EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Pühapäeval.

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 06:06

"Psehh," turtsatas Ad vaid ning purskas naerma. Rahunedes kuulas ta tüdruku küsimust ja kergitas kulme, sättides oma käed kukla alla toeks. "Ilmselgelt ma läheks vooluga kaasa," naljatles ta tõsise näoga ja lisas siis küsimusena: "kuidas sa mind vägistada kavatseksid? Pulgaga?"
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 06:24

Caroline kissitas kerge pahakspanuga Addisoni poole silmi. ''See on nii sinulik. Olla detailides kinni.'' lausus ta pead raputades. ''Aga põhiline on üldse mõte,'' jätkas ta mingisuguse seosetu, 'targa' jutu ajamist. ''Ignoreeri seda mida ma just ütlesin, ma ei saanud ise ka päris täpselt aru,'' lisas Caro kiirelt, kui ta ise oma jutu segadusest aru sai. Tihtipeale segunesid tüdruku peas mitmed erinevad mõtted mis tulid lagedale mingisuguse arusaamatu joruna.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 17:03

Noormees vaid vaikis, kui Caroline midagi rääkis. Ta oli omades mõtetes, kuigi vaatas tüdrukule kogu selle aja otsa.
"Hmm, mida sa ajad?" küsis ta lõpuks õrnalt muiates.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 17:59

''See on nii ebaaus et sa mind ei kuula.'' virises Caroline poolnaljaga, kuigi parem oligi et Ad tema mingisugust mõtetut mula kuulnud polnud. ''Mõtle kui ma oleks äsja julguse kokku kogunud et teatada midagi suurt nagu..'' tüdruk tegi pausi, üritades midagi välja mõelda. ''...nagu et ma olen rase või mul on sinu vastu terve elu tugevad tunded olnud ja ma ei julgenud seda enne öelda?'' lõpetas slytherinlane muiates, Addisonile ülevalt alla vaadates. ''Mõtle millest sa ilma oleksid jäänud,'' lisas neidis veel 'pahakspanevalt' pead raputades.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 18:26

Poiss mõtles veidi järele ning vastas siis: "Siis ma oleksin ehk palunud sul neid sõnu korrata nagu praegugi." Ta vaatas kooli poole, kuid seda polnud enam näha. "Ma loodan, et me siia ära ei eksi," mõtles ta siis.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 18:36

''Aga äkki oleks mu julgus nagu imeväel kadunud ja ma ei julgeks enam korrata?'' pakkus Caroline, ennast viimaks Addisoni pealt maha veeretades, jäädes lihtsalt poisi kõrvale lebama. Metsas oli pime ja sambla peal pehme kui ignoreerida üksikut puujuurt mis pisut ta selga torkis. Tekkis peaaegu tunne nagu nad oleksid uuesti esimeses klassis oma tekionnis vestibüülis. Caro huultele tekkis selle mõtte peale naeratus.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 18:40

"Ma tunnen sind piisavalt hästi ja tean, et sul see julgus ei kaoks," lausus Daniel pika vaikushetke tagajärjel. Ta sulges silmad, tõmbas oma põlved kronksu ning toetas oma pea pehmesse samblasse.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 18:47

''See on nii ebaaus et ma ei saa sind ennast süüdi tundma panna,'' mossitas Caroline pisut, silmanurgast pilku Addisoni poole viies. Tüdruk oli juba unustanud et nad viibisid keelatud metsas nagu ta oli ka unustanud et seal võis olla ohtlik ja jube. Millegipärast ei meenunud talle isegi ükski tondilugu mida vanemad õpilased talle esimeses klassis rääkinud olid.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 18:54

Daniel ainult naeratas selle peale, mitte midagi ütlemata. Ta avas silmad ja vaatas Caroline poole, "Kas läheme sügavamale ka? Siin lähedal on üks väike lagendik. Selle kolka kohta siin paganama ilus veel," pakkus Addison välja ning hammustas omale alahuulde.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:01

Caroline varjas väikest haigutust käega, taibates alles nüüd kui uniseks ta muutunud oli. ''Davai, lähme.'' nõustus ta Ad'i ettepaneku või küsimusega noogutades, ennast seejärel pehme sambla pealt püsti ajades. Tüdruk ei vaevunud isegi oma riideid või juukseid puhtaks pühkima. Ennast nii pikaks kui võimalik sirutades, ohkas slytherinlane kergelt.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:09

Ad irvitas. "Uni peal?" päris ta ja vedas ka ennast kuidagimoodi üles. Siis vaatas ta ringi ning ringutas ennast. Natukene aega n.ö "võimelnud", hakkas ta ees astuma ning ümises oma nina alla mingit viisijuppi.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:17

Caroline noogutas pisut uimaselt. ''Mhmh,'' mõmises ta Addisoni järel puude vahelt tolle lagendikuni suundudes. Tüdruk ei saanud aru kuidas ta oli võinud Keelatud Metsa karta. Jah, siin oli pime ja ilmselt ka pisut jahe kui ta poleks kampsunit kandnud. Aga siiani polnud ta näinud isegi ühtegi mardikat või ämblikku, rääkimata siis tõelistest ohtudest.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:23

"Ära muretse, sinna pole pikk maa," teatas Daniel, kui nad olid kõndinud juba umbes kolm minutit. Poiss kõndis aeglaselt, kuna talle meeldis Keelatud mets ja seal ringi kõndida. Ta kuulas ülevalpool vareste kraaksumist, kuna jah, siit polnud vist rohkem midagi lootagi. Ad vaatas ringi. Ta südamest lootis, et mingi maagiline elukas nende silme ette ei astuks. Esiteks ei viitsinud ta joosta, teiseks oleks ta pidanud Carot kuskil puu taga ootama, kes oleks ilmselt karjunud ja nutnud. Selle mõtte peale ta naeris omaette.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:35

''Mis sa seal irvitad?'' päris Caroline uudishimulikult, paar kiiremat sammu tehes, jäädes nüüd Addisoni kõrvale kõndima, mis oli üsnagi raskendatud kuna tee ei olnud just eriliselt lai. Tüdruku ristas käed rinnal, pilk vilksatamas mõningase ettevaatusega üle paksude ja pisut peenemate puutüvede. Ta võis enam mitte hirmul olla, kui valvsust ei kavatsenud ta siiski kaotada.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:44

Dan turtsatas vaid selle peale ning näris oma alahuult "lõbusalt" edasi. "Ee... eeei midagi," vastas noormees ainult ning edasi kõndides viis ta pilgu maha, jälgides oma musti ketse ja valgeid ketsipaelu. Lõbusalt irvitades vaatas ta uuesti enda ette ja nägi ühte veidi tavalisest suuremat küngast. "Kohe oleme kohal," ütles ta ning lisas: "kõigepealt peame selle niinimetatud mäe otsa saama, sealt läheb paremale üks tee, veidi otse ja..." Ta lõpetas lause ning jäi vait.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:50

Caroline silmitses hetke kahtlustavalt Addisoni kuid otsustas seejärel rohkem mitte pärida. Kui poiss seletas järelejäänud teed mis lagentikule pidi viima, viis tüdruk pilgu ees olevale künkakesele. ''Jookseme võidu,'' tegi ta ettepaneku, vastust ootamata mäe poole tormates. Nagunii olid tal lühemad jalad ja seetõttu oli ta edumaa ära teeninud.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:54

Noormees puhkes naerma, kui Caroline liduma hakkas. Ta seisatas, vaatas natuke ringi, kuid hakkas siis isegi tüdruku järel jooksma. Ta tormas künka poole, olles mõne sekundiga Caro kõrval ja hüüdis talle kõrva: "Böö!"
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:57

Ot. Ma käin poes ära, mul läheb sellega 10-20 mintsa. Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 19:59

Caroline võpatas kui Addison järsult tema kõrvale jõudis. Tüdruk polnud arvanud et poiss nii kiirelt talle järele jõuab. ''Sa oled jobu,'' hüüdis Caro naerdes, mäe otsa jõudes ja mingisugust väikest teed pidi paremale tormates. Enam polnud tal mingit võimalust esimeseks tulla, kui Ad just mingisugusel puujuurikal ei komista ja käbla ei käi.

OT: haha, ma lähen koristan siis sahtleid veits. KOOLIAEG tulemas siiski. Very Happy
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 20:39

Ot. Läks lubatust kauem, sorri. Very Happy
_

Addison peatus ning mängis, et sidus oma ketsipaelu. Seda tegi ta sellejaoks, et Carolinele edumaad anda, kuna muidu polnud tema arust see mäng aus. Olgugi, et tavaliselt ta inimestele ei halastanud, oli Caro siiski ta sõbranna ja tal hakkas temast lausa kahju. Ta tõusis püsti ning lippas Caro järel edasi.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 21:28

OT: Mul läks kah mingi superkaua, aga nüüd olen kooliks valmis. Very Happy

Caroline tajus Addisoni maha jäämist ja viis pilgu kergelt üle õla, ise edasi joostes. Nähes et poiss hoogsalt millegipärast tekkinud vahemaad vähendas, pööras tüdruk pilgu uuesti ette, tehes seda täpselt õigel ajal, suutes vältida puud millele ta peaaegu otsa oleks jooksnud. Tempot pisut kiirendades, tormas slytherinlane otse, oodates tollele imepärasele lagendikule jõudmist.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 22:08

Äkitselt jäi Daniel seisma ning naeris, kuna Caroline jooksis aina edasi ja edasi. Ta viipas peaga teisele poole ja irvitas tüdrukule otse näkku. Caroline oli küll õiget teed läinud, kuid siiski, Danieli rõõmuks muidugi, oli ta lagendikust otse mööda jooksnud. Poiss keeras peale mäge vasakule ja juba kaugelt oli näha rohelist aasa, kust paistis mingi ime läbi puude vahelt valgus sisse.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty24/8/2010, 22:21

Caroline pööras pilgu võidurõõmsalt Addisonile, kindel et ta teeb poisile pähe. Kui selle asemel et näha poisi näol alla andvat ilmet, vaatas talle vastu irve. Märganud peaviibet ja seda et Ad ära pööras, urises Caro vaikselt endamisi. Otsa ringi pöörates, tormas ta majakaaslase järel, valmis kohale jõudes hädaldama hakkama, otsides põhjendusi miks polnud võistlus siiski aus. Caroline ei olnud just eriti väärikas kaotaja. Kuid aasale jõudes läks ta pea järsult tühjaks. Addisonil oli õigus olnud, lagendik oli tõesti kuratlikult kena. ''Vau,'' sosistas Caro naeratusega ringi vaadates.
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty25/8/2010, 02:17

Ad muigas. Ta mäletas eelmisest korrast, et aas oli palju ilusamaks läinud Ning rohelisemaks. Seda ümbritseid erinevad puud ning läbi selle jooksis tilluke oja. Eemal oli kõrge hein, kuid platsi keskel oli pisike rohi nagu oleks keegi seda niitnud. Ta vaatas ülespoole. Päike paistis, mõnus. Teisel pool väga tillukest aasa oli näha kahte metskitse, kes mõnuga heina sõid, kuid Caro ning Dani kohaletuleku peale panid nad sügavale metsa tagasi jooksu. Natukene aega ringi vaadanud päris Dan Carolinele otsa vaadates: "Kas meeldib?"
Back to top Go down
Guest
Guest




Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty25/8/2010, 03:48

''Ei, ma ütlen lihtsalt iga mitte meeldiva asja kohta vau,'' vastas Caroline sarkastiliselt, huulil pisut narriv naeratus. Tegelikult oli lagendik/aas vapustav. Kõik see rohelus, pisikese oja ja isegi metskitsed tekitasid tunde nagu ta oleks eksinud kuhugi muinasjuttu. Äkilise tunde ajel keerutas tüdruk, käsi välja sirutades, pead kuklasse ajades ja päikese ees silmi sulgedes.
Back to top Go down
Sponsored content





Pühapäeval.  - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Pühapäeval.    Pühapäeval.  - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Pühapäeval.
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: