohale ilmuda, mis siis, et Kalinil arvatavasti tund oli. Sebastian vaidles terve tee vastu, et pole vaja Kalini esimest tundi rikkuda ja nii edasi, aga Robin oli natukene ebaviisakas ja tahtis seda teha.
Hetke pärast paiskuski nõiajookide klassi uks lahti. "Well hello there," muigas Robin pilku üle klassi rändama lastes. Tuttavad näod. Robin astus nüüd Sebastianil eest ära ja suunas oma tähelepanu Kalinile. "Tead... me läksime siin vaidlema..." alustas Robin venitades, kui Seb ukse kinni pani jälle ja nad Kalini juurde sammusid. "Vabandust..." sosistas Sebastian hästi tasa, nukker muie huulile ilmumas. Robin on võimatu. "Vaata mäletad seda päeva seal... noh... jah. Kuidas ma ütlen?" See oli toimunud kolmkümmend aastat tagasi, nad ei saa ju nii avalikult rääkida... kaksikud toetusid üks ühel, teine teisel pool Kalinit vastu lauda, Sebastiani pilk Kalini näole kleepunud, aga Robini pilk sõnastamisviisi otsides mööda klassi ringi ekslemas.

that the reason i love you,
is you being you, just you
yea the reason i love you
is all that we've been through
and that's why i love you
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass

Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 03:04

Laurel oli enamiku ajast rahumeelselt Flynniga juttu puhunud või pigem venda lihtsalt toginud, kui äkitselt tund niiöelda algas. Ja out fo blue siis ka praktiliselt lõppes, jättes kõik õpilased šokeeritult üksteise nägusid jõllitama ja omakeskis sosistama. Slytherinlane pööritas see-eest vaid kergelt silmi, Flynni küünarnukiga müksates. "We're out of here.." nõksatas ta peaga ukse poole, kui ennast täie rahuga pingist püsti ajas, maast oma koti võttis ja ukse poole liikus. Hallloo... neid lasti täiesti vabalt tunnist minema. Ta ei kavatsenudki seal edasi istuda ja l o o t a, et ehk annab "Onu Kalin" neile veel mõne kodutöö ka. She was a leader, not a follower, seega oli ta see "julge esimene", kes ukse poole liikus, Flynn kogu oma bossamises otseloomulikult järgi. Klassile veel kiire "you're all weak" pilgu saatnud, lippasid Merazikaksikud klassiruumist välja, möödudes tee peal Riddle'ikaksikutest, jäädes tänu taevale nende mingisugusest "showst" ilma.
Back to top Go down
View user profile
Kalin Riddle

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 03:07

"Räägime teile siis mingist huvitavast nõiajoogist," arvas Kalin. "Alustuseks, lehekülgedel 5-13 olevad nõiajoogid peavad teil järgmiseks tunniks selged olema. Nii teoorias kui praktikas. Need pole midagi keerulist seal. Ja kui on vaja harjutada, siis see klass on üldjuhul alati avatud, aga kui mind klassis pole ja keegi siia suppi keetma tuleb, siis ma vannun Merlini nimel, et ma poon teid üles," lausus Kal karmilt. True story. More like ta imeb nad rosinaks. Mwuhah! "Aga täna me räägime..." ta katkestas, kui samme kuulis ja siis juba lendaski usk lahti. Kalini pilk oli just hetk enne seda uksele liikunud. Kriipi mis, sest inimestele polnud samme kosta klassi. Ta põrnitses kaksikuid pahaselt. "Ma löön teid mõlemaid maha," pomises kutt vihaselt. Mis mõttes nad tema tundi tulevad. "Kas see sul oodata ei kannata?" küsis ta Robinile otsa vaadates. "Ajaloolane," lisas kutt ja ristas rinnal oma käed, hüpates laualt maha. Ja nüüd ta nägi nende kahe vahel mingi väike ka veel välja.

Back to top Go down
View user profile
Sebastian Riddle

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 03:15

Robin naeratas rõõmsalt. "Ei kannata. Mul on kohe kinnitust vaja, et mul on õigus, mitte su ilma põhjuseta vabandaval abikaasal," ütles ta üsna tasaselt toonil, õpilased neid ei kuulnud. Jah, tema meelest oli normaalne Kalini tundi crashida. Kalin võis nende tundi ka tulla ju. "Ta ei kuula mind," pomises Seb, kui Kal nad maha lüüa lubas, pilk ikka ta näol. "Mis jooki nad tegema hakkavad? Ärgelaske end meist segada." Kal võis ka tundi edasi teha.

Back to top Go down
View user profile
Kalin Riddle

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 04:48

"Võtke lehekülg 15 ja hakake seda tegema," käskis Kalin oma õpilasi. "Milles te vaidlema läksite?" küsis ta siis, vaheldumisi neid mõlemaid silmitsedes. On ikka tondid küll. Kas Robin juba polnud leppinud sellega, et Sebastianil oli pea alti õigus. Tõesti, pea alati. Merazite lahkumisest ei lasknud ta end häirida. After all, ta ju mõtleski õpilased ära lasta. Vähemalt mõnigi siin mõistis seda.

Back to top Go down
View user profile
Sebastian Riddle

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 04:52

Lehekülg viisteist. Robin tatsus suvalise tüübi laua juurde ja istus tema kõrvale ja silmitses jooki. "Äge, kes abi tahab?" küsis ta valjult üle klassi, õpilasi silmitsedes. Prsh. Abi... Sebastian silmitses pisut oma kaksikut ja siis vaatas Kalini poole. "Kui me Austraalias käisime, siis seal oli see kängurusid kasvatav naine ja ta ei lepi, et tema nimi oli Anna mitte Anne..." vastas ta tasasel sosinal, huulile muie tungimas. Tõsiselt hea põhjus tunni segamiseks. "Vabandust, et segasime, ta reaalselt ei kuulanud... tahtiski rohkem vist jookide tegemiseks tulla."

Back to top Go down
View user profile
Kalin Riddle

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 06:28

"Robin Riddle, sa kaod siit tunnist nagu pasakuul või ma virutan su....." läbi seina, lisas ta mõtteis, suutes end õnneks viimasel hetkel veel peatada. Mis mõttes ta tuleb nahaalselt segab ta tundi ja siis pakub abi ka veel. "See on lihtne jook, ega nad esimeseklassi omad pole," nähvas noor vampiir siis oma õpilasi kaitstes. Seejärel viis ta pilgu Sebastianile. "Kas teil ei peaks tundi olema?" küsis ta rahulikumalt. Nagu tõsiselt. Tulid siia tema tundi, tema autoriteeti õõnestama. Ega see mingi lasteaed olnud.

Back to top Go down
View user profile
Sebastian Riddle

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 07:14

"Woww, easy bro," muigas Robin end püsti ajades. Sebastiani vahendusel teadis ta ka lause lõppu. "Lähme siis, enne, kui maha tapetakse," ütles Robin lõbusalt, kuid klassi ust avades tegi kurba nägu. Ta tahaks ka õpilane olla... Seb naeratas õrnalt ja vajutas häirimatult Kalini huultele õrna suudluse. "Armastan sind," sosistas ta tasa ja läks ka siis ukse juurde. "Ma tahan ka hiljem jooke teha, aga edu teile. Pärast näeme, Kalin," teatas Robin väljakutsuva pilguga oma parimat sõpra vaadates aga väljus klassist, kui Seb teda tõukas. Seb vaatas veel Kalini poole, soovis mõtetes talle edu ja tõmbas klassi ukse kinni ning sööstis oma ülientusiastlikle vennale järele, enne, kui too uusi pahandusi teha jõuab.

Back to top Go down
View user profile
Chachi Worthington

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 11 2012, 20:37

Chachi turtsatas korra Lance' küsimuse peale, lüües talle mitte väga tugevalt vastu kukalt. "Lollakas," pomises ta ning võttis enda koti kätte, mõeldes juba ära minna. Samal ajal aga lendasid nende toredad ajaloo professorid klassi, kellel Kaliniga mingi asi ajada oli. Whaat? Mõnda aega jälgis ta nende möllamist, kuni nad siis lahkusid ja neidis ei teadnud jälle, mida ta edasi tegema peaks. Enne oli öeldud, et nad võivad minna, nüüd anti neile kuidagi kindlalt ülesanne, mida teha.
Back to top Go down
View user profile
Kalin Riddle

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 18 2012, 02:06

"Eeet siis," pomises Kalin. Nüüd oli tal kõik sassis ju. Aaah, õpilased tegid jooke. Right. Kal kõndis klassis ringi, ning raputas pea iga dorgi laua juures pead. Lootusetu. Ta seisatas Daniel Murray laua juures ning jälgis tema tegemisi, kulm kortsus. Neetud geeniuse poeg. Kutile ühe külma pilgu visanud, liikus ta edasi. Chachi laua juures Kalin ohkas lausa valjult. "Mõni pole selle tunni jaoks loodud," pomises ta kui taas oma laua ees lõpetas. Ning kui kõik joogid ta lauale toodud olid, teatas Kalin. "Tänaseks kõik, võite minna. Kodune töö on teil teada, järgmine tund tuleb nende jookide peale, mis minu antud lehekülgedel asuvad, töö. Ilmselgelt. Kasige nüüd minema," käskis õpetaja, ning klassiuks avanes, et kõik väljuda saaks.

Back to top Go down
View user profile
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela

Reputatsioon : 0

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 18 2012, 02:15

Joseph jälgis võlukunsti ajaloo õpetajaid, kui nood klassi tulid, ja muigas vaevumärgatavalt, kui üks neist, see aktiivsem, nähtavasti Robin (kuidas kurat Kalin neil vahet tegi??) õpetaja närvi ajas. Fun... vähemalt keegigi suudab seda teha, seda on kindlasti hea teada mõnel... mitte, et Josephi eluülesanne oleks teda segada. Lõpuks aga kaksikud läksid ja ta sai rahus jooki valmistada. Peagi oli see valmis ja lauale viidud ning õpetaja andis loa minna. "Head aega..." pomises ta tasa, kui oli oma asjad kokku pannud ning lahkus klassist. Fun.

Back to top Go down
View user profile
Chachi Worthington

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Wed Jan 18 2012, 03:00

Kui õpetaja tema laua juurest möödus ja tema nõiajookide tegemise mitteoskavust kommenteeris, kortsutas Chachi hetkeks kulme ning põrnitses hetkeks Kalini selga, kuni too oma laua juurde jõudis. Jah, ta ei olnud tõepoolest selle tunni jaoks eriti loodud, aga kammoon - mis professor ta on, et nii ütleb! Julgustaks siis väheke või midagi. Samas, millal varem olid nõiajookide õpsid just kuigi sõbralikud - eriti veel gryffindorlaste suhtes - olnud? Tund läbi, korjas neidis oma asjad kokku ja märkis koduse ülesande ülesse. Kott õlale, tiris ta ka Lance' endaga kaasa, sest ei kavatsenudki tal lasta Murrayga minema jalutada. Vaevalt uksest välja astunud, pomises ta vennale: "Nõme õps," minnes seejärel oma puhketoa poole.
Back to top Go down
View user profile
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   Thu Jan 19 2012, 02:44

Jook, mida õpilased tegema pidid oi üsna lihtne ning Ryan sai selle esimeste seas valmis. tund oli üks ta lemmikutest, seetõttu ta varemalt lahkunud polnud. Poiss oli lootnud, et saab õpetajalt nõu küsida, kui teised minema lähevad, aga enam tal isu seda teha polnud. Too noor mees ei näinud raskemat laadi küsimuste jaoks piisavalt pädev. Eks tulevane ravitseja leiab ka ise vastuse, kuidagimoodi. Hufflepufflane viis oma joogi õpetaja lauale ja lahkus klassist.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]   

Back to top Go down

I nõiajookide tund [NEWT, Basic, mul kama]
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2