EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Tundide ajal

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Tundide ajal   Tundide ajal Empty29/7/2011, 01:40

Parasjagu oli peal nõiasõnade tund, kui Sebastian koolimajast väljus ning lendluudpalli väljaku poole suundus. Tal polnud luudagi kaasas, mida võiks arvata selle väljaku poole minevast õpilasest. Sebastianile lihtsalt ei meeldinud eriti lennata. Ta lendas, kui seda vaja oli, kuid võistkonda ta näiteks küll ei tahtnud saada.

Peagi jõudis Seb väljakule ja suundus ühe nurga peale, tribüünide kõige kõrgemasse ritta. Vampiir võttis kotist enda joonistusploki ning hariliku, hakates joonistama lendluudpalli väljakut enda vaatekohast. Hiljem läheb ta teisele poole ja lisab ka selle nurga.


OT: Lucy.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty29/7/2011, 02:07

Lucy istus parasjasti enda ühes lemmikkohas, parempoolse lendluudpalliväljaku keskmises väravas (st siis rõngal). Ta oli teinud erandi ja nõiasõnade tunnist poppi pannud - tal oli vaja mõelda. Midagi ei läinud enam õigesti viimasel ajal ja lendluudpalliväljak oli tundide ajal, kui teisi õpilasi seal polnud, raudselt kõige parem koht mõtete mõlgutamiseks.

Umbes pool tundi rõngal istunud, märkas Lucy lõpuks tribüünil istuvat inimest - nii kaugelt ei näinud ta, kellega tegu on. Niisiis hüppas tüdruk rõngalt alla ja lendas õpilase poole. Ta lendas Sebastianile/Robinile piisavalt lähedale, et teada saada, kellega tegu on, ja jäi siis poisi kõrvale hõljuma. Ta piilus poisi pilti - see oli detailideni täpne joonistus lendluudpalliväljakust. "See on väga hea" ütles ta naeratades. "Lucy" tutvustas siis prefekt ennast. Ta teadis, et poisi näol oli tegemist Sebastian või Robin Riddle'iga Slytherinist. Ta lootis siiski, et tegemist on Sebastianiga, Kalini poisssõbraga ning nüüd arvas ta, et praegune on suurepärane hetk poisist natuke rohkem teada saamiseks. Sebastian oli alati väga salapärase isikuna tundunud - ei rääkinud väga palju ja niipalju kui Luce teadis, hoidis omaette, Robin oli natuke lõbusam ja seltskondlikum
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty29/7/2011, 02:22

Sebastian tõstis pilgu, kui keegi tema juurde lendas ja tema kõrvale hõljuma jäi. Ta ei öelnud selle peale midagi, et tüdruk tema pilti kommenteeris. Viimasel ajal ütlevad seda väga palju. Kuid siis, kui tüdruk end tutvustas, muigas Seb pisut. Ta oli neiut läbul näinud, oli pokkerit mänginud. Või vähemalt oli see punt seda üritanud, kuni mingiks mölluks läks ja Seb ning Kalin minema läksid. Robin oli talle hiljem rääkinud kõigest.

"Sebastian," ütles Seb sellegipoolest enda tutvustamiseks. Keegi ei teinud temal ja Robinil vahet, seega tihtipeale rääkis ta kellegagi, kes ei teadnudki, kumma poisiga ta rääkis. Jah, Robin oli aktiivsem, kuid sellegipoolest välimuselt olid nad täiesti identsed.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty31/7/2011, 19:23

Lucy maandus enda luualt, ja istus poisi kõrvale pingile. Ta vaatas uuesti pilti ja ütles naeratades "Mul on tunne, et sul on pildil viga." Ta osutas väravapostidele, mis olid perfektselt ringikujulised, täpselt nagu päris rõngad. "Kui sa oled siin kauem kui 15 minutit joonistanud, siis peaksin mina ka siin olema, või mis?" Lucy ütles seda kergel, mängulisel toonil, naeratades, et poiss ei arvaks, et prefekt teda kritiseeris või midagi. Ta üritas vaid vestlust arendada ja Slytherinlast tundma õppida. Poiss oli alati natuke veider tundunud, ta oli tark, kuid Lucy ei mäletanud, mil ta viimati poissi raamatukogus oli näinud, kui üldse.

Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty31/7/2011, 22:01

Sebastian suunas pilgu Lucyle. "Ma alles tulin siia," ütles Seb, kui pilgu jälle paberile kinnitas. Ta visandas inimese kohta pisut kiiremini järgmise osa tribüünist ning hakkas seda jälle täiendama. Tüüpiline tema joonistusstiil, mõne jaoks kahtlemata veider.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty31/7/2011, 23:24

okeii... Sebastian oli kohe kindlasti raske juhtum... "Ah nii...Kas sa käid siin tihti? Välja arvatud mängude ajal ma mõtlen" üritas ta uuesti vestlust arendada, kuigi poiss selgelt teda tõrjuda üritas. Lucy pilk vilksatas poisi näolt korraks joonistuse peale - see Slytherinlane oli ikka tõsiselt hea!
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty31/7/2011, 23:29

"Mitte eriti." Sebastian jätkas tüdrukut tähele panemata joonistust, kui ühe torni joonistas ning selle detaile täiendama hakkas. Ta nägi siit võib-olla isegi liiga hästi, et inimestel võis ka küsimusi tekkida. Ning teda isegi mitte ei huvitanud, mida Lucy sellest arvab.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty31/7/2011, 23:59

Lucy oli harjunud sellega, et teised temast paremini nägid - tal oli juba väikesest peale kerged nägemiseprobleemid olnud, nii, et ta ei pööranud sellele eriti tähelepanu. Aga see, et Sebastian teda ignoreeris huvitas tüdrukut küll. "Mis siis tänases nii erilist on?" küsis ta sõbralikult ja vaatas siis torni, mida poiss parajasti maha joonistas. "Kas sa lendad ka?" küsis tüdruk siis tagasi poisi poole vaadates.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 00:09

"Sest ma tahan seda kohta joonistada?" Kui tüütu saab üks tüdruk olla? "Ei." Läbul oli neiu küll normaalsem tundunud, kuid noh... siis ei pidanud Sebastian isiklikult temaga rääkima. Nüüd pidi.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 01:05

Ughh, Ta teadis vähemalt ühte asja nüüd Sebastiani kohta - too võis vägagi ärritav olla. Tüdruk sundis ennast siiski naeratama "Sellepärast tulidki täna spetsiaalselt nõiasõnade tunni ajal siia, et väljakut joonistada?" Ta raputas vaikselt naerdes pead. Tundus üsna uskumatu teooriana... Sebastian tundus läbul palju toredama inimesena, kui ta Kaliniga koos oli... Aga kuna Kalin oli kena inimene, ei suutnud Luce uskuda, et Sebastian sama ei ole. Äkki oli too üks sellistest inimestest, kelle tundma õppimiseks läheb aega?
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 01:09

Sebastian hingas vaikselt sisse, kui nüüd joonistamise peatas ja tüdrukule teravalt otsa vaatas, tumedate silmade pilk tühi. "Jah, spetsiaalselt nõiasõnade tunni ajal," ütles Sebastian, huulil pilklik muie. Ning Sebastian oligi Kaliniga hoopis teine inimene. Või pigem vampiir.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 01:55

Lucy hingas sügavalt sisse. Rahu... sa ei taha enda enesevalitsust kaotada, lihtsalt rahune... "Kas ma võin küsida, miks just nõiasõnade tunni ajal?" küsis prefekt siis, naeratus näolt kadunud, kuid siiski sõbraliku häälega. "Kahju, et sa ei lenda. Sealt ülevalt on väljakule hoopis parem vaade." ütles ta siis väravapostide poole näidates. "Seal võid isegi veidi päikest saada - Muidu võib mõni arvata, et sa veedadki kõik päevad kusagil vangikoobastes või klassiruumides kinni. Muidugi juhul kui päike selle pilve tagant välja tuleks." ütles Lucy naeratades ja korraks taevasse kiigates.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 02:05

"Võid." Sebastian muigas pisut. See aga ei tähendanud, et ta vastama peaks. Ning lendamisest pole kasu, joonistada ikka lennates nii hästi ei saa. Siis aga kuulis ta neiu märkust tema nahavärvi poole. "Tead, see oli tõesti väga ebaviisakas, arvestades seda, et haigused ei ole inimeste enda teha." Sebastian surus huuled tugevalt kokku, toppis ploki, hariliku ja kustuka kotti ja tõusis. "Mul ei ole enam soovi sinuga vestelda." Sebastian hakkas tribüünilt alla minema. Ei, ta ei olnud solvunud, aga seda ta üldiselt teeskles, kui tema nahavärvi kommenteeriti.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 02:35

Lucy'l läksid silmad suureks ja ta ahhetas vaikselt. Tubli Luce, väga hästi ikka räägid inimestega. Kuidas sa võisid nii tundetu olla?? Kui Sebastian lahkuma hakkas jooksis tüdruk talle järele, viimasel hetkel taipas veel luua kaasa haarata. Ta jõudis poisile järele just enne, kui too viimase pingivaheni jõudis. "Sebastian, oota!" Palus tüdruk "Palun vabandust, tõeliselt. Mul polnud õrna aimugi. Palun?" ta jooksis ümber poisi nii, et ta talle otsa vaadata sai "Anna andeks... Ma olen täiesti lammas ja ma ütlen vahepeal asju ilma mõtlemata, aga ma ei tahtnud sinu tundeid haavata, ausalt..." Tüdruk tundis ennast kohutavalt. Ta polnud osanud aimatagi, et poisil võis mingi muu põhjus heledale nahale kui see, et too väga palju õues ei käinud.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 02:41

Sebastian sundis end tõsiseks, tegelikult oleks ta naerda tahtnud. "Mõtle siis järgmine kord," ütles Seb, hääl jäisusest nõretamas, ning pilk külm. Jah, üldiselt ta väitis, et tal oli mingi haigus, mis naha heledaks tegi, ning noh... seda usuti. Sebastian astus Lucyst mööda, väljaku murule, ning suundus kooli poole. Ta ei tahtnud Lucyga rääkida, ükskõik, kas ta oli väidetavalt solvunud või ei. Pilti võib ta mõni teine kord jätkata.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 03:28

Sebastiani sõnad mõjusid nagu jääkülm vesi Lucyle selga. Ta tõesti polnud tahtnud poissi solvata! Ja ta kohe kindlasti ei tahtnud, et Sebastian nüüd niimoodi ära läheb, tema peale vihane olles. Lucy hüppas luua selga ja kihutas poisile uuesti järgi, hüpates alles poisi ees maha ja ta pani käe poisi rinnale, takistades toda edasi liikumas (või nii ta vähemalt arvas) ja ütles "Kuule, mul on tõesti kahju, kui ma sind solvasin, aga ma tõesti ei teadnud midagi sinu haigusest. Ja ma tõesti ei ole halb inimene." ta tahtis asja selgitada "Ma tahtsin lihtsalt sinuga rääkida ja sind paremini tundma õppida aga ausalt, sa ei tee asja väga lihtsamaks. Ma olen tore ja sõbralik, ma olen inimene, kes on hea sõber või tuttav, kui ülbelt see ka ei kõlaks." ta punastas kergelt. Lucy polnud harjunud endast niimoodi rääkima. Eriti veel võõrale. "Alustame uuesti?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty1/8/2011, 18:34

Sebastian taganes kohe sammukese, kui Lucy teda puudutas. Õnneks küll mitte nahka, aga sellegipoolest, ta ei olnud füüsilise kontaktiga harjunud viimasel ajal. Tähendab, Kalin jah, ja need kõik varasemad inimesed, aga Lucy oli talle võõras ning võõrad ei pidanud teda puudutama. "Miks sa mind tundma õppida tahad?" küsis Sebastian endiselt jahedalt, kuid nüüd juba pisut uudishimulikult. Mitte, et seda välja paistaks. Ta lihtsalt tundis huvi.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty4/8/2011, 03:53

Lucy kergitas kulmu, kui poiss taganes. Veider. Ega too ometi ei arvanud, et Luce talle midagi teeb või midagi... Ta vaatas Sebastianile silmadesse "Ma eeldan, et vastust 'sellepärast, et ma tahan' ei ole piisav?" ütles ta skeptiliselt. "Aga kui sa just teadma pead, siis ma nägin sind tol peol. Kaliniga. Ja kuna ma ükspäev... Kaliniga kokku juhtusin ja me üsna pikalt rääkisime ja tuli välja, et ta on tegelikult väga tore inimene, siis mind hakkas huvitama, milline inimene sina oled. Pealegi, mulle meeldib uute inimestega tutvuda." Lucy kortsutas kulmu enda sõnade peale "See kõlas just nagu ma oleks mõni kohutavalt nõmedalt uudishimulik nõmedik, onju?"
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty5/8/2011, 00:32

Sebastian ristas käed ning vaatas Lucyle tõsiselt otsa. Oi, oli neid läbul näinud. Kes ei näinud? Noh, sealt ruumist. "Nii et kui Kalin on väga tore, pean ka mina kohe hiiglama tore olema?" Sebastian kergitas pisut kulmu. Jah, Kalin oli tegelikult tõesti väga-väga tore. Viimase küsimuse peale ei öelnud Seb midagi, vaevalt see vastust tahtis.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty5/8/2011, 03:14

Lucy vaatas poisile kergelt ärritunult otsa "See ei ole see, mida ma ütlesin, ega ju." See oli retooriline küsimus. "Esiteks, nagu ma ütlesin, mulle meeldib uute inimestega tuttavaks saada. Eriti, kui see uus inimene keset tundi lendluudpalliväljakul istub. Teiseks, kohtumine Kaliniga meenutas mulle midagi, millele ma varem väga palju tähelepanu pööranud polnud." Lucy kallutas pea viltu "Nimelt, et sa oled vahetusõpilane ja seda, et ma pole kunagi varem sinuga rääkinud, järelikult ma ei tea, milline sa oled. Kes teab, äkki oled kohutavalt tore inimene ja ma kahetsen hiljem terve elu, et sinuga ei rääkinud või midagi." Viimase osa juures Lucy muigas.
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty5/8/2011, 22:34

Sebastian silmitses tüdrukut üpriski ükskõikselt. "Sa ei tea pooli Sigatüüka õpilasi. Seega ei tekita see erilist kahju, et sa mind ei tea." Sebastian astus nüüd Lucyst mööda, suundudes kooli poole. Ta ei tahtnud, et Lucy temaga räägiks. Kui tahab, olgu Kaliniga sõber või mida iganes, see ei puutunud Sebastianisse.
Back to top Go down
Lucy (Weasley) Murray
Admin // gryffindorlane // 16. aastane // 6. klass // prefekt
Lucy (Weasley) Murray


Posts : 1429
Reputatsioon : 9

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty8/8/2011, 03:06

Lucy vaatas Sebastiani selga kaugenemas. "No see läks hästi..." pomises ta siis enda nina alla ja vaatas kella - ta peaks juba tagasi lossi poole minema hakkama... Järgmine tund oli muundamine ja ta ei tahtnud sinna hilineda.

OT. paneme kinni?
Back to top Go down
http://lucyhilltop.deviantart.com
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty8/8/2011, 19:22

OT: Jap. Läbiiii. Teeme uue. XD

Sebastian läks lossi, kuid mitte tundi. Puhketuppa, mingit suvalist seina joonistama.
Back to top Go down
Sponsored content





Tundide ajal Empty
PostSubject: Re: Tundide ajal   Tundide ajal Empty

Back to top Go down
 
Tundide ajal
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Balli ajal
» Vaba tunni ajal puhketoas.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: