EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Yoko Birgitta Rose

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 01:06

V Ä L J A S P O O L T E G E L A S T
Nimi: Võiks ju Yoko olla ..
Sugu: N.
Vanus: Kahekohaline arv, esimene nr 1.
Kuidas leidsid EHPRPG?: Kellegi oli see link msn'i alapealkiri.
Kas sul on veel tegelasi EHPRPG’s?:
On, aga ei kasuta neid.
Kas lugesid süžeed?: Ei mäleta.
Kas lugesid kõiki teemasid kohustusliku alt??: Juba jooksen.
OT: To admin - kas 'väljaspool tegelast' ei või olla mitte selline, nagu soovid? Kellelgi tekkis minu omaga probleem.

Ü L D I N E I N F O R M A T S I O O N
Yoko Birgitta Rose White_Shudder__by_YourxSecretsxOut
Nimi: Yoko Birgitta Rose
Hüüdnim(i/ed): Puuduvad.
Sugu: N.
Rass: Inimene.
Vere staatus: Sopavereline
Aasta JA vanus: 5 klass. 15 aastane.
Eelistatud majad: Hufflepuff ja Ravenclaw.
Raamatust või originaal: Originaal.
Kasutatud inimene: Ei tea nime. Deviantart'ist.

V Ä L I M U S
Pikkus: 170 cm.
Juuksed: Vastavalt tujule.
Silmavärv: Pruunid, aga kannab ka läätsesid.
Nahk: Väga hele.
Üldine välimus: Yokol on järgutatud, pisut üle õlgade pikad juuksed, mis on hetkel mustaks värvitud. Tütarlaps armastab juuksevärvidega mängida, kuid eelistatumad on siiski must, heledaga triibutatud. Näitsiku silmad on suured ja pruunid, kuid talle meeldib - nagu juustegagi - proovida erinevaid värve. Valged, mustad, sinised ja rohelised on vaid vähesed läätsed, mis tal olemas on. Yoko on üsnagi sale, kuid mitte siiski nii peenike, nagu ta sooviks olla. Nii tugev ta tahe siiski pole, et ennast selle pärast näljutama hakkaks. Neidise nahk on väga hele, kuid päikest saades muutub suviselt helepruuniks. Selline kena jume kaob Yokol aga üsna kiiresti. Armastab kanda mugavaid, kuid stiilseid riideid, aga kooli ajal muidugi koolivormi, mis on nunnude lisanditega täiendatud. Kannab vahel huules neeti. Omab mitmeid tatoveeringuid, kuid mitte päris, vaid henna.

I S E L O O M
Oskused: Lendamine, nõiasõnad, ettelugemine, matemaatika.
Nõrkused: Söömine, kommid, poisid, kuu, tikud.
Meeldib: Poisid, join'ti keeramine, kuid mitte suitsetamine, reisimine, öö.
Ei meeldi: Päike, Itaalia, punased juuksed, kulmuneet.
Moto: Mina ja maailm!
Üldine iseloom: Äkiline või vägivaldne poleks kindlasti Yoko iseloomustamiseks sobivad sõnad. Rohkem tagasihoidlik, kuid lõbus. Tütarlaps oskab olla uudishimulik, kuid seda mitte pealetükkivalt, vaid armsalt, lapselikult. Tihtipeale on Birgitta see, kes mõtleb välja hullumeelseid asju ja teised proovivad veenda teda neid mitte tegema. Õhutab inimesi pidevalt tagand ja oskab neid nende probleemidega aidata, kui ise võib olla muredesse uppumas. Näitsik kardab ja armastab üksindust samaaegselt. Näitsik on üksi olemise ees pisut hirmunud, sest kui ta oli pisike, jätsid ta vanemad teda pidevalt üksi koju, minnes lihtsalt sõpradele külla või baari istuma. Pisikese Yoko jaoks oli see väga ebameeldiv, kuigi ta vanemad arvasid, et kuue aastane laps on väga vabalt võimeline ise hakkama saama. Näitsikule meeldib suur seltskond ja inimestega suhtlemisel ei muutu ta kunagi kogelevaks või kohmakaks, vaid teab alati, mida öelda.

A J A L U G U
Perekond: Ema, Theresha Rose, 37 aastane, üsnagi ükskõikse iseloomu ja terava ütlemisega naine, kes oli väga pettunud, kui sai teada, et tema arust "pole tema tütrega kõik korras" ehk Yokos on võluriverd. Isa, Matt Rose, 45 aastane keevitaja, kelle lemmiktegevus on joomine, kuid õnneks ei muutu seda tehes vägivaldseks, nagu paljude alkohoolikutega võib juhtuda. Kui sai teada, et tema pisitüdruk on ebard, kupatas ta pisikese oma naise ema juurde elama. Emapoolne vanaema, Danescha Leidewer, on samuti nõid nagu Yoko. Naine on 62 aastane, kuid vanusele vaatamata väga kõbus ning elujõuline. Armastab näitsiku kohutaval kombel.
Lapsepõlv: Kasvas üles väga jubedas peres, kuni 11 aastaseks saamiseni, kui sai kirja Sigatüükast ning läks pärast seda vanaema juurde elama, kus algas hea elu. Enne seda pidi pidevalt üksi kodus istuma ning kui vanemad juhtusid kodus olema, ei teinud nad muud, kui näägutasid ja jõid. Yoko oli väga õnnelik, kui kodust ära sai.
Sigatüügas: Yoko on, nagu eelnevalt mainitud, paljude hullumeelsete asjade väljamõtleja ning on see tõttu pidevalt karistada saanud, kuid koolist pole teda õnneks välja visatud. On nutikas, kuid vahest lihtsalt ei jõua oma kodutöid ära lõpetada. Tavaliselt on siiski tema pahandused õpetajate eest varjatuks jäänud, ning väga palju punkte pole tänu tütarlapsele majalt ära võetud. Yoko saab enamikuga õpilastest väga hästi läbi, väljaarvatud isekate ning egoistlike inimestega.
Täiskasvanu olemine: -

Lühike rollimäng: - Yoko tegi silmad vaevaliselt lahti ja vaatas haigutades magamisruumis ringi. Tütarlaps ajas ennast püsti ja heitis põgusa pilgu kellale, mis näitas niipalju, et hommikusöögi aeg oli juba ammu käes. Neiu tõmbas endale kiiresti koolirüü selga ning jooksis treppidest alla, võttes sedasi suuna Suure Saali poole, kus hommiksöök toimub. Yoko tervitas oma majakaaslasi ning istus nende juurde hommikusööki sööma. Näitsik võttis vaagnalt ühe tumepunase õuna ning hammustas seda isukalt, silmad õpilastel rändamas. Birgitta toetas ennast küünarnukkidega lauale, mis oli tegelikult üsna ebaviisakas, kuid teda ei huvitanud see, mida teised võisid temast hetkel arvata. Tütarlaps lõpetas õuna söömise ning lahkus söömast. Üks ilusat värvi puuvili oligi tema tänane hommikusöök olnud. Peab ju figuuri hoidma.

Yoko Birgitta Rose Nice_try__batman__by_YourxSecretsxOut
Yoko Birgitta Rose Ghost_XIII_by_YourxSecretsxOut
Yoko Birgitta Rose _judea_by_YourxSecretsxOut


Last edited by Yoko B. Rose on 12/9/2010, 23:41; edited 5 times in total
Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 02:56

Pole küll admin, kuid ma arvan ,et sa võiksid korda teha "Väljaspool tegelast " alateema.
Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 04:42

*segadus*
Mis sellel viga on?
Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 06:26

V Ä L J A S P O O L T E G E L A S T
Nimi: Võiks ju Yoko olla .. (Sinu pärisnimi. Kirjuta oma pärisnimi mitte oma tegelase nimi)
Sugu: N. (Korrektsuse mõttes oleks võinud naine välja kirjutada aga no olgu)
Vanus: Kahekohaline arv, esimene nr 1. (Kas on raske kirjutada siis kaks numbrit?, kirjuta oma vanus, mitte mõistatusi)
Kuidas leidsid EHPRPG?: Kellegi msn'i alakas oli. ( siin mõtled alapealkirja?)
Kas sul on veel tegelasi EHPRPG’s?: On, aga ei kasuta noid. (sõna "noid" asemel oleks võinud olla "neid")
Kas lugesid süžeed?: Ei mäleta. ( sa ei mäleta kas lugesid või ei?)
Kas lugesid kõiki teemasid kohustusliku alt??: Juba jooksen. (Jah või Ei küsimus, kuhu sa jooksed?)


Edit: Lühike rollimäng on sinul pildid?
Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 06:35

Milleks?
Mis vahet seal on, mis mu pärisnimi on? Mida see teadmine Sulle annaks? Korrektsuse mõttes oleksin võinud 'naine' välja kirjutada? Hal - lo! Kellelgi pole arvatavasti sellest lühendist arusaamisega raskusi. Omab tähtsust, kui vana ma olen? Neljanda võin ka ümber sõnastada, tead ju küll, KORREKTSUSE MÕTTES, kui Sul sellest arusaamisega raskusi tekib. Olgu, seda viiendat punkti ma mõistan, selle ma peaksin tõesti ära muutma. Kuues las jääb nii, nagu on. Seitsmes samuti. See on rollimäng ja alateema 'Väljaspool tegelast' tohib minu arvates olla selline, nagu soovid. Ka koodis oli kirjas, et pärisnime asemel võib ka hüüdnimi olla, niiet kui ma kirjutaks sinna Pisike, siis see ütleks Sulle rohkem, kui Yoko?
Aga tänan siiski, et viitsisid arvamust avaldada, kuigi mul pole sellega midagi peale hakata. ;D


Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 16:39

Kui on kirjas ,et peab oma nime kirjutama või hüüdnime siis ei pea sinna muud jama kirjutama. Minule tõesti ei annaks see teadmine midagi ning mina seda avaduse blanketti välja ei mõelnud, seega pead küsima adminitelt mida see teadmine annab. Kuna ma ütlesin KORREKTSUSE MÕTTEs oleksid võinud naine välja kirjutada, siis ma ei mõelnud ,et nii on vale nagu sul praegu on, jäta kui meeldib, kuid avaldus oleks natukene kenam olnud, kuid siinkohal tahaks teada teie vanust, et korrektsus teie nalja teeb. Kindasti on tähtis kui vana sa oled, nii on igas rollimängus, siis on enamvähema teada mida teie rollimängust oodata. Noorematelt vähem- vahel isegi vajavad natukene õpetust, vanematelt rohkem. Kas ma ütlesin ,et neljandas punktis tekib mul raskusi arusaamisega? Hetkel mulle tundub ,et te ei mõista " Korrektsuse mõttes" tähendust.
Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 17:49

Kuule, tead, anna andeks, aga Sa solvasid mind. Mu hüüdnimi on PISIKE ja ma ei soovi, et Sa selle kohta jama ütleksid. Avaldus oleks natuke kenam olnud, kui ma oleks naine välja kirjutanud? Tõesti? On meil siin mingi täiuslikkuse poole püüdlemine, et kõik peab 100% korrektne olema? Ma siiski ei nõustu oma vanust avaldama, kuna teisedki peale minu pole seda teinud. Minu pärast Sa võid nüüd arvata, et ma olen 10 aastane pisike tegelane või 14 aastane pube, aga ausalt, Sinu arvamus mind eriti ei huvita. Olen selleta enne hakkama saanud ja saan ka edaspidi. Neljanda punkti koha pealt .. tundus küll, et Sa ei saa päris täpselt aru mida släng alakas sealkohal tähendab, miks muidu oleks siin mõtled alapealkirja? sinna vahele ära eksinud?
Muideks, väga huvitav oli Su kirjutist lugeda, kui alguses otsustasid mind sinatada ja ühes üksikus lauses teietada, lõpp kiskus siiski jälle sinatamise peale üle.

PS - Ma tean küll, mida "korrektsuse mõttes" tähendab.
Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 23:27

Ma ei öelnud su hüüdnime kohta jama seega ma järeldan ,et ma ikka ei solvanud. Selle asemel ,et nö. sõimata, oleksid võinud hoopis mind tänada ,et tahtsin aidata sul avaldust normaalseks teha. Ütlen ausalt,et ma ei viitsi lugeda su postituse lõppu, kuna ükskõik mida sa ka ütled arvan ,et sa võiksid muutmise peale mõelda. See teema on sõõlamiseks ning siin öeldakse ka mida avalduses muuta. Mina olen kõik ära öelnud.

PS: ära nüüd jälle sõimama hakka, kuid lühikese rollimängu punkti võiksid samuti ära täita. Huviga ootan su rollimängu oskust
Back to top Go down
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty12/9/2010, 23:31

Nii armas, kuna mul on veel terake lahkust alles, siis ma ütlen Sulle aitäh, et Sa mitu hea pikkusega postitust kinkisid. Ma pole igatahes kedagi sõimanud Wink

PS - Seda ainult Sinu pärast. Naerata!
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty13/9/2010, 02:41

Okei, kõigepealt näen ma, et teil on jutt veits teravaks muutunud. Ja Yoko, Väljaspool tegelast võib olla selline, nagu sa ise heaks arvad nendele küsimustele vastata, kuigi on kindlasti eelistatud vastata kõikidele küsimustele, ausalt ja lihtsalt. Aga see ei olegi väga oluline.
Teiseks - ühest pildist oleks täiesti piisanud.
Kolmandaks, ja kõige tähtsam - Miks sa enda teiste kasutajatega EHPRPG's aktiivne ei ole? Üheks eelduseks, kui sa teise tegelase endale teed, on olla aktiivne enda kõikide tegelastega. Seetõttu tahaksin teada, kas sa kavatsed enda teiste tegelastega ka mängima hakata, või peame need ära kustutama? Tore oleks ka, kui sa enda teiste tegelaste nimed ütleksid.
Sõõlan su peale minu viimasele küsimusele vastamist.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Guest
Guest




Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty13/9/2010, 02:46

Teine minu tegelane on Chelsie. Ma ei soovi seda ära kustutada, kuna ma hakkan ka Chelsie kasutajaga nüüd aktiivseks siiski. Algne plaan oli jah, lasta ära kustutada, kuid siiski mitte. Arvasin, et ma ei saa kahe kasutajaga ühes foorumis korraga hakkama, kuid ma ei tea seda enne, kui pole proovinud. ; )
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty13/9/2010, 02:55

Ah, hea küll Smile

Sõõlan su HUFFLEPUFF'i!
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sponsored content





Yoko Birgitta Rose Empty
PostSubject: Re: Yoko Birgitta Rose   Yoko Birgitta Rose Empty

Back to top Go down
 
Yoko Birgitta Rose
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: