EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Uks oli lahti

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Uks oli lahti Empty
PostSubject: Uks oli lahti   Uks oli lahti Empty30/8/2010, 19:59

Oli õhtupoolik. James oleks pidanud olema oma puhketoas ,aga seal ei olnud kedagi. Tal hakkas seal igav ja mõtles jalutama minna. Ta astus trepile ,et minna teisele korrusele ,aga ta ei jõudnud reageeridagi ,kui trepid hakkasid juba liikuma. Ta jõudis tulemusena kolmandale korrusele. James oli olnud siin varem ainult korra. Ta sammus mööda koridori ,kui järsku nägi ,et uks ,mis peaks olema kinni oli praokil. James läks tuppa sisse ja nägi ,et seal olid kõik auhinnad ,karikad , medalid ja kuulsate võlurite võlukepid ,kes olid kooli eest võideldes hukka saanud. James oli vapustuses. Selles toas oli tunda au ja uhkuse lõhna. Ta nägi toa teises otsas mingit asja ,mis oli suure katte all. James suunas oma sammud selle poole.
Back to top Go down
Guest
Guest




Uks oli lahti Empty
PostSubject: Re: Uks oli lahti   Uks oli lahti Empty30/8/2010, 21:07

Oli õhtu ja Tobi oli juba väga väsinud ning otsustas minna oma puhketuppa. Kui Tobi oli juba peaaegu puhketoa ukse taga nägi ta kedagi puhketoast välja tulemast ja jäi ootama, et näha kes see oli. Tema üllatuseks tuli sealt välja ta vend ja Tobi otsustas teda jälitada. James liikus teise korruse poole, kui trepp tema jalge all hakkas liikuma. Tobi ootas mõned minutid ja siis jälitas Jamie-t edasi. Tobi nägi James-i trofeeruumi uksest sisse minemas ja mõmises endamisi ''Ma võin vanduda et see uks oli päeval kinni. Huvitav kes selle lahti tegi.'' Tobi kõndis trepist alla lootes, et see liikuma ei hakka ja jõudiski trofeeruumi ukse juurde. Tobi astus uksest sisse ja nägi paljusi karikaid ning medaleid mis olid lendluupalli võistlustelt võidetud. Sammuti oli seal paljude tuntud võlurite võlukepid ja luuad. Tobi lähenes James-ile ja küsis ''Hei! Sa ei tohiks nii hilja oma toast välja hiilida ja pealegi kes su trofeeruumi lasi? Sa ei tohiks siin viibida. Sinu asemel läheksin ma oma puhkeruumi tagasi.'' Tobi lõpetas rääkimise kuna ta nägi, et James hakkas mingisuguselt kastitaolise värgi pealt katet ära võtma.
Back to top Go down
Guest
Guest




Uks oli lahti Empty
PostSubject: Re: Uks oli lahti   Uks oli lahti Empty30/8/2010, 21:13

James hakas katet eemaldama ja ütles samal ajal Tobile "Ma tean ,et ma ei tohiks siin olla ,aga uks oli praokil ja ma pole siin varem käinud." James võttis sellelt kastilt katte maha ja avas kasti. Terve tuba läks valgeks tänu suurele sähvatusele ,mis tuli kastist välja. Kastis oli 10 aasat tagasi võidetud "Kolmevõluriturniiri karikas" See nägi välja tõsiselt uhke ja ilus. James tõstis karika kastist välja ja näitas seda Tobile.
Back to top Go down
Guest
Guest




Uks oli lahti Empty
PostSubject: Re: Uks oli lahti   Uks oli lahti Empty30/8/2010, 21:21

Tobi-l jäi hämmingust suu lahti, kuna ta polnub midagi nii uhket näinud ja ütles ''James pane see karikas palun ruttu kasti tagasi või muidu võime vahele jääda. Muidu saan ka mina karistada tänu sinu rumalusele.'' Ta võttis James-i käest karika ära ja pani kasti tagasi. Kasti peale pani ta katte tagasi ja sõnas veel ''Me homme veel räägime sellest aga praegu lähme ruttu tagasi puhkeruumi enne kui keegi meid märkab.'' Tobi hakkas ukse poole minema kuid vaatas, et James ikka seisis seal pilk kastile pöörastud.
Back to top Go down
Guest
Guest




Uks oli lahti Empty
PostSubject: Re: Uks oli lahti   Uks oli lahti Empty30/8/2010, 21:26

James tahtis näha karikat ainult korra veel ,aga ta ei tahtnud vahele jääda ja hakkas Tobi järel vaikselt toast välja astuma. Järsku kuulis James mingeid samme. Need tulid kolmanda koridori lõpust ja läksid aina valjemaks nagu keegi läheneks Jamesile ja Tobile. James ei olnud päris kindel aga see oli vist õpetaja. James ütles "Me ei tohiks ju siin olla .Mida nüüd teha? Kui see on õpetaja siis on lugu kohe väga paha."
Back to top Go down
Sponsored content





Uks oli lahti Empty
PostSubject: Re: Uks oli lahti   Uks oli lahti Empty

Back to top Go down
 
Uks oli lahti
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: