Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 
 

 'cause we're the perfect couple.

Go down 
AuthorMessage
Alexander F. Sword
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Alexander F. Sword

Posts : 30
Reputatsioon : -2

PostSubject: 'cause we're the perfect couple.   Thu Jan 12 2012, 05:01

Kell oli küllaltki palju ning noored ja vanad sättisid juba magama, kuid nagu ikka, siis Alexanderit see ei kottinud. Ta oli oma kallimale teinud ettepaneku Siganurme jalutama minna ning mis muud neidisel üle oli jäänud, kui nõustuda. Noormees lihtsalt tahtis vahelduseks koolimajast välja saada ja talle meeldis Kate'iga kahekesi olla, mistõttu selline idee üldse ka tekkinud oli. Kokkulepitud kellaajal koolimaja ees kokku saanud, seadsid noored oma sammud küla poole. Enda nahkkinnastega kaetud näpud ümber Katelyni piha libistanud, laius Alexi huultel õrn naeratus, millesarnane ilmus noormehe suule vaid armsamaga koos olles. ''Mis uudist siis?'' küsis ta, silmad tütarlapsel. Kuna Siganurme ei asunud üldse kaugel, olid nood varsti kohal, teadmata, mida järgmiseks teha. Sellegi poolest kõndis noorpaar lihtsalt edasi ja vaatasid, kuhu välja jõuavad. Miskipärast kiskus suund Huilgava Hurtsiku poole. Why not.

Ot: for my sweetheart.
Back to top Go down
View user profile
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost

Posts : 1383
Reputatsioon : 10

PostSubject: Re: 'cause we're the perfect couple.   Thu Jan 12 2012, 09:33

Ning ka Katelynil ei olnud midagi selle vastu, et koolimajast ja nende kisklevast sõpruskonnast mõneks ajaks eemale saada. Viimasel ajal olid nad kõik lihtsalt kõigiga millegi või kellegi pärast võistelnud ning normaalsed sõbralikud istumised olid kaugel siirast sõbralikkusest. Oh well, nad olid ikkagi slytherinlased, ning vähemalt oli ta nüüd lõpuks Alexiga siin, üksi. Katelyni huulile ilmus pisike muie kui ta kuti küsimust kuulis ning hetkeks seisma jäi, et oma käed ümber tema kaela libistada. Nad nägid praegu välja ilmselt nagu mingi lääge armastusfilmi lõpustseen - pime tee, laternavalgus ja imeilus lumesadu, mis oli piisavalt väike, et mitte neid liiga läbi leotada, ning mõne sekundi pärast lisas Kate sellele ka pisikese suudluse, lihtsalt selle pärast, et Alex oli t e m a kutt ja ta sai seda teha. Ning võibolla ka selle pärast, et ta ei olnud eriline kõva häälega ma-armastan-sind ütleja ning see oli enamvähem vastus Alexi küsimusele. "Hurtsikusse?" lausus neidis aga lõpuks kui slytherinlasest veidi eemaldus, huulil pisike naeratus.
Back to top Go down
View user profile
Alexander F. Sword
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Alexander F. Sword

Posts : 30
Reputatsioon : -2

PostSubject: Re: 'cause we're the perfect couple.   Thu Jan 12 2012, 22:09

Alexander muigas rahulolevalt, kui Kate oma käed ümber noormehe kaela libistas ja võlurile ühe suudluse kinkis. Yum. Varsti tekkis noorukite huulte vahele jälle väike vahemaa ning siis saatis A enda kallimale well-thank-you-hon-for-that-sweet-kiss pilgu. Näitsiku küsimust kuulnud, kehitas Alex pisut õlgu, kuid noogutas viimaks. ''Lähme jah,'' ütles A ning tõmbas Katelyni endale järsult kaksiraksi sülle, käed kindlalt ümber tüdruku ja huulile kaval naeratus kerkimas. How about that, babe? Vaikselt jätkas mees sammu hurtsiku poole. Loodetavasti ei olnud mõni ahv neist juba ette jõudnud, sest nii palju, kui Alex seal viimasel ajal käinud oli, polnud ta majas üksi. Ja noh.. isegi kui keegi hurstikus oli, siis noor võlur kavatses nad lihtsalt välja peksta, sest kui tema tahtis seal oma musiga k a h e k e s i olla, siis seda Alex ka sai. End of the story. Viimaks hooneni jõudnud, libistas noormees korraks ühe käe Kate'i küljest ära ning tõmbas sellega siis ukse lahti. Sellel kinni lasknud vajuda, oli noorpaar majas. Seal oli külm as f**k, mistõttu pidi kiiremas korras ahju tule tekitama. Sellegi poolest ei lasknud võlur veel armsamast lahti, vaid pusis kuidagimoodi enda võlukepi vöö vahelt ära ja suunas tolle otsa siis potensiaalse soojaallika poole. Varsti hakkas ahjus lõõmama suur leek, mis loodetavasti neile varsti natuke sooja andis. Aga noh.. K' kaisus olles ei saanud jaheduse üle kurta. Ta lihtsalt muretses musi heaolu pärast. Järgmisel hetkel liikus Alex vana ja väsinud ilmega diivanini, võttes seal siis istet. Enda silmad Katelyini omadele suunanud, suudles ta neidist taas. Raske oli sellistest huultest eemale hoida..
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: 'cause we're the perfect couple.   

Back to top Go down
 
'cause we're the perfect couple.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Huilgav Hurtsik-
Jump to: