EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?

Go down 

Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?
"Harry Potter ja Tarkade kivi"
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_lcap6%Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_rcap
 6% [ 1 ]
"Harry Potter ja Saladuste kamber"
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_lcap0%Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
"Harry Potter ja Azkabani vang"
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_lcap13%Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
"Harry Potter ja Tulepeeker"
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_lcap19%Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_rcap
 19% [ 3 ]
"Harry Potter ja Fööniksi ordu"
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_lcap13%Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_rcap
 13% [ 2 ]
"Harry Potter ja Segavereline Prints"
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_lcap19%Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_rcap
 19% [ 3 ]
"Harry Potter ja Surma Vägised"
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_lcap30%Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? I_vote_rcap
 30% [ 5 ]
Total Votes : 16
 
Poll closed

AuthorMessage
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty
PostSubject: Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?   Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty22/8/2010, 21:05

Küsimus. : P
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty
PostSubject: Re: Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?   Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty22/8/2010, 21:10

"Azkabani vang."
Muidugi meeldib mulle lugemismaterjali rohkuse poolest ka "Fööniksi ordu" kuid "Azkabani vangis" nagu mu kunagine bioloogia ja ajaloo õpetaja mulle kunagi ütles, suri nimelisi tegelasi vähem, kui praktiliselt üldse mitte ning oli üks pareima sisuga. Võinoh, ma ei oskagi paremini seltada seda praegult Very Happy
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty
PostSubject: Re: Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?   Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty22/8/2010, 21:10

Tegelikkuses ei pea seda siin kommenteerima, aga ise tead. : D
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty
PostSubject: Re: Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?   Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty22/8/2010, 21:13

Ma tean, et ei pea, aga ma tahtsin lihtsalt natukene põhjendada, kuna ma tean, et enamikule meeldib viies osa. Very Happy
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty
PostSubject: Re: Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?   Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty22/8/2010, 21:58

Õigus. : D Aga mulle eriti viies ei meeldi. Lemmik igatahes ei ole. Very Happy
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Sponsored content





Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty
PostSubject: Re: Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?   Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat? Empty

Back to top Go down
 
Milline on sinu lemmik Harry Potteri raamat?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mida arvad Harry Potteri viimasest filmist?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: