EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 After summer...

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 01:40

Silmad järvele kinnitunud, istus Joseph varahommikul, kella kuuest, järve ääres ning silmitses seda, pilk nukker ja eemalolev. Ta libistas sõrmedega läbi vee ja ohkas tasa, kui vesi peagi jälle liikumatuks jäi. Vesi oli endiselt soe, kuigi juba oli sügis, mitte suvi.
Esimene koolinädal oli möödunud, ning oli laupäeva hommik, ja Joseph oli üks neist, kes magada ei osanud. Miks, ta ei teadnud, aga miski ajas teda täna üles ja ta arvas, et kui juba üleval, siis võib juba väljas ka ära käia. Joonistusplokki tal kaasas polnud, seega ta lihtsalt istus seal, koolivorm seljas, ning ootas mingil määral hommikusööki. Ta võiks ju kööki minna ja endale sööki küsida, kuid ei tahtnud seda teha ja ootas parema meelega hommikusöögi algust, et ühena esimestest kohal olla ning midagi endale kõhtu saada. Aega sinnani muidugi on...

OT: Destiny.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 01:48

Destiny ei saanud terve öö und. Nüüd otsustas tüdruk, et aitab voodis vähkremisest ja panna riidesse. Tasakesti toimetanud, et toakaaslane ei ärkaks, vahetas neiu uneriided koolivormi vastu ja jalutas järve poole. Jalutuskäigul tundis Pay, kui väsinud ta tegelikult oli. Vaatamata sellele, püsis tüdruku näol tasane naeratus. Järv oli koht, kus oli peaaegu alati hea olla. Isegi tormi ja vihmaga. Lähemale jõudnud, märkas Destiny seal üht majakaaslast. "Hommikust," sõnas neiu ja istus noormehe kõrvale.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 01:55

Joseph tõstis juba siis pilgu, kui kellegi samme kuulis, ja naeratas märkamatult, kui tüdruk teda tervitas ja tema kõrvale istus. "Hei... ka unetu?" Kui ta õigesti mäletas, oli tegu kuuenda klassi ravenclawi neiuga, ehk tema majakaaslasega. Tore tüdruk oli, paar korda ikka rääkinud... nagu teistega, kes on vähemalt viiendas klassis, aeg-ajalt ikka juhtus rääkima. Niisama kogemata täiesti.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 02:09

"Jah. Terve öö ei saanud und ja ma kujutan ette, et võin vajuda mõnes tunnis magama," vastas neiu muigega. Ilmselt pidi täna siis jälle terve päeva apelsinimahla peal elama, see aitas tüdrukut üldjuhul üleval hoida. Kohv ei teinud seda kunagi.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 03:45

Joseph naeris tasa ning noogutas. "No, siis saavad õpetajad meie mõlema peale pahased olla... ma vajuks ka kindlasti ära. Aga on õnneks laupäev," vastas Joseph lõbusalt. Jah, ta võib vabalt tundides magada, hoolimata koolivanema staatusest.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 03:49

"Õigus. Vaheajal kadus ajataju ära ja nüüd on mul päevad sassis. Ma võisin vanduda, et täna on reede," lausus Destiny ja naeris. Puhkamine oli oma töö perfektselt teinud. "Miks sul siis uni ära läks?" küsis neiu seejärel. Halb uni? Kohaneda raske?
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 03:57

Joseph muigas ja vaatas jälle vee poole. "Ma ei tea. Miski ajas mu üles, aga ma pole päris kindel, mis. Võib-olla ma olen harjunud üksi ühes toas magamisega selle suvega." Tal oli alati peale suvevaheaega kooli tagasi minemisega raskusi. "Miks sa siis und ei saanud?"
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:06

"Ma ei jõua üldse lendluupallimänge ära oodata ja...Ma ei tea...Võike elevus on ikka sees. Samas ma tean, et kui kooliaasta võtab korraliku hoo sisse, tahaks ma jälle vaheaega, aga...Mujal ka ei tahaks olla," rääkis neiu ja naeratas malbelt. Londonis oleks kindlasti poole igavam kui Sigatüükas.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:16

Joseph kuulas tasakesi neiu juttu ja noogutas mõtlikult. "Lendluudpalli tahaks küll jah..." ütles ta vaikselt nõustudes. Aga talle meeldis seal koolis, tema ei oodanud ka siis selle lõppu, kui asi raskemaks läks, rohkem õppima pidi. Sest ta armastas seda kohta siin.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:19

Neiu tõmbas enda keebi rohkem ümber. Sügishommikud olid juba kergelt jahedad. "Mis sa arvad, kuidas see aasta möödub, rahulikult või ikka mõne suurema draamaga?" küsis Payson. Ehk tuli jälle mõni JS ja DA kokkupõrge.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:25

OT: Mitte, et sa neist teadma peaks... Very Happy

Joseph kehitas õlgu. "Ma arvan, et siin tekib neid draamasid ikka. See on nii tavaline ju. Mõni slytherinlane ärritab kellegi üles ja siis läheb jälle jamaks..." Talle isiklikult need reaalsed kaklused ei meeldinud, ta parem vaidleks sõnadega.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:32

OT: Ma ei saa aru Very Happy
"Nojah...Kindlasti ärrituvad just slythi tüdrukud. Neil on oma ajalugu," muigas tüdruk. Millegipärast uskusid ussid, et nad valitsevad maailma. Good luck with that. Sellega nad küll elus hakkama ei saa.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:34

OT: JS ja KA ei ole kohe üldse mitte avalikud grupid. Wink

"Jah, seda ka..." Joseph muigas pisut. Kohe näha, et ta ei olnud see, kes räägib, vaid see, kes kuulab. Enamasti. Talle väga ei meeldinud rääkida, ainult enda arvamuse avaldamisel või vaidlustes, kui ta sai teisele närvidele käia.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:41

OT:Aga ta ei öelnudki seda välja. Ta on ise DA's, kuigi kirja pole pannud. Very Happy
"Miks nii vaikne?" küsis Pay, silmi järvele viies, mis kergelt lainetas. Tuul, mis muu ikka põhjuseks sai olla. Neiu lootis, et saab sel talvel jälle järvel uisutamas käia. Eelmisel aastal oli talvel piisavalt külm olnud, et jää kaanetas terve järve.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 04:48

OT: Siis küll. Very Happy Välja ei peagi ütlema, ma lihtsalt mainisin, et neid ei teata, sest sa kirjutasid neist oma postis. Very Happy

Joseph kehitas küsimuse peale õlgu. "Ma vist pole väga jutukas inimene," vastas ta lõpuks, pilk järve pinnal, sõrmed jälle vette liikumas. Hea soe vesi oli.
Back to top Go down
Destiny Payton Murray
ravenclawlane // 16. aastane // 6. klass
Destiny Payton Murray


Posts : 1074
Reputatsioon : 5

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 05:44

Neiu vaatas noorukit, kes mängis veega. Tekkis lausa soov ujuma minna. Siiski ei, tuul oli juba jahe, mitte enam suvesoe. Payton jälgis vett edasi ja võttis enda võlukepi välja. Tüdruk pani ühe ümmarguse rusikasuuruse veeosa hõljuma.
Back to top Go down
Joseph Grame
ravenclawi koolivanem // 18. aastane // 7. klass // pool-veela
Joseph Grame


Posts : 187
Reputatsioon : 0

After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty9/1/2012, 05:53

Joseph jälgis nüüd, mida tüdruk tegi. "Kena," pomises ta tunnustavalt, kui veekera silmitses. Igati korrektne.
Back to top Go down
Sponsored content





After summer... Empty
PostSubject: Re: After summer...   After summer... Empty

Back to top Go down
 
After summer...
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Järv-
Jump to: