EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Ur not dead. F*ck this sh*t!

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty23/8/2011, 21:52

Serenity oli Sebastianilt teada saanud, et Kalin on haiglatiivas, ning ta jättis kõikvõimalikud tunnid vahele, et sõpra külastama minna. Neiu lükkas haiglatiiva ukse suhteliselt häälekalt lahti ja eiras haiglaemanda pahast pilku ja otsis Kalinit. Koheselt märkas ta kutti tema voodis, kahjuks magamas. Ser astus sinnapoole ning istus siis toolile, pilk Kalinil. Pisike tüdruk oma suurt sõpra jälgimas. Jah, Serenity mõistes oli Kalin ikka kuradima pikk.

OT: Kalin siis.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 00:46

Kalin ärkas üsna peagi. Kõigepealt ta ringutas end ja siis vaatas ringi, märgates Serenity't seal. Täna oli tal juba palju parem olla kui eile. Kutt ajas end istukile. "Hei," naeratas kutt oma parimale sõbrale.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 00:50

"Mis värk sinuga on? Sa oled kogu aeg mingi tuim tükk ja nüüd pean ma Sebastianilt teada saama, et sa oled haiglatiivas," alustas Serenity koheselt vastuste nõudmisega. "Sa näed välja, nagu sulle oleks mingit ajupesu või midagi tehtud."
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 00:57

Kalin ohkas ja vaatas eemale. Nad polnud viimasel ajal kuigi palju suhelnud ja Kalin tundis end ise selles süüdi. Nii palju, kui nad trennis nägid. Aeglaselt viis Kal pilgu tagasi Serenity'le. "Mind ründas eile vampiir. Aga keegi ei tohi sellest teada," lausus kutt.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:00

Serenity avas suu, et midagi öelda, kuid klõpsas selle sama targalt kinni tagasi. "Vampiir?" Ser vaatas Kalinit, silmad suured. Kuid ta kogus end kiirelt. "See seletab ainult selle, miks sa praegu haiglatiivas oled. Sa oled kooli algusest saadik olnud nagu ma ei oskagi öelda mis asi. Koolivanem tõesti!"
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:13

"Mis asi?" ei saanud Kalin aru ja kortsutas kulme. "Ma olen lihtsalt...." mis tal viga oli siis? Ta ei saanud tegelikult aru, mida Serenity täpselt mõtles. Kas see, et ta doonor oli, muutis teda kuidagi? "Palju asju on juhtunud," pomises Kal viimaks. "Sebastian on vampiir," alustas kutt kõige algusest. "Ma olen vampiiridele mingi snäkk ja neile meeldib mind pureda viimasel ajal," Kal kehitas õlgu, nagu see oleks normaalne.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:17

Serenity pilgutas väga-väga aeglaselt silmi, kui infot seedida üritas. "Vampiirid?" küsis Ser nõrgalt, pilk kusagil kaugel eemal, üldse mitte Kalinile fokuseeritud. Kalin armastas vampiiri?
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:21

Kalin noogutas. "Robin on ka vampiir, aga selle sa jagasid ilmselt juba ära," pomises kutt. "Mu isa sai surma," sõnas ta. Seda Ser kindlasti teadis. Pool kooli rääkis sellest. "Ja ma hakkasin oma sugupuud uurima ja tuleb välja, et mu vanaisa oli lapsendatud ja tegelikult olen ma Voldemortiga suguluses. Üsna lähedalt," seletas Kal. Hmm, mis veel Serile rääkima peaks?
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:28

Serenity raputas aeglaselt pead, pikad tumedad juuksed kardinana näo ette langemas. "Ja sa räägid sellest mulle alles nüüd?" Serenity hingas sügavalt sisse ja tõusis püsti. "Ma ei suuda seda uskuda."
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:37

Huvitav milline osa nüüd täpselt Seri hirmutas. "Palun ära mine," pakus Kalin. Ta tõmbas põlved vastu ennast. "Mul pole aega olnud. Sul on igati õigus mu peale pahane olla. See on kõik minu süü. Aga sõbrana sa ju ei jätaks mind üksi," palus Kalin.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:45

Serenity vaatas Kalinit silmi vidutades. "Sul ei ole aega olnud? Sa oled iga jumala päev Sebastianiga, selle asemel, et minuga rääkida. Sa ei ole mulle isegi tere öelnud!" Jah, nüüd lõi Serenity's tema temperament välja.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:49

"Ma üritan seda ju parandada," lausus Kalin meeleheitlikult. Mida ta tegema peab? Põlvili anuma? "Serenity, come on. Ma tean, et ma halb sõber olen olnud. Palun anna andeks.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:54

"Halb sõber on veel leebelt öeldud," sisistas Serenity vihaselt ja raputas pead, samal ajal juukseid kokku kogudes ning neid korralikku lohakasse patsi sidudes. "Üritad seda parandada? Siis, kui ma tulen sind haiglatiiba vaatama ja vastuseid nõuan!" Ime, et Sebastiani seal ei olnud.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 01:59

Kalin pööritas silmi. Tõsiselt, mida ta tegema pidi? "Sa peaks olema mu parim sõber, mitte armukade tüdruksõber," nähvas Kalin ja viis pilgu mujale. Sest hetkel talle tundus, et just nii Ser käitus. Mis kurat tal Sebastiani vastu oli? Toetav sõber myass.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 02:04

Serenity hingas sügavalt sisse. "Ma arvan, et Brian peab ka mind rohkem enda sõbraks, kui sina," ütles ta väga vaikselt, kui sammukese tagasi astus. "Sa ei ole mind isegi mitte tuttavana kohelnud." Serenity oli Kalini sõber olnud mingi terve igaviku, ning nüüd Kalin lihtsalt ignoreeris teda. Ning ta oli kuulnud, et ta sõbrustab dorkide prefektiga. "Sa usaldad dorkide prefekti ka rohkem, kui mind. Tema jaoks leiad sa alati aega, kuid minu juurest põgened kohe, kui ma vestlust alustada üritan, tuues vabanduseks Sebastiani või mingi naeruväärse koolivanema kohustuse. Mul on sellest kõrini! Ma ei tunne, et sa mind enda sõbraks peaksid." Nii palju polnud Serenity vist kunagi korraga rääkinud.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 02:13

No ei olnud ju päris nii. Kalin oli Serenity't ikka teretanud ka koridori peal. Ja nad said trennides kokku ja. Korra pidi Ser isegi Kalini eest trenni juhatama. "Sa kujutad endale asju ette," pomises Kalin. "Kus sa ise kogu see aeg olnud oled? Ega ma ei kutsu Lucy't enda juures. Ta lihtsalt on alati seal, kui mul sõpra vaja on. Ta on kohal siis, kui mul tegelikult sind vaja oleks. Mis ma siis tegema pean? Sinu juurde jooksma? Sa ei saaks arugi pooltest asjadest," rääkis Kalin vihaselt. Ta ei tahtnud enam seal neetud haiglatiivas olla.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 02:27

"Nii et mina olen süüdi, et mul sinuga mingit telepaatilist sidet pole, nagu sul ja sellel Weasley-plikal ilmselgelt, et ma teaksin, millal sa hädas oled?" Serenity ristas käed ja vaatas Kalinit pilguga, kuhu oli segunenud nii viha kui pettumus. "Ma ei saa aru selle pärast, et sa ei räägi minuga!" Jah, Serenity pidi kord lendluudpallitrenni juhatama, ning seda ütles talle Sebastian mitte Kalin. Trennides suhtlesid nad nii palju, kui vaja, sest trenni ajal kõrvaliste asjadega tegelda ei tohi ja peale trenni põgenes Kalin kohe oma kalli vampiiri käte vahele.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 02:32

"Mida sa draamatsed? Rahune maha ja... ma ei tea... Rahune maha lihtsalt," käratas Kalin. Ta ei osanud midagi öelda ega teha, et Ser oma kisamise lõpetaks. Mis tehtud, see tehtud ja mis sitasti, see uuesti. Selle asemel, et vanade asjade pärast draamatseda, võiks maha rahuneda. "Sa hakkasid kisama alles siis, kui ma sulle midagi rääkisin. Mida ma sellest järeldama pean? Et sulle ei saa asju rääkida, sest sa hakkad kisama," torises kutt. Ta ajas end voodist välja ja hakkas riide panema. Savi see, et ta peaks seal haiglas veel natuke olema.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 22:28

Serenity surus ainult huuled tugevalt kokku ja vahtis Kalinit pahaselt. Siis kutt tõusis ja hakkas riidesse panema. "Ära isegi mõtle selle peale," ütles Serenity, kui noormehe kätest kinni haaras ja ta tagasi voodisse lükkas. Jap, Serenity oli tüdruku kohta tugev, ega ta ilmaasjata tõrjuja polnud.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 22:36

Kalin põrnitses Serenity't, kui to ta voodisse tagasi surus. "Anna mulle andeks," palus kutt leebudes. Ta ei tahtnud ju Seriga tülis olla. Mis kasu oli teineteise peale karjumisest?
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 22:57

Serenity ei karjunud. Ta rääkis kogu aeg väga rahulikult ning vaikselt, kuid tema hääles kõlas alati viha ning need emotsioonid, mis teda parajasti valdasid. Siiski ta hingas sügavalt sisse ning istus jälle toolile, kus varem oli. "Räägi mulle sellest Weasley-plikast," ütles ta lõpuks. Tema viis tüli lõpetada.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 23:12

Kalin kehitas õlgu. "Temast pole midagi rääkida. Ma päästsin ta mingite näperdajate käest kord ja nüüd me oleme lihtsalt pidevalt kokku sattunud, kui kummalgi meist jama on," selgitas Kalin. Enamus kordadest oli Kalin see, kel jama oli.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 23:24

"Näperdajate käest?" Jah, Serenity oleks kahtlemata tüdruku sinna jätnud. Esiteks oli ta dork, teiseks prefekt ja kolmandaks Weasley. Hea, et Serenity suguvõsa nendega ühenduses polnud. Võib-olla kusagilt väga-väga kaugelt.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 23:27

"No jah," pomises Kalin. Ta ei tahtnud sellest väga lähemalt rääkida, sest need näperdajad olid siiski Slytherini õpilased ja Kalin oli niigi mingi täielik reetur juba. Aga kui Ser küsiks, ei hakkaks ta valetama ka.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty24/8/2011, 23:36

Serenity ohkas vaikselt. "Sa suhtled väga veidrate inimestega," ütles ta pisut kuiates ning enda patsist välja jäänud juuksesalku kuidagi sinna sättides.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Sponsored content





Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty
PostSubject: Re: Ur not dead. F*ck this sh*t!   Ur not dead. F*ck this sh*t! Empty

Back to top Go down
 
Ur not dead. F*ck this sh*t!
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: