Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 
 

 Oo võrratu reede õhtu.

Go down 
AuthorMessage
Helena Cerise
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass // pool-veela
Helena Cerise

Posts : 254
Reputatsioon : 4

PostSubject: Oo võrratu reede õhtu.   Fri Jan 20 2012, 04:19

Reede õhtu oli algamas, aga Helena oli koolimajast juba putku tõmmanud. Tema sihtkohaks oli hurtsik. Lihtsalt üsna mõnus koht, kus reedene õhtu ju veeta. Seda sai seal veeta rahulikult või siis loota, et mingit rahvast tuleb veidi. Hell'il polnud kumbagi idee vastu midagi.
Õhtud ei olnud enam nii soojad kui nad muidugi oleks võinud olla ja seega ei olnud tütarlaps ka ainult sukkades ja tuunikas. Tal olid jalas musta värvi teksad ja veidi kulunud nahksaapad, seljas oli tal valge tsärk ning selle peal tumesinine eest enam-vähem kinni nööbitud kampsun ja selle otsas veel omakorda musta värvi nahktagi. Üsna kihiline aga vähemalt ei külmunud päris surnuks. Neiu juuksed olid laines, tuule tõttu ka veidi sassis ja langesid ta õlgadele.

Helena jõudis viimaks hurtsikuni. Ta käis veidi ümber maja kuni leidis sobiva suurema akna, millest sisse ronida. Nimelt ei olnud ta väga kindel, kas uks oli lahti ja ta ei tahtnud minna laamendama ja ilgelt jõudu rakendama selle ukse peal, riskides sellega, et ta pöörab hurtsikule natuke liiga palju tähelepanu.
Igatahes sai ta läbi akna väga hästi sisse ning ta suundus ruumi, kus ta teadis kaminat olevat. Ta võttis tagi sisetaskust oma tumepunase tooniga võlukepi ning manas kaminasse tule. Tugitoolilt selle juures eemaldas ta ka võluväel tolmu ning läks siis ühte toa nurka. Ta tõesti ei olnud seal esimest korda ja ega ta ei olnud ka mingi paitüdruk. Tütarlaps kükitas, kangutas ühe põrandaliistu lahti ning võttis siis põranda alt pudeli viskit. Ta imestas veidi fakti pärast, et pudel oli veel avamata, aga mitte pahaga.
Cat pani liistu tagasi nagu see olnud oli ja läks istuma tugitooli, mis kamina ees oli. Avanud oma pudeli ja võtnud sealt lonksu tõi ta kuuldavale rahuloleva ohke. Veel üks nädal oli möödunud.
Back to top Go down
View user profile http://ann222.tumblr.com/
 
Oo võrratu reede õhtu.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Huilgav Hurtsik-
Jump to: