EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Enne öörahu

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty29/7/2011, 00:46

Taaskord oli Dave'i põlv värisema hakanud. No mis teha harjumused eksole. Oma kulmi korraks kortsutanud kargas kutt püsti, ning ohkas õrnalt. ''Mmm, ma just mõtlesin, et läheks teeks tiiru ümber lossi?!?'' Sõnas Dave aga viimaks, kui oma silmadega neidisel pidama jäi, ning oma pead kergelt kallutas. Nojah, Melanie oli rawest, ning see polnud väga hull - seega võis temaga suhelda vabamalt, kui teistega.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty29/7/2011, 00:50

Kuulnud nüüd noormehe lauset, ilmus tütarlapse huulile õrn naeratus, ise ikka öökulle vaadates. Hetke pärast keeras ta end noormehe poole. "Arvad sa?" küsis Melanie siis Davidi käest. Kuidas saab üldse ära öelda, kui just tema küsib sult, kas sa tahaksid jalutama minna. Ja veel see pea kallutamine. Liiga armas. "Siis tuleb loota, et su tüdruksõber ei tule ja midagi vale ei oleta" lisas MJ sinna juurde ning muigas õhkõrnalt.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 02:24

Dave noogutas laialt, ning lükkas ukse lahti, et Melanie sealt tema ees väljuda saaks. ''Ei tee ta midagi,'' oletas Dave kiirelt, ning väljus ruumist rawenclavlase järel. Treppidest vaikselt alla liikunud süütas Dave all uue suitsu, ning lasi silmadel üle platsi liikuda. ''Värske õhk on üsna hea vaheldus eksole,'' pidas prefekt silmas lossi umbseid ruume, mida harva tuulutada lubati.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 03:42

Tütarlaps muigas endamisi, kui kuulis Davidi lauset. Niivõrd enesekindel mees. Aga see ongi ainult hea. Melanie hakkas treppidest allapoole liikuma. "Ma üldjuhul veedangi enamuse vabast ajast väljas" vastas MJ siis noormehe järgmise lause peale. "Ei suuda kusagil nelja seina vahel istuda. Pigem jalutan" rääkis ravenclawlane. Jalutamine oli tema üks lemmiktegevustest. "Ja kuhu poole nüüd?" uuris Melanie, lastes siis Davidil otsustada, kuhu nad edasi lähevad.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:10

Dave oli rahulikult neidise kõrval liikunud, ning suitsu tõmmanud, kui Melanie suu viimaks avas. ''SInna,'' viipas noormees kaugemale pimedusse, ning viskas koni maha. Kusagile puude vahele, oli Dave viibanud, kuid ega vahet ei oleks olnud, nad oleksid niikuinii edasi liikuma arvatavasti jäänudki.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:12

Melanie noogutas siis, kui suund talle kätte näidati. Rohkem polnudki vaja. "Kaua sa veel väljas kavatsed olla?" uuris neidis siis Davidilt. Ta ise ei suutnud otsustada, kas hakkab juba varsti minema, või teeb ta mõne pikema jalutuskäigu. Tavaliselt käis Melaniel see otsustamine kiiresti, kuid täna ei läinud see kohe mitte.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:15

Dave kehitas kiirelt oma õlgu, ning muigas siis laialt. ''Ma ei tea, mulle otseselt pole keelatud kaua väljas olla, kuid kes teab.'' Vastas Dave täiesti ausalt. Kuna tal oli rinnas prefekti märk, võis ta teha peaaegu kõike mida süda ihkas, ning see ei seganud eriti kedagi. ''Ja sa ise?'' Kortsus Dave'i kulm, kui ta harjumusest oma käe Melanie pihku libistas.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:20

Davidi esimese vastuse peale ei osanud Melanie midagi kosta. "Ma lähen ilmselt siis, kui tuleb tuju ära minna" vastas Mel siis samale küsimusele. Tundes järsku, kuidas noormees enda käe Melanie kätte libistas, kergitas neidis arusaamatult üht kulmu. Siiski ei hakanud MJ midagi mainima või küsima, kuna talle sobis nii. David siiski meeldis ju talle.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:22

Dave'i kulm kortsus kergelt, kuid ta noogutas arusaadavalt. ''See oli viga, nüüd ma arvan, et sulle ei sobi mu seltskond, kui sa ära tahad minna.'' Naeris prefekt vaikselt, ning suunas silmad kaugemale pimedusse. Ega ta ei saanudki enam päristäpselt aru, kus nad olid, kuid eks see pärast näha oleks olnud. ''Ja siis ma teeksin omad järeldused.'' Täpsustas ta asja, kui oma silmad Melaniele viis.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:28

"See tuju ei olene alati teisest inimesest" lausus Melanie siis selgituseks, kuigi teadis, et ega see Davidi mõtlemisviisi ei muuda. "Nii et kui ma lahkuks, siis see ei pruugi sinu süü olla" mainis Melanie veel ning muigas endamisi, hoides pilku siiani liikumissuunas. "Aga sulle siis minu seltskond sobib, nagu ma aru olen saanud?" uuris ravenclawlane hetke pärast. Muie tema huulil suurenes veelgi. Ka tema pilk liikus noormehele.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:32

Dave pööritas vaid oma silmi. ''No ilmselgelt, ja seda ei oleks sulle vaja öelda, kui sa loogiliselt mõelda oskaksid.'' Muigas Dave juba laiemalt, kui seda enne teinud oli. ''Pealegi sa pole blond - seega sa oskad mõelda loogiliselt sa lihtsalt mängid lolli.''Täpsustas Dave kiirelt asjaolusid, ning kallutas siis kergelt oma pead. Aia, kui Adrianna neid hetkel nägema peaks, kutil oleks üsna palju seletada, kuid noh see oleks jällegi hea võimalus Adriannal lasta end välja elada.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:36

Tütarlaps hakkas kergelt naerma, kui Davidi juttu kuulis. Eks ta tõsi oli. Slytherinlane ilmselt ei käituks muidu nii, kui talle midagi ei sobiks. "Aga igaks juhuks võib alati küsida, isegi kui arvad, et tead vastust" mainis Melanie sinna juurde. Mõte Davidi tüdrukust oli kadunud. Pealegi oleks seletada olnud vaja Davidil. Nad liikusid aina mingisuguse metsa poole, aga eks seal oligi pisut põnevam.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:55

Dave turtsatas taaskord. ''Kas sa mängid lolli või sa oledki?'' Pomises kutt kiirelt, ning kiirendas siis märkamatult oma sammu. Dave'ile lihtsalt meeldis kiirelt edasi liikuda, ning äärmiselt keelatud kohtades viibida, see mets lihtsalt pidi olema keelatud eksole. ''Kas sa ei kardagi mind?'' Uuris prefekt viimaks, sest tüdrukud kellega Dave viimasel ajal kokku oli puutunud, ning kes polnud temaga majakaaslased lausa värisesid hirmust.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:57

"Mängin" lausus MJ siis vastuseks ning kiirendas siis ka ise sammu, et mitte maha jääda. Küsimuse peale kortsutas Melanie kulme. "Kas ma siis peaksin olema?" uuris tüdruk taaskord. "Peaksin kartma, et viid mu metsa ja vägistad ära?" uuris Mel ning hakkas kergelt naerma. Ega tema nendest tüdrukutest ei teadnud ju. Ta teadis nüüd vaid, et David on hõivatud.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 04:59

Dave ei suutnud lihtsalt seda naeruturtsatust tagasi hoida, mis Melanie sõnadest tingitud oli. ''Kas sa ise ka usud seda, mida sa räägid?'' Raputas kutt oma pead tugevalt, ning hingas siis raskelt välja. ''Ega see ei tähenda, et ma õel ja ülbe olen, et ma ka kohe mingi idioot olen. Usu mind, mul pole vaja mitte kedagi vägistada.'' Muigas Dave ise ka oma sõnade üle, kuid noh olgem ausad, nii see ju oligi.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:03

"Ma ei tea sind ju tegelikult üldse, nii et ma uuringi, miks ma siis peaksin kartma?" seletas Melanie, lõpetades lause küsimusega. See eelmine küsimus oli muidugi naljaga. Mel suunas pilgu enda ette ning ootas nüüd Davidi vastust.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:11

Dave'i kulm kortsus kergelt, kuid ta ei hakanud midagi eriti täpset vastama. ''No uuri koolipealt.'' Vastas ta lühidalt, kuid sellest oli neil enne ka juttu olnud. Oli üks selline kuri punapea, kes tegi kõigile rusikatega oma seisukohad selgeks.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:14

"Miks sa ise rääkida ei võiks?" uuris Melanie seepeale. "On veel midagi või kedagi, peale su tüdruku?" uuris MJ siis edasi, suunates pilgu taas slytherinlasele. Kas tõesti oli asi nii hull? Võib-olla oligi. Kui too tüdruk slytherinist oli, siis pole ka ime. Neid ei või iialgi ette teada.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:18

Dave muigas vaid natuke laiemini, kui oli seda enne teinud. Peatunud, ning end ühele kännule istuma sättinud sättis kutt huultele uue suitsu. ''Mul on ka väike blond õde, ja nemad koos on nagu hullumaja.'' Pidas Dave silmas Donelle'i ja Adriannat. Orkaan, mis peksab segamini kogu maailma, kui vaja.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:20

Saanud siis veel midagi teada, ilmus Melanie huulile taas õrn naeratus, mis ennem hetkeks kadunud oli. "Ja sul pole lubatud siis sõbrannat omada?" uuris MJ edasi. Nad ei olnud ju hetkel midagi enamat, kui lihtsalt sõbrad. Kui sedagi. Tuttavad pigem. See oleks totter olnud, kui Davidi õde ja naine seda keelanud oleksid.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:22

Dave raputas pead. Jälle oli tüdruk valesti aru saanud, msi neil tänapäeva naistel viga oli. Räägid august nemad räägivad aiast. ''Mina võin kõike omada, aga mind ei või kõik omada.'' Selgitas ta asja natuke, ning muigas siis, kui suitsu viimaks põlema sai, ning sõrmedega oma põlvedel toksima jäi.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:27

Kuulanud nüüd Davidi lause ära, kortsutas Melanie kulmi. "Keeruline elu sul" pomises neidis endamisi. Ta ei teadnud ju, kes selle reegli paika oli pannud. Kas David ise või siis tema õde ja naine? Ühel juhul oli see isegi normaalne, kuid teisel juhul kaugeltki mitte. MJ jäi jälgima suitsu, mida slytherinlanet tõmbas. Järgmisel hetkel liikus Melanie pilk juba metsal, kuhu nad sattunud olid. Vaikselt tatsas Mel edasi suunates oma pilgu puu latvadele. "Mul on üks ja lihtne teooria. Keegi ei oma ega ei saagi kunagi mind omama" lausus ta ning naeratas rahulolevalt. "Keegi kunagi saab võib-olla ainult osakese minust" lisas ta, säilitades seda naeratust.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:29

Mmm, Dave'i kulm kortsus kergelt. Midagi, mis on keelatud? See juba hakkab minema. ''Millise tükikese?'' Tõstis noormes ilmselgelt huvi Melanie vastu, kui näitsik oma lausega lõpuni jõudnud oli. End püsti lükanud suunas ka tema oma silmad puude latvadesse, kuid seal polnud mittemidagi huvitavat, ning seetõttu ka prefekti silmad tema kõrval seisvale rawenclavlasele taaskord pidama olid jäänud.
Back to top Go down
Melanie Joyce
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Melanie Joyce


Posts : 168
Reputatsioon : 0

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty1/8/2011, 05:32

Melanie ei vastanud kohe, vaid uuris veel puid. Peagi peatus ta pilk Davidil ja ta ise jäi noormehe ette seisma. "Seda osa pole ma veel välja mõelnud" lisas ravenclawlane sinna juurde ning naeratas pisut kavalalt. Ja kusjuures, see kõik oli tõsi. Siiski polnud ta veel kindel, kas ta üldse on valmis endast mingit osakest kellegile andma. Aga eks seda sai näha.
Back to top Go down
Drew Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass // koolivanem
Drew Frost


Posts : 1772
Reputatsioon : 5

Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty2/8/2011, 21:53

''Millal sa selles selgusele jõuad? Anna siis mulle ka teada.'' Muigas prefekt kiirelt, ning vajus taaskord istuma, kui mahvi oma suitsust tõmbas. Käega läbi habeme liikunud sulges slytherinlane oma silmad üldsegi. ''Uni on.'' Pomises noormees endale ninaette, ning hakkas siis suitsurõngaid puhuma.
Back to top Go down
Sponsored content





Enne öörahu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Enne öörahu   Enne öörahu - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Enne öörahu
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Enne vihma
» Õhtul, natuke enne sulgemist.
» Õhtu enne Sigatüükasse naasmist.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: