Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share
 

 I lendamise tund [IDGAF]

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Nora Meraz
lendamise professor
Nora Meraz

Posts : 373
Reputatsioon : 1

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyMon Jan 09 2012, 23:21

OT: IDGAF as in i don't give a f**k as in kõik, kes tahavad vedagu end kohale..

Oli alanud järjekordne kooliaasta ning parasjagu oli algamas kõige vägevam tund terves Sigatüüka õppekavas - lendamine, ilmselgelt. Ilm oli luua selga istumise jaoks täiuslik: Üsna tuulevaikne ning selge, kuid samas ei lõõsanud päike taevas otsides meeleheitlikult võimalust kedagi pimestada ning mõnd "luuaõnnetust" korraldada. Blondipäiset lennuässa - Norat või pigem Professor Merazi - ennast veel platsil polnud. Ilmselt istus ta kuskil oma ruumikestes ja tegeles sexowlinguga(sexy texting via owls) - yeah, right.. või ehk tõesti? [insert kulmusmail here] Igatahes platsil tema nõtket blondipäist kogu näha või valju kõlavat häält kuulda ei olnud. Tund ise pidi algama nii viieteistkümne minuti pärast, pluss/miinus paar minutit. Students better get their asses out as soon as possible..
Back to top Go down
View user profile
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame

Posts : 187
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyMon Jan 09 2012, 23:26

Joseph tatsus aeglaselt lendluudpalliväljakule, Maandumatu käes ning pilk õpetajannat otsimas. Keda aga ei olnud, see oli õpetaja. Well, yeah. Elab üle. Joseph istus kenasti murule, rätsepaistes, ning asetas luua enda ette maha. Huvitav, kui kaua ta ootama peab? Parem oleks, kui mitte väga kaua, muidu ta hakkab õhku joonistama või mida iganes, nagu ta teha tavatses, kui tal tõesti ääretult igav hakkas.

_________________

Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 00:14

Neidis oli selga saanud süsimustad dressipüksid ja sama värvi pikkade varrukatega särgi. Nüüd astus ta sirge selja ja nõtke kõnnakuga lendluudpalli väljakule. See tund oli arvatavasti üks tema lemmikutest. Leandra oskas imehästi lennata ning oma kalli luua otsas istudes, mis reageeris igale tema puudutusele, tundis ta ennast taevas nagu lind.
Taaskord oli tema üks neist, kes esimesena kohale jõudis. See oli juba nii tavaline. Isegi õpetaja ei olnud veel kohal. Emmanuelle tõi kuuldavale vaikse ja sügava ohke ning ta astus Ravenclawi koolivanema juurde. "Päevast!" tervitas ta teda.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 02:33

Oh poisid, plikad, tore on see elu.. Tunnikese algusest olid puudu täpselt 12 minutit, kui Merazikaksikud oma luudadega platsile sadasid - Maandumatutega otseloomulikult. Mida muud saigi oodata noortelt, kelle papa Bulgaaria rahvuskoondises leiba teenis ning ema juhuslikult just sellesamuse tunni õpetajakohal peesitas. Ühtlases sammus liikusid blondid ussid platsi keskpaiga poole, kus hetkel vaid kaks kotkast oma sulgi puhastasid. "Hah, kotkad.." märkis Laurel vennale poleks-osanud-arvatagi-eksole? toonil, talle silmanurgast kiiret pilku viies ning seejärel endamisi silmi pööritades. Muidugi oli Flynni rind aetud nii kummi kui võimalik, justkui võiks kellelgi jääda tema kaptenimärk kahe silma vahele. Mõlemad kaksikud kandsid majavärvides ning vägagi uusi lendluudpallivorme, nähes välja ütlemata kuumad ja ütlemata bossid. Polnud raske arvata, et tegu neile kõige meelepärasema tunniga oli - ja seda kaugeltki mitte "toreda" õpetaja pärast, sest nende "emme" suutis ilma mingisuguse vaevata sarvilist põrgupõhjaelanikku meenutada - ning nad mõlemad uhkelt slytherini meeskonda kuulusid. Platsi keskele jõudes jäid slytherinlased ravenitest paari meetri kaugusele seisma - egole pidi ka piisavalt ruumi jätma.
Back to top Go down
View user profile
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Ryan White

Posts : 239
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 02:51

Ryan seisatas väljaku äärele jõudes ning ootas paar minutit seal. Poiss seiras kaaslasi kaugelt, tundes neis ära vastasmeeskondade tippmängijad. Luudasid nooruk nii kaugelt tuvastada ei suutnud, kuid mis muud, kui Maandumatud need ikka olla said. Kui su vanemateks on mugust isa, kes lendamist paaniliselt kardab ning ema, kellel muud huvid, ja lisaks sulle on peres veel kaks suud toita, siis ilmselgelt liialt raha lennuriista ostuks ei jäänud. Ega Ryan kurtnudki, siiani oli Piksenool teda suurepäraselt teeninud. Alati ei peagi sul tipptehnoloogia olema. Noormehel oli seljas eelmise aasta lennurüü. Ta polnud seda kevadest saadik kandnud, ning märkas nüüd ahastusega, et riideese pitsitab nii mõnestki kohast ebamugavalt. Jälle vaja uus osta, ema ei rõõmusta. Nende mõtete järgi võiks otsustada, et poiss mõnest viletsamast perekonnast tuleb. Asi polnud aga pooltki nii, lihtsalt prioriteedid olid muudes valdkondades.
Noormees otsustas, et oleks paras aeg ka ennast teiste juurde vedada. Ta lonkis aeglasel sammul üle rohelise muruplatsi.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 02:58

Ka Daniel vedas end lendamise tundi kohale, tunni jaoks sobivad riided seljas ja luud järel lohisemas. Jeah, just nimelt lohisemas, sest kuigi ta muidu ikka koolivara austas ja puha, oli tal alati väike lootus, et kui ta luuda karmilt kohtleb, läheb see katki ja ta ei pea lendama. Mitte, et ta selles sakiks. Ta sai hakkama ja värki, aga kuti tähelepanu hajus lihtsalt õhus olles väga kiiresti. Ja noh.. Talle ei meeldinud mingis aines ainult 'hakkama saada'. Ta tahtis täie kindlusega peale minna, aga lendamises see puudus. Platsile lähemale jõudes kergitas ta luua siiski õhku ja leidis endale vaba koha teiste ravenite juures, noogutades neile tervituseks.
Back to top Go down
View user profile
Samuel Arlington
hufflepufflane // 17. aastane // 7. klass
Samuel Arlington

Posts : 13
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 03:13

Samuel viskas veel viimase pilgu peeglisse, kohendas enda kollase ja mustaga lenamise rüüd ning võttis seejärel suuna lendluudpalliväljaku poole. Ilmselt saab sellest tema lemmik koht, hetkel aga oli see tema esimene kord sinna minna. Poisil oli käes Maandumatu ning tema luud oli täiuslikult hoolitsetud, täpselt nagu ta enda välimuski. Hetkel ei olnud tal aimugi, kuidas siis lendamise tunnid toimusid, kuid Durmstrangis oli ta üks parimaid, vähemalt eelmistel aastatel oli olnud, enda vanusegrupis. Ta ei osanud aimatagi, milline tase siin olla võib, kuid ta ei põdenud, ilmselt nõrgem tase, kui Durmis.

Poiss jõudis viimaks väljakule. Tema jaoks olid kõik võõrad neäod, sest oli see ju ometigi tema esimene aasta Sigatüükas. Kerge muige näole mananud, jäi ta teistest veidike eemal seisma ja jälgis neid huviga. Luud oli tal kindlalt käes, sest ta ei tahtnud selle mahatoetamisega riskida, et oksad mõrandega võiksid või et see muruseks võiks saada.
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 04:16

Nagu näha oli platsile juba hulganisti rahvast kogunenud. Kuskilt kõrgelt kihutas alla Ninette, kes oma Maandumatul ideaalselt klassi ja majakaaslaste juures maandus. Ta blondid kiharad olid hobusesabasse seotud, tukk lahti. Seljas oli tal lendluudpalli vorm, olgugi, et ta tegelikult meeskonnas ei mänginud. Vorm talle meeldis ja miks mitte oma pühendumist näidata ja seda tunnis kanda. Mitte, et ta õpsile poeks, oo ei. Talle tõega meeldis see vorm. Ja tema seljas nägi nagunii kõik hea välja. Pealegi tuli ju oma teamspiritit ka näidata. Go Slytherin, go! Neidis hüppas graatsiliselt oma luua seljast maha ja seisis kaksikute juurde. Sõnagi lausumata viis ta pilgu üle rahva, et näha, kes neil siis juba kohal on. Hmm, mingi uus nägu mäkrade ridades. At least oli kuti soeng laitmatus korras. Lausa nii korras, et kahju, kui see nüüd tunnis rikutud saab.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 04:26

Edev ja upsakas nagu paabulind rambivalguses, mida kujutas endast igasugune tähelepanu, saabus Flynn Laureli kõrval. Kogu maailm peab taas nägema, et ta on madude kapten - ja Maandumatu tema käes oli kuradi moodi uus; nende pere ühes mõisas oli endiselt alles tema papsi luud, millega mees Sigatüüka ajal lendas, ning hoolimata oma vanusest lendas see luud veel hullu moodi hästi... Kole kiusatus oli see kaasa võtta, kuid südametunnistus ei lubanud sellist reliikviat rappimiseks tuua - teada tema hooguminekuharjumus, kui ta õhku jõuab. Ringi vaadates ei näinud noormees oma ema mitte kuskil, küll aga oli seal ports kotkaid, ning inimesi ilmus järjest juurde. Igast küljest - sest Ninette'i ilmumine oli kõike muud kui etteaimatav. "Ja ma ikka imestan, miks sa meeskonnas ei ole," mainis Draco nii muuseas, muie suul. "See vorm sobib sulle suurepäraselt." Ja luua seljaski pole neiu miski kartulikott.
Back to top Go down
View user profile
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington

Posts : 810
Reputatsioon : 22

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 05:32

Ainus gryffindorlane astus lõbusal sammul platsile. Nagu ikka oli Lance'il hea tuju. Lendluudpalli vorm seljas ja luud õlal sammus ta kõigist teistest ükskõikselt mööda ning jäi pidama alles Ravenite juures. "My fellow classmates," lausus ta, huulil lõbus naeratus. "Ja mis sa mossad?" küsis Lancelot Danielile kerget müksu lüües. Ta toetas oma luua maha, sest ega see portselanist olnud, et kohe puruks läheb. Ta oli tõrjuja ja tema luud elas igasugu rõõmud üle.

_________________
---
I lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] Siggy
I lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] Siggy

Back to top Go down
View user profile
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray

Posts : 1074
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 05:32

Tüdruk jõudis platsile, kus ülejäänud rahvas juba kogunes. Loodetavasti polnud veel tund alanud. Payton tervitas õpetajannat, enda tuttavaid ja läks teiste ravenite juurde. Sel aastal oli neil suur võimalus võita lenduupallis, kuna koosseis oli tugev ja treenitud. Ka strateegia tuli ilmelt sellel aastal parem.
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 05:35

OT: U sure u're in the right house? Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 05:36

"Oh, you know.. Lemmiktund mul ju siiski ja puha," sõnas Daniel ülima sarkasmiga Lance'ile vastuseks, ohates kergelt. Polnud mõtet mossitada tegelikult, aga no.. esimene tund ja ta polnud ammu lennanud ja värki. Kutt noogutas ka õele kergelt tervituseks. Hah, mis Paytonil viga. Tema oli geenidega selle lendamisehulluse ka kaasa saanud. Dan oli ainus, kes ilma jäi. Must lammas.
Back to top Go down
View user profile
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington

Posts : 810
Reputatsioon : 22

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 05:58

"Aah, ära pisarda," muigas Lance. "Küll sa hakkama saad. See on sul veres siiski," mainis ta. Kas mitte kõik Murray'd kes nende ees käisid polnud mitte vapustavad lendajad ja meeskonnas kõik. Hell, Danieli tädi oli küll mingi lendluudpalli äss. Aga Danieli isa oli vist see aju pool. Ju ta oli oma isasse. "Sa lihtsalt ära mõtle üle," muigas Lance. "See kõik on väga loogiline tegelikult," oli ta kindel.

_________________
---
I lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] Siggy
I lendamise tund [IDGAF] SiggyI lendamise tund [IDGAF] Siggy

Back to top Go down
View user profile
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 06:32

Viimaks liikusid sigatüüka suured uksed uuesti lahti, kuid seda vaid korraks misjärel nad koheselt ka pauguga kinni laksatasid. Drew armastas tähelepanu samapalju, kui ta vanaisa seda armastanud oli. Üldse kogu Frostide suguvõsa pool oli äärmiselt tähelepanuväärne oma edevuse poolt. Maandumatu ümber oma kannad sujuvalt viinud vuhises ta üle platsi, ning peatus mõne meetri kaugusel kõikidest teistest. Üsna eraldatult viis ta silmad üle platsi, ning mühises midagi omaette, kui oma pilgu siis taevasse kinnitas. Jah talle meeldis lennata, kuid meeskonda ei kavatsenudki ta astuda. Niigi palju tegemist eksole - piisas kodusest lendamisest ja rohkem polnud tal vaja, et kunagi kusagil meeskonnas end näha. ''Tervitused teile mu kallid kaasõpilased. Millega me täna üksteist üllatame?!?'' Kõverdas noormees kulmi, kui oma häälel üle platsi kõlada lasi. Vaatame nüüd kõik seda Frostipoissi eksole. ''Hurray poisid on platsis, saab kellegi luukolinat varsti kuulda? Ahjaa, Hufflased päästavad teid tänu oma kiirele pugemisoskusele, ning siis on veel jäänud.'' Libistas noormees silmad üle platsi. ''Normaalsed inimesed, kes mind abistavad teie tapmisel. Let's roll. Vaadake ette sitapead.'' Lõpetas ta oma kõne kiirelt, ning lendles siis roheliste juurde. Vastupidiselt neile kandis ta endale mugavaid Frostide suguvõsa lendluudpalli vormi. ''Noh kameraadid, mis plaanis?'' Kerkisid noormehe kulmud küsivalt, kui ta oma majakaaslasi silmitses.
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 06:39

"Keegi peab teile ju kaasa ka elama," naeratas Ninette. Muidugi sobis see vorm talle. Neidis muigas, üks suunurk veidi kõrgemal kui teine. Aga mitte kuigi kauaks, sest siis tuli Frost suure kära ja kolinaga. Nina silmitses kutti pea kergelt küljele kallutatud, kui ta käsi oma luua otsale toetas. See märkus Murray'de kohta ajas teda vaid rohkem muigama ning huffid samuti. Kuigi nendega polnud tal pea üldse kokkupuuteid, nii et las nad olla. "You tell us," vastas prantslanna oma veetleva aktsendiga ja vaatas Forstile otsa. Wonder, mida nad esimeses tunnis üldse teevad.
Back to top Go down
View user profile
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 18:08

Drew kergitas õrnalt oma kulmi, kui Ninette temalt juhtnööre ootas. ''Sasipea, laseme plikadel ka midagi teha või võtame asja jällegi enda kandadele?'' Pöördus ta Flynni suunas, ning heitis siis pilgu ka tema kaksikust õele. Kuidas nad üldse kaksikud said olla? Nad polnud sarnasedki. ''Niisiis, esimene tund eksole - punkte vast ei kaota, tegemist on siiski endise Slytherinlasega eksole.'' Pani kutt oma ajurakud tööle, ning silmitses siis paar hetke nende professori kujutletavat kuju, mis Drew'il siiani meeles oli - huvitav kas ta on ka muutunud?. ''Vigurdame lennates, või tekitame midagi katastroofile sarnast?'' Arutles ta kiirelt edasi, kui siis silmadega üle platsi liikus. Kas nad üldse saidki lendama? Drew sellele väga ei panustanud...


Last edited by Drew Frost on Tue Jan 10 2012, 23:10; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 22:45

OT: Norat pole platsil, nagu ta esimeses postituses mainis.

Flynn hindas slytherine kõrgelt - kõrgemalt kui ülejäänud asjapulki -, aga Frosti käitumine talle ei meeldinud. Nagu see tüüp omaks kogu maailma ja võiks niisama nämmutama tulla. Jah, nende iseloomud olid sarnased - vajadus olla kõige juht ühiseks tunnuseks -, kuid tema pidas end lõbusamaks ja naljatlevamaks. Plähv, plähv, plähv, tundus Frosti saabumise saateks kõlavat normaalsete inimkeelde tõlgitavate sõnade asemel, ning Flynn jälgis Drew'd, kulm kergelt kortsus. "Katsu ainult mu empsi tundi rikkuda, tuust," hoiatas noormees. Teda sasipeaks nimetama? Mida fakki? Tema juuksed on alati oma parimas olekus! Oh, muide, kahemunakaksikud ei pidanudki teineteise koopiad olema.
Back to top Go down
View user profile
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 23:13

Drew kergitas vaid Flynni jutu peale oma kulmi. ''Kui sul plaane pole siis mine ja hoiata oma empsukest.'' Pööritas kutt vaid oma silmi, kui sasipea talle tuust ütles. Kas ta teda mitte juba esimesest klassist peale sasipeaks ei kutsunud? Ja alles nüüd vastulöök anda, on alles juhtmed. ''Niisiis, Lauren?'' Naeratas noormees vaikselt, ning jäi temalt midagi avalöögi sarnast ootama. Kes rääkis tunni vussi keeramisest midagi? Jutt oli tunni huvitavamaks tegemisest, vähemalt Drew enda arust - ning pealegi mõne dorgi luud oleks võinud ju murduda. Poleks vaid Laurenil sellist tolast venda.
Back to top Go down
View user profile
Kaspar Fuchs
slytherinlane // 12. aastane // 2. klass
Kaspar Fuchs

Posts : 83
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 23:17

Kõlas kellegi ülilõbus naer, kui kohale tuhises Fuchs isiklikult, oma tuliuuel luual, mida ta nüüd omada võis. Ta tegi rahvale tiiru peale ning maandus siis eriti suure kaarega. Kutt haaaras oma luua kätte ja sammus nina püsti oma fellow slytherinide poole, teepeale jäid ette kotkapojad ja lõvikutsikas. "Eest ära, te hingate mu ego õhku," teatas kutt üleolevalt ja tõukas enda eest kõik, kes ette jäid. Oi, see pisike nähvits oli väge täis. Peagi seisis ta teiste slythide kõrvale, olles neist tunduvalt lühem, aga tema ego tegi pikkuse tasa. "Meraz," noogutas ta tervituseks Flynnile. "Frost," sai Drew tervituse. "Ja minu kõige ilusamad daamid," muigas poisiklutt kavalalt. "Korraldame ka midagi või vahime niisama?" küsis ta kohe, teadmata, et neil juba käib selleteemaline arutlus.
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 23:27

"Keegi ei räägigi millestki halvast. Keerame paari dorgi luuad teistpidi ja lükkame mõne kotka oma luua seljast maha. That's all. Nobody was talking about screwing your mother," lausus Ninette võluvalt, kui Flynnile otsa vaatas. Kus seal fun on, kui nad siin tunnis vagusi istuvad? Funi polegi ju. Ning siis ilmus kohale nende rebane. "Hei, Kassu," naeratas Nette talle ja sasis kuti juukseid. Väike asjalik poiss oli taas nendega. Tore kui sul oli kedagi enda asemel tanki saata ju.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 23:45

"Vabandage mu entusiasmi, ma olen lihtsalt paranoiline, muud midagi," torkas Flynn, vidukil silmade pilk endiselt Drew'l. Calm the fukc down, man. "Ja tema nimi on Laurel, Drew." Sapiseks märkuseks see jäi, sest siis ilmus kohale Kaspar koos oma Slytherini-väärilise egoga, tuletades nii kangesti meelde teda ennast samas vanuses, et ta lihtsalt pidi kergelt muigama. Näete. Nii lihtne ongi teda ärritada - rahuneb sama kiirelt maha. "Jou, Kaspar. As hyper as ever, I see," sõnas noormees.
Back to top Go down
View user profile
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 23:49

Drew vastupidiselt sasipeale muigas üsna lõbusalt edasi. Kui kohale ilmus aga Kaspar muigas Drew vaikselt, ning lasi end alles siis luuaseljast maha seisma. ''Laurel siis, mis sul viga täna on? Vale jalaga astusid voodist välja?'' Turtsatas ta Flynni suunas, ning keeras siis kutile üleüldsegi selja. ''Kaspar, me siin mõtlesimegi - ning ilmselgelt on meil sinu abi vaja, nagu alati. Ja ma eeldan, et sa oled käsi eksole.'' Uuris ta nende noorelt majakaaslaselt, kui üle tüdrukute silmade libistas, ning siis põgusalt ka sellele torinale silmad peale viskas. Kas ta tõesti pidi nii avalikult oma viha Drew vastu välja näitama? Grow up man.
Back to top Go down
View user profile
Kaspar Fuchs
slytherinlane // 12. aastane // 2. klass
Kaspar Fuchs

Posts : 83
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyTue Jan 10 2012, 23:56

Kaspar silus oma juukseid, kui Nina neid sasinud oli. No mida. Hakkab peale. Kuid poisid tervitasid teda ikka korralikult ja see tõstis jälle kuti ego. "Hyper ikka," noogutas ta Flynnile. Mida iganes see ka ei tähendanud. Midagi head vist. Oleks see halba tähendanud oleks teised naernud, aga nad ei naernud. Ja kui see tähendas seda, mida ta arvas, et see tähendab, oli kõik korras. Ning siis pöördus Drew tema poole. "Muidugi ma olen käpp," noogutas Kaspar. Ta oli alati käpp kui midagi kellelegi korraldada oli vaja. Nagu näiteks eelmine aasta, kool polnud veel nädalatki kestnud kui Kaspar tüdrukute magamistoa konni täis oli meelitanud. Või kui ta pisikesi usse peitis plikade šampoonipudelitesse. Peaasi, et see mdiagi ägedat oleks, et sa särada saaks.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] EmptyWed Jan 11 2012, 00:03

"See on lendamine.. siin ei vahi keegi niisama," märkis Laurel isn't-it-obvious kulmukergitusega, huuled kaardumas naeratuseks, kui ta slytherinlastest mööda nende teiste asjapulkade poole vaatas - paar mäkra, mõni kotkas ja ainult üks lõvi? Well, well, well.. Ja mis puutus sellesse punktide mittemahavõtmisse. It was their mommy.. when she got mad, she got r e a l l y mad. Lasknud pilgul veel kiirelt üle majakaaslaste libiseda, liikus seitsmendik neist mööda, Drew'st möödudes talle kergelt õlale patsutades. "Get your names right.." märkis ta, 'i've got this' pilku kiirelt üle õla Flynni poole viies, enne kui oma trademark ussismirk'iga edasi liikus. "Let's go then.." lisas ta majakaaslastele veel viimast pilku visates, enne kui luua selga istus ja järsult õhku tõusis, värvilistest lihtsalt mööda tuhisedes. Oh no, ta isegi ei öelnud neile midagi.. kiirusest tingitud tuulevihin andis oma sõnumi juba kenasti edasi: "jäta see selg hästi meelde, sest muud sa järgmise neljakümne viie minuti jooksul ei näe".
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
I lendamise tund [IDGAF] Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] Empty

Back to top Go down
 
I lendamise tund [IDGAF]
Back to top 
Page 1 of 5Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Lendluudpalliväljak :: Lendamise tund-
Jump to: