Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 
 

 Kõht läks tühjaks :3

Go down 
AuthorMessage
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 03:27

Kuigi õpilastel oli köögis käimine keelatud, julges Leandra seekord sinna oma jalga tõsta, hoolimata karmidest reeglitest ja karistustest, mis teda oodata võisid. Tütarlapsel oli selleks ka kuradima hea põhjendus.
Ta oli näljane. Sõna otseses mõttes. Kuigi tavaliselt suutis ta iseennast kontrollida, siis tänase päeva jooksul ei olnud ta midagi hamba alla saanud. Ta oli sisse maganud ning jättis hommikusöögi vahele. Lõuna jäi vahele seetõttu, et ta oli kusagile oma õpiku ära kaotanud ning käis seda mööda tervet koolimaja ringi otsimas.
Õhtu oli ta aga raisanud selle peale, et valmis kirjutada essee, lugeda läbi raamat, mille ta oli laenanud maagiliste olendite hooldamise professorilt, harjutada loitse, õppida uued meetotid selgeks ning õppida kontrolltööks, mis pidi tulema küll järgmisel nädalal, kuid see pidi olema väga sisukas.

Tütarlaps astus kööki edasi ja koheselt oli ta ümbritsetud pisikeste ja halli värvi olevustega, kes kõik teda oma suurte silmadega seirasid, kõrvad löntis:"Kas preili soovima midagi sööma?" küsis üks majahaldjas piiksuva häälega. Leandra, kes ei olnud köögis kunagi käinud, tundis, kuidas tema pea kergelt ringi käima hakkas. Seda loomulikult juba kramplikust näljast. "Jah. Kas ma saaksin palun paar saiakest ja sooja kakaod?"

Niipea, kui ta oli need sõnad lausunud, olid haldjad laiali jooksnud. Üks neist juhatas ta laua juurde ja pakkus neidisele istet samal ajal kui teised toitu tema ette toimetasid.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 04:25

Köökiminemise keeld polnud Laurelile kunagi palju tähendanud - millisele slytherinlasele üldse sellised peaaegu et soovituslikud reeglid midagi keelata suutsid? Ei saanud just öelda, et ta kõht tühi oleks olnud. Pigem oli tüdrukul puhketoas vedeledes lihtsalt tekkinud isu maasikate järele ning selle asemel et järgmist päeva ootama jääda ja siis Siganurme oma isu rahuldama minna, oli ta suuna kööki võtnud - majahaldjatel oli nagunii praktiliselt kõike, mida hing ihaldas. Sellega pääses ta ka ühtlasi muundamise essee kirjutamisest - või siis lükkas seda lihtsalt rahuliku südamega edasi. "M a a s i k a i d, palun," teatas slytherinlane oma kõlaval häälel nii pea kui kööki sisse oli astunud, lisades 'palun' sinna lihtsalt harjumuspärasest viisakusest, mitte mittemingisugusest austusest nende miniatuursete kokkade vastu. "Ja vahukoort," lisandus üle seitsmendiku naeratuseks kaardunud huulte, enne kui ta sealse üheainsama laua poole liikus. Maasikad ja vahukoor oli selline väike kiiks, mis talle emast külge oli jäänud. Muidugi polnud ta seda mingisugusel kinky'l eesmärgil kasutanud - veel. Tavaliselt täiesti tühjana seisva laua taga üht ravenit märganud, kortsutas Laurel kergelt kulmusid. "Kõik juba õpitud?" küsis ta automaatselt, pooleldi sellisest siirast huvist - sest oli too siiski tema klassikaaslane ja pidi s a m u t i selle muundamisesseega ühele poole saama - ning pooleldi sellisest eelarvamuslikust 'sa oled ravenclawis, sa peaksid õppima, mitte reeglitevastaselt köögis istuma ja õgima' suhtumisest.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 04:44

Majahaldjad asetasid tema ette kandiku hiiglasliku saiakestekuhjaga, pannes sellega Leandra kulme kergitama. Arvatavasti majahaldjad oletasid (või isegi lootsid), et tütarlaps sööb need kõik ühekorraga ära. Neidis turtsatas vaikselt. Ta tänas majahaldjaid viisakalt ja võttis ühe kreemisaiakese. Näitsik hammustas sellest pisikese tüki ja oleks äärepealt läkastanud, kui ta järsku enda seljataga kellegi häält kuulis. Õnneks ei olnud tegu professoriga, vaid õpilasega, nagu ta koheselt aru sai. Käed lauale asetanud, hingas Ravenclawlane sügavalt sisse ja pigistas silmad korraks kinni. Ta oleks peaaegu südameataki saanud!
Viimaks, olles võimeline rahulikult mõtlema ja seejuures ka hingama, viis ta pilgu blondiinile, tundes ära Flynni kaksikõe, Laureli. "Jah," vastas ta ausalt. Ta tegi isegi mõned asjad ette ära selleks, et natuke vaba aega üle jääks mõnel teisel päeval. "Ja sinul?" See kõlas isegi kuidagi rumalalt, kuid ei võinud ju eal ette teada. Ravenclawlased olidki ju tuntud selle poolest, et nad armastasid koduseid ülesandeid teha ja nad tuupisid koguaeg.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 05:22

Yeah, sellist vastust Laurel oligi oodanud. Oli üsna ilmselge miks. Ravenclawlase küsimusele vastas ta lihtsalt ühe "are-you-seriously-asking-me-that?"pilguga. "Do I look like a Ravenclaw or..?" kergitas ta kotka poole üht oma kulmudest viisil, mis ütles selgesti, et kui too peaks jaatavalt vastama ei lõppeks see tema elus ilmselt esmakordne reegliterikkumine sugugi hästi. K õ i k teadsid, et Merazikaksikud Slytherinis olid, nende sinnasattumine oli kindlam kui veebruari tulek peale jaanuari või elu lõppemine surmaga. Ilmselt kuuluvad kord nende endagi lapsed - mitte, et nii kaugele tulevikku mõtlemine talle külmavärinaid poleks tekitanud - Slytherini. Hetk hiljem olid paar majahaldjat maasikate ja vahukoorega laua juures, poetades s u u r e kausitäie neid kenasti puhastatud punaseid iludusi tema ette. Ühe maasikatest sõrmede vahele võtnud, libistas seitsmendik selle otsa läbi magusa valge vahu, pistes maasika seejärel suhu. Jammi. "Tead, et mingi osa professoritest käib igapäevaselt unenapsu võtmas?" lausus Laurel järsult, mitte et ta tegelikult midagi sellist oleks teadnud. "Ja nad peaksid siia jõudma nii v i i e t e i s t k ü m n e minuti pärast," lisas ta nagu muuseas, lihtsalt selleks, et tüüpilist korralikkuse etalonina tema vastas istuvat ravenit närviliseks muuta. Mis ta teeb? Jookseb oma saiakandikuga kordagi tagasivaatamata minema?
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 05:32

Olgu, see oli tõesti väga rumal küsimus ja Leandra tunnistas seda iseendale. Ta ohkas vaikselt, imestades veel selle üle, kuidas suutis Laurel nii ükskõikselt suhtuda kodustesse töödesse oma viimasel kooliaastal! Konspekteerides kirjutatakse ju üles alati kõige tähtsam informatsioon, mida eksamitel küsitakse ja kui Merazi-tüdruk seda ei tee, kuidas ta siis kavatseb eksamid edukalt läbida? Lestrange kahtles sügavalt, et õpetajad nõustuvad võtma "altkäemaksu", kui neidu ähvardabki oht läbikukkuda. See on ju vaid tema enda süü.
Leandra võttis veel ühe ampsu oma saiakesest ja vaatas korraks Slytherinlase poole. Maasikad ja vahukoor. Kuigi tema eine oli tervislikum, kui Leandra oma, lahustusid maasikad poole kiiremini kõhus, kui need saiakesed. Kerge muie ilmus tütarlapse näole, kui talle meenus korraga Flynn. Ta vaatas kõrvale ja üritas neid kahte omavahel võrrelda, kuid tema mõttelõnga katkestas Slytherinlane, kes avaldas talle muljetavaldava saladuse. "Kas tõesti?" imestas Leandra. Ta pistis viimase saiatüki suhu ja jõi kakaod peale. "Poleks kunagi arvanudki..."
Ausaltöeldes ta ei kartnud vahelejäämist. Professorid peaksid ju teadma, kui palju nõuavavad kõik need kodused ülesanded aega ja et õpilased ei jõua alati õhtusöögile. Leandra kehitas õlgu. Ta ei kavatse nagunii viisteist minutit mugida neid saiakesi, niiet aega neil isegi oli.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 06:20

Laurel ei muretsenud absoluutselt, mitte kõige vähimalgi määral eksamite pärast. Tal olid tegelikult väga head hinded ja seda "loomulikku intelligentsi" ka jätkus - vaadakem siiski ta vanemaid, kes mõlemad muljetavaldavate tulemustega lõpetasid. Mis puutus konspektidesse, siis need sai alati kuskilt kellegi käest muretseda. Ta võis kõike viimasele sekundile lükata, aga sai asjad sellegipoolest tehtud ning töödeks õpitud. Ta ei kuku läbi - see oli kindlamast kindlam. Pigem teevad nad Flynniga isegi mõnele ravenclawlasele oma eksamihinnetes silmad ette. Kausist uue maasika üles korjanud, keerutas ta seda pisut vahukoore sees, kergelt kulmusid kortsutades, kui Leandra vähimatki paanikamärki välja ei näidanud. Kas ravenid ei pidanud mitte need i l g e l t seaduse- ja sõnakuulelikud olema, kes ei tee muud, kui istuvad pead raamatutes ja tuubivad? Laurel oli alati oma eelarvamustega üsna kiire olnud. Mis tema väikesesse õhtunapsi märkusesse puutus, siis võis ta ainult ette kujutada, et kui see olekski tõde olnud, siis oleks nad olnud kiire punkte maha võtma. Lihtsalt sellepärast, et õpilased nende väikesele õhtunapsule kogunemisele peale olid sattunud ja neil oli vaja kuidagi oma autoriteeti kaitsta. "Tõesti, tõesti.." kordas Laurel sarkastiliselt, kui vahukoorese maasika suhu pistis.
Back to top Go down
View user profile
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange

Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 21:01

Ka Leandra oli pärinud selle loomuliku intelligentsi ning Slytherinlastele omase külma närvi, kuid sellest hoolimata pidas neidis targemaks kõik vajalikud asjad ära õppida, vajadusel isegi tuupida. Need kõik asjad, mida nad praegu õppisid, läksid ju elus vaja.
Näitsik muigas ainult kui ta nägi Slytherinlase reaktsioon. Jah, paljud arvasidki ju seda, et Ravenclawlased sööksid ruttu ära ja laseksid köögist kiiremas korras jalga. Ent millegipärast julges Lestrange kahelda, et õpetajad käisid õhtuti seal napsitamas. Arvatavasti olid neil omad varud tubades või kabinettides olemas.
Neidise sarkasmi peale ei teinud Leandra teist nägugi vaid võttis teise saiakese ning näksis selle otsa. "Oletame, et õpetajad tulevadki varsti siia..." ütles kotkas viimaks. Ta võttis peekri kuuma kakaoga kätte ja vaatas Merazi poole:"Sa karistada saada ei karda?"
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   Sun Jan 15 2012, 21:10

Laureli pilk kerkis järjekordse 'u-serious?' pilguga üles, kui Leandra reaalselt küsis, kas t e m a ei karda karistada saada. Ta oli slytherinis, for god's sake ja ta ema oli juhtumisi õpetaja, mis tähendab seda, et ta võiks suure suu ja ausate suurte silmadega valetada, et sai emalt loa kööki tulemiseks ning kui keegi seda vanemalt Merazilt üle küsiks, ei kahtleks mamma hetkegi, enne kui tütre versiooniga loost nõustuks. "Ma olen Meraz.. mis sa ise arvad?" vastas ta kulmukergitusega, mis ütles selgesti, et mida iganes too raven ka ei arvaks, her opinion would be invalid. Isegi too ravenclawlane ei paistnud kartvat - või siis ta lihtsalt varjas oma surmahirmu suurepäraselt - miks kuradima pärast peaks siis tema, kui kuri ja mässumeelne slytheriniuss kartma? Pealegi ei olnud siin nagu midagi isegi karta. Oleks ü t l e m a t a loll ja hufflepufflaslik karta omaenese valet. Korra veel kergelt pead raputanud, jätkas Laurel oma maasikasöömisega.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Kõht läks tühjaks :3   

Back to top Go down
 
Kõht läks tühjaks :3
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Köök-
Jump to: