EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Järve ääres

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sun Hee Dark
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Sun Hee Dark


Posts : 219
Reputatsioon : 0

Järve ääres Empty
PostSubject: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 01:20

Sunny oli just lossist saabunud keksides rõõmsalt õue libastus ta tahtmatult kergelt, kuid suutis püsti jääda. Pliiats ning joonistusplokk ühes käes ja tühjus teises võttis neid suuna järvele. Õues oli kergelt jahe, ning hakkas tasapisi ka hämaraks minema, kuid Daray'd see ei häirinud. Tema oli ikka rõõmus edasi. Järveni jõudnud vaatas ta hetke kaldal otsivalt ringi ning istus siis ühele kivile mis tundus teistest suurem ja puhtam. Ei saanud pükse ära määrida ju ikkagi.

OT: Shawol
Back to top Go down
http://vampire.forum.co.ee/
Shawol Choi
gryffindorlane // 16. aastane // 5. klass
Shawol Choi


Posts : 14
Reputatsioon : 0
Location : Pärnu

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 01:49

Shawol kõndis üsna rahulikul sammul järve äärde. Ilm oli nii fantastiliselt kaunis ning õhk mõnusalt karge- täpselt paras aura joonistamiseks. Ta kohendas oma õlakotti pärast kerget libastumist kiilasjääl ja muigas endamisi. Tema ja tema kohmakus.
Shawol oli kergelt üllatunud nähes järve juures istuvat tüdrukut. Ta oli tema poole seljaga, kuid käeliigutuste ja veidi välja paistva paberi järgi oli aru saada, et nad olid mõlemad siia tulnud samade kavatsustega.
"Hei," naeratas ta ja kõndis tüdruku ette, "kas segan?" Nüüd, kui ta oli tüdruku nägu läinud, venis ta naeratus veel laiemaks. "Tundub, et me oleme mõlemad Koreast..." muigas ta omaette.
Back to top Go down
Sun Hee Dark
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Sun Hee Dark


Posts : 219
Reputatsioon : 0

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 01:56

Kui keegi võõras - kahtlemata ka teisest majast, kuna oma maja omasid Sunny enam-vähem nägupidi tundis - tema juurde sammus naeratas tüdruk kergelt ning raputas segamise kohapealt pead. Kui võõras teda ka seganud oleks, siis poleks Sun Hee ennast nagunii häirida lasknud. Võõra järgmise lause peale ilmus Daray näkku tahtmatult muie. "Ma olen tegelikult inglane." mainis ta siis. Ta oli rahvuselt ikkagi inglane missiis, et emps korealane oli, ning ta välimusega emasse läinud oli.
Sunny toksis mõtlikult pliiatsi tagumise otsaga paberit vaatates võõrale otsa kaalus ta mida joonistada. Inimest joonistada oleks kahtlemata tore, kuid ta polnud kindel kas võõras oleks nõus talle modelli mängima ja piisavalt kaua paigal püsima.
Back to top Go down
http://vampire.forum.co.ee/
Shawol Choi
gryffindorlane // 16. aastane // 5. klass
Shawol Choi


Posts : 14
Reputatsioon : 0
Location : Pärnu

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 02:01

"Aa..." Shawol tundis kerget pettumust. Just tihti ei kohanud Sigatüükas inimesi, kes temaga samast riigist pärit olid. Ta otsis oma kotist välja paberiploki ja paar pliiatsit.
"Kas võib ma liitun sinuga? Ma tulin ka nimelt siia joonistama," seletas ta ja istus neiust vastas olevale kivile. Kui tüdruk noogutas, naeratas ta kergelt.
"Ma olen Shawol muide," ütles ta nagu muuseas ja hakkas paberile suvalisi jooni tõmbama. Nagu alati, ei mõelnud ta ette mida ta joonistas, vaid läks nö hetkega kaasa. Ta kiikas korra neiu poole ja vaatas tema paberile. "Mida sa joonistad?"
Back to top Go down
Sun Hee Dark
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Sun Hee Dark


Posts : 219
Reputatsioon : 0

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 02:07

"Mu ema on korealane." lisas Sunny siis rutakalt. Äkki võõras ei ole siis nii pettunud näoga. Tüdrukule valmistas kergelt ebamugavust kui kellekil selline nägu peas oli.
Joonistamis küsimuse peale Dara noogutas. Seltsis segasem. "Ma olen Sun Hee." lausus Daray siis, oletades, et oleks viisakas oma nimi vastu öelda. Vaadanud hetke mõtlikult kaugusesse ning kuulnud siis uut küsimust kehitas puff õlgu. "Ma ei tea. Tohin ma sind joonistada?" küsis ta siis lootusrikkalt uuesti Shawol'ile otsa vaatates
.
Back to top Go down
http://vampire.forum.co.ee/
Shawol Choi
gryffindorlane // 16. aastane // 5. klass
Shawol Choi


Posts : 14
Reputatsioon : 0
Location : Pärnu

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 02:43

Shawol ehmus kergelt küsimuse peale. Mitte keegi polnud veel tahtnud teda joonistada. Sellegi poolest naeratas ta säravalt ja noogutas. "Muidugi võid. Ma joonistan siis sind." Ta võttis uue paberi ja jäi keskendunult Sun Hee näojooni silmitsema. Ta tundis ennast kui tõelise kunstnikuna, kes kliendi tellimusel joonistab. Talle tuli kerge närv sisse. Mis siis, kui joonistus kukub kohutavalt välja? Ta heitis aga selle mõtte peast ja hakkas näo kuju vormistama.
Nad istusid järve ääres kividel täielikus vaikuses. See ei olnud nende jaoks aga ebamugav, sest mõlemad oli täielikult oma töösse süvenenud.
Back to top Go down
Sun Hee Dark
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Sun Hee Dark


Posts : 219
Reputatsioon : 0

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 02:47

Sun polnud eriti närvis ta kahtles ainult kergelt, kas Shawol'ile ta kergelt animelik joonistamis viis istub, kuid Sunny ei kavatsenud seda küsida vaid joonistas nii realistlikult kui ta oskas kõigepealt need ümarad pea piirjooned ja tegi ovaali sisse selle risti mille järgi oli lihtne silmade, suu ja selle mu jura asetust paika panna.
Back to top Go down
http://vampire.forum.co.ee/
Shawol Choi
gryffindorlane // 16. aastane // 5. klass
Shawol Choi


Posts : 14
Reputatsioon : 0
Location : Pärnu

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 03:06

Shawol ohkas, kui ta lõpuks pildiga valmis sai. Õues oli juba üpris pime, vaid hädavaevu võis näha paberi peal olevaid erinevaid detaile. Ta lõdises kergelt. Lõppude lõpuks oli talv ja nad olid seal kivil istunud vist juba oma tund aega.
"Ma sain vist valmis," ütles ta Sun Hee poole naeratades.
Back to top Go down
Sun Hee Dark
hufflepufflane // 16. aastane // 6. klass
Sun Hee Dark


Posts : 219
Reputatsioon : 0

Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty20/1/2012, 12:19

Sunny tõstis korra pilgu, et kergelt naeratada. "Mul on ka kohe valmis." lausus ta siis pilku tagasi pildile langetades ning Shawol'i juukseid edasi sikerdas. Peagi otsustas ta aga, et pole väga vahet mitu korda ta neid üle teeb. Sun Hee tõstis uuest pilgu oma pildilt.
Back to top Go down
http://vampire.forum.co.ee/
Sponsored content





Järve ääres Empty
PostSubject: Re: Järve ääres   Järve ääres Empty

Back to top Go down
 
Järve ääres
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Järv-
Jump to: