EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Õhtul

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:17

Ad kergitas vaid kulmi ja pistis käe oma juustesse. Tõepoolest - ta tundis oma sõrmede all ämblikku. Olgugi, et ta neid ei kartnud ehmatas see teda pisut. Ta raputas oma juukseid nii, et see rõve putukas laua peale lendas. Noormees jõllitas seda ja lükkas näpuga Janelle poole, ise rahuliku ilmega öeldes: "Ära killi teda ära. Ma panen tema nimeks Mari."
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:22

"Ära lükka teda siia!" karjatas Janelle ja teenis sellega välja jälle võõraste pilgud nende peal. See hakkas juba tihedaks nähtuseks muutuma. Tütarlaps lükkas ennast tooliga veidi lauast eemale. Täielik jubedus. Üks asi oli vaadata, kuidas ta seina peal ronib, teine asi aga see, kui ta oma koibasid sinu poole ajab.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:24

Dan ainult irvitas selle üle ja õel nagu ta oli ütles ta veidi pahase häälega: "Mida sa lõugad Mari peale? Ta on ju niiiii armas." Siis ta aga leebus, võttis ämblikust ettevaatlikult kinni ja viskas ta parmude poole. Rahulolevalt käsi üksteise vastu pühkides päris ta: "Miks sa ämblikuid kardad?"
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:32

"Issand jumal, SEE ja armas?" küsis Nellie: "Armsad on sellised asjad nagu kassipojad, mitte ämblikud." Kui ämblik oli joodikute poole rännanud, naases neidis tooliga tagasi laua äärde. "Ma ei teagi, miks ma neid kardan," sõnas Janelle: "Nad on ju...JUBEDAD."
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:34

"Kui ma viibiksin rohkem mugumaailmas, siis ma soetaksin endale selle. Ja nimeks paneksin - nagu enneöeldud - Mari." Ta vaikis natukene, kuid naeratas siis kavalalt ja viis pilgu neiu poole: "Või siis Janelle... oleks ju hea mõte, või mis?"
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:40

"Ma eelistaksin, et sa paneksid ta nimeks Mari," lausus Janelle. "Või oli see vihje? Et ma olen sama jube nagu su väike Mari?" küsis tüdruk irve saatel. Ta tegi oma kohvile lõpu peale ja asetas tassi tagasi lauale. Nellie pilk peatus uksel, kui mingi kolmekümnendates naine kõrtsi sisenes.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:43

Ad irvitas. "Ee... kui sa nii arvad. Aga tegelikult ma tahtsin vihjata sellele, et sama ilus või midagi sellist. Suveniir või mälestus sinust, see ämblik, noh," lausus ta. Oli aru saada, et ta ei kahelnudki selles, mida ta just öelnud oli. Ta isegi ei punastanud ning muie tema näolt ei kadunud.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:53

Janelle põsed muutsid hetkeks tooni võrra värvi ja ta turtsatas siis naerma: "Milline suurepärane mälestus minust - ämblik. Ta tundub minuga olevat lausa nagu kaksik." Neiu viis pilgu korraks oma tühjale kohvitassile ja seejärel Addison'ile.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 18:57

Dan ainult naeris selle peale. "Janelle ja Mari. Milline imepärane kooslus," sõnas ta ja turtsatas. Ta mängles tühja teetassiga ja viis pilgu uuesti parmukestele, kes seal nüüd millegi üle vaidlesid.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 19:02

Janelle naeratas lõbustatult ja viis uuesti pilgu menüüle, kust olid nüüdseks paar asja kadunud. Neiu viis pilgu seinal olevale tolmukorra all olevale kellale ja siis tagasi Addison'ile. "Mis kell see koht siin kinni pannakse?" küsis Nellie.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 19:03

Addison kehitas õlgu. "Ma ütlen ausalt, et pole aimugi. Peaks jah vist varsti liikuma hakkama... mujale..." arutles noormees valjusti ja viis pilgu Janellele.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 19:10

"Nojah...Aga küsimus on - kuhu?" sõnas Janelle: "Kui sa just mu seltskonnast veel tüdinenud pole." Tütarlaps tõstis ühe jala teise pealt ära (Saad aru küll xD) ja virutas kogemata laua all jalaga Addison'ile. Nellie üritas muiet alla suruda, aga see ei õnnestunud: "Vabandust."
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 19:14

Dan hakkas just rääkima, kuni ta tundis, et Janelle lõi teda. Ta vaatas tüdruku poole imestunud näoga ja sai siis sellele kinnitust. Poiss hakkas naerma ja sõnas: "Auch... hah, see oli mu sääreluu!" Noormees vandus ja hõõrus käega oma jalga, ise samal ajal irvitades pead raputades.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 19:19

Janelle turtsatas naerma. "Pole hullu, pulmadeks saab terveks," lausus ta, nagu ta ema talle alati ütles kui ta väiksena ennast vigastas, ja patsutas lohutavalt Addison'i pead, endal näol laiumas kahjurõõmus irve.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 19:27

"Oi, nii armas sinust," lausus Ad ning muigas. Seejärel tõusis ta püsti ja lõi kolinaga tooli laua alla nii, et see kõikuma hakkas ja peaaegu, et pikali kukkus. Õnneks sai poiss sellest enne kinni haarata.
Back to top Go down
Guest
Guest




Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty22/8/2010, 19:31

Janelle hakkas jälle naerma. Neiu tõusis samuti püsti ja lükkas tooli erinevalt Addison'ist ettevaatlikult laua alla. Nellie lükkas silmile vajunud tuka eest ära ja tõmbas kapuutsi pähe. Ta hakkas ukse poole astuma ja lahkus kõrtsist, parmudele hüvastijätuks lehvitades.
Back to top Go down
Sponsored content





Õhtul - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Õhtul   Õhtul - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Õhtul
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Õhtul igavusest
» Õhtul.
» Õhtul, peale raamatukogu sulgemist.
» Õhtul, natuke enne sulgemist.
» Reede õhtul

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: