EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Cut me and I'll bleed

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:07

Nõiasõnade tund oli lõppenud ja Kal väljus klassist sammudes mööda koridori üsna kiirelt edasi, et end Slytherini puhketuppa peita, nagu väike emokid. Ta tuju polnud teps mitte paranenud ja endiselt süüdistas ta ennast Sebastiani käitumises. Kõige hullem oli see, et ta ei teadnud, mida ta valesti tegi ja see küttis kutti veel enam üles, sest ta suutis välja mõelda sadu asju, miks Seb selline ol ja mitte ükski neist polnud lohutav.

OT: Sebastian
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:30

Sebastian oli Syracuse'i juures ära käinud, ning enda märkustega meest ka pisut ärritanud, mitte, et ta seda välja näitaks. Nüüd tuli ta jälle mööda treppe üles, et enda klassi ununenud sulg ära tuua. Talle tuli vastu Kalin. Seb hingas sügavalt sisse ning surus huuled tugevalt kokku, sest ta oli vist kutti ka solvanud. Siiski ta peatus noormehe ees, laskmata tal mööduda. "Kalin... anna andeks, et ma sind solvasin. Ma ei mõelnud üldse..."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:32

"Kao ära," nähvas Kalin. Solvas? Ta faking lõi noaga otse Kalini südamesse ja siis keeras seda nuga haavas. Koolivanem astus Sebastianist mööda, ega vaadanud talle silma, ning püüdis taas puhketuppa põgeneda.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:38

Sebastian hingas pahinal välja ja pöördus ümber ning haaras kuti käest kinni. "Kalin, palun..." Sebastian ei lasknud noormehe käest lahti, kui talle otsa vaatas, tumedad silmad ääretut kurbust täis. "Ma..." Vampiir neelatas ja hammustas ärevalt enda huulde. "Ma ei tahtnud üldse niimoodi käituda... veel vähem sulle midagi sellist öelda..."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:40

Kalin kiskus oma kätt, aga lahti ta seda ei saanud. Ta ei tahtnud Sebastianile otsa vaadata. "Aga sa tegid. Ja mis tehtud, see tehtud. Sa käitusid nõmedalt. Sa tegid mu margi maha siis lõpuks sa veel tegid mulle haiget ka. Mille eest? Kas ma olen midagi valesti teinud või tegemata jätnud?" küsis Kalin. Miks see armastus nii kuradi palju haiget tegi?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:43

Sebastian raputas ägedalt pead. "Sina ei ole selles süüdi. Sa ei ole midagi teinud, mille pärast mina selline olen. Ma... mul on lihtsalt väga halb päev olnud ja see kuradima õpetaja oma istumisplaanidega oli tõsine täpp i-l ja ma lihtsalt ei suutnud enam." Sebatsian ohkas. "Kalin, ma armastan sind. Ma ausalt-ausalt armastan sind, rohkem, kui ma arvanud oleks, et ma kedagi armastada võin. Ma ei tahtnud sulle haiget teha, ma kahetsen seda nii kuradi palju..." Sebastian libistas närviliselt vaba käega läbi juuste ning vaatas ärevalt kutile otsa. Too endiselt vältis tema pilku.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:47

"Jaa, meile kellelegi ei meeldinud see istumiskorraldus. Halb tuju pole vabandus teiste tujude rikkumiseks ja õpetajatele vastu paukumiseks. Kui sa tõesti oskaksid täiskasvanlikult käituda, siis sa suudaks oma tujuga tegeleda, mitte ei käituks nagu pubekas, tehes nii teistele haiget. Eriti neile, keda sa armastad," seletas Kal. Ta ohkas raskelt, endiselt Sebi pilku vältides ja viimaks andis ta lihtsalt alla ja põimis oma käed ümber Sebastiani. "Ma ei taha tülitseda. Põhjus, miks me Travisega lahku läksime oligi selles, et me hakkasime tülitsema. Ja ma pole veel sinuga õieti koos olla saanudki ja juba me tülitseme," seletas Kalin hääl samamoodi murdumas, nagu see enne klassis murdus, kui Seb talle haiget tegi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:51

Sebastian näris ärevalt enda põske ning libistas käed siis samuti ümber Kalini. "Ma ei taha ka tülitseda. Lihtsalt... jah, mul lihtsalt oli tõeliselt sitt päev ja... noh, isegi vampiirid ei ole täiuslikud." Sebastian naeratas nukralt ja puudutas huultega õrnalt Kalini põske. "Ma luban, et ma üritan ennast rohkem kontrollida." Lihtsalt, kui ta selliseid uudiseid tihemini saama peaks, siis ta ka ei suuda. Inimesed pole täiuslikud, vampiirid pole täiuslikud. Keegi pole täiuslik. Vampiire peeti igas mõttes täiuslikult, aga isegi mitte füüsiliselt polnud Sebastian täiuslikkuse kehastus.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 03:55

"Lähme puhketuppa," palus Kalin. Ta ei eemaldanud oma käsi Sebastiani. Liiga hea oli sedasi kuti lähedal olla. Ja nüüd ta teadis, et nende vahel on kõik korras. "Miks sul siis halb tuju on?" uuris Kalin, kahtlustades endiselt, et tema on jätnud midagi tegemata või siis midagi valesti teinud.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:04

Sebastian naeratas pisut. "Ma sain kirja enda... vanadelt tuttavatelt. Mitte just eriti meeldiv. Ja mingid väikesed lapsed ei suutnud vait püsida... ja see õpetaja oma istumiskorraldustega." Seb kehitas õlgu ning astus natukene eemale, kuid vaid selleks, et ühte kätt endiselt Kalini ümber hoides temaga puhketoa poole minna.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:11

"Mis kirja?" uuris Kalin. Keegi oli surnud või midagi? Nooh, kui ta sai kirja, mis teatas ta isa surmast, siis see tekitas küll paha tuju eksole. Kalinil polnud aimugi, mis Sebastiani tuju kaotada võib. Nad kõndisid koos treppide poole, et sealt siis alla kõndida.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:14

Sebastian hammustas kergelt alahuulde ning mõtles, kuidas ta vastama peaks. "Põhimõtteliselt peaks ma neid inimesi... vampiire... aitama, kuna nad ähvardasid vastasel juhul tega midagi Robiniga... või mu vanematega." Sebastian kõhkles pisut. "Või sinuga." Seb muigas virilalt. "Ma arvasin, et see tüüp on surnud." Since viimane kord, kui Seb teda nägi, oli ta täitsa inimene.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:18

Kalin peatus. Misasja? Tahavad talle teha midagi? Nagu...? Vaene Sebastian. "Kõik on korras. Sa ei pea neid aitama ja mitte midagi ei juhtu," uskus Kalin. Ta vajutas kuti huultele musi. "Mina ja Robin oleme Sigatüükas. Siia juba naljalt ligi ei saa ja su vanemad... Nooh, nad on ju nii vanad ja targad," püüdis Kalin kuidagi vampiiri lohutada.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:26

Sebastian muigas virilalt. "Kui nad juba teavad, et sina minuga seotud oled, siis saaksid nad nii sinu kui Robini siit vabalt kätte. Tähendab, Robiniga oleks juba raskusi..." Seb turtsatas. Võrreldes selle tüübiga oli Robin palju võimekam. "Ja mu vanemad ju ei tea sellest asjast. Ning see põhiline tüüp... no nad teadsid teda. Kui ta inimene oli." Sebastian ohkas raskelt.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:30

"Mida nad sul teha käskisid üldse?" küsis Kalin. Ta peab siis ekstra ettevaatlik olema nüüd. Mitte, et ta seda niigi olema ei peaks. Kõik õnnetused ja ohud siin koolis leidsid viimasel ajal just tema üles.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:37

Sebastian muigas pisut ning sikutas noormeest edasi. Nad siiski seisid keset koridori. Mis siis, et seal kedagi polnud. "Nad kavatsevad Ministeeriumis midagi korraldada. Ma ei tea päris täpselt, aga nende idee järgi peaks ma neile vajaminevad joogid tegema ja neil aitama sisse pääseda."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:44

Kalin kortsutas kergelt kulme. "Mis nad ise ei oska?" küsis ta, edasi kõndides. Come on. Sebastian polnud ju ometi kõige targem vampiir. Kuigi noh, tal oli hetkel ligipääs Sigatüüka nõiajookide klassile eks. See võis ju kaasa aidata võib-olla.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 21:54

"No... nad on väga noored ja ilma selliste võluvõimeteta. Nad ei ole kunagi võlukunstikoolis käinud, nad ei saagi seda käsitseda. Nad on... noh, mugud." Sebastian muigas. "Ma arvan, et ma ei aita neid, aga samas ma... ei taha, et sinuga midagi juhtuks."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 22:01

Kalin noogutas. Aah, selle peale ta ei tulnudki kohe, et on inimesi.... olendeid, kel pole võluvõimeid. "Minuga ei juhtu midagi," lausus Kalin ja naeratas. "Ära muretse," lisas ta. Ta oli pahanduste magnet ju, kuidas sai temaga mitte midagi juhtuda?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 22:02

Sebastian muigas lõbustatult. "Kuidas ma saan mitte muretseda?" küsis ta, kui nad vangikoobastesse jõudsid ja slytherini puhketoa poole suundusid.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 22:17

"Nooh. Lihtsalt tea, et minuga on koguaeg kõik kombes," naeratas Kal. Hea, et neil mõlemil jälle parem tuju oli. "Muide, nõiasõnade õps muutis kohad ringi veidi. David saab Adrianna kõrval istuda ja Akela on su uus pinginaaber," ohkas Kalin. Ja David ja Adrianna said mõlemad tagumises pingis istuda. Nii ebaaus.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 22:22

"Usun-usun," muigas Sebastian selle peale, kui Kalin väitis, et temaga on kogu aeg kõik korras. Vampiir kuulas uut istumisplaani ning muigas virilalt. "Ma ei tule sinna tundi nagunii enam. Ärgu nähku vaeva." Nad jõudsid puhketuppa.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 22:30

Kalin kortsutas kulme. "Istumisplaani pärast? Kolmene oled või?" turtsatas kutt. "Miks sa pead mingit pubekat mängima? Miks sa ei võiks leppida olukorraga?" ei mõistnud Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 22:35

Sebastian muigas pisut ning istus ühte vabasse tugitooli ja tõmbas Kalini enda sülle. "Põhiliselt selle pärast, et mul pole õrna aimugi, kus mu võlukepp on ning ma ei ole sellega võludes kuigi osav," ütles ta kergelt pead kallutades. Jah, ta oskas ilma selle pilpata palju paremini võluda. Muidu pidi igast mingeid tõmbeid ja torkeid ja asju tegema ja Sebastianil oli neist kõriauguni.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty28/8/2011, 22:47

"Lõpeta see pirtsutamine ja otsis ee üles," käskis Kalin. "Või ma saan kurjaks," ähvardas kutt. Ta põimis oma käed ümber Sebastiani kaela. "Nii nõme oleks, kui sind seal tunnis poleks. Mul on ju mu silmarõõmu vaja," vaatas nooruk vampiiri oma kutsika silmadega.
Back to top Go down
Sponsored content





Cut me and I'll bleed Empty
PostSubject: Re: Cut me and I'll bleed   Cut me and I'll bleed Empty

Back to top Go down
 
Cut me and I'll bleed
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: