EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Koridorid mulle meeldivad

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 20:47

Sebastian naeratas virilalt. "On see siis parem, kui sa teadvuse kaotad?" küsis Seb vaikselt, kui sõrmed kuti juustesse viis ja tema korralikku soengut pisut sasis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:07

"Mhmh," mõmises Kalin. Ta ei tõmbunud endiselt Sebastianist eemale, et süüa või midagi. "Küll ma pärast söön," lubas Kal. Ta tundis, kuidas tal aina halvem hakkas ja pea ringi käis.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:09

"Kalin." Sebastian kõlas nüüd üpriski karmilt. "Kas ma pean sind sundima sööma?" Seb tõmbus kutist nii palju eemale, kui tema asend võimaldas, pilk noormehe näol.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:19

Kalin vaatas Sebastianile otsa, aga vastata ta ei jõudnud, enne kaotas ta juba teadvuse.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:24

Sebastian ohkas sügavalt. "No kurat." Ta kaotas kandiku ja tõusis Kaliniga püsti, ja suundus kutti süles hoides haiglatiiba. Seal asetas ta Kalini ühele voodile ning kutsus haiglaemanda, kes kohe kutiga tegelema hakkas. Seb väitis, et ei tea, miks Kalin teadvuse kaotas, ning läks kaugemale aknalauale istuma.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:35

Kalin kutsuti teadvusele ja talle sunniti sisse mingit vastiku haisu ja maitsega jooki. See meenutas toda jooki, mida Lucy talle siis sisse oli jootnud, kui Akela Kalinit rünnanud oli. Ja kui ta oli oma joogi kenasti ära joonud, vaatas ta ruumis ringi. "Sebastian?" sosistas Kal. Ta ei näinud vampiiri. Seb istus ta vaateulatusest väljas. Kalin tõmbus voodile kerra, olles kindel, et ta on üksi. Mitte selles mõttes üksi, et seal pole kedagi. Aga selles mõttes üksi, et Sebastian ei taha teda enam. Miks kurat ta nutta ei saanud?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:41

Sebastian pööras pilgu Kalini poole, kui kutt tema nime ütles, ning hüppas vaikselt aknalaualt maha ning suundus kuti voodi juurde. "Kalin..." sõnas Seb vaikselt, kui tema voodi äärele istus ning tema juukseid paitas. "Kuidas sul olla on?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:44

Kalin elavnes, kui tundis, et Sebastian seal on. "Kohutav," niutsatas Kal. "Miks sa ei lasknud Robinil mind tappa?" küsis ta hääl murdumas. Surm oleks igaljuhul parem lahendus kui elu ilma Sebastianita.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:45

Sebastian ajas silmad suureks. "Millest sa räägid? Miks ma oleks pidanud tal laskma su tappa?" Seb oli tõesit šokeeritud. Kalin kutsus temas esile ikka väga veidraid emotsioone.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:51

"Sest... Ma ei suuda ilma sinuta elada," pomises Kalin. Ta sulges oma silmad. Ikka ei tulnud pisaraid. Ilmselt oli selles süüdi ta isa, kes kunagi ei lubanud Kalinil liigseid emotsioone välja näidata ja nüüd oligi kutil mingi blokk.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:55

Sebastian ohkas vaevukuuldavalt ning kummardus kutile lähemale, et tema põsele pisuke musi kinkida. "Sa ei peagi," ütles ta vaikselt, ning tõmbus pisut eemale. "Ma ei jäta sind üksi. Kui sa seda ei taha."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 21:59

"Aga Akela? Ja see mis juhtus?" küsis Kalin. Loomulikult ei tahtnud ta, et Seb teda jätaks, aga mida Sebastian ise tahtis?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 22:18

Sebastian hingas sügavalt sisse. "Akela... ma saan aru, ausalt." Seb naeratas kergelt. Haiget tegi küll, raisk, aga ta pidi õppima Kalinit usaldama.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 22:43

"Aga see tegi sulle haiget," pomises Kalin. "See pidi sulle väga palju haiget tegema, kui Robin mind tappa tahtis," pomises Kalin. Ta vaatas Sebastianile silma. "Ma ei teinud ju seda meelega. Ma isegi ei teinud midagi," pomises kutt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 22:45

"Tegigi." Sebastian ei vaadanud Kalinile otsa, vaid pööras pilgu eemale. "Aga ma pean ju sind usaldama õppima. Ma usun sind, et sa ei teinud seda. Ise."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 23:37

"Ma ei taha, et sa nii haavunud oleks," niutsatas Kalin. "Ma teen ükskõik mida," lubas kutt. "Peaasi, et su tuju jälle parem oleks," ohkas Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 23:39

Sebastian sättis end mugavamalt istuma ja lihtsa üpriski rahuliku liigutusega tõmbas Kalini enda kaissu. "Tule minuga ballile," ütles ta pisut muiates, tumedate silmade pilk tähelepanelikult Kalini silmades.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 23:50

Kalin põimis oma käed ümber Sebastiani ja vaatas vampiirile silma. "Sa kutsud mu ballile?" muigas Kalin. "Muidugi ma tulen," naeratas kutt. Tema tuju paranes silmnähtavalt. Ta suudles Sebastiani huuli.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty22/8/2011, 23:56

Sebastain naeratas rahulikult. Ta tuleb. Seb jättis ühe käe ümber Kalini ja teise sõrmed libistas kuti juustesse, kui teda vastu suudles. Ta ju armastas Kalinit, ning kohe kindlasti ei suudaks ta kutti maha jätta.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty23/8/2011, 02:12

Kalin naeratas läbi suudluse ja tõmbus peagi eemale. "Tead, nüüd kõlaks toit väga hästi," pomises ta. Haigla osakonnas oli liiga kõhe olla. Äkki Sebastian viiks ta sealt üldse ära?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty23/8/2011, 02:14

Sebastian naeratas samuti kergelt. "Food it is," ütles ta pisut pead kallutades ning kandik ilmus nende juurde voodile. "Söö palju soovid."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty23/8/2011, 02:31

"Kas ma pean siin kaua olema?" küsis Kalin natuke nukralt ja asus toidu kallale. Seekord ta söömisest ei viilinud. Ta sõi sama ahnelt, nagu alati.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty23/8/2011, 02:32

"Nii kaua, kuni sa terve oled," ütles Sebastian vaikselt. Miks kõik, nagu peaaegu kõik, Kalini verd tahtsid?!
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty23/8/2011, 02:42

Kalin ohkas. Ta sai päris kiirelt söödud. "Sa jääd siia kuni ma magama jään eks," palus kutt. Ta ei tahtnud seal üksi uinuda.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty23/8/2011, 02:44

"Jah," ütles Sebastian noogutades. "Oled unine? Siis pead tõesti magama." Seb naeratas pisut. Armsake.
Back to top Go down
Sponsored content





Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koridorid mulle meeldivad   Koridorid mulle meeldivad - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Koridorid mulle meeldivad
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Mulle meeldib ka metalli kolkida!
» Kõik koridorid on nii pikad pikad pikad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: