EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Tweedledum

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Tweedledum Empty
PostSubject: Tweedledum   Tweedledum Empty27/8/2011, 02:48

Kalin jalutas kooliümbruses. Slytherini keep seljas ja sall kaelas. Väljas oli päris jahedaks juba kiskunud. Ball oli läbi ja Kal oli endiselt natuke kuri, et teda sealt lihtsalt minema kisti ja võidelda ei lastud. See tundus liiga ebareaalne, et kaks vampiiri ta sealt lihtsalt minema vedasid ja teda puhketoas kinni hoidsid. Kal ohkas ja tõmbas oma suitsu. Polnudki ammu seda teinud.

OT: Julie
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty27/8/2011, 02:53

Ann tundis end ballist saati väga halvasti. Üheks põhjuseks oli muidugi see, et ta süüdistas end Henry´ga juhutnus. Julie oli ka JS´i peale vihane, mindi kellegi teise kaklust kaklema, idiootne. Märganud Kalinit, sõnas neidis natuke kähiseval häälel :"Hei."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty27/8/2011, 03:00

"Hei," noogutas Kalin kui Julie't märkas. Ta jäi seisma ja tõmbas mahvi oma suitsust. "Kuidas ballil läks?" küsis Kal uudishimulikult. Tema ju ei teadnud kuidas seal läks. Või noh, ta oli kuulnud, aga mitte asjaosaliste endi käest. Ta tundis end hetkel jälle sellise reeturina, et vähe polnud.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty27/8/2011, 03:02

"Hullumaja," sõnas Julie. Tuju oli täiesti maas. "Sa läksid ju ka sinna," lausus Ann. Tüdruk mäletas, kuidas Kalin kõndis tema ees ballisaali. Äkki küsis nooruk seda lihtsalt jutualustuseks. Jule mõtles, kuidas oleks võimalik JS`ist eemale hiilida.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty27/8/2011, 03:08

"Aamn. Robin ja Sebastian lohistasid mu sealt välja enne, kui ma midagi teha oleks jõudnud," lausus kutt ja kehitas ohates õlgu. "Nad ei tahtnud et ma võitleks," lisas kutt ja tõmbas mahvi oma suitsust.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty29/8/2011, 00:11

"Vedas," pomises Julie ja jäi Kalini sigaretti vaatama. Olgugi, et Ann ei suitsetanud igapäevaselt, oli ta praegu valmis mõne mahvi eest...Okei, mitte tapma, aga see tundus väga ahvatlev. Jule viis pilgu eemale ja küsis :"Mis sa arvad sellest Murray ja Frosti loost?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty29/8/2011, 03:06

Vedas? Mismoodi? Kalin märkas, et neidis ta sigaretti silmitses ja ta võttis suitsupaki taas taskust välja pakkudes ka tüdrukule suitsu. Nooh, äkki ta tahtis ka. Samas äkki ta vaatas just halvustavalt. Kalin ka täpselt aru ei saanud. "Murray ja Frosti loost?" küsis Kalin. "Sa mõtled seda nendevahelist viha?" ei mõistnud kutt nüüd päris täpselt. "Ni mis ma sellest ikka arvata oskan. Eks see nende oma asi ole," kehitas ta õlgu.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty29/8/2011, 23:05

Julie tänas suitsu eest ja läitis selle välgumihkliga, mis tal alati taskus oli. Ann´ile meeldis küünlaid põletada. "Tänud," sõnas Jule peale esimest mahvi. "Täpselt, nende oma asi. Ma siiani ei saa aru, kuidas see JS´i puudutab," lisas neidis ja tõmbas uue mahvi. Olgugi, et suits polnud veel rahustanud, rahustas fakt, et ta sai suitsetada.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty30/8/2011, 02:41

Kalin viis pilgu Julie'le ja kortsutas kulme, kui oma suitsupaki ära pani. "JS'i rünnak oli planeeritud ju. Ma ei tea, mis seal ballil juhtus, aga me ei läinud ründama, sest Davdi tahtis Danile tappa anda vaid ikka selle pärast, et endast märku anda ja KA'd nö üllatada," sõnas kutt. Huvitav, mis seal siis edasi juhtus, kiskus asi tõesti nii isiklikuks lõpuks?
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty30/8/2011, 02:54

"Mulle küll ei jäänud mulje nagu sopaverelisi rünnati. Samas, ma kadusin sealt varem ära," lausus Jule. Oli toda rünnakut vaja just ballile planeerida. Ann jõudis aina rohkem otsusele, et on vaja JS´ist lahkuda. Kuidas, seda ta pidi veel mõtlema.
Back to top Go down
Sponsored content





Tweedledum Empty
PostSubject: Re: Tweedledum   Tweedledum Empty

Back to top Go down
 
Tweedledum
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: