EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Stitches

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 05:03

"Kujutad sa ette, ma ei pane kõike, mis liigub," sõnas Dan kerge muigega. Tore näha siiski, et Lance täitsa tema ise jälle oli. "Nette on igatpidi kuum. Rohkem pole sul vaja teada," lausus kutt, et semu lõpuks vait jääks. Ja siis lahkus Finley ja Dan vangutas vaid pead. "Dude, sa oled ikka nii loll. Ilmselgelt meeldid talle," sõnas Daniel. Vähemalt tema arvas nii.. Aga ta oli natuke totu ka.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 07:31

"Sa ei pane kedagi," heitis Lance oma sõbrale ette. Ta silmitses hetke Chachit. "Kuule, äkki lähed vaatad kuhu ta läks ja kui ta solvuski, siis ütle, et ma vabandan, kui ma teada saan, mida ma valesti ütlesin ja palun too mulle see supp," seletas ta oma õele. Loomulikult vihjas ta Finley'le, et Chachi võiks talle järgi minna. Naised oskavad ikka omavahel asjad ära klaarida ja mõistavad teineteist. Pealegi oli Lance üsna sant ega suudaks ise tüdrukule järgi minna. Nüüd viis ta taas silmad Danielile ja kui tema õde lahkus, muigas kapten. "So, milles asi? Ma tean, et sa tahad seda teha. Pran... Ninette blokib?" uuris ta sõbralt. Ilmselgelt ei räägi Dan naiste juuresolekul talle oma seksdetaile. No vaevalt ta nüüdki räägib, aga nüüd räägib ta ilmselgelt rohkem, kui enne rääkis.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 07:47

"Aega on selle kiire asjaga," sõnas Dan vaid, pööritades Lance'i kärsituse peale vaid silmi. Kutt muigas lõbusalt, kui Lance Chachile juhised kätte jagas, saates tüdrukut siis hetke pilguga. "Kindel, et sa seda kõike üles ei tahtnud kirjutada?" tögas Dan, võttes siis ise vabanenud toolis istet. "Ma ei taha kõike ära rikkuda. Pole vaja kiirustada, tõsiselt nagu. Mõni meist veel austab ka naissugu," lausus Daniel kerge naeratusega.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 07:52

"Ma austan ka neid," õigustas Lance. "Kuidas ma tean, mis mark mulle meeldib, kui ma proovisõitu ei tee enne?" küsis ta. "Tegelt ma kadestan sind mees. Ma ei saa aru, kust sul need suured tunded selle prantslanna vastu tulevad, aga nad on sul olemas. Mina ei näe kedagi sellise pilguga," tunnistas Lancelot, muie endiselt huulil. "Nii, et ta siis blokibki jah. Seega ta on süütu ma eeldan, seega sa saad esimese sõidu," muigas Lancelot laiemalt. Milline mees ei rõõmustaks teadmise üle, et tema tüdrukut pole veel mitte üks mees oma mõõgaga läbi surkinud.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 07:58

"Jeah.. Sa väidad, et austad ja siis võrdled neid autodega. Nice one, dude," naeris Daniel. Lance kindlasti tegelikult austaski. Oma väga veidral moel. "Wooow.. Lancelot Worthington kadestab mind.. Kes oleks arvanud," muigas kutt siis. "Küll sul ka need suured tunded tekivad. Pead õige tüdruku leidma lihtsalt," lohutas mees. Tal lihtsalt jõhkralt vedas, et ta enda oma võrdlemisi ruttu leidis. Danielile tuli järsku meelde, et ta polnudki jõudnud Lance'ile rääkida, et ta Drew käest tappa sai. Noh.. Märke kaklusest ju tänu Harrisele ei jäänud, nii et kutt ei osanud küsida ka. "Näed.. Jälle need võrdlused autodega," ohkas Daniel pead vangutades. "Ma pakun, et mina blokin rohkem kui tema kusjuures. Ma ei taha, et ta teeks midagi, sest ta tunneb, et ta peab."
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:06

"Autod on väga austusväärsed asjad," mainis Lance end taas õigustades. "Sa ei lase ju igal mehel enda autoga sõita," mainis kutt. "Ära nüüd sellest suurt diili tee," muigas Lance. No, et ta Danieli kadestas. Jaah, seda tuli harva ette, aga näed tuli. Iial ei võinud teada, mille pärast keegi sind kadestada võis. "Kui ta end sulle kaela valab, siis vaevalt ta seda teeb, sest ta peab. Ta on kõrgema klassi naine siiski. Prantsusmaalt ja puha," seletas kutt. "Pealegi, Ninette ei tundu olevat sellise tüdrukuna, kes laseks kellelgi endale ettekirjutusi teha. Miks ta muidu Nora'lt lõuga sai, nagu sa ütlesid. Ma ei saa aru, mida sa muretsed selle värgi pärast," naeris Lance kergelt.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:10

"Jeah, aga sinul laseks. Aga Ninette'i näppida ei laseks. Nii et need pole täiesti võrreldavad," sõnas Daniel võidukalt. Pani ära! "Mkmm.. Ma kirjutan selle pärgamendile ja lasen sul allkirjastada ja riputan üles!" naeris Dan. Ja siis on tema toaseinal raamitud pärgament ja kõik ravenid näevad, et Lance kadestab teda. Fuckyeah! "Noh.. Jah.. Aga siiski. Ma ei saa siiani aru, kuidas mul nii palju vedas, et ta tagasi tuli, nii et ma parem liigun ettevaatlikult ses suhtes," arvas Dan. Mine tea, mis kõik vastalanud suhtesse mõrad võib lüüa.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:15

"Jaah, et ta sinu üle oma ussikestest kallimate valis. Oot, mis mõttes tagasi?" ei mõistnud Lance. Jeah, seda lugu ta ei teadnud. "Kuule, sa polegi mulle rääkinud seda teie suurt armumise lugu," mainis ta siis, kulmukortsutus süvenemas. Niisama tühjast kohast nad ka käima ei hakanud ju ometigi.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:22

"Ahjaa, sa ei teagi ju, kuidas ma Drew käest peksa sain," sõnas Daniel siis kergelt naerdes. Nüüd oli muidugi hea naerda selle üle.. Tol hetkel oli maailm läbi. "Noo.. Ma tsillisin ühes tornidest ja Nette tuli sinna. Paljajalu veel.. Hull tüdruk. Neil oli puhketoas jälle mingi jamamine olnud ja siis me seal istusime ja rääkisime ja.. Tal oli külm nii et ta puges mulle lähemale ja ma reaalselt mõtlesingi, et no wow.. Ma meeldingi talle äkki," rääkis Dan, suutmata kerget muiet enda näolt pühkida. Tema ju teadis loo lõppu! "Jaa siis tuli Drew, kes polnud selle vaatepildi üle just eriti rõõmus. Ja põhimõtteliselt mõnitas mind, et no mis mõttes ma üldse loodan, et ma Nette suguse tüdruku endale saan. Ja siis Ninette läks temaga kaasa," rääkis Daniel edasi, muutudes nüüd küll väheke tõsisemaks.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:27

"Wow, ei tea jaa," satiiritses Lance, kuid jäi siis lugu kuulama. Ta kortsutas kulme. "Mis mõttes läks kaasa? Nagu, Drew vedas teda või ta läks kaasa, et te ei kakleks või ta hüppas rõõmsalt Drew kättevahele?" küsis Lance pakkudes erinevaid variante. See ei saanud olla lihtsalt, et läks teise kutiga kaasa.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:34

"Nad pidid jalutama minema või midagi. Ja siis ta ütles mulle pmst, et sorry, aga jääb ära ja no.. Läks kaasa. Valis Drew nagu," seletas Dan, kulm kergelt kortsus. "Aga ega nad kuskile ei jõudnud, sest ma kõndisin kuti juurde ja virutasin paremsirge talle," sõnas Daniel siis koguni veidike uhkelt. Mis siis, et ta kaklemist ei sallinud. Julge tegu siiski ju. "Jaa siis ta lükkas mu trepist alla ja andis tappa mulle.." lisas kutt kerge muigega.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:42

"Lükkas trepist alla?" küsis Lance üle. "Kui ma siit välja saan, siis ma löön selle ussi sedasi trepist alla, et viimane ja ainus asi, mida ta mäletab ongi selle koolimaja trepid," pomises kutt ärritudes. Lükkab tema sõbra, tema PARIMA sõbra trepist alla ja siis hakkab peksma. On uss. Muidu ei võidaks ilmselgelt. Mis need nälkjad tegid koguaeg sohki? Loomulikult nad tegid. Mökud sellised.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:44

"Nooh.. Jah. Ja siis peksis veel veits. Ja siis tahtis, et ma püsti tõuseks ja vastu ka lööks, aga selleks hetkeks oli kõik läbi juba nagunii ja see esialgne viha oli nagu ka läinud, nii et ma lihtsalt lesisin seal ja nad läksid ära. Ninette astus üle minust veel," rääkis Daniel edasi, kortsutades selle viimase lause peale kulme. See oli ikka eriti hull olnud. "Ja siiiis...!!!" sõnas kutt ootusäreval ilmel. "Tuli professor Harris," lõpetas ta lause lõbusa naeratusega.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:51

Lance kuulas selle osa loost ära, kulm endiselt kortsus. Kui aga uus osa loost hakkas, muigas ta jälle. "Ja jagas sulle paar tera tarkust?" küsis kutt muiates. Kõlas küll nii. Või siis oli Danielil professoriga väike geiseiklus. Mis oli juba tunduvalt vähem tõenäoline.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 08:59

"Noo.. Alustuseks ta parandas mu haavad ära, mistõttu keegi aru ei saanud, et ma kakelnud olin," muigas Daniel. "Ja siis ta uuris, mis juhtunud oli ja ma muidugi valetasin. Aga ta oli chill ses suhtes, et ta arvatavasti sai aru küll, et ma valetasin, aga ei hakanud surkima ega midagi," rääkis kutt. Harris oli üks normaalsematest õpsidest üldse. "Ja siiiiiis!!!!!" tegi Dan taas oma ootusärevat ilmet. Trummipõrin kuluks ära. "Nette tuli tagasi!" teatas ta siis uhkel ilmel.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 09:06

Lance kortsutas jälle kulme. "Oota, ta läks ära ja siis ta tuli tagasi?" küsis Lancelot justkui ei mõistaks seda olukorda. Solvas tema sõpra mõnuga, astus temast sõna otseses mõttes üle ja siis tuli tagasi. Millegi pärast puudus siin loogika. Tähendab, siin puuduski loogika. See Ninette oli üks kahtlane uss.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 18:59

Chachi oleks küll tahtnud veel rohkem Danieli ja Ninette vahelisest suhtest teada saada, aga kindlasti mitte niimoodi, nagu seda Lance uurima hakkas. Niisiis tõmbas ta vastu puiklemata sealt uttu, võttes üles kiirema sammu, et Finleyle järele jõuda. "Hei, kuule, ega sa Lance' peale pahaseks ei saanud?" küsis ta kohe, kui oli tema kõrvale jõudnud. "Ses suhtes, et.. Ära pane tähele. Ta ongi selline pisut mats ja nii edasi." Lausun need sõnad, tekkis neidisele koheselt deja vu efekt. Kui mitu korda ta nüüd oligi venda kellegi ees välja vabandanud?
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 19:16

No näed, mis siis, et preili Ma-ärritun-tühiste-asjade-peale nii dramaatiliselt haiglatiivast lahkunud oli, oli ta praegu juba nagu vana rahu ise. Või, mitte päris, aga enamvähem. Väikesed jalutuskäigud toimisid kui võluvägi. Kellegi samme kuuldes pööras neiu pead ning seisatas, tundes ära Chachi. "Eih, kaugel sellest, ma reageerisin lihtsalt üle," vastas ta kerge naeratusega. "I tend to do that a lot." Ära pane tähele. Hea öelda, kui sa temalt üldse silmi ei saa. Hea öelda. "Olen märganud jah," mainis näitsik. Siis meenus talle supp, mille Lance oli palunud tal tuua. "Ärme lase noorhärral tema suppi kaua oodata," turtsatas Ophelia, jätkates nüüd teed köögi poole. Kui Chachi tahab, võib kaasa tulla, kui ei, siis võib ju tagasi haiglatiiba minna - valigu ise.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 19:42

"Jaa.. See oli mulle ka hull üllatus. Jooksis sülle mulle praktiliselt ja vuristas, et ta tegi vale valiku ja puha ja noh.. Ma mõtlesin ta peale küll natuke aega pahane ka olla, aga siis ta suudles mind jaa.. jah," selgitas Dan kerge naeratusega. "Ta vabandas veel mingi kolm korda," lisas kutt lõbusa muigega. Polnud just miski, mida Nettest oodata. "Ja siis oli kõik korras. Ta seletas ära, mis neil seal puhketoas toimus ka."
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 20:01

"See on siiski veider," mainis Lance. "Nagu nad oleks ussidega mingi vandenõu kokku mõelnud," lisas kutt kahtlevalt. Aga, kas ussid oleks nii targad sellise plaani jaoks? Vaevalt küll. Lance toetas oma pea padjale, mis ta seljataga oli ja nautis seda mugavust. Kõht korises, saaks nüüd süüa ka ometigi. "Su vanemad, eriti su isa, teavad, et sa puhtaverelise prantslasega käid?" küsis Lance mõne aja pärast. "Kuule, mine tea, äkki ta on nii ilus, sest ta on vampiir," pakkus kutt naerdes. Nina oli sinna kooli tulnud mingi 4. klassi? Siis ta oli ikka täitsa laps ja vampiirid ju ei vanane. Lancelot teadis vampiiridest ja libahuntidest nii mõndagi. Ta isa oli talle rääkinud.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 20:11

"Jeah.. Ja vandenõu üheks osaks oli see, et Laurel talle virutaks? Kindlasti.." sõnas Dan kerge muigega. Kuigi jeah, ta oli ise ka seda varianti kaalunud, aga ei jäänud seda sekundikski uskuma. Mitte pärast seda suudlust. "Veel mitte.. Kuigi vast peaks rääkima jah," vastas kutt siis mõtlikult. Isa oleks üllatunud arvatavasti. Armas temast, eks ole. Aga no see pole kellelegi uudis, et Daniel naistega just kõige osavam pole. "Oojaa.. Ja meil on salajane plaan, et varsti hammustab ta mindki ja siis me elame terve igaviku koos!" naeris ka Dan.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 20:22

Lance naeris ka. Kuigi ta teadis, et selliste asjade üle ei tohi nalja heita. Ta isa oli õuduslugusid enda kogemustest rääkinud. Aga no, kui Nette oli vampiir, oli Lance libahunt. Mida ta ometi polnud. Seega, kõik oli väga hästi ja selle üle täitsa võis nalja heita. "Sul on ju terve kari onusid ja tädisid," lisas Lance juurde. Jah, ta teadis Danieli suguvõsast shitloads of stuff. Sest tema vanaema ja Danieli vanaema olid sõbrannad. Kusjuures räägiti isegi seda, et Danieli vanaisa oli neid mõlemaid sebinud või midagi. No ja Lance'i isa ja Danieli tädi olid ka sõbrad. Parimad sõbrad veel. Kuigi millegi pärast ei meeldinud Liamile Derek nii väga, kui teised Murray'd. Ta nagu koguni kardaks teda. Merlin knows why. "Ja su vanaema hakkab kindlasti teie pulmi kohe planeerima," irvitas Lance. Then again, äkki nad tõukasid Ninette just eemale. Samas, miks peaks. Murray kaksikud, Alice ja Sarah, olid ju kooliajal eri majades käinud ja Sarah käis Slytherinis, pealegi pole nad perekond, kes kedagi tema maja või mõne muu staatuse pärast vihkaks.
Back to top Go down
Daniel O. Murray
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Daniel O. Murray


Posts : 782
Reputatsioon : 10

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 20:28

"Oojaa.. Ma pakun, et kui ma kellelegi teatama peaksin, et mul tüdruk on, siis kutsutakse suguvõsa kokkutulek kokku ja mind pommitatakse küsimustega," muigas Daniel. Mis oli täiesti võimalik kusjuures. Lähedane suguvõsa tähendas ka seda, et kõik pidis alati kõigi asju teadma. Hullumaja vahel tõesti. "Jaaa.. Ja siis vanaisa üritab teda maha rahustada, aga vanaema paneb ta paika ära ja mässab edasi," naeris Daniel. Nii neil asjad käisid igatahes. Aga seda Dan küll ei kartnud, et neile Nette ei meeldiks. Esiteks oli tüdruk suurepärane ja teiseks oli seda kaugele näha, kui õnnelik Daniel oli.
Back to top Go down
Lance Worthington
gryffindorlane // 17. aastane // 7. klass
Lance Worthington


Posts : 810
Reputatsioon : 22

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 21:47

Lance mõtles pisut. "Kuule tegelt peaks pruudi vanemad pulmad korraldama, " lausus ta. "Wonder, millised tema vanemad on. Ma pakun, et ta ema on hästi pikk ja õela pilguga ja kindlasti on tal puudel. Mingi selline, keda ta süles tassib ja kes närvidele ajavalt klähvib koguaeg," oli Lance kindel. Enam kui kindel. Ta mõtles selle üle ja naeris kergelt. "Ja ta isal on raudselt keerdus vuntsid," lisas kutt juurde. "Nad on ju prantslased kõik, Ninette ise räägib ka tugeva aktsendiga inglise keelt. Kuidas teie perekonnad üldse suhtlema hakkavad omavahel?" unustame täiesti ära, et need kaks olid kõigest mõne aja käinud ja pulmadest ei rääkinud keegi veel mitte midagi. Aga sellistele asjadele mõelda ja neid ette kujutada oli ropult naljakas.
Back to top Go down
Chachi Worthington
gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass
Chachi Worthington


Posts : 1074
Reputatsioon : 6

Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty22/1/2012, 21:53

Vähemalt ei olnud ta vihane. Või samas, äkki ta oleks siiski võinud veidigi olla. Saab siis lance ka äkki aru, et ta ei ole mingisugune boss, kes tüdrukuid käsutada võib. Kui Chachi ise kõrvale jätta.. Neidis naeratas ning noogutas seejärel supi peale. Jeah, selle järgi ta läinud oligi ning ilmselgelt ei saanud ta ilma selleta ka tagasi. Seepärast läkski ta Finleyga kaasa köögi poole.
Back to top Go down
Sponsored content





Stitches - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Stitches   Stitches - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Stitches
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: Haiglatiib-
Jump to: