Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 
 

 Forbidden

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 01:28

Leegid kaminas valgustasid tuba, muutes selle tolmust ja segadusest hoolimata hubasemaks. Leandra, tütarlaps, kes armastas puhtust ja korda, oli isegi üllatunud, et ta oli just Huilgavasse Hurtsikusse tulnud, mitte näiteks Kolme luuda läinud. Seal oli kindlasti palju soojem, puhtam ja teenindus oli parem. Siin ei olnud ei üht ega teist.
Neidis oli kaasa võtnud enda lemmiku veini, mis oli tegelikult aga avamata. Ta tarvitas alkoholi alati teatud kogustes ning jälgis, et ta ei läheks üle enda isikliku piiri. Tänu iseenda määratud distsipliinile ei olnudki ta mööda rada alla käinud. Tundus, et Lestrange liigub vastupidi, ülesmäge, ainult paremate asjade ja võimaluste poole.
Tütarlaps libistas jala üle teise ning ta võttis oma pika võlukepi kätte. Seda mõnda aega sõrmede vahel keerutanud, viipas Lestrange sellega järsku kamina poole, kus leegid plahvatasid ja suuremateks muutusid, soojendades tuba veelgi enam. Huilgavas hurtsikus istumine oli talle omamoodi väljakutse: kas ta suudaks öö otsa seal istuda, ainult vein seltsiks, või mitte? Või ta laseb juba mõne tunni pärast jalga sest need puhtad voodilinad, mis Sigatüükas teda ootasid, olid palju ligitõmbavamad? Kindlasti.

Kinni.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 01:48

Flynn oli majakaaslastega Siganurme tulnud ei millekski muuks kui niisama jobutamiseks, sest muud targemat nad praegu ilmselgelt teha ei osanud. Erinevalt teistest slytherinidest ei hakanud ta siiski jooma - arulagedat purjutamist tema ei pooldanud, pigem viisaka veini joomist viisakas seltskonnas viisakas koguses. Kodune kasvatus andis jälle tunda, jah. Nüüd aga, kus juba üsna svipsis seltskond pluss Meraz mööda Siganurmet ringi tuigerdasid, nalja heitsid ja kõva häälega naersid, mõtles see ainus kaine mees, kuidas mitte majale häbi teha - Riddle'ile vaevalt meeldiks, kui Slytherin järsku punkte kaotaks, sest mingi kamp ei suutnud rõõmu keelata. Sestap pukseeris ta oma sõbrad Huilgava Hurtsiku poole, mõtles viimasel hetkel ümber ja kupatas kogu lasteaia tagasi lossi, tehes kindlaks, et iga purjus mait magamistuppa paigale jäi. Kõik korras, naasis Draco Huilgava Hurtsiku juurde. Selle lagunenud aknaavadest sooja kuma nähes kergitas ta kulmu, astus majja ja kõndis mööda kägisevat põrandat edasi, et näha, mis toimub. Õhk muutus natuke soojemaks, kui nooruk valgustatud ruumi astus ning seal ühte neidu istumas nägi. What?
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 02:05

Emmanuelle isegi ei osanud kahtlustada, et vaid mõni minut tagasi oleksid Huilgavasse Hurtsikusse sisse tormanud suur kari täis slytherinlasi. Tütarlaps oli nii sügaval mõtteis, et ta isegi ei kuulnud, kuidas see grupp talle nii lähedal oli ja järsku minema läks. Neidis kiigutas üht jalga ning tegi viimaks oma veinipudeli lahti ja kallas endale klaasi sisse natuke. Isegi kui ta oli üksi, ei joonud ta otse pudelisuust veini. See oli tema silmis kuidagi liiga vulgaarne. Muidugi võis ta iseenda suhtumist iga kell muuta, kuid talle meeldis selline käitumine. Tema oli viisakas ja talle vastati samaga. Iga normaalne inimene, kes peab lugu viisakusetikettidest tahaks ju midagi samasugust? Neidis jõi vaikselt veripunast vedelikku, kohendades samal ajal oma helehalli kleiti. Põhjus, miks ta just midagi sellist välja valinud oli, oligi tolm. Ta ei tahtnud oma riideid määrida, olgugi, et võlukunstiga saaks ta kõik asjad sekundiga puhtaks.
Korraga oleks Leandra peaaegu oma klaasi põrandale pillanud, kui ta kägisevaid samme kuulis. Koheselt haaras tema käsi võlukepi järel ja ta sirutas selle refleksselt välja, osutades pruunika puuga Slytherinlase poole. Kui ta oma klassikaaslase ära tundis, muigas Lestrange ainult kergelt ja langetas käe. "Naisterahvast ei tohi nõnda ehmatada," lausus neidis. Ta kallutas uudishimulikult pea paremale küljele. Mida tegi üks Slytherinlane Huilgavas Hurtsikus?
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 02:36

Pigem võiks küsida, mida tegi üks kotkas Huilgavas Hurtsikus, mis oli üldiselt tuntud kui koht, kus just madusid leida võis, igas seisundis. "Pane oma toigas ära, ma ei kavatse sind hammustada või midagi," torkas Flynn reflektoorselt, tundes neius ära klassikaaslane, ravenclaw' ja selle... Mis ta nüüd oli... Lestrange'i. Vähemalt oskas see kotkas käituda ja tajus, mis imeasi on etikett. Seda oli ta tähele pannud nii tundides kui koridorides kui kus iganes. Veini kui sellise kohalolu märkas noormees üsna pea, liigutas end ja kõndis üle põranda, heites maha selgejoonelise varju, et veinipudel võtta ja selle silti uurida. Pisut kerkisid Merazi kulmud, kui ta sildil kirjas olevat luges. "Peab tunnistama, et sul on veinide osas hea maitse... selle pudeli põhjal otsustades," mainis ta pudelit tagasi pannes. Nüüd on vist see koht, kus Lestrange ütleb talle "kõss" ja nad hakkavad ülbitsema, või pakub tallegi seda veini - sest selle peale Draco ju mängiski, hakates seda kiitma. Pealegi ei olnud Lestrange just oma kasvatuse ja hoiaku poolest talle nii vastumeelne kui mõned muud tegelinskid.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 02:47

Slytherinlased käitusid peaaegu alati nagu viimased sead niiet Flynni kommentaarist oskas tütarlaps mitte välja teha. Ausaltöeldes pakkus nende suhtumine kõikidesse talle mingil määral nalja. Nad olid nii ennast täis ja ülbed, kuid ega ta ise ka parem polnud. Lestrange pirtsutas samuti väga palju. Kindlasti oleks ta hullem, kui ta oleks oma vanemate kombel Slytherini sattunud, kuid nende sõnul olid nad rahul sellega, et nende tütar piisavalt tark oli, et Ravenclawi sõõlatud olla. Milline vedamine tõesti!
Leandra jälgis Flynni, leegid suurtelt pähkelpruunidelt silmadelt vastu peegeldumas. Isegi loll saaks ju aru, et noormees lausa lunis temalt veini. Vaikse ohkega viipas ta oma võlukepiga ja õhku ilmus samasugune kristallpokaal, nagu tütarlapsel käes oli. Sõnatult kallas ta sinna veini ja ulatas klaasi slytherinlasele. Veinist tal kahju ei hakka. Nagunii läheks tal selle lõpuni joomiseks kohutavalt kaua aega.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 03:31

Sest Flynn hindas head kraami, olgu selleks hõrgud praed või suurepärase aastakäigu vein. Võtnud pokaali kerge peanoogutusega vastu, loksutas ta seda pisut ringjate liigutustega ning võttis lonksu. Õige ta oli - kuradi hea märjuke. "Mis kükitad siin üksi?" uuris noormees taas oma halle silmi Lestrange'ile pöörates. "Huilgav Hurtsik pole ühele kotkale just kõige turvalisem pesa, kus kükitada." Eriti sellisel ajal. Igasuguseid hulle liikus ringi.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 03:40

Lestrange ei suutnud varjata muiet, mis tema huuletle kippus, kui Flynn klaasi kergelt loksutas. Tundus, et noormees kõhkles enne, kui ta veini proovima hakkab. Tütarlaps tahtis juba ütlema hakata, et ta ei olnud seda mürgitanud, kuid siis slytherinlane mekkis pisut jooki ja neidis muigas laiemalt. "Kas sa tunned minu pärast muret?" küsis Ravenclawlane kulme kergitades. Ta oli hea võitleja ning ta ei annaks kergesti alla, isegi kui keegi üritaks teda siin vägistama hakata. Kuid Leandra kahtles selle mõtte reaalsusest. Kuigi ta oli ise ka teadlik sellest, et ta oli väga nägus tütarlaps, julgesid väga vähesed käsi talle külge panna.
"Kuid mida sa ise siin sellisel kellaajal teed?" tundis neidis huvi. Üleüldse ei tohiks õpilased Huilgavas Hurtsikus ollagi ju, kuid iga aasta peeti siin läbusid. Siin-seal vedelesid veel vanad pudelid ja mõni ese oli ka justnimelt õpilaste poolt katki tehtud.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Tue Jan 10 2012, 04:18

Klaasi loksutamine oli harjunud liigutus - mitte mürgitatuse kontrollimiseks või niisama lolli näoga kõhklemiseks, vaid selleks, et veini segada. Võtnud veel ühe lonksu, pööras Flynn taas oma hallid silmad Lestrange'ile. "Ma püüan käituda, nagu hooliksin ka teistest," mainis ta kerge muige saatel, mängides faktile, et Merazide kaksikud olid tõbras ja bitch, samasugused nagu nende vanemad 20 aastat tagasi. Teist küsimust kuuldes kergitas noormees kulme, langetades pokaali pisut. "Unes kõndisin." Jah, kindlasti. Ta ei saanud jälle oma kodukootud vaimukusi tagasi hoida. Mida ta siin ikka teeb? Tuli enda ja oma nähtamatu tüdruksõbra ühise kodu jaoks ideid ammutama, tead. Tuli, et end tunda kui keegi, kellel pole seljataga tuntud võlurisuguvõsa ja rikkust nii, et pühi rahaga perset. Tuli fappima. Mida iganes. "Ma vaatan, et sa oled end siin üsna mugavalt sisse seadnud..." mainis Draco nii muuseas.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 02:27

Vastus pani Leandrat kulme kergitama. Olgugi, et tüdruk ise oli ka üks jääkuninganna, ei käitunud ta nii, nagu Slytherinlased. Ka tema vanemad olid kunagi sealt majast pärit olnud. Neidise isa oli enda sõnul parajat lolli mänginud, kuid ta püsis sellest hoolimata veel piiri peal, erinevalt neidise praegustest klassikaaslastest. Tütarlapse ema oli aga üks neist viisakatest Slytherinlastest, kes tegi kõik, kes oma majale lisapunkte ja austust juurde teenida. Sama üritas ka Leandra teha.
Emmanuelle tõstis klaasi samuti huultele ja jõi natuke oma veini. Kuna ta isegi ei muianud Flynni vastuse peale, võis arvata, et ta võttis seda isegi tõsiselt. Samuti ei hakanud ta mainima, kui tobe noormehe huumor tegelikult oli. Viimane asi, mida ta tahtis, oli minna tülli ühe mõjuvõimsa perekonnaliikmega. "Juhtus nii, jah," noogutas Lestrange aeglaselt. Ta vaatas pokaali. Enamus veinist oli ta juba ära joonud, oli aeg varsti juurde kallama hakata. "Kavatsed sa kauaks siia jääda?" küsis Ravenclawlane mõne hetke pärast.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 04:27

Ainus vabandus, millega praegu sai lagedale tulla, oli see, et tal oli kogu see sitapea-käitumine veres. Arvestades, millised olid tema vanemad - tõelised mustervanemad, ausõna -, oli täiesti enesestmõistetav, et ta tsiviliseeritult käituda ei osanud seal, kus viibis ka teiste majade esindajaid. Käituda nagu aristokraat... Bitch please, siin polnud selleks piisavalt mõjuvat põhjust. Kui, siis ainult ballil. Saamata Lestrange'i poolt mingisugustki emotsiooni, ei hakanud kulmukergitusega vaeva nägema. Ha ha haha ha ha. Küsimust kuuldes kehitas noormees õlgu, et siis pokaalist veel ühe lonksu võtta. "Üksinda üldiselt ei jooda, nii et ma ei taha sind siia forever-alone'ima ka jätta." Pluss sada ja üks muud põhjust.


Last edited by Flynn Meraz on Wed Jan 11 2012, 04:55; edited 1 time in total
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 04:30

Oh palun! Leandra jõigi enamasti veini üksinda. Mitte, et tal oleks veinist kahju. Ei, tal oli raha samuti nii palju, et kasvõi uju selles ja veel ühe lisapudeli ostmine ei nõudnud mingisuguseid jõupingutusi. Tütarlaps lihtsalt pidas paremaks natuke aega omaette istuda ja kui ta isegi jäi üksinda täis, siis oli väiksem võimalus midagi väga rumalat teha. "Olgu siis nii," sõnas neidis viimaks. Flynniga oli kuidagi kummaline rääkida. Neidis ei teadnud temast midagi. Üleüldse ei tundnud ta noormeest mitte mingil moel! Samuti ei teadnud ta, kuidas too tema tänuavalduse peale reageerib. Ja ausalt, viimane asi, mida ta täna tahtis, oli slytherinlane sarkastiline huumor.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 05:00

You don't ask for it - no sarcasm for you! Ses osas oskas ta olla (või vähemalt üritas). Vaikne Flynn on vaikne. Aga üksinda joomise puhul püsis oht liiga palju juua - muidugi ei mõelnud ta oma väikese vahemärkuse all põhjust, et veinist kahju peaks hakkama. Siis miks seda üldse juua, võib ju pudelit niisama imetleda. Mõne aja viibisid nad vaikuses, mida rikkus vaid kaminas praksuv tuli, ning siis avas noormees taas suu. "Käid sa siin tihti üksinda istumas?" küsis ta, laskmata häälde sigineda pilkaval noodil, vaid hoides selle neutraalse, pigem siira kui mõnitava.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 05:07

Kui tavaliselt oli vaikus Slytherinlaste seltsis kuidagi ebamugav, oli seekord kõik täiesti talutav. Võimalik, et isegi nauditav! Neidis kiigutas kergelt jalga ja rüüpas samal ajal oma veini. Viimaks oli ta sunnitud oma veinipokaali uuesti täitma ja ta noogutas pudeli poole. Kui noormees tahtis omale juurde kallata, siis palun väga. Lestrange teda ju ei keelanud.
Vaikuse lõhestas ikkagi Slytherinlane. Emmanuellel oli selle üle ainult hea meel; vähemalt suutis tema piisavalt kaua oma suu kinni hoida! "Siin otseselt mitte," sõnas tütarlaps mõne hetke pärast kui ta uue lonksu veini neelas. "Kuid jah, ma käin tavaliselt üksinda kusagil istumas." Väike asotsiaal nagu ta oli. Kuid talle ei jäänud märkamata see, et noormees kõneles temaga... neutraalselt, mitte sarkastiliselt, nagu tal vist tavaks oli. Näis, et kui nad tõesti tahtsid, siis võisid nad ka temasugusega viisakalt suhelda.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 05:20

"Hmm..." tegi Flynn pokaalist uut lonksu võttes. Kuule, see stseen on ju täitsa vastuvõetav! Tema ei ülbitse, Lestrange ka mitte (miks peakski, kui on viisakam oma meessoost kompanjonist), kaminatuli, hea vein ja vaikus ümberringi. Tegemist oleks nagu õhtuga väga lagunenud Merazide mõisas. "Ma ei hakka sult pärima, miks sa üksinda istumas käid, see oleks privaatruumi tungimine..." lausus ta üsna mõtliku häälega. "Kes tahab olla seltskonnas ja kes üksi..." Tema näiteks oli seltskonnaloom, aga armastas ka vaikseid õhtuid, kaaslaseks ainult tema vari. Sellise õega nagu Laurel oli taolisi hetki küll vähe, kuid siiski väärikal hulgal.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 23:13

Leandra kallutas pea kergelt küljele ja noogutas seejärel. Selles osas oli poisil õigus. Selliste küsimuste esitamine oleks juba privaatruumi tungimine ja tal oli hea meel, et slytherinlane piisavalt mõistlik oli, et selliseid asju mitte uurida.
Kuna Lestrangel endal ei olnud ühtegi õde ega venda ja tundus, et ta jääbki perekonna üksiklapseks, oligi ta harjunud vaikuse ja üksindusega, kuigi vahel oli ta teinud erandeid. Lestranged olid kuulus ja väga rikas perekond ning tütarlapse vanemad armastasid väga korraldada igasuguseid pidustusi, kutsudes külla enamasti teisi perekondi. Selle peale mõeldes imestas tütarlaps, miks ei olnud nad kordagi Merazi perekonda kordagi endale külla kutsunud. Ent siis jõudis ta järeldusele, et arvatavasti ei tundnud nende vanemad üksteist.
"Sina eelistad rohkem seltskonda nagu ma aru saan?" küsis Emmanuelle vaiksel ja siidisel häälel. Ta tühjendas pisut oma pokaali ja viis silmad seejärel Slytherinlasele. Nii palju, kui tema Flynni näinud oli, oli ta alati slytherini karja keskel või oli ta oma õega.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Wed Jan 11 2012, 23:58

Mis oli tõesti natuke veider, oli fakt, et kuigi ta Lestrange'idest teadlik oli, polnud neid ühelegi nende suguvõsa õhtusöögile kutsutud (ja hea ka: viimasel õhtusöögil kallas Laurel talle veinipokaali sülle tühjaks ja teatas, et venna peab pissipoti paela otsas kaasa kandma, mis ajas küll teised naerma) ja ta polnud Leandrat näinud kuskil mujal kui koolis. "Võib ka nii öelda," vastas Flynn pokaali sõrmede vahel kõlgutades. "Kuigi mitte alati, aeg-ajalt meeldib omaette olla."
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 00:51

Kui ta peaks natuke rohkem tutvuma Merazi kaksikutega, siis võimalik, et ta suudab oma isaga rääkida ja veel rohkem seda "huvitavat" pere tundma õppida. Kuid millegipärast kahtles tütarlaps, kas midagi sellist üldse juhtub. Võimalik, et nende vanemad satuvad ühel ilusal päeval ise kokku ja sõbrunevad. Mingis mõttes Leandra isegi pelgas Flynni ja tema õde. Mitte, et nad jubedad oleksid. Tal olid lihtsalt omad kompleksid Slytherinlaste ja nende teravate sõnadega, mis siis, et ta oli ise väga sarnane.
Noormehe vastust kuuldes kergitas Lestrange pisut kulme ja hakkas juba küsima, kas ta segab Flynni, kuid jõi selle asemel oma klaasi tühjaks. Kindlasti oleks Slytherinlane ammu lahkunud, kui ta üksinda olla tahaks. Ravenclawlane kallas omale veini juurde ja asetas pudeli vaikse kõlksatusega tolmusele põrandale. Rohkem küsimusi ta esitada ei tahtnud; ilmselt tüütaks Flynni tema liigne uudishimu kiirelt ära.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 01:30

Meh, ask all you want to know. Ta ei pahandanud, kui keegi tema kohta päris, sest muidugi meeldis talle endast rääkida, ja isiklike asjade osas vastas ta kas nipsakalt või neutraalselt, andes märku, et nii kaugele minna pole vaja. Vaikides võttis Flynn pokaalist veel ühe lonksu, mõlgutades endamisi pinnapealseid mõtteid - juhuks kui Lestrange peaks midagi küsima, on ta kaadris tagasi. Kusjuures, oli täitsa võimalik, et nende isad juba tundsid üksteist - paps oli mokaotsast kunagi ammu poetanud, et Lestrange seda ja Lestrange teist, mõlemad olid ju surmasööjad. Vein hakkas tasapisi tema pokaalist otsa lõppema, märkas noormees.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 01:46

Vaikus. Seekord oli see poole häirivam kui enne. Leandra sulges silmad ning jõi oma veini edasi, vältides kindlalt Flynni pilku aga seda umbes niikaua, kuni ta ei suutnud enam oma suud kinni hoida.
Ravenclawlane hingas sügavalt ja allaandlikult sisse ning pööras oma pilgu tagasi noormehele. Too tundus hetkel isegi poole huvitavam, kui need oranžikad kaminaleegid, mis neidise silmad sama värvi kiirgama panid. "See küsimus võib küll rumalalt kõlada, kuid mis tunne on kaksik olla? Mind on see eluaeg huvitanud."
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 01:58

Just like promised, tõstis Flynn pilgu, kuuldes Lestrange'i häält. Ta turtsatas kergelt. "See pole üldse rumala kõlaga," silus noormees asjad kiirelt. "Kuidas ma seda ütlen... Päris lahe, kuigi mina ja Laurel ei sarnane enam üksteisele nii väga. Varem olime rohkem ühte nägu." Oleks päris julm küll, kui Siscalypse temapikkune oleks. Pokaali põhjast viimase veinilonksu võtnud, astus Meraz veinipudeli juurde ja kallas sealt jooki pokaali. Ainult natuke, sest liiga palju ei sobinud kallata.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 02:05

Lestrange sulges korraks silmad ja üritas ette kujutada poissi ja tüdrukut samasuguse näoga. Õigemini Flynni õde oma venna näoga. See oli naeruväärne ja neidis tõi kuuldavale vaikse naeruturtsatuse enne, kui ta taas tõsiseks muutus. "Kas te mõistate üksteist ilma sõnadeta ka?" uuris Ravenclawlane edasi. Ta kiigutas oma jalga ja uuris poisi nägu. Ta oli kaksikuid kooli peal koos näinud ja mitu aastat kui aus olla. Nooremana nägid nad tõesti sarnasemad välja kui praegu.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 02:13

Jah, enne, kui Flynn pähe võttis kaks meetrit pikkust visata, ja kasvama hakkas nagu tema isa. Lahe lugu, ta oli papsist ainult kolme sentimeetri jagu lühem. Küsimuse vastuseks noormees noogutas. "Näoilmete abil saab edukalt suheldud, ja ma ei oska seda kuidagi seletada, aga mingil moel teame me täpselt, mida üks või teine tunneb või mõtleb. Nagu edasijõudnute telepaatia." Kaksikutevaheline side, muud midagi. Aga ta teadis näiteks, kui Laurel oli kurb - mida juhtus harva, kuid siiski. Samamoodi oli Laurel tundnud, kui ta papsiga klomme tagudes ühelt raudpallilt sääreluud purustava hoobi sai, valu oma sääres.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 02:25

Neidis muigas kergelt. Kaksikute telepaatia. Ta isegi kadestas Merazi selle pärast. Leandral ei olnud ju mitte ühtegi õde-venda, kellega ta saaks muljetada koolist ning kellega suvel aega veeta. Olid ainult tuttavad, kes neid külastasid või kellel käis neidis ise oma vanematega külas, kuid mitte mingil juhul ei saanud neid sõpradeks nimetada. Pigem olid need tööalased ja kasulikud suhted, mis tõid rohkem kasu.
Ka sõpru ei olnud Leandral. Tütarlaps teadis, et ta võis selles süüdistada ainult iseennast. Oleks ta natuke seltsivam, oleks tal vist isegi parim sõber olemas, kuid mitte keegi ei vaadanud tema poolegi, sest näitsik oli eraldunud ja naeratas väga harva. "See on väga lahe," arvas Ravenclawlane, tuletades omale meelde, et oli targem noormehele midagi vastata.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 02:37

Lestrange jätab väga sümpaatse mulje, leidis Flynn end mõtlemas. Vaikne, viisakas, väärikas, vaoshoitud ja veel kord vaikne, et rõhutada seda, kui vähe neiu tema sealviibimise jooksul rääkinud oli. Kes teab, ehk rääkis Leandra pidevalt iseendaga. Ka võimalus. Näitsiku arvamust kuuldes muigas noormees põgusalt. "Eks ole, kõrgem võlukunst kui see kõik, mida me Sigatüükas õpime," avaldas ta arvamust. Isegi mugumeditsiin ja uuringud ei suutnud ju seda seletada, miks kaksikud teadsid üksteise tunnetest ja sellisest.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Forbidden   Thu Jan 12 2012, 02:50

Neidis noogutas nõustumise märgiks. Kaksikud olidki ühed salapärased olevused. Tütarlaps oli juba lapsest saati unistanud sellest, et ühel ilusal päeval leiab ta oma kaksiku. Ükskõik kust! Ta oli vahel endale isegi ette kujutanud, et tema lähedal on keegi, nähtamatu, kuid ikkagi keegi, kes teda toetab. Ent peagi leidis Leandra ennast ümbritsetuna karmist reaalsusest, kus läks eluspüsimiseks vaja teravat ja tervet mõistust, mitte naiivsust, millest Lestrange tegelikult puudust tundis.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Forbidden   

Back to top Go down
 
Forbidden
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Huilgav Hurtsik-
Jump to: