EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Tobi Foremal

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Guest
Guest




Tobi Foremal Empty
PostSubject: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 00:08

V Ä L J A S P O O L T E G E L A S T
Nimi: Uku Kangur
Sugu: Mees
Vanus: 12
Kuidas leidsid EHPRPG? Otsisin netist
[b]Kas sul on veel tegelasi EHPRPG’s?:
Ühe kogematta tegin aga unustasin salasõna ja kasutajanime ära.
Kas lugesid süžeed?: Seal ei olnud midagi kirjas.
Kas lugesid kõiki teemasid kohustusliku alt??: Jah

Ü L D I N E I N F O R M A T S I O O N
Tobi Foremal Siia pane pildi aadresshttp://fc05.deviantart.net/fs23/f/2007/319/e/d/ed84ccccfaedc28a.jpg
Nimi: Tobi Foremal
Sugu: Mees
Rass: Inimene
Vere staatus: Puhtavereline
Aasta JA vanus: 6. klass 16. aastane
Eelistatud majad: Hufflepuff, Slytherin
Raamatust või originaal: Originaal
Kasutatud inimene: Tavaline anime poiss (nimi puudub).

V Ä L I M U S
Pikkus: Natuke lühikest kasvu.
Juuksed: Sirged, püstised.
Silmavärv: Roheline
Nahk: Hele
Üldine välimus: Pikad püstised oranžid juuksed. Meeldib kanda triiksärke ja teksapükse, kuid kannab ka kooliülikonda tihti. Tal on ümara kujuga arm lauba peal kuna talle lendas luua ots vastu pead.

I S E L O O M
Oskused: Pildistamine, luuaga lendamine kuna ta on isaga pidevalt lennugiga lendama läinud ja ta väga naudib lendamist, inimestega suhtlemis oskus (päritult emalt kuna ema on väga hea suhtlemisoskusega inimene).
Nõrkused: Komistamine, halb ajataju, trollid (nägi üht metsas ja ei taha trolle enam kunagi näha sellest ajast peale).
Meeldib: Jäätis, Sigatüüka kool, sõbrad.
Ei meeldi: Lärm (mida on pidevalt koolikoridorides kuulda), punkide kaotamine(seda juhtub harva kuid ikka juhtub), karistada saamine (satub tihti pahandusstesse isegi nendesse millest tema osa ei võtnud.
Moto:-
Üldine iseloom: Väike vaikne poiss kellele meeldib sõpradega midagi lahedat korda saata ja tavaliselt palju pahandustesse sattub, kuid peale selle on Tobi tavaliselt nagu iga teinegi õpilane ja uhke oma kooli üle.

A J A L U G U
Perekond: Vend - James Foremal, ema - Anneli Foremal, isa - Egert Forema. Ema on nõid sammuti Sigatüükas õppinud väga hästi. Isa aga on piloot ja veab palju kaupa igalepoole mööda maailma laiali. Minu Vend James käib sammuti siin vanas ja heas sigatüükas.
Lapsepõlv: Elan vanas heas kodus. See pole väga vana kuid meenutab mulle nagu õudusfilmides hirmsaid suuri ja vanu maju. Tunnen seal tervet naabruskonda. Perekond on väga tuntud seal naabruskonnas. Lapsena olin väga isekas ja vaidlesin pidevalt emale vastu kuid nüüd kui olen sigatüükas tundub et mul on palju tähtsamatele asjadele mõelda kui lapselikule idiootsusele.
Sigatüügas: Siiani on minu elu Sigatüükas olnud enneolematu. Tulin siia üks aasta enne oma venda James Foremal-i. Jõudsin käia ainult kolm päeva koolis kui leidsin juba hunniku sõpru. Kõige rohkem ei meeldinud mulle nõiajookide tund ja mitte ainult sellepärast et õpetaja nägi nii hirmus välja kuid ka selle pärast et tavaliselt lõppesid minu katsed pauguga. Muidu on olnud sõpru, loitse ja teisi erinevaid huvitavat siin koolis
(sry et see mina vormis ei viitsinud muuta tema vormi sõnad -_-).
Täiskasvanu olemine:-

Lühike rollimäng: Tobi nagu alati õppis võlukuntsti. Proovis korra mõnda loitsu mida oli õppind ja ütles.''Accio''. Samal hetkel lendas luud Tobi-le vastu nägu ja tobi sai otsaette haava ja otsustas midagi paremat teha, kuid vaatas et haav on sügav ning veritseb. Ta hakkas esmaabi karbi poole minema kui ta komistas oma luua otsa ning lõi nina veriseks vastu maad. Lõpuks leidis Tobi esmaabi karbi ja sidus endal pea kinni. Nina verejooks lõppes ka 2 minuti pärast ära ja Tobi läks oma venda James-i otsima.


Last edited by Tobi Foremal on 30/8/2010, 20:45; edited 10 times in total
Back to top Go down
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange


Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 02:43

Täienda enda Üldist välimust. Milline ta välja näeb, milliseid riideid ta kannab, on mingisuguseid arme ja millest nad tekkinud on nt ja siis kas ta kaldub mingisuguse stiili poole. Kõik, mis on välimuse juurde kuuluv!
Ei meeldi - lisa kaks juurde. (Btw, sigatüükas on Kõik road Very Happy )
Siis Üldine Iseloom. Milline ta on kokkuvõttes. Kui talle meeldib pildistamine, siis Miks? Lendamine. Miks? Oskab inimestega suhelda, mis ta selliseks muutis jnejne.
Lisaks täiusta enda rollimängu näidet. See üherealine lause ei näita sinu oskust kohe absoluutselt mitte.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 03:37

nüüd peaks parem olema
Back to top Go down
Leandra Lestrange
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Leandra Lestrange


Posts : 816
Reputatsioon : 1
Location : Selle kivi taga

Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 03:40

-muigab- olgu, vaata, täienda nüüd paar asja veel.
Lapsepõlv - kus ta üles kasvas, kuidas ta üles kasvas jne. Detailid!!!
Koolis - ROHKEM INFOT! See ei ütle mitte midagi erilist, et seal on lendavad asjad ja kummitused. Me kõik teame seda.
Back to top Go down
Guest
Guest




Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 04:01

phew valmis vist loodan Very Happy
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 18:07

Tere jälle. Miks sul on kaks kasutajat ja sa väidad, et sul on neid üks?

Jällegi - kas sa kirjutada oskad? Eesti keele grammatika - uuri seda. Suured algustähed, kirjavahemärgid ja nii edasi. Smaile kasutatakse chatis.

Kasutatud inimene - kas sa tõesti ei tea, kes see anime tüüp su pildil on?

Rollimängimine - Kui palju sa sellega varem tegelenud oled? Just nimelt foorumis?
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 20:11

kirjavead peaksid parandatud olema nüüd.

rollimängu olen mänginud Dungeons & Dragonsit mõnda aega aga mitte foorumis ja siis foorumites olen mängnud mingit naruto rollimängu (juba suht ammu lõpetasin) ja teist harry potter-i rollimängu foorumis olen ka mänginud.


Last edited by Tobi Foremal on 30/8/2010, 20:47; edited 1 time in total
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty30/8/2010, 20:42

Kirjavigad ja nüd?

Grammatika, kulla laps.

Pealegi, [u]Sigatüügas[/b] kirjutatakse suure S'iga. See on nimi.

Aga olgu.

Sõõlatud Hufflepuffi!
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Sponsored content





Tobi Foremal Empty
PostSubject: Re: Tobi Foremal   Tobi Foremal Empty

Back to top Go down
 
Tobi Foremal
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» James Foremal

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: