Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 
 

 Jingle bells ALL the way!

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 04:38

OT: Jah, JÕULUvaheaeg all the way juba XD

Vaheaeg saabus liigagi kiiresti ja Merazi nagamannid sõitsid kiiremas korras koju tagasi - seekord olid nende vanemad otsustanud jõule mööda saata Merazide valdustes, miks - kurat seda teab. Aga elavalt koolist rääkides saabus kogu trollide pere mõisa ette, latsekesed panid asjad maha ning läksid sööma õhtusööki, mille nende majahaldjad olid neile valmistanud. Kõht täis ja tuju hea, korkis issi Meraz lahti veini, mida pakkus ka oma lastele - ja mis järgnes, võis kolm korda arvata, sest papa ja mamma Troll kadusid suurest elutoast üsna ruttu, jättes oma järeltulijad sinna. Veinipokaali käest pannud, viskas Flynn end kamina ette vaibale pikali ja togis varbaga ühte jõulukuuse küljes rippuvat rohelist kuuli, kuni see lahti tuli ning eemale veeres. Diego sööstis kuulile järele, põrgates koonuga vastu seda. Kui kuul kolinaga mööda kivipõrandat koridori veeres, turtsatas noormees lõbusalt. Kuradi tore oli jälle kodus olla.

OT: GUESS WHO!
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 04:58

"Miks sa teda lihtsalt kooli ei võinud jätta?" väristas Laurel lõbustatud naeratusega õlgu, kui Flynni lemmik üle elutoa põranda lippas. Ta oli hetkel nii mõnusas pühademeeleolus, et ei viitsinud isegi korralikult vinguma hakata, piirdudes lihtsalt diivanipadja viskamisega venna poole, võideldes kiusatusega seda Diego poole heita, sest noh.. ta võis olla judinaidtekitav, kuid ta oli sellegipoolest pere ja just sellepärast Flynn teda maha ei jätnudki - peret ei jäeta kunagi maha. Perekonnast rääkides.. "Ole armas ja vala mulle juurde," sirutas slytherinlane süütu naeratusega tühja pokaali venna poole, vedeledes ise selili suurel diivanil, jalad visatud seljatoele. "Ära ütle, et nad pudeli kaasa võtsid, sest kui võtsid siis me..." alustas Laurel kulmukortsutusega, kui esimese laksuga pudelit ei leidnud, hakates juba lisama, et sellisel juhul marsivad nad ülakorrusele ja nõuavad oma osa, kuid taibates seejärel, et ilmselt lõpetaks nad lapsepõlvetraumadega. "...rüüstame baarikappi." otsustas ta teistsuguse lõpu kasuks. Nagunii istuvad Merazikaksikud terve öö üleval nagu igal eelneval aastal, muutes majahaldjatele kinkide kuuseallatoimetamise p a l j u raskemaks, sest iseenesestmõistetavalt ei saanud nad neid lihtsalt kohale vedada ja kogu jõulurõõmu rikkuma hakata - vanemad Merazid oleks neil pead maha võtnud.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 05:19

Möh. "Miks sa ise kooli ei võinud jääda, ah?" küsis Flynn pahast häält tehes vastu, haarates diivanipadja, mis vaid napilt tema põrandale sätitud veiniklaasist mööda lendas. Raiskad siin head kraami, õde, kurat. Ajanud end istukile, viskas ta padja tagasi. Nagu mängiks pesapalli - õde viskab ja tema lööb. "Tapad siin inimesi oma patjadega." Soe oli, mõnusalt soe, ja noormees oleks eelistanud vaikselt end kamina ette kerra tõmmata nagu madu päikese kätte ning lihtsalt uneleda, aga kui padjasõda, siis padjasõda. Võib kindel olla, et kui nad midagi ära lõhkuma peaksidki, siis esiteks saab selle üheainsa võlukepiviipega ära parandada - nad olid ju täisealised - ja teiseks ei kuuleks vanemad mõisa teise otsa mitte midagi. Eraldatud hoonetiibade eelis. Närviajavalt aeglaselt venis vanem Meraz püsti, vaadates suures ja avaras ruumis ringi. No kus kurat... Paps oli viimane, kes neile kallas. "Kuule, seda teed sa niikuinii," torkas Draco, kuuldes Laureli märkust baarikapi rüüstamise kohta. Kes oli see, kes möödunud pühade ajal vanemate pulma-aastapäevaks kingituseks saadud konjakipudeli lahti tegi? Ikka Laurel. And it wasn't like this little blond thing here could hold her liquor... Hullumaja. Aga nad olid Merazid. Nad võisid käituda nagu nupust nikastatud.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 05:52

Ja Laurel püüdis ilma mingi vaevata enese poole visatud padja kinni. Kes on Slytherini meeskonnas püüdja? Kes, ah? Ikka tema, Laurel "the heroine" Meraz. "Mh, mis inimene s i n a ka oled.," mainis ta laia naeratusega patjadega tapmise koha pealt, jalgu diivani seljatoelt maha libistades ning ise istukile tõustes. Ta kandis siiani musta, pisikeste valgete täpikestega kaetud lühikest kleiti, mille volangidega lühikene varrukas ainult ühte õlga kattis ning ümber piha jooksev lehviga paelake kleidist eriti armsa mulje jättis. Jõuluaegne pidusöök oli üks selline tore sündmus, mille jaoks võis ennast kenasti ka koduseinte vahel üles lüüa ja seda Laurel oligi teinud. Punased kontskingad vedelesid siiani diivani ees, kuhu ta need ennist jätnud oli. "Ja sina hävitad usinalt mu röövsaaki, sest oled liiga wuss, et ise rüüstama minna," näitas seitsmendik Flynnile lõbustatud naeratusega keelt, enne kui padja uuesti venna pea poole teele saatis ning ise paljajalu nende oma minibaari - mis oli tegelikult lihtsalt iidsest tumedast puidust lett, millel sai jooke segada - poole jooksis, mille taga baarikapp ennast kenasti peitis.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 06:09

Sest millal muidu sai end täis juua, kui vanemad üleval, ee, kingitusi jagasid ja paps enne isiklikult neile veini kallas, à la "jooge end täis, tibukesed, mommy and I have some unifinished business". Padi tuli tagasi ja Flynn tabas seda õigel ajal rihitud löögiga, lennutades selle eemale, kuuse alla. "Näed, Laurel, kingitused tulid," märkis ta, jälgides, kuidas õde nagu hüään baarikapi poole tormas, nagu jookseks alkohol enne minema, kui tema selleni jõuab. "Kuule, jäta mulle ka!" tegi noormees taas pahast häält, võttes nüüd ka ise suuna tumedast puidust kapi poole.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 06:53

Laurel hoidus parema meelega ülakorrusel toimuvale mõtlemast. Ta oli veel liiga noor, et saada "forever scarred". "Las ma arvan.. tegu on sinu varakult kohale jõudnud vitsakimbuga?" teravmeelitses tüdruk baarikappi avades ja selle sisu uurides, hakkamata isegi kuuse poole vaatama. "Cherish it.. muud sa nagunii ei saa," lisas ta üle õla venna poole tögavat naeratust saates. Yeah, right - vanemad külvasid nad igal aastal kingitustega üle, isegi rohkem kui ühtteist ja see juba ütleb midagi. "So what will it be?" liikus Laureli pilk tagasi avatud baarikapile, kus lai joogivalik silme eest kirjuks võttis. Nad oleksid võinud avada oma saja-aastase veini, mille vanemad omal ajal mingisuguse vanaonu käest pulmakingiks olid saanud või tekiilat ja leiutada sellest mingisugused margaritad, lisaks paistis rummipudel justkui paluvat et ta välja kougitaks. Väikese kulmukergitusega liikus Laureli pilk vennale, oodates tolle arvamust, et sellele siis risti-vastupidi otsustada.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 07:09

Flynn turtsatas. "Ära vaata minu otsa - sind ei huvita, mida mina asjast arvan," sõnas ta käsi tõstes, à la 'I'm backing off'. "Mina tahan rummi, kuni sa kõike ära joonud pole," trügis vend siis õe kõrvale, andes talle puusamüksu, et endale ruumi teha, ning võttis rummipudeli ja sealtsamast ka viskiklaasi. Võiks mürki kokku keerata ja erinevaid kokku kallata, aga talle siiski meeldib tema elu ikka veel. Sama hästi võiks viina ja energiajooki segada. Ei, latsekesed Merazid jõid mõõdukalt ja tulid omal jalal tagasi, aga jõuluõhtul (ja ka uusaastal) tundusid need piirid kadunud olevat - vanemaid polnud kunagi kohalgi, sest viisakalt veini rüübata oskasid nad suurepäraselt. Ja see polnud kunagi probleemiks olnud, kui üks või teine võsuke kuskile maja peale magama oli jäänud. Nooruslikud vanemad for the win.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 07:24

"Sa oled nii kasutu," märkis Laurel naeratusega silmi kissitades, kui Flynn ise kapi ette trügis ja järgmisel hetkel rummiga minekut tegi. Vähemalt võttis ta ühe valikuvariantidest ära. Veel pisut kapi sisu jälginud, haaras tüdruk tekiilapudeli ja liikus sellega leti juurde, kappi enese järel puusaga kinni lükates. "Kõva mees paneb märjukest paljalt?" kergitas Laurel venna poole kulmusid, kui ühe kokteilisegastitest võttis, sinna tekiilat, apelsinimahla, veel natuke paarist pudelist valas ning seejärel korgi peale keeras, kavatsusega valmis segada üks korralik ports margaritasid - naistejook, nii et Flynn võis kenasti oma suu nendest puhtaks pühkida. "Mina seekord sind ei ärata, kui sa jälle keset köögilauda magama peaks jääma," lisas tüdruk endamisi muiates, kohe meelega eelmist jõululaupäeva meelde tuletades, hakates süütu naeratusega segastis olevat vedelikku raputama.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 07:33

"Õde, sa oled mõttetu," torkas Flynn. "Miks hoida sellised mälestused endale, kui saab neid kõigiga jagada?" Klaasi ja pudeliga end papsi suurde pehmesse tugitooli sättinud, võttis ta klaasist lonksu ning pani pudeli tugitooli kõrvale maha, upitades end üle massiivse käetoe. Arusaadav, miks papsile siin istuda meeldis - aga siis ei saanud, kui vanem generatsioon elutoas laiutas. "Fain, ära ärata, aga kui ma peaksin enne ärkama kui sina, siis hoia oma piip ja prillid," hoiatas noormees sõrme viibutades. Loomulikult jõi ta puhtalt. Ainult naised ja wussid jõid kokteile. Ja nii säästlik polnud ka mõtet olla, et teha kokteil lihtsalt sellel põhjusel, et jook kauem kestaks. Neil oli kõike piisavalt. Jõulukuul lendas üle põranda ja Diego selle järel - miks kuradi pärast talle see plastkera meeldis, kurat teab, aga küünte kribinal püüdis loom end kivil pidama saada. Sein. Vaikse mütsatusega põrutas sisalik vastu seda. Dracole avanes toimuvast hea vaade ning ta hakkas naerma, jälgides oma lemmikut. "Tead, ma hakkasin just kahtlema, kas meil on lemmikuks leeguan või kutsikas," mainis ta lõbusalt.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 07:53

"Hoian, kui ma need öö jooksul muretseda suudan.." vastas Laurel hästi laia naeratusega, kui segistilt korgi maha keeras ja osa valmis tehtud segust kokteiliklaasi valas. Sinna veel ühe laimi sisse visanud, liikus tüdruk koos joogikonteineri ja klaasiga diivani juurde. "Kutsikad on armsad.. seega pole eriti raske arvata, kellega meil tegu on," lausus ta välkiirelt diivanile hüpates kui Diego talle kahtlaselt lähedale sattus, loksutades seetõttu p i s u t oma margaritast põrandale. "Vaata nüüd, mida su elukas tegi.." virises ta loomale üht tavalisest pisut armastavamat killerpilku viies, jalgupidi üle diivani liikudes ja oma klaasi tasapisi tühjendades, märgates a l l e s nüüd, et Flynn oli papsi tugitooli ära omastanud. Damn bro.. võtta terve majapidamise kõige mugavam tool ära ilma t e m a l t isegi küsimata. "Be ready for consequences.." teatas ta, enne kui diivanilt maha hüppas ning järgmisel hetkel juba oma kullakalli vennakese süles maandus, kavatsematagi lasta tollel üksinda parima tugitooli võlusid nautida. "Häid jõule," lisas ta laialt naeratades, kui oma margaritaklaasi vastu venna rummiklaasi lõi ning selle seejärel põhjani jõi. Margaritaklaasid olidki kuidagi lollakalt väikesed.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 08:33

"Ära Diegot süüdista, tal on ka jõuluõhtu," tuli Flynni poolt, kui leeguan Laurelile jälle ette jäi. Tema nunnu. Mis see tema süü oli, et naistele sisalikud ei meeldi. Mis kuradi slytherinid need Ninette ja Laurel üldse olid, kui nad oma maja looma liigikaaslast ei talunud? "Ah minu loom tegi... Tsau, Diego 2," lehvitas noormees oma õele, kui see diivanil ringi kargles. Rahulikult oma rummiklaasi tühjendada sai ta aga vaid mõne üürikese hetke, sest muidu diivanil aelenud Siscalypse otsustas end järsku tema sülle sättida. "Kuuuuuuule, paks!" protestis vanem kaksik, kui preili Demetria ninasarviku graatsilisusega tal peaaegu rummiklaasi käest lõi. "Häid... neid samuseid sulle ka." Meh, merry on see vaid praegu, hommikul on alles vaid Christmas.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 18:58

T e d a selle elukaga võrdlema? Prsh.. Vennale küünarnukiga äsanud, valas Laurel segistist klaasi järjekordse margaritaportsu. "Kui sa nii kuli oled, et isegi minuga hakkama ei saa, siis..." liikusid tüdruku silmad vägagi paljuütleva naeratusega vennakese näole, "...siis mul pole lootustki vist kunagi tädiks saada.." lõpetas ta süütuilmeliselt oma klaasikesest järjekordset lonksu võttes, lastes ennast venna süles seejärel praktiliselt pikali, et segisti ülejäänud joogiga põrandale tugitooli ja Flynni rummipudeli kõrvale sättida. Ennast uuesti sirgu ajanud, ning väga hoogsalt venna süles sättinud - et tollel ikka võimalikult ebamugav oleks - toetas Laurel ennast viimaks pooleldi seljatoe, pooleldi Flynni vastu - õnneks polnud vennas nii kapp, et oma laiade õlgadega kogu seljatugi ära hõivata - lastes pilgul üle toa libiseda. "Mul on jõululaulude tuju," leidis ta äkitselt, silmi Flynni näole viies, justkui ootaks ta et vend nüüdsama püsti kargab ja muusika tööle paneb. Ta ise oli ju liiga printsess, et ennast oma troonil liigutama hakata.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 19:47

"Kuuuule-kuuuule..." hakkas Flynn protesteerima, kui Laurel tema süles väänlema hakkas. No kurat, naine, võta rahulikumalt! Diego lidus jälle üle põranda, jõulukuul ees, ning selle kinnitus, millega kuul kuuse külge käis, oli kadunud. Tuimal pilgul saatis noormees elukat ning võttis siis oma rummiklaasist uue, korraliku sõõmu. "Aga vaat, kannangi selle eest hoolt, et sa tädiks ei saa - mis teed selle peale?" küsis ta nokkivalt. Aha, ja siit järgmine viis, kuidas mõnda tundi trollida - Laurel istub talle jälle sülle, look at the professor FFFFFFFFUUUUUUU- their way out of the class then. "No aga laula siis," oli tema vastus õe väikesele mõtteavaldusele. On the first day of Christmas et la la la.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 20:20

"Mis ma ikka teen?" kehitas Laurel lõbustatud naeratusega õlgu, venda veel üht küünarnukiobadusega kostitades - kenasti süles istudes oli ligipääs kuti ribidele kohe eriti lihtne. "Saadan sulle igal isadepäeval ühe armsa kaardi, mis su forever alone staatust meelde tuletab.." lisas ta nüüd juba naerdes, endamisi kihistades klaasist veel üht lonksu võttes, ajades natuke jooki 'kogemata' Flynnile peale. Whoops, sorry, bro. "Sa tahad, et m i n a laulaks?" kergitas Laurel 'you're-so-gonna-regret-it' toonil kulmusid. Kenasti köhatanud, et hääl puhtaks ja kõlavaks saada, lasi ta laulu lahti: "On the first day of Christmas, my Owl Post brought to me: An older bro to sit on (uh, thanks, mom and dad?)" Asi ei olnudki niivõrd selles nagu ta poleks osanud laulda, sest tegelikult oli Laurelil täitsa kena hääl ja viisipidamine, pigem võis ta lihtsalt igasugust jama välja mõelda. Oma fraasiga ühele poole saanud, andis Laurel vennale järjekordse küünarnukihoobiga märku, et too jätkaks. Õiget jõululaulu ei lauldud siiski üksi, eksole.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 20:31

"Oled vaimuk- OU!" hakkas Flynn ütlema, kuid lasi kuuldavale häiritud hüüatuse, kui õde talle oma kokteili peale kallas. "Kuule! Tee puhtaks nüüd!" pahandas ta. "See on mu parim särk!" Tegelikult ei olnud, tal oli terve kapp neid parimaid särke täis. Pealegi sai võlukepiviipega tehtud kahju heastada vaid silmapilgu jooksul. Ja laulu kuuldes... Oh issand. "No more alcohol for you, missy," teatas suur venna hoolitsevat häält imiteerides, võttis enda rummiklaasist sõõmu (mille tulemusel klaas tühjaks sai) ja jätkas oma mitte nii hea viisipidamisega: "On the second day of Christmas my Owl Post brought to me two iron bludgers and a sis to have sit on me." Meh. Originaal on parem. "Fill my glass, sis," palus ta siis tühja klaasi Laureli kätte surudes. Pudel oli ju neiu pool ja kuna tal nüüd süles aeleti, ei saanud ta ise selle järele sirutuda.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 20:51

"No sellisel juhul pead ülejäänud elu oma halvemate särkidega käima, sest m i n a olen naine, mitte pesupesija," väitis Laurel suure suuga, oma väidet paari žestiga täiendades, jätkates ise seejärel sujuvalt itsitamisega. Ta polnud kunagi eriti hea alkoholitaluvusega olnud ja sigatüükas toimuvatel väikestel läbudel oli ta Flynnile üldjuhul s u u r e k s peavaluks, sest kui ta kord piisavalt joonud oli, ei teinud ta enam isegi majavärvidel vahet. "On the third day of Christmas my Owl Post brought to me three awesome homes - one of them is school and now I sound like a geek - two GOLDEN SNITCHES and an older bro to sit on.." ei saanud tüdruk lauluviisi pooleli jätta, iseenesest mõistetavalt ka natuke venna fraasi muutes, hoolimata sellest et kitusid oli i l m s e l g e l t mängus ainult üks. Venna klaasi hetke kulmukergitusega jälginud, tühjendas Laurel kiirelt ka enda klaasi ning lasi end seejärel taaskord praktiliselt pikali. Maast joogikonteineri võtnud, ajas ta ennast uuesti sirgu - seekord pisut suurema vaevaga, Flynni käsivart toena kasutades. "Kes nüüd ilma alkoholita on?" päris ta laia naeratusega, kui äärmiselt teatraalselt oma klaasikest täitis. Muidugi polnud ta maast rummipudelit kaasa võtnud.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 21:03

"Oh issand, sa oled naine!" tegi Flynn teatraalselt ehmunud nägu, justkui poleks ta veel märganud, et tema õde õrnema soo esindaja on. Ropendab ja kakleb nagu temagi, kurat, äkki tal on hoopis crossdressiv väike vend? Jaah, purjus Laurel polnud tore. Tore oli aga see, et ta ise piisavalt vinge taluvusega oli, et see soodaks muutunud neiuke magama vedada. Koolis olles poiste magamistuppa, sest tema viimane katsetus tüdrukute omasse minna oli lõppenud mitte nii lõbusa pea-vastu-kivi-kukkumise ja sõiduga alla. Laulujupikest ta ei jätkanud - temal sellised originaalsused läägisid, ja kuidas veel. See klommide lõik oli mingi... helge hetk. "Mõnitad?" küsis noormees, napsas joogikonteineri ja klaasi õe käest, poetas need kuhugi (ilmselt põrandale, kui need üldse põrandale jõudsid) ning hakkas neidu kõdistama.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Sun Jan 15 2012, 22:24

"This is brand new information," vastas Laurel suurte silmadega, kui Flynn ilmselget tõdema asus. I l m s e l g e l t oli tema puhul tegu crossdressiva väikese vennaga. Oleks tüdruk vennakese mõtteid kuulnud, oleks Flynn ilmselt rohkem kui ühe küünarnukiobaduse saanud. Mis puutus nendesse poiste magamistoas lõpetamistesse, siis oli Laureli reaktsioon igal seesugusel hommikul alati ühesuguse: 'Kuhu ma ennast nüüd joonud olen?' Ja nähes seejärel tuttavaid poolpaljaid kujusid kõrvalvoodites poolkoomas olekus magamas, jõudis talle üldjuhul kohale. "Kõigest võidurõõmutsen," märkis Laurel laia naeratusega, kui vastvalatud margaritast ühe kiire lonksu võtta sai, enne kui Flynn klaasid oma koletuslike biitsepsite väge ära kasutades tüdruku sõrmede vahelt eemaldas. "See pole a..." alustas Laurel juba vingumisega, katkestades oma fraasi nii pea kui vennas kõdimaratoniga alustas, jätkas nüüd üksikute sõnade poetamisega läbi naeru. Tickling is like raping, only difference is that you are forced to laugh.. "E..ei... Fl...Flynn...ma...ta.. tapan...su ära.." piiksus ta läbi naeru, vajudes rabeledes vennakese sülest praktiliselt maha.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Wed Jan 18 2012, 01:25

Tickle attack! Laureli 'meeletud' piinad ajasid ka Flynni naerma ja ta jätkas õe kiusamist, naerdes ka ise nagu segane. "Sa sured enne ära," vastas noormees, silmis õel pilk. Ta teadis, kust kõdistades kaksik kõige teovõimetum on, ning ründas neid 'kõditsoone' nagu kiskja. Mingi hetk aga hakkas kurk jälle kuivama, nii et vanem Meraz lasi õel natuke hingata. "Kas ma saan nüüd oma klaasitäite?" plaksutas ta ripsmeid.
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Thu Jan 19 2012, 04:57

Kusjuures oli täiesti võimalik, et Laurel reaalselt viskabki sussid püsti ja tema üürike eluke lõppebki naerukrampides. Õhk hakkas vaikselt otsa saama ja tüdruku silmanurkadesse olid kogunenud pisarad, mis nüüd aeglaselt üle punakaks tõmbunud põskede voolasid. So long, cruel world. Või ka mitte. "Aga muidugi, kulla vennake," pobises ta käeseljaga kergelt üle niiskeks tõmbunud põskede tõmmates, kui kõdimaraton v i i m a k s lõppes ja slytherinlasele natukenegi hingamisruumi andis. Selle asemel et tugitooli kõrvalt nüüd rummipudel üles korjata ja eeskujulikult vennakese klaas täita, hüppas Laurel Flynni sülest maha ning tegi pudeliga lihtsalt minekut, kurikavalalt naerdes lippas tüdruk üle kaminaesise vaiba, astudes peaaegu Diegole peale ning saades seetõttu peaaegu südameataki. "Tule ja võta," hüüdis ta üle õla, enne kui elutoast välja suurde söögituppa lidus, valjuhäälselt praktiliselt üle terve esimese korruse naerdes.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Thu Jan 19 2012, 05:34

Ei! He wants his drink! Kohe, kui Laurel tema sülest kadus, hüppas ka Flynn tugitoolist püsti. Kuhu see tüdruk tema pudeliga läheb, ah? "Üritad sa must karsklast teha või midagi?" nõudis noormees õele järgnedes. Diegost möödudes heitis ta loomale pilgu - sisalik nägi üsna tuim välja. Nagu tukuks. Laureli puhul võib see loom ka sellises mitte-maa-peal-olekus olla ja neiu saab ikka ataki. "Gimme back my booze!" protesteeris noormees üle söögitoapõranda kihutades. Põrand oli värskelt poleeritud ja sestap kadus pind järsku tema jalge alt, kui tema sokkis jalad eriti hästi ootamatult vahetunud jalgealusega kohaneda ei tahtnud - ja ta mütsuga põrandale istuli kukkus, lastes kohe lendu vandesõna ning kraaksatava naeru. FEIL!
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Thu Jan 19 2012, 05:42

Ilmselgelt andsid paljad jalad Laurelile siinkohal teatava eelise ning hetkel mil Flynn mitte just kõige graatsilisemalt käpa maha pani, oli tüdruk juba omadega teisel pool lauda, hoides pöidlat pudelisuul peal, et rumm sealt lihtsalt heast peast välja ei loksuks. That would have been a fail. "I win.." lippas Laurel naerdes ümber laua rummipudeliga lähemale, vedelikku paljuütleva näoga pudelis keerutades. "Aga siin pole midagi imestada.. ma võidangi alati," lisas ta armsa naeratusega kui vennakese kõrvale põrandale rätsepaistmesse istuma vajus ning rummist ühe korraliku lonksu võttis - tema enese joogikraam oli ju elutuppa jäänud ja ta kohe üldse ei viitsinud sellele järgi minna. "Eks ma siis halastan sandile.." muigas ta seejärel lõbustatult, rummipudelit nüüd täiesti vabatahtlikult vennakese poole sirutades, et see siis järsult tagasi tõmmata, kui Flynn selle poole küünitama hakkas. Mwahaha..
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Thu Jan 19 2012, 05:52

"Jou!" oli Flynni reaktsioon, kui ta temale pakutud pudelit kohe kuidagi kätte ei saanud. "Anna see pudel siia nüüd," nõudis ta. Istmik tuikas. Miks ei võiks põrandad pehmed olla? Põrutab endast niiviisi intelligentsi välja... "Ära kiusa oma suurt vennat..." vedas noormees seejärel näo vingu ning manas ette ilme, nagu hakkaks kohe nutma. Võta lapsel lutipudel ära ja kisa on taevani. "Miks sa mulle nii teed? Miks sa mu vastu nii õel oled?" Aeg südamepuistamiseks! Läbi titehäälel teeseldud almost-nutu. "Miks sa oled nii paha õde ja kiusad mind pidevalt?"
Back to top Go down
View user profile
Laurel Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Laurel Meraz

Posts : 444
Reputatsioon : 11

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Thu Jan 19 2012, 13:25

Laurel surus naeruturtsatust tagasi, kui kõva mees ja Slytherini lendluudpallimeeskonna kapten Flynn Meraz nii äkitselt pisikeseks titakesest könniks muutus. N i i armas. "Sest selle jaoks väikesed õekesed ongi," vastas ta alumist huult pisut prunditades, mossitades niimoodi vanema vennaga kaasa. "Mis hea laps ütleb?" kergitas ta pudelit pisut kõrgemale, seal sees olevat rummi õrnalt ja ahvatlevalt loksutades. Ta ei mäletanud, et oleks terve selle rumminõudmisseiga juures kordagi ilusat võlusõna kuulnud. Nonoh poisu, kui sa juba pisikesele poisile kohaselt töinama pistad, siis on sul ka paras hetk "palun" üle huulte poetada, sest enne kuri ja paha õde lutipudelit tagasi ei anna.
Back to top Go down
View user profile
Flynn Meraz
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Flynn Meraz

Posts : 1934
Reputatsioon : 14

PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   Thu Jan 19 2012, 16:48

No seda ta nüüd küll ei kingi! Laurel peaks olema see, kes tema ees lömitab ja oma tahtmist saada püüdes talle ilusaid sõnu loobib - ta on vanem ja tal on rohkem autoriteeti! Vähemalt nii arvas Flynn, sest ta oli kogu oma seni elatud elu õele nina alla hõõrunud fakti, et sündis enne. Aga see oli ka väga mõjuv argument, kui aus olla. Ristanud käed, manas noormees näole "ma ei paku sulle seda naudingut" ilme ning pööras pea ära. Kui vaja, hakkab ta Laurelit jälle kõdistama ja saab oma rummi niimoodi tagasi. Let's play dirty then.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Jingle bells ALL the way!   

Back to top Go down
 
Jingle bells ALL the way!
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Meraz's residences-
Jump to: