Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

Share | 
 

 LE VIVOCCÉ, Amaranthine

Go down 
AuthorMessage
Amaranthine le Vivoccé
maagiliste olendite hooldamise professor
Amaranthine le Vivoccé

Posts : 244
Reputatsioon : 1

PostSubject: LE VIVOCCÉ, Amaranthine   Mon Jan 23 2012, 23:17


AMARANTHINE LAMIA LE VIVOCCÉ

[*img]tegelase pilt siia. see ei tohiks lehte venitada[/*img]


NIMI: Amaranthine Lamia le Vivoccé
HÜÜDNIMI: Nimepidi
VANUS: Üle paarituhande aasta vana.
SÜNNIPÄEV: 23 detsember
SUGU: naine
ORIENTATSIOON: hetero
KLASS: -
RASS: Vampiir
VERI: sopavereline
SÕÕLAMISKÜBAR: Ei käinudki Sigatüükas kunagi.
TRUUDUS: Iseendale
VÕIMED: Vampiiridele omased võimed
VÕLUKEPP: Eeben, 16 tolli pikk, sees lohe südamekõõlus. Sitke.
PATRONUS: panter
KODULOOM: puuduvad

SULLE MEELDIB: veri, pimedus, Robin, õpetamine, kamandamine, võitluskunst, lilled
SULLE EI MEELDI: Robin, valgus, päike, kibestunud vampiirid
TUGEVAD KÜLJED, HEAD OMADUSED: Aus(1), lojaalne(2), vajadusel isegi abivalmis(3), ei ole väga usaldusväärne(4) (mis aitaski tal nii kaua elada).
NÕRGAD KÜLJED, HALVAD OMADUSED: Kaotab enesevalitsuse väga kergesti(1) ja võib väga rumalaid asju korda saata.
Sageli saab sarkasm temast võidu ning siis tulevad ainult solvavad kommentaarid Amaranthine suust välja.
Peaaegu kunagi ei vastuta oma tegude eest.
ISELOOM: Amaranthine pole kunagi lillelaps olnud. Juba inimesena erines ta oma vendades ja õdedest selle poolest, et ta ei olnud kunagi tagasihoidlik ja astus alati kõigile vastu, kuigi tol ajal olid naised kohutavalt diskrimineeritud ja neil ei olnud mingisuguseid õigusi. Alguses suudeti teda surmanuhtlusest päästa, kuid kuueteistkümnesena oli Amaranthine sunnitud oma kodust põgenema, soovides ellu jääda. Reisides ringi, ilmnes temas jäisus ning samuti ka lojaalsus nende vastu, kes teda teekonnal aitasid.PLAY-BY: Dakota Fanning
PIKKUS: 173
SILMAD: Suured ja hallikassinised silmad. Vastavalt tujudele võivad need värvi muuta, muutudes kord roheliseks ja sealt edasi punaseks ning lõpuks jõuavad isegi mustani välja.
VÄLIMUS: Eelistab ta kanda pikki kleite, kuid koolipäeval näeb teda tavalistes riietes: püksid, särk ning vajadusel isegi kindad (MOH).
Tema heledad juuksed on peaaegu alati lahti päästetud ning naise heledad lokid ulatuvad poole seljani. Sirgendades ulatuvad tema juuksed alaseljani. Amaranthinel on märkimisväärsed ja pilkupüüdvad veripunased huuled, mis on justkui suudlemiseks loodud. Küll aga näeb neil naeratust väga harva. Pigem on see asendatud kalgi muigega. Tätoveeringuid tal ei ole, kuigi inimesena tehti talle ninaneet, mis oli traditsiooniks tema külas.EMA: Lamia - perekonnanimesid tol ajal ei jagatud. Lamia sündis Egiptuses kuid kolis vanematega Spartasse. Oli kaheteiskümne lapse ema, kellest kasvasid suureks ainult kuus.
ISA: Razhmir - Spartalane. Oli väga hea sõdalane ning karmikäeline mees.
ÕED, VENNAD: Neid oli alguses kaksteist, kuid pool surid kas haiguste, tüüfuse, sõja või mõne muu õnnetusjuhtumi käigus.
TEISED:ELUKOHT: Antud hetkel elab Amaranthine Sigatüükas, kuid tal on oma häärber Prantsusmaal, mille eest kannavad hoolt surelikud. Samuti hoolitsevad nemad tema rahaasjade eest.
AJALUGU: Amaranthine oli perkonna seitsmes laps, kuid erinevalt kõikidest oma vendadest-õdedest (samuti ka vanematest) oli tüdruk heledapäine, kahvatu naha ning siniste silmadega. Alguses peeti teda neetud lapseks, kuid preestrid kuulutasid ta hoopis jumalate poolt väljavalituks ning nimetasid teda Hera järeltulijaks (nende ettekujutlus jumalannast oli vastav Amaranthine välimusele).
Ent hoolimata sellest, et teda oli õnnistanud jumalanna ise, oli temaga väga raske hakkama saada. Juba pisikesena oli neidis saanud harjumuse reeglitest üle astuda. Alguses teda ei karistatud, kuid mida vanemaks ta sai, seda rohkem hakkas ta üle piiride astuma ning viimaks olid neidise vanemad sunnitud ta pagendama.

Kaheksateistkümneseks saades oli Amaranthine näinud nii mõndagi. Külmal detsembriõhtul, kui ta külmununa ühest talust varjupaiga leidis, avastas ta, et tema hooldaja on ei keegi muu kui vampiir. Alguses hakkasid nende suhted väga kenasti sujuma, kuid janus ründas vereimeja neidu, muutes tolle lõpetuseks endasuguseks.
SINU NIMI: Zombie
KONTAKT: Olemas
TEISED TEGELASED: Leidub
Back to top Go down
View user profile
 
LE VIVOCCÉ, Amaranthine
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Enda tegelase loomine-
Jump to: