EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Raamatukoi

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 02:58

Kalin istus raamatukogus ja luges mingit paksu igavat raamatut seoses muundamise esseega. Ta oli seda juba nii kaua lugenud, et ei saanud mitte midagi aru, mida ta sealt välja lugema peaks ja kaalus varianti Sebastiani abi paluda. Tal oli kindlasti see essee juba valmis ja kui ka polnud, siis oskas ta aidata ikka.

OT: Brian.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 03:02

Brian pidi samuti muundamise esseed kirjutama, selle pärast ta raamatukokku suunduski. Noormees ei hakanud küsima, kust ta vastavat raamatut leiab, vaid tatsas riiulite vahel edasi. Mingi hetk märkas ta Kalinit, kes midagi luges. Ehk tegi muundamist? Kalini nägemisega tulid tal veel mõned asjad meelde, mida ta Robinile lubanud oli. Lestrange muigas kavalalt ja suundus Kalini poole. "Hei. Teed muundamist?" Brian nii muuseas laskis sõrmedel üle kuti kaela libiseda, kui tema toolist möödus ja tema kõrval olevale toolile maandus.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 03:06

Kalin kortsutas kulme, kui Briani sõrmi oma kaelal tundis. "Teen küll jah," pomises kutt ja toetas end vastu tooli seljatuge, kohendades keebi kraed. Mõte, et keegi peale Sebastiani tema kaela kallal on, polnud just kuigi ahvatlev.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 03:08

Brian kortsutas vaid pisut kulmu, kui Kalin kraed kohendas. Võib-olla Robin kartis seda, mida polnud? Äkki Brian rikub enda tulekuga üldse kõik ära? Selles suhtes kavatses Brian asja rahulikumalt võtta. "Sheerid raamatut äkki?" küsis Brian selle peale kergelt naeratades, kui käe raamatu poole sirutas, kergelt kuti sõrmi riivates, ning selle äärest kinni võttes seda silmitses. "Kindel, et see on õige?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 03:15

Kalin kergitas kergelt ühte kulmu, kui Briani käsi temaoma puutus. Mis toimus. "Jah, ikka," lausus kutt. Ta lükkas raamatu Briani poole. "On küll õige. Ma plahvatan lihtsalt kohe sellest infost, mis seal kirjas on," lausus kutt ja toetas käed lauale ning pea kätele.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 03:16

Brian võttis raamatu ja silmitses seda. "Ma ei kahtlegi su sõnades." Seal oli liiga palju teksti. "Peaks mõnel dorklasel laskma ära kirjutada..." või ravenclawlasel. Nad on vist vähe targemad võinii.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 03:19

"Pigem mõnel ravenil juba siis," lausus Kalin. Kes dorkilt abi tahaks paluma minna? Tegelikult saaks Kalin sellega ise ka hakkama. Ta tõstis pea kätelt ja silmitses Brianit. "Täna on trenn," tuletas Kal meelde. Ja homseks on esseed vaja. Vahva.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty3/8/2011, 21:17

"Jah..." Brian vaatas ringi, justkui selleks, kas läheduses on mõnda ravenclawlast, kuid siis peatas jälle pilgu Kalinil ja muigas kavalalt. "Ma tean, et täna trenn on." Kas Brian oli kunagi hilinenud või tulemata jätnud? Oh ei.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty4/8/2011, 05:50

"Ma igaks-juhuks," lausus Kalin ja kehitas õlgu. Ei, Brian tavaliselt ei hilinenud. Kalin toksis igavlevalt sõrmedega lauale ja tõmbas siis oma pärgamendirullid lähemale, silmitsedes infot, mis ta neile kirja oli pannud. Essee jaoks oli seda veel liiga vähe.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty4/8/2011, 21:26

Brian nõjatus lähemale, et samuti vaadata, mida Kalin sinna kirjutanud oli, olles kutile üpriski lähedal. Ta pööras pilgu koolivanemale. "Sa ei tea kedagi, kes aidata saaks võinii? Ma tõsiselt ei viitsi sellega jamada." Ja Kalin oli veel koolivanem. Peaks kõike teadma.
Briani huulil püsis endiselt pisuke kaval muie.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty4/8/2011, 23:32

Kalin kallutas pead pisut viltu, kui Brian talle lähemale liibus. Nagu ikka väga palju lähemale. "Mida sa teed?" küsis Kal pilku Brianile viies ja talle silma vaadates. Väga kahtlane. Kuti nägu oli peaaegu tema näos. Kal tõmbus pisut eemale. Jah, ta teadis vähemalt ühte nime, kes teda aidata võiks ja seda nime kandis üks Slytherin, kellest Kalin järsku väga väga puudust tundis.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 00:12

"Ma vaatasin, mis sul sinna kirjutatud oli...?" ütles Brian pisut kulmu kergitades, kui veidi eemale tõmbus. "Jeerum, kui sul mingi lähedusega probleeme on, siis ütle?" Brian hakkas naerma ning nõjatus siis vastu tooli seljatuge ja lehitses raamatut oma käes. Kuradi palju teksti.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 00:17

Kalin tõmbas sõrmedega läbi oma juuste. Ilmselt oli ta lihtsalt liiga väsinud. "Vahet pole, ma olen väsinud lihtsalt," lausus kutt. Ta trummeldas kergelt sõrmedega laual. "Mis sa arvad siis?" küsis Kalin. Noh, kui Brian ta teksti luges, siis tal peaks ju mingi arvamus olema selle kohta.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 00:34

"Ma arvan, et ma ei saa mitte midagi aru. Või tähendab, ma ei üritagi midagi aru saada." Brian kehitas õlgu ja viskas raamatu jälle lauale. "Sa ei vastanud ennem, tead siis kedagi, kes aidata saaks?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 00:38

"Sebastian," pomises Kalin. "Või Robin," lisas kutt. "Serenity ka tõenäoliselt," lisas kutt. "Ravenitest ma küll kedagi ei tea. Neist sobiks ilmselt iga teine abiks, kui nad nõus oleks," lausus kutt. Nood olid ju kõik targad ja suutsid infot töödelda, nagu robotid või midagi. Aga ühtegi ravenit polnud hetkel nagu kuskilt võtta ja kõik nimetatud olid ka oma tegemistega kusagil ära.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 00:44

Sebastian - Kalini poiss-sõber. Robin - Sebastiani kaksikvend, kes palus Brianil katsetada, kas Kalin on Sebatsianile truu (veider kutt, ausalt) ja Serenity, Briani teada Kalini parim sõber. "Ja kas neid on võimalik kusagilt leida...?" Oleks küll tore.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 00:50

"Kaksikud on kuskil ära ja Serenity õpib uusi loitse vist," lausus Kalin. Tal polnud aimugi, kust neid leida. Seb ja Rob tegid ilmselt mingeid vampiiriasju. Mine tea, äkki Sebastian jõi siiski kellegi teise verd ka peale Kalini. Mitte, et Kalinil otseselt midagi selle vastu oleks. Peaasi, et ta kedagi ei tapaks. Serenity see vastu, aga ilmselt mõtles kusagil üksinda loitse välja. Kuskil, kus keegi teda leida ei saaks, et ta rahus oma loitse võiks mõelda või midagi. "Lootusetu," pomises Kalin ohates.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 00:56

Brian kallutas pisut pead. "Aga läheks otsiks kellegi... või küsiks mingi raamatukogupidaja abi või midagi?" Brian ei kavatsenudki iseseisvalt seda tööd ära teha.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 01:01

Kalin silmitses Brianit. "Nii kange tahtmine on see asi kohe ära teha?" küsis kutt. Tema üldse ei viitsinud. Ennem läheks kohe trenni ja siis mässaks sellega öösel näiteks või midagi. Mis tähendab, et see jääks ilmselt tegematta. Aga see oli ka nõme ülesanne Kalini meelest.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 01:09

"Kui ma end seda ütlema ei sunniks, et ma tahan selle ruttu valmis saada, jääks see tegemata ja me teeniksime once again miinuspunkte. Seda me ju ei taha." Brian hakkas naerma ning silmitses Kalinit tähelepanelikult.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 01:16

Kalin ohkas. "Ära aja nii loogilist juttu," pomises ta. "Oh, ma tean! Me saame miinuspunkte ja siis ma annan meile plusspunkte juurde," sõnas kutt noogutades. Jaa, see oli hea mõte. Mingi suvalise, aga vettpidava põhjusega loomulikult. Kalin tõukas end tooli seljatoest eemale ja silmitses pärgamedirulli, millele ta oma jutu kirja oli pannud.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 01:25

Brian muigas nüüd lõbustatult. "Suurepärane mõte." Kutt tõusis püsti ning sikutas ka Kalini püsti, võttes tema käest. "Teeme nüüd midagi huvitavat."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 02:09

Kalin kortsutas kulme ja tõusis püsti. Ta silmitses hetke nende käsi ja lasi siis Briani käest lahti. "Ja näiteks mida?" küsis kutt kahtlevalt. Lähevad lendama näiteks. See on lõbus.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 02:11

"No ma lootsin, et sina pakud midagi välja." Brian muigas, ning hakkas siis väljapääsu poole minema, seekord Kalinit füüsiliselt kaasa sikutamata.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty5/8/2011, 02:20

Kalin silmitses kutti, siis vaatas ta asju laual. Kal haaras oma võlukepi ja vibutas seda, kaotades oma asjad. Tegelikkuses ilmusid need puhketuppa, tema voodile. Kal, aga järgnes nüüd ise Brianile. "Kuhu sa lähed?" küsis Kalin.
Back to top Go down
Sponsored content





Raamatukoi Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi Empty

Back to top Go down
 
Raamatukoi
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: