Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share
 

 I lendamise tund [IDGAF]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Kaspar Fuchs
slytherinlane // 12. aastane // 2. klass
Kaspar Fuchs

Posts : 83
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 04:24

Loomulikult ehmatas võike Kaspar selle peale ja tõmbas oma luua eest. Aga siis kaotas ta kontrolli, tegi õhus mitu kukerpalli ja lendas ninapidi murule, luud mitu meetrit eemale. Ta oli õnnetult oma käe peale kukkunud veel lisaks kõigele. "Mis sul viga on?!" karjus Kaspar kui tundis, kuidas Pisarad talle silma tikkusid. Ta oli ju ainult nalja teinud ja Murray ei saanud pihtagi, aga nüüd tema käsi oli katki. Ja kusjuures ta ei löönud kedagi väga tugevalt. Kaspar ajas end püsti ja lonkis oma luua juurde, pisarad mööda põski alla voolamas. Mis siis kui ranne nüüd katki oli? Ta ei saagi lennata. Poiss korjas terve käega oma luua üles ja lonkis õpetaja juurde. Kas too teeb ta käe ise terveks või läheb ta haiglatiiba? Sest tema ise küll end ravida ei osanud.
Back to top Go down
View user profile
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Ryan White

Posts : 239
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 04:28

Keep your friends close, but enemies closer. Ryan oli näinud, kuidas väike poiss kukkus. Kuulsa ravitseja poeg, murdunud ranne polnud tema jaoks mingi probleem. Iseasi, kas ussimaimuke teda usaldaks. "Ma võin sind aidata," sõnas ta sõbralikult, kui oli taas maandunud. Hufflepufflaste üks põhiiseloomuomadusi oli abivalmidus ju.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 04:29

Gaaaah, see ei pidanud üldse nii minema ju. Daniel maandus üsna suure rutuga, luud päris mõnusa põntsuga murule lendamas. Kutt ise ruttas tolle väikese ussi juurde, silmitsedes tolle kätt üsna abitult. "Vabandust, ma ei arvanud, et sa nii väga ehmud," sõnas kutt täitsa siiralt. Jumala ausalt, mis tal viga oli viimasel ajal? Närvid pingul koguaeg. Poiss oli mingi väike ju alles! "Ma viin su haiglatiiba," pakkus Dan. Punktid läksid nüüd raudselt. Fun.
Back to top Go down
View user profile
Nora Meraz
lendamise professor
Nora Meraz

Posts : 373
Reputatsioon : 1

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 04:56

Oma luual heljudes jälgis Nora lendu tõusvaid ja juba ringi lendavaid õpilasi, mõttes nende võimekust paika pannes. Enamus olid tuttavad, aga iga aasta võis tekkida juurde uusi wusse, kes luuda koristustarbeks pidasid. Pilgu rebis Meraz õpilastelt alles siis, kui too üllatuslikult kiire huff tagasi oli. Talle ühe sarkastilise "ma-tänan-sind-südamest" naeratuse saatnud, läks see sujuvalt üle naeruturtsatuseks, kui kutt ninali käis. Ja tegu polnud just erilise "haha, nii armas" naeruga, vaid pigem "you lost something?" stiilis ussiliku turtsatusega. Ja siis oli Fuchs juba komplimentidega platsis nagu teab mis casanova. Teise klassi põnnile ühe pisut toredama naeratuse saatnud - too oli siiski ta egole kenasti pai teinud - oli järg Flynni ees, kes tüüpilise Merazilikkusega ringi tuiskas. Surudes tagasi sellise heldinud uhke emmeliku "nii-ississe" ilme, sai kutt ainult ühe kulmukergitusega rikastatud "don't even think about it" muige osaliseks. Ja siis kostus juba eemalt kisa ja nuttu. Oh, fuuck.. tund polnud veel õieti alanudki, kui juba paanika lahti oli. Pilguga lähemale lonkiva Fuchsi ära fikseerinud, kergitas naine kergelt kulmusid, kui too huff ja järgmisel hetkel ka väga süüdlaslik raven kohale tormasid. Luualt maha hüpanud, oli naine paari sammuga kolmiku juures, kuuldes veel kenasti nende sõnu. "Noooniiiii..." alustas ta slytherinlase käest tolle luuda võttes ja seda Murray'le kätte surudes, eeldades et kotka break'o'meter oli selle viguriga nüüdseks juba kriitiliselt põhjas ja ta Fuchsi luuda purustama ei hakka. "Ma kahtlen, et ta nii äpu on kui mõni teine meist siin ja s i n u pärast lendamisest puududa tahab," libisesid Merazi hallid silmad veel kiirelt üle Murray, huulil just mitte kõige kenam naeratus, enne kui ta pilgu Kevini käele viis, seda õrnalt, ettevaatlikult ning kohe üldse mitte Merazilikult sõrmede vahel uurides. "It's your call to make.. usaldad oma käe t e m a kätesse?" nõksatas Nora peaga kergelt kohe eriti abivalmis hufflase poole, olgugi et ta oleks ilma suurema vaevata ilmselt ise ka selle vigastusega hakkama saanud. Hetkel ta lihtsalt plõksis pisut. Kui Fuchs keeldub, parandab ta tolle käe ise ära ja kui ei keeldu, eks siis näha ole mida mägrad oskavad.
Back to top Go down
View user profile
Kaspar Fuchs
slytherinlane // 12. aastane // 2. klass
Kaspar Fuchs

Posts : 83
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 05:06

Muidugi ei tahtnud ta lendamisest puududa. Ta ei tahaks siis ka lendamisest puududa kui keegi ta jalad ja käed kõik korraga murraks. See oli ta lemmik tund. Ja loomulikult sattus ta kergelt segadusse, kui tema ümber minig "ma aitan ise sind" rahvas tekkis. No noh! Hufflasele ühe segaduses ilme viinud rändas ta pilk Murray'le, kelle süü see kõik oli. Kaspar vaatas teda vaid oma valupisaraid täis silmadega. No on nüüd hea või? Saite ühe slytherini vastu maad lüüa. Kõige pisema veel pealekauba. Kui õpetaja viimaks küsis, et kas ta laseb huffil oma kätt parandada neelas poisiklutt nutuklimbi alla. Veidi kahtlevalt silmitses ta seda huffipoissi. Mida mäger oskab? Then again oli taimeteadus nende teema ja kas see ja ravitsemine pole käsikäes käivad asjad? Kahtlane. Aga kui mägrapeer ta kätt ei paranda, äkki siis õpetaja ka ei paranda. Kutti pilk liikus õhku. Kõik vanemad ussid olid lennus, neil polnud tema jaoks aega. Merasid eputasid, Ninette ja Drew vist sebisid ja Kate lendas ka kuskil ringi. Kaspar neelatas veel korra. "Okei," pomises ta ja noogutas nõustuvalt, et huff le puff võib ta käe parandada. Aga kui ta sellega hakkama ei saa, siis torkab Fuchs oma võlukepi talle silma. Vot!
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 05:09

Daniel ei hakanud parem midagi rohkem ütlemagi, lastes õpetajal asja lahendada. Kaspari luua võttis ta küll enda kätte hoiule, silmitsedes kutti üsnagi murelikult. Tema süü jeah.. Sai ise ka aru. Veider oli nii äksi täis kutti nüüd järsku nutmas näha. Samas oli ta väike ju ka alles. Dan silmitses mäkra hetke, lootes, et too saab Kaspari käe ikka kenasti korda. Peaks ju oskama küll..
Back to top Go down
View user profile
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Ryan White

Posts : 239
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 05:24

Ryan naeratas, kuid see oli pigem selline murelik tuksatus suunurkades. Ta tõmbas võlukepi taskust välja ning suunas selle ülima ettevaatusega väikse poisi randmele. Ta köhatas veel korralikult kurgu puhtaks. Polnud vaja, et mõni ebaselge häälik loitsu untsu keeraks. See oli ülimalt oluline. Dorotha rõhutas seda alati. "Episkey" sõnas hufflepufflane rahulikult. Randmeluud olid piisavalt väikesed, et loits need hetkega kokku kasvataks. Vajalikud sõnad öeldud, katsus ta slytherinlase käekest veelkord. tundus korras olevat. "Kuidas on?" uuris noormees siiski üle. Igaksjuhuks.
Back to top Go down
View user profile
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 06:42

Seda, et tund oli alanud ei pannud keskmine Frost tähelegi. Temal jätkus silmi vaid selle hulljulge neidise jaoks, kes talle nüüd just v a s t u lendama oli hakanud?!? Silmi pööritanud lisas kutt kiirust, ning hoidis oma silmadel selle üsna jäiga, ning äärmiselt külma pilgu. Ühe käe kõvasti ümber luua kinnitanud oli ta kindel, et alla nad ei saja ka juhul, kui nad tõesti peaksid kokku põrkama. Niisiis ei kavatsenudki kutt keerata.
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 07:03

Aga lisaks sellele, et Ninette oli hulljulge oli ta ka põikpäine ja tema küll oma luuda ära ei pööranud. Silmis see kaval pilk, mis pea alati seal oli, kihutas ta Frostile vastu. Ei märganud ta seda, et tund algas, ega ka seda, et nende pesamuna oma käe tänu Murray'le katki kukkus. Adrenaliin pumpas tema soontes ja silmis oli vaid sihtmärgiks valitud Drew. Kui nad nüüd kokku põrkavad, siis on kaks võimalust, nad kumbki kas ei saa väga viga ja tõenäoliselt ühe neist luud kukkub alla, aga teise oma on alles ja kuidagi moodi jõuavad nad ilusti maapinnale või nad löövad end ära, mõlemad luuad kukuvad alla ja nad ise kukuvad luudadele järgi nagu põhukotid. Saabub maamats ja ilmselt kohtuvad nad järgmisena haiglatiivas. Ja siis oli veel see hästi väike võimalus, et mõlemad luuad jäävad neila alles, aga nad ilmselt saavad kokkupõrkest siiski piisavalt suuri peatraumasid, et paar päeva imelik olla. Vahema aina vähenes, adrenaliini tuli aina juurde. Ning siis käis kõmakas ja need kaks lendasid kokku.
Back to top Go down
View user profile
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 07:07

Drew oli juba arvestanud sellega, et nad kokku põrkavad ning ta tundis kuidas luud minema lennata tahtis, kuid ühe oma käest oli ta ümber tüdruku saanud, ning teisega hoidis ta oma luuast kinni. Ilmselt oli all viibijate pilk nüüd üleval? Tasakaalu saavutanud tundis ta kuidas pilt iga hetkega järjest ähmasemaks muutuma hakkab, kui kuidagi oli ta Ninette'i oma luuale suutnud sebida, ning nüüd suundus ta juba allapoole, et kiirelt maha saada. See tund lõppes küll hästi. ''Nii, veider....'' Maandusid noormehed jalad muruplatsil, ning siis muutus kõik mustaks. Psh, great idea....
Back to top Go down
View user profile
Ninette Dubois
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Ninette Dubois

Posts : 332
Reputatsioon : 5
Location : Slytherini vangikoopad

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 07:13

Ninette kaotas enda luua muidugi käest ära. Tema sellest nii kõvasti kinni ei hoidnud. Aga miski pärast ta panustas, et Drew enda omast just hoidis. Ja nagu näha, siis nii ka oli. Kokkupõrge sellisel kiirusel oli päris hull. Hetkega tundis neidis kuidas kõik ta sees sassi löödi. Jeah, see oli nii loll mõte kui nüüd järele mõelda. Ükshetk oleks ta nagu õhus rippunud. Siis oli ta juba vist Drew luual. Tüdruk vaatas kutile silma ja siis vajus ta pea Frosti õlale ning pilt kadus kuskile taskusse. Seda, kuidas nad maandusid Nina enam ei teadnud. Tema luud vedeles kuskil eemal. See oli alla sööstnud, ent siiski viimasel hetkel korralikult maandunud.
Back to top Go down
View user profile
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost

Posts : 1772
Reputatsioon : 5

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 07:18

OT:Toimetage meid siis kusagile haiglatiiba palun Smile
Ja sorts Nora, ei trollinud, lolliks kukkusin end ainult Smile
Back to top Go down
View user profile
Nora Meraz
lendamise professor
Nora Meraz

Posts : 373
Reputatsioon : 1

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 13:28

Nora noogutas kergelt Fuchsile, andes hufflasele seejärel peanõksuga märku, et too asja kallale asuks, hoides samas i g a k s j u h u k s asjadel silma peal. Tegu oli küll mägraga - abivalmis, heasüdamlik ja mida kõike veel - aga mine sa tea, mis revenge'i ta plaanida võis, selle eest et noor slytherinlane ta enne pikali oli paisanud. Kuskilt ülaltpoolt pauku kuuldes, liikusid õpetajanna silmad hääle poole täpselt hetkeks, et näha kuidas kaks s l y t h e r i n l a s t allapoole sadama hakkasid. "Oh no, you didn't.." pobises blondiin, enese kõrval passivale Murray'le kiiret 'sina ootad siin' pilku viies, enne kui sündmuskohale tormas. "Kas te olete kuradima pooletoobised?" kisas ta Frosti ja Dubois'i poole liikudes, "Areng tõmbas esimese klassi tasemel tagasi või polegi te sealt kunagi kaugemale jõudnud?" Halloo.. see oli t e m a tund ja need olid kaks ussi, kes oleksid nagu juba täisealised pidanud olema. Peale vaadates poleks seda küll pakkunud. "Mis kurat teil kõigil viga on? Käisite vaheajal mingisuguses retardation camp'is?" jätkas Meraz valjuhäälselt, jõudes nüüdseks juba blackoutinud õpilasteni. Tal oli k a n g e kiusatus neid sinna lihtsalt vedelema jätta. Kui sa olid nii loll, et üldse sellisesse "õnnetusse" sattuda, siis olid sa lausa oma kuramuse peapõrutust väärt. Aga õpetajakohustused olid vägevad ja seega pidi ta nende pooletoobiste eest hoolt kandma. "Pühkige keegi oma kuradima sõbrakesed maast kokku.." käratas ta mõnele lähemalseisvale õpilasele, enne kui kergelt pead raputas. "Ah.. nevermind," lisas ta praktiliselt kohe, võlukeppi saapasäärest välja tõmmates ja kahte slyherinlast nagu kartulikotte üles heljutades. Algselt mõtles ta lasta mõnel huffil need tainapead haiglatiiba viia, lugedes talle sõnad peale et ta haiglaõele ütleks, et "ei mingisuguseid valuvaigisteid" - las nad kurat piinlevad oma rumaluse käes - aga mäkrasid teades oleks nad oma heast südamest selle nagu muuseas ära unustanud, ravenid polnud ka ennast täna just kõige normaalsemast küljest näidanud, punastest ta üldse ei rääkinud ja ussid ise poleks teda kaugeltki kuulda võtnud. Pealegi saab ta siis ise haiglatiivas pisut kisada. "Jätkake oma ringidega kuni ma tagasi olen.. kui k e e g i teist kavatseb veel säärase idiootsusega hakkama saada, siis ma hoolitsen isiklikult selle eest, et te järgmised kolm aastat enam luua selga istuda ei saaks.." kajas Meraziproua ütlemata vihane hääl üle platsi, enne kui ta suuna koolimaja poole võttis, mõeldes oma ähvardust sajaprotsendilise tõsidusega. Need ussid siin parem ärgu lootkugi et nad enam Maandumatu selga istuda saavad - kui sa nii retarded oled, siis pead sõitma ka sellekohase luuaga.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 18:11

Flynni viis ringi pluss viis lisaringi, mis ta lihtsalt eputamise pärast tegi, said valmis juba enne seda väikest kokkupõrget. Vilksamisi märkas ta, kuidas Kaspar maaga otseühendusse sattus, kuidas üks kotkas ja üks mäger maandusid ning tema ema nendega õiendama hakkas. Õhus kindlalt ühe koha peal püsides jälgisid noormehe hallid silmad toimuvat ning ta näitas ainult momentaalselt ja sedagi väga vaoshoitult välja, et krahh, mis pea kohalt kostus, teda kuidagi reageerima pani. No mida? Ninette ja mister Frost? Nad oleksid pidanud rõõmu keelama. Ema kisa altpoolt pani Draco turtsuma - nii empsilik kellegi peale lõugama hakata, sest see oli millegagi hakkama saanud. Ja kui naine kahte õnnetut madu ära viima hakkas, tundis Meraz endal lasuvat üllast ülesannet platsil toimuvat seni kontrolli all hoida, kuni professor (hah, paras pähkel oli oma emast kui professorist mõelda) tagasi tuleb. After all, ta on ju Nora Merazi ülimalt andekas ja ülbe poeg, pluss üks lendluudpallivõistkondade kaptenitest... Fu fu fu...
Back to top Go down
View user profile
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington

Posts : 1074
Reputatsioon : 6

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 20:59

Kui professor lõpuks valjuhäälselt kohale ilmus ja neid kõiki lendama käsutas, läks Chachigi oma luua selga, tõustes seejärel õhku, et kenasti enda viite ringi tegema hakata. Talle meeldis lennata ning ta oskas seda, nii et tegemist oli pigem lõbu kui tüütu tööga. Kellelegi otsa põrkumise pärast ta ei kartnud - ta oli piisavalt osav kõrvale põiklemiseks. Mingi hetk aga kostus mingit nuttu ja muud kisa ja peale hetkeks uurimist, tuvastas ta ära selle väikese slytherinlase, kes enne nende peade kohal tiirutas nagu mingi tüütu kärbes. Tundus, et too oli alla kukkunud. Mille pärast, seda ta muidugi ei teadnud. Seal aga hakkas nii või naa sagimine, nii et ta rohkem sellest ei huvitunud, kui järjekordne pauk käis - seekord siis kaks järgmist slytherinlast, Ninette ja Drew, kes olid otsustanud.. vastu üksteist lennata? Ee.. okei, eks lõbu lõbuks, aga mõistust võiks veidi ju olla. Peale seda hakkas ka professor lõugama ning kuna neiul oli nii või naa viis ringi tehtud juba ammu, otsustas ta tagasi maapinnale maanduda. Kui tore tund..
Back to top Go down
View user profile
Ryan White
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Ryan White

Posts : 239
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 21:10

Paganama slythetinlased. Vastupidiselt arvamustele nad vist ei osanud ikkagi lennata. Kamoon, millise teise maja kolm esindajat oleks ühes tunnis maha sadanud ning vigaseks kukkunud. Häbiväärne. Ryan ei kavatsenud iialgi Hufflepuffi niiviisi teotada. Rumalad lapsed. Ei nad hoolinud enda tervisest. Ei teiste heaolust.
Back to top Go down
View user profile
Kaspar Fuchs
slytherinlane // 12. aastane // 2. klass
Kaspar Fuchs

Posts : 83
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 22:28

Kaspar niutsatas valust, kui puff loitsu lausus. Aga vähemalt oli see nüüd korras. Ja tema oskas väga hästi lennata, polnud tema süü, et Murray teda sedasi ehmatas. Ja tema mäletamist mööda olid Ninette ja Drew ka väga head lendajad. Kuniks nad mõlemad alla sadasid. Mis mõttes. Kaspar haaras Murray käest oma luua, istus selle peale ja tuhises minema. Kõik olid uue tunni pärast nii elevil, et lihtsalt kukkusid alla? "Miks nad alla kukkusid?" küsis poisiklutt Flynnilt, kui tema juurde oli jõudnud.
Back to top Go down
View user profile
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington

Posts : 810
Reputatsioon : 22

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 22:33

Lance, kes oli samuti soojendusringidega juba ühele poole saanud, märkas samuti, et usside kõige pisem liige oli viga saanud. Juba? Murray asjatas ka seal, seega kutt võttis suuna nende poole. Järgmisel hetkel käis aga pauk ja Frost ning Dubois sadasid alla. Lance turtsatas naerma. No mida. Kutt peatas oma luua Danieli kõrval ja hüppas sellelt maha, patsutades kutti õlale. "Välimusega mõistust vist kaasa ei anta," sõnas ta kui Ninette ja Drew poole, keda õpetaja juba minema viist, noogutas. Ohjah. Mis iganes neid ka ei pannud teineteisega kokku lendama.

_________________
---
I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Siggy
I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Siggy

Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 22:52

Daniel viis loomulikult pauku kuuldes pilgu taeva poole, kust järgmisel hetkel kaks ussi alla sadasid. Ja veel ühel luual. Kutt neelas oma armukadeduse siiski alla, sest tundus, et Ninette'ga polnud kõik korras ja kui õps käskis kellelgi neid aidata, oleks Dan juba sinna tormanud kui talle poleks meenunud õpetaja karm pilk, mis teda seniks paigale naelutanud oli. Nii et kutt vaid jälgis üsna murelikul ilmel, kuidas naine haavata saanutega minema läks, eirates tolle käsku tunniga jätkata. Nagunii oli see seal täielik katastroof.
"Pole naljakas," sõnas Dan Lance'ile pahast pilku heites, kui too tema kõrvale tuli. No ta oli mures ju. Oot ja kus Kaspari luud oli?! Okei, pikemal vaatlusel selgus, et poiss oli sellega uuesti õhus juba. Daniel seda nähtavasti tähele ei pannud.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 23:00

Kui Kaspar tema juurde ilmus, pööras Flynn oma tähelepanu teise klassi maole. "Nii palju, kui mina aru sain, otsustasid nad katsetada, mis juhtub, kui täie hooga üksteisele otsa lennata," vastas ta kergelt õlgu kehitades. Parajad tolad küll, kui aus olla, aga mida sa teed, kui Frosti käsi mängus. Või ta üleüldse kohal. "Saaks aru, et mõnele mägrale otsa sõita, aga omadele..." Pööritanud silmi, lasi noormees luuavarrest lahti, et sõrmeotsteta nahkkinnaste kinnitusrihmu paremini fikseerida. "Mis sul seal juhtus? Kõik korras?" uuris ta Fuchsi käest.
Back to top Go down
View user profile
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington

Posts : 810
Reputatsioon : 22

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 23:11

Lance muigas ja seisis Danieli ette. "Kuule nüüd, tule maapeale ja lõpeta see unistus. Drew Frosti tead ju. Flynn Merazt tead ju. Vaata, millised kapid nad on. Minu meelest on nad mõlemad see aasta su Pariisiööbiku suhtes suuremat tähelepanu näidanud. Vähe sellest, et sul poleks Duboisiga nagunii mingid lootust, hakkavad need kaks ükshetk tema pärast kiskuma ja sa ei taha sinna vahele sattuda. Unusta ta. Teistes majades on hunnikus kenasid neide," rääkis lõvipoeg ja pööras hetkeks pilgu platsil olevale segadusele. "Sa teed ainult enda elu raskemaks," sõnas ta veel. Vaene Daniel, aga Lance tõesti tahtis ainnult head talle ja Ninette'st unistada oli sama hea, kui loota, et slythid ükskord nende parimad semud on. Mõni ime, et Meraz juba Danielile molli polnud virutanud selle eest, et ta Nettet passib.

_________________
---
I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Siggy
I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 SiggyI lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Siggy

Back to top Go down
View user profile
Kaspar Fuchs
slytherinlane // 12. aastane // 2. klass
Kaspar Fuchs

Posts : 83
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 23:16

"Drew lendas meelega Ninette'le otsa?" küsis Fuchs kulme kortsutades. Aga Drew oli ju nii suur ja Nette nii väike ja naine ka veel. Mis nendel teismelistel viga oli? Mingid imelikud olid. Ja kuidas nad nii mängida saavad, kui kõik end oimetuks kukuvad? Ta silmitses taas Flynni. "Ah, tühiasi. Murray lendas mu ninaeest mööd ja ma kukkusin. Tropp," pomises ta. "Aga see mägrakoon tegi mu käe korda. Kaspar lasi ühe käega luuast lahti ja liigutas rannet. Nagu poleks katki olnudki. Ta vaatas Flynni. Ta oli nii suur ja pikk ja osav. Kaspar tahtis ka kunagi tema moodi olla. So ta lasi mõlema käega oma luuavarrest lahti ja sättis käed rinnale risti, et lahedam välja näha. Merazi kõrval nägi ta kindlasti väga lahe välja praegu. Tulge mölisege nüüd temaga, ah.
Back to top Go down
View user profile
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray

Posts : 782
Reputatsioon : 10

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 23:23

Daniel vaatas sõpra mitte midagi ütleval ilmel, kuni tollel viimaks vist enam midagi öelnud polnud. "Lõpetasid? Tore," sõnas kutt vaid tusaselt ja ronis siis enda luua selga, tõustes uuesti õhku. Mingeid soojendusringe ta enam teha ei viitsinud, tiirutas niisama vaid ringi. Lance'il oli õigus tegelikult ja see kutti närvi ajaski. Ninette oli out of his league ja see sakkis.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyWed Jan 11 2012, 23:41

"Või Nina lendas Drew'le otsa - temast võiks seda uskuda küll," vastas Flynn. Arvestades seda, kui kergelt Ninette'ile igasugused mõtted pähe tulid ja seda, kui temperamentne ta oli, võis olla üsna kindel, et suuremalt jaolt oli see neiu idee. Ja kui kaotavadki mängijaid, siis tuleb teistel selle võrra rohkem rabeleda. Aga, eeldades, et nad tõesti mängima hakkavad kunagi ja slytherinid pannakse ühte meeskonda, oli neil juba tõrjuja ja püüdja olemas - Laurel tiirutas endiselt kuskil ringi ning, well, kui ta oma nuia kätte saab... Kindad nagisesid, kui noormees neid korralikumalt kätte sikutas. Let's dance. "Ah Murray... Kui vajad kedagi temaga... rääkima, siis ma kandideerin," mainis Meraz möödaminnes.
Back to top Go down
View user profile
Kaspar Fuchs
slytherinlane // 12. aastane // 2. klass
Kaspar Fuchs

Posts : 83
Reputatsioon : 0

I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 EmptyThu Jan 12 2012, 01:13

"Kas nad on lollid või?" küsis Kaspar. Tema kõll aru ei saanud, miks pidid kaks inimest kokku lendama. Omast majast ka veel. "Raudselt ei saanud teineteiselt silmi ja unustasid luudasid keerata," muigas Kaspar. Ega tema ju ei teadnud, mis armutetraeeder Ninette ümber käis. Väike poiss nii selgelt veel ei näinud. Sellest sai ta küll aru, et Ninette ilus oli ja kõigile silma jäi. "Ma tegelen ise selle Murray'ga," teatas Kaspar tähtsalt. Ja ilmselt saab ta sealjuures ise rohkem viga, aga sellele ta hetkel ei mõelnud. Ta kujutas ette, kuidas ta Murray'le säru teeb. Too oligi nüüd jälle lendu tõusnud.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty
PostSubject: Re: I lendamise tund [IDGAF]   I lendamise tund [IDGAF] - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
I lendamise tund [IDGAF]
Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Lendluudpalliväljak :: Lendamise tund-
Jump to: