EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Raamatukoi

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 02:22

"Ma ei ole päris kindel," kehitas Brian õlgu, huulile tekkimas jälle kaval naeratus, kui ta raamatukogust väljus. Kalin järgnes talle, sweet. Tegelikult oli Brian sellise käitumise vastu. Noh, teiste suhete lõhkumisele.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 02:29

Kalin surus oma käed pükste taskusse. "Lihtsalt lambist lähed kuskile?" küsis Kalin. Ta viis pilgu koridorile. Kaks dorgiplikat tulid neile vastu ja saatsid nende poole mingid põlastavad pilgud. Kalin ei teinud neist väljagi. Ega nad ise paremad polnud. Sopakad.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 02:34

"Täpselt nii." Brian muigas jälle. Ta suundus mingist suvalisest trepist üles, mis viis mingisse suvalisse ruumi. Kutt astus akna juurde, ja vaatas välja. Sealt paistis järv.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 02:38

Kalin vaatas ruumis ringi. "Jaa, siin on küll palju põnevam," lausus Kal silmi pööritades. Sama hästi oleks võinud raamatukokku jääda või midagi. Kalin kõndis samuti aknani. Jaa, järv paistis. Kena.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 02:42

Brian kallutas pisut pead ja lõpuks pööras oma pilgu Kalinile. "Alati võib ju põnevam olla," ütles ta kergelt muiates. Brian vihkab ennast vist terve oma elu, kui seda tõesti teeb. Lestrange pöördus akna juurest kõrvale, vaadates nüüd täitsa Kalini poole. Armas oli ta tõesti.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 02:48

Kalin pööritas oma silmi. "Kuhu sa sihid oma jutuga? Ma ei mäleta, et sa koguaeg nii keerulise jutuga oleks olnud," lausus koolivanem. Ta astus aknast eemale ja toetas oma selja sealsamas oleva seina vastu, surudes käed rohkem pükste taskusse.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 02:51

Hmm... "Võimalik." Brian kehitas muretult õlgu. Olukord muutis tema ka ettevaatlikuks ja pisut ümber nurga rääkijaks. Ta vaatas veel korra aknast välja, ning siis hetke pärast oli ta Kalini juurde astunud, käed seinale toetumas mõlemal pool kutti. "Üldiselt aga eelistan ma otseseid asju... nagu sa vist juba tead?" Lestrange ei jäänud vastust ootama, vaid nõjatus lähemale, et kuti huuli suudelda. Hoor oled, Brian, hoor oled.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 03:00

Kalin kortsutas kulme ja ajas end sirgu, tundes, kuidas ta süda ohtu tajudes kiiremini taguma hakkab, kui Brian ta enda ja seina vahele lukustas. Ja siis kutt suudles teda? Mida?! Kalin tiris oma käed pükste taskutest välja ja tõukas Briani vihaselt endast võimalikult palju eemale. Ta põrnitses Brianit kurjalt, suutmata esimese ehmatuse tõttu midagi öelda.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 03:03

Nad kõik alustavad nii. Lükkavad eemale ja on vihased, või sel juhul ehmunud, kuid lõpuks ikka naudivad. "Ära bloki," sosistas Brian jälle lähemale astudes, kui huuled kergelt tema kõrva riivasid, ning siis leidsid tema huuled jälle Kalini omad, olles teinud pisukese ringkäigu tema kaelal ja lõual.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 03:10

Kalin surus Brianit taas endast eemale. "Lõpeta ära!" karjus kutt vihaselt. Ta tundis end täiesti abituna. "Mida sa teed? Ma keelan sul seda teha!" karjus Kalin edasi. Koolivanemana keelas? Kalin oli meeskonna kapten. Mida Brian endale õige lubas? "Mul on Sebastian," pomises kutt. "Jäta järele," nõudis Kalin Brianit ikka veel endast eemale surudes.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 03:13

Brian hakkas naerma, ning astus ise eemale. "Ah rahune maha," ütles ta lõbusalt, kui pead raputas. Robin päris kindlalt paanitses niisama. Brian sättis end aknalauale istuma ja vaatas Kalini poole. "Ma ei tahagi sind," ütles ta pisut muiates. Ego pihta võis see lause küll käia.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 03:16

Kalin põrnitses kutti vihaselt ja virutas talle siis rusikaga näkku. "Mille kuradi pärast sa seda siis tegid?!" küsis Kalin maruvihaselt. Oi, kuidas Brian just enda ja Kalini suhted ära nussis.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 03:19

Aii. Brian krimpsutas nägu, ning hõõrus haiget saanud kohta pahaselt käega. "Süüdista oma kuti ülikaitsvat venda," pomises ta kulmu kortsutades. "Mingi paranoiline tüüp, kui minu arvamust küsida." Mitte, et keegi seda küsinud oleks. Brian vaatas Kalinit pahaselt. "Gaadno, see oli ainult suudlus! Ega ma sind ära ei vägistanud või midagi."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 03:23

"Mida? Robin on selle taga?" küsis Kalin vihaselt. Oi, kui ärritunud ta oli ja kõik teadsid, et halvas tujus Kalinist oli targem eemale hoida. "Ma löön ta maha. Mind ei huvita kes ta on," urises Kalin ja kirus siis ennast. Miks ta selle kõvasti välja ütles. Mis mõttes teda ei huvita, kes Robin on? Nüüd Brian hakkab küsimusi küsima raudselt. "Ja miks sa sellega kaasa läksid üldse? Mis sa siis teinud oleks, kui ma oleks vastu suudelnud? Ma ei meeldi sulle ju," torises Kalin.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 19:12

Robin tõesti. "Ma ei usu, et sa seda Sebastianile teha tahad, et tema venna ära tapad," muigas Brian. Tema võttis seda lauset sellena, et Kalin tahab teda tappa sellest hoolimata, et Robin ja Seb kaksikud on. Siis, küsimusi kuulnud, kehitas ta õlgu. "Kui sa oleksid mind vastu suudlenud, oleks ma tõenäoliselt asja jätkanud ning saanud kinnitusi Robini kahtlustele, et sa oled täpselt selline, nagu ta arvab, et sa oled." Brian ei teadnud ise ka, et nii tarka juttu ajada suutis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 19:41

Kalin saatis vihase pilgu Brianile. "Sa oled ettur malelaual. Loll ettur veel pealekauba," pomises kutt. Oi, kui vihane ta praegu oli. "Uskumatu, et Robin arvab, et ma selline hoor olen. Ta ju ütles mulle, et ta usaldab mind," pomises Kal rohkem omaette ja raputas siis pead. Muidugi oli tal ka hea meel, et Brian sellest tema sõnavääratusest valesti aru sai. Hetkel unustas ta isegi Sebastiani hoiatuse, et Robin võib ta tappa.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 19:45

"Võib-olla on asi selles, et ma olen põhimõtteliselt blond?" Brian pahvatas naerma, kui käega üle enda lühikeste heledate juuste libistas. "Tead, ta on päris paranoiline, seega ma ei imestaks, kui ta veel kellegi sulle peale saadab." Robin sai peaaegu kõigiga slytherini majas läbi, seega...
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 20:06

Kalin turtsatas: "see on haige. See pole tema elu, ega tema mure. Ja mida ma teinud olen, et ta minus kahtlema peaks?" Kalin ohkas. Robinile annab ta tappa igal juhul. Isegi kui ta selle käigus oma sõrmed murdma peaks. Või käeluud. Või veel midagi. "Ja mida ta siis teeb, kui ma selle kellegi suudlustele ka ei vasta? Laseb mu ära vägistada ja siis ütleb, et ma ikkagi petsin Sebastianit ja ei vääri ta venda?" torises Kalin.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 20:08

Brian võpatas vaikselt selle vägistamise jutu peale. Seda ta teha ei tahaks. Enam. Vist. Kui ta just joonud pole. "Ma ei tunne teda ega Sebastiani. Aga kui sina niimoodi väidad, siis võib-olla tõesti." Brian muigas virilalt. See oleks Robinist haige.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 20:23

"Ütle ausalt, kas ma näen ebausaldatav välja?" küsis Kalin. "Ma olen ju meeskonna kapten. Te poleks mind kapteniks valinud kui te mind ei usaldaks eks. Aga kui me koos oleks, hüpoteetiliselt rääkides, kas sa siis arvaks, et ma petan sind?" küsis koolivanem Brianile tungivalt otsa vaadates. Okei, see kõlas, nagu Sebastian kahtleks temas. Tegelikult kahtles aga ainult Robin.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 20:26

Ee... f**k this sh*t. Brian kehitas õlgu. "Arvestades seda, kui armas sa välja näed ja kui paljud tüdrukud ja kutid sind tahavad, siis ma kindlasti mõtleksin sellele võimalusele." Kalin oli ju nii üle mõistuse armas, et loomulikult hakatakse mõtlema, kas ta tahab ainult ühte inimest.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 20:39

Kalin pööritas silmi. "Miks mina ainus olen, kes ei näe seda fännikarja, mis mulle järgi vahib, kui ma koridoris kõnnin?" küsis kutt. Miks kõik eeldasid, et tal on nii palju austajaid või midagi? Tal polnud ju. Keegi ei vaadanud teda peale Sebastiani. No ja mingi hetk vaatas Travis teda. Enam vist mitte. Kalin põrnitses Brianit. "Ja sulle ma ju ei meeldi. See on haige," torises kutt.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 20:44

"Ju sa siis ei vaata." Brian oli küll mitmeid tüdrukuid kasvõi puhketoas näinud, kes Kalinist muudkui räägivad, ja Sebastiani peale pahased on. "Jah, mulle sa ei meeldi. Vähemalt mitte selles mõttes." Brianile emeldis harva rohkem kui üks inimene korraga, ja praegu meeldis talle Daniel. Veider. Eksole.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 22:34

"Ma lähen otsin ta üles," pomises Kalin ta astus ukse poole. Ja ta polnud veel väljagi mõelnud, kas ta räägib sellest Sebastianile või ei. See teeks talle kindlasti haiget, et ta vend sedasi Kalinis kahtleb ja mingeid katseid kutile teeb.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty5/8/2011, 22:41

"On see ikka hea mõte...?" Brian kahtles selles. Robin oli nagu reaalselt üks parimaid võlukunsti valdajaid terves selles koolis. Tähendab, esikolmikusse paneks kutt Serenity, Robini ja Sebastiani, ükskõik, mis järjekorras.
Back to top Go down
Sponsored content





Raamatukoi - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Raamatukoi   Raamatukoi - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Raamatukoi
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: