EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 NSMO.

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 02:02

Donelle - sama tüdinud ilmega nagu alati, samad suured püksid ja pisike top seljas nagu alati, sama võlukepp parema käe sõrmede vahel keerlemas nagu alati - sammus neljandale korrusele. Kui ta täpselt teadnud oleks, miks ta just neljandale tuleb, oleks ta seda võibolla öelnud ka, aga arvestades, et ta ei teadnud, siis noh... Mõningatel asjadel ei peagi põhjust olema. Tšikk sisenes aritmantia - valiktund, milles ta ei osalenud - klassiruumi, lükkas ukse enda järel kinni ning suundus siis otse läbi klassiruumi õpetajalaua juurde, mille peale hetke pärast istus. Arvestades, et ta oli Suure D pisike õde, siis tegi ta aegajalt üksi olles asju lihtsalt selle pärast, et ta sai. Kuna näiteks kui David siin oleks olnud, oleks hoopis tema siin laual istunud. Vot. Slytherinlane viis pilgu enda ees olevale esimesele õpilastepingireale, viipas siis võlukepiga ning hetkepärast olid esimese rea toolid sinised. Yeah.

ot. rin
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 02:10

Akira - yeah, he's back, bitches - istus neljandal korrusel ühes aknaorvas ja toksis võlukepiga paberit, millesse tekkisid kõrbenud augud. Tal oli igav. Nagu, megalt igav. Mitte midagi polnud teha - ühtegi dorki, kellega möliseda, silmapiiril ei paistnud, ja kui nüüd see kerge uimasustunne kõrvale jätta - tänks, David, verekaotus ja muud karvased -, siis oli tal nii tuim tunne, et torka mõõgaga ja ei liiguta lihast ka.

Samme kuuldes pööras nooruk pead. Kas tõesti, või petavad tema silmad, nägi ta Davidi õde mööda minemas? Vaikselt volksas ta aknaorvast põrandale, kui oli kuulnud ühe klassiruumi ukse sulgumist, surus kõrbenud paberi taskusse ja võlukepi selle tuppe reiel, ning suundus aritmantiaklassini, et selle uks avada. Just nii - Donelle mis Donelle. Ja osad toolid klassis olid sinised. Naiss! Kiirelt võlukepi välja tõmmanud, nipsas võlur seda, muutes lauad siniste toolide juures oranžiks.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 02:24

Donelle'i näole ilmus ilmselge kulmukortsutus ning ärritust väljendav ilme, kui toolide, mille ta ILUSATEKS sinisteks oli muutnud, ees olevad lauad oranziks muutusid. Isegi arvestamata asjaolu, et tüdruk ei kannatanud silmaotsastki oranzi värvi - lihtsalt ei sallinud ja kõik - oli see olukord siin häiriv. D ei olnud just kõige sõbralikum inimene maailmas, nii et see tähendas, et kui ta tahtis, et toolid sinised oleksid, siis nad võisid olla ka. Kesiganes teine inimene võis endale teiste toolide ees olevad lauad võtta, kui ta nii väga tahtis. Seega saatis tüdruk klassi keskele oma pandakujulise patronuse, mis pimedale ruumile tiba rohkem valgust näitas, ning märkas ukse ääres ei kedagi muud kui kollast mäkra. Oh, come on. "Kui kakelda enam ei julge, siis hakkad võlukepiga laudu värvima?" sõnas tšikk, nii et isegi hääletoonist oli aru saada, et ta silmi pööritab.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 02:33

Akira turtsatas. "Kes sul siin kakelda ei julge?" küsis ta lustaka häälega. "Mulle ei antud võimalust. Aga ma ei tahtnud seda arutada." Kerge nipsuga muutus tahvel Donelle'i selja taga roosaks ja sellele tekkisid liblikad, lillekesed ning suur vikerkaar. "Mis sul viga on, et sa selle sitakoti haiglatiiba vedasid?" küsis nooruk rahuliku häälega, püüdmata sellele väljakutsuvat nooti anda. "Igasugune rämps tuleks jätta sinna, kuhu see kukub, mitte üles korjata ja taaskasutusse viia, sa ei tea seda?"
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 02:39

Donelle hakkas juba vaikselt vormima sõnu 'Eee, s i n a?! Duh,' kuid nähtavasti oli Rin'il palju lahedam vastuse ootamise asemel edasi rääkida... Ja käsklusi anda teema valikute kohta, nagu näha. Tüdruku paremas käes keerlev võlukepp peatus hetkeks, et lauad tagasi nende originaalvärvi (pruuni) muuta, kuid arvestades, et tahvel ta selja taga oli, ei hakanud ta selle peale oma energiat raiskama. "Ma arvasin, et sulle meeldivad dorklased," sõnas Donelle aga lõpuks, kui hufflane mulisemise lõpetas ning talle võimaluse suu lahti teha andis. Donelle'il oli põhjus olemas - iga normaalne inimene teadis, et asi oli Dave'is - kuid ta ei oleks seda jaganud ka siis mitte, kui Rin hetkel normaalsemalt käitunud oleks. Tõepoolest... Oli juba ammu teada, et kõik hufflepufflased olid tsipake peast soojad. See siin oli vaid järjekordne tõestus.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 02:44

Kuulnud Donelle'i sõnu, ei saanud Akira muudmoodi, kui purskas naerma. Mõne aja hingamist taastanud, kõndis ta laudade vahelt klassi etteotsa ja seadis end ühele esirea lauale rätsepistesse, näol muie. "Mulle ja dorklased? Sa oled end vist tõesti segi kamminud... Dorkid on nõmedad. Teadupärast. Sa peaksid ise ka väga hästi teadma," vastas nooruk võlukeppi sõrmede vahel keerutades. Slytherini näo põhjal otsustades pidas see teda Riniks... Vaene laps. Tekitab lausa soovi kaasa tunda.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 02:51

Donelle tõmbus automaatselt vastikusest veidike nina kirtsutades õpetajalaua peal taha poole, kui Rin - HUFFLEPUFFLANE - naerdes tema vastu, ühe õpilasterea laua peale, istuma tuli. Tüdruk jälgis, kuidas ta patronus klassi keskel uuesti ära kustus ning ruumis taas tsipa pimedamaks läks - sest et Donelle ei võinud ju ühtegi normaalset aega koolis kolamiseks valida, ei, ta pidi valima sellise aja, kui väljas oli juba pime ja klassiruumis seega ka. Igaljuhul viis slytherinlane pilgu nüüd tagasi Rin'ile, kelle jutt talle absoluutselt mitte midagi ei öelnud. Peale selle muidugi, et ta polnud haiglatiivast välja saamisest saati normaalsemaks muutunud. "Sa ei meeldi mulle," lausus Donelle lõpuks aga tibakese tüdimusega ühe oma motolausetest - kui ta teaks kui palju kordi täpselt ta seda inimestele öelnud oli... - mis juhtus hetkel ka täiesti tõsi olema. Äkki oli tüüp lihtsalt tähelepanuvajadusega või miskit.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:00

Akira kehitas õlgu. "Ma ei meeldi paljudele, sest ma olen sadistlik värdjas ja ei vasta ühiskondlikele nõudmistele. Sitta kah," vastas ta, hääl mittemidagiütlev. "Ei saagi igaühe pilli järgi tantsida." Klassiruum hakkas tõesti pimedaks muutuma, kuid ta nägi Donelle'i siiski päris hästi - jah, kui Rin oligi kõike muud kui kasulik, siis selle mägra silmanägemine, püüdja vääriline, omas kõik ära.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:07

Kui Donelle'il oleks praegu õhtusöök võimiski pooleli olnud, oleks ta endale ilmselt salatit kurku ajanud, sest et see, mis Rin järgmisena ütles oli tõepoolest liiga debiilne, et tõsi olla. Selle asemel kõlas tüdruku huulilt aga tahtmatult kerge naeruturtsatus, kui ta nüüd, üks kulm kergitatud ning huulil lõbustatud muie mänglemas, seda tossikest jälgis, kellele Dave alles mingi aeg tagasi peksa oli andnud. Mida *****, ausalt ka. Ta kas oli kõik need kuus kooli aastat mittte tähele pannud, et ta lennus druggie käib või olid tüübil päevad. "Khm, Rin?" alustas tšikk, surudes lõbustatud naeratuse alla - tegemist oli siiski hufflasega, naermine oli lubatud ainult siis, kui ta tema ÜLE naeris, mitte tema sõnade PÄRAST. "Ega sa juhuslikult viimasel ajal midagi tarvitanud ei ole? Näiteks nagu TÄNA või viis minutit tagasi?" lõpetas näitsik oma lause, võlukepp taas parema käe sõrmede vahel alateadlikult keerlemas, kui ta, kulm ikkaveel veidi üllatunult kergitatud, kuuendikku silmitses.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:18

Akira tõmbas käega üle näo, turtsudes naerda. "Seda ma arvasingi. Sa pead mind selleks tussuks. Masendav - tõesti masendav. Nagu mul oleks mingi sitanikerdisest kaksik, kellega mind pidevalt segi aetakse..." Ta avas taas oma tumedad, hetkevalguses - või selle puudumises - peaaegu mustana tunduvad silmad, kinnitades need Donelle'ile. "Ma pole mitte midagi tarbinud... ainult lasknud elektrivoolu läbi oma pea lasta - aga see ilmselgelt ei tööta. Kuid mugud on mökud ka," sõnas nooruk rahulikult, nagu räägiks ilmast. "Kõrvalmärkusena - minu nimi on Akira. Väga meeldiv." Pannud võlukepi reiel olevasse tuppe, sirutas ta oma parema käe välja, näol mingi rebaselik naeratusevari.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:29

Donelle'i üllatunud kulmukergitus kadus, kui ta Rin'i vastust kuulis, ning asendus taas veidi häiritud ilmega. Yeah, ta ei pidanud kutist just lugu, kuid kas seda nüüd just nii väljendada... Ja olgugi, et ta oli Davidi seltskonnas üleskasvanud, pani see sõnakasutus teda tibake kulmi kortsutama. Kuulanud aga hufflase lõpuni, jõudis Donelle'ile nüüd kõik kohale: neid on kaks! Sellel Rin'i tüübil oli kaksikvend. Tsiis', noh, keegi ei saanudki eeldada, et slytherinlased teaksid mingisuguse hufflase suguvõsa tausta või midagi, aga come on... Vabandada end kakluses välja vabandusega, et seda tegi mu kaksik? Puberteet... "Ehhe..." pomises tšikk aga rõõmutult, kui taas veidi tahapoole kaldus, kui hufflane käe ette sirutus. "Ma ei tahaks küll eriti solvata," Tahaks küll. "Aga see, et sa pole tema, ei tähenda, et see siin meeldiv oleks." naeratas kuuendik irooniliselt, kui siis teatraalse aeglusega pilgu ta käelt uuesti tema näolapile viis, et talle kohale jõuaks, et tüdruk ei kavatse seda näppida. Olgu sellel Rin'il või seitse venda, üks neist oli hufflane ja sellest piisas, et neist mitte ükski Dle ei meeldiks. Sopaverelised...
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:36

"Ma! Ii... Ma olen juba sellise jaheda vastuvõtuga harjunud." Akira asetas käe rahulikult sülle. "Räägi mulle nüüd - ma ei saanud ikka aru -, miks sa seda õnnetust aitasid? Muidugi oleks jube kahju, kui ta sinna ära surnud oleks, siis poleks mind ka enam elavate kirjas, aga miks just sina? Lasknud mõnel dorkil seda teha..." Noormehe pilk oli siiralt uudishimulik. Tahaks teada, kas on mõjuv põhjus või mitte.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:44

Donelle'i kulm kerkis külmalt, kui Rin - see tähendab, Akira - midagi tormiliselt ütlema hakkas, kuid järgmisel hetkel parandas too end juba. Ning taas pidi tüdruk silmi pööritama - vaid hingeliselt ja emotsionaalselt (jne) ebastabiilsed inimesed näitasid k õ v a h ä ä l e g a välja, et nad kuidagi solvatud on või üldse tähele panevad, et vestluskaaslane neid ei salli või nende üle irvitab. Kuid samas - vähemalt oli s e l l e l kaksikul asi selge, nagu ta ise öelnud oli: ta ei meeldinud kellelegi (seda kas ta just sadistlik siga oli, või midaiganes ta enda kohta varem polnud öelnud, ei osanud tšikk otsustada) ja ta on sellise suhtumisega harjunud. Super. Lõpuks ometi natuke IQd selles vestluses. Küsimuse peale, saatis neidis meeeeeldivale vestluskaaslasele vaid kerge altkulmu pilgu. "Sest ma olen sügaval sisimas nii kohutavalt hea inimene," sõnas slytherinlane, ning sellesse lausesse polnud isegi vaja irooniat süstida, et ka kolmekuune aru saaks, kui lollilt see kõlas. Yeah, muidugi hakkab ta mingi huffiga oma tegevuste tagajärgi ja põhjuseid analüüsima.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:52

"Naruhodo..." pomises Akira mõtlikku nägu tehes, kuid tõsines hetkega. "Aga tegelikult?" küsis ta rahuliku, mul-aega-küll-häälega. "Seda muinasjuttu, et slytherinid head inimesed on, ma nüüd kohe kuidagi uskuda ei taha. Oleks Sõõlamiskübar mind märganud, oleks ma hetkega Slytherini läinud - vaata, mis ma kõik korda saatnud olen! Need teod küll Hufflepuffi väärilised ei ole..." Jah, ainult üritas ühte dorki vägistada ja kasutas tema peal Sectumsemprat, ja ärritas Davidit, põhjustades sellega hiljem ühe paraja massikakluse... Booyaa.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 03:57

Donelle'i huulilt oleks taas peaaegu üks naeruturtsatus tulema saanud, kuid ta suutis enne endale piisavalt tugevasti huulde hammustada, et vaid valu tõttu kergelt kulmi kortsutas. Khm... Sõõlamiskübar... ei märganud teda... Tüdruk hoidis end taas tagasi ning oli piisavalt edukas, et pimedas näha ei oleks, kuidas ta suunurgad vaid imevähe vastu ta tahtmist kaardusid. "Pole olnud... sellist probleemi," lausus slytherinlane, köhatades lause keskel, et toon taas normaalselt külm oleks. Appikene... Päriselt... Sellist tähelepanuvajadust polnud ta veel näinud. Sellel tüübil siin oli veel rohkem probleeme, kui Rin'il endal. Sõõlamiskübar jaotab inimesi MAJADESSE, mitte ei jäta neid märkamata. Tüdrukul oli tükk tegemist, et ka nüüd - peaaegu terve minut peale Akira jutu lõppu - mitte naerma hakata. "Ja mida sa siis korda saatnud oled?" ei suutnud aga näitsik teemavahetuse võimalust mööda lasta, hääles pisike mõnitav noot kõlamas. See tüüp oli parim meelelahutus kogu selle kooliaasta jooksul. Oh my...
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 04:01

Akirale ei jäänud Donelle'i hääletoon märkamata. Tüüpiline madu. Ei - tüüpiline naine. Umbusklik nagu kits ja ei tagane oma illusioonidest, mis iganes need ka on. "Ah, lõikusin ühte dorkieiti, nimeks oli vist Sookie, ja trollisin natuke Davidit..." vastas noormees, hääl endiselt rahulik, aga jahe, minnes kokku klassiruumi õhutemperatuuriga. "Mitte midagi liiga suurt, aga piisavalt, et vale inimene tähelepanu saaks." Viimaste sõnade ajal sai võluri hääl mürgise alatooni.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 04:07

Donelle'i kulm kerkis aga terve selle vestluse jooksul esimest korda uudishimulikult, kui ta nüüd poisile otsa vaatas, nagu näeks ta teda esimest korda. Okei, nad pidid siis ikka päris identsed olema... Kuigi vaevalt, et David kontrollima oleks vaevunud, kummale ta peksa annab, kui ta ka teadnud oleks, et nad kaksikud on, aga siiski... Slytherinlase näol oli taas häiritud ilme. Nii et põhimõtteliselt oli ta üksi pimedas klassiruumis tüübiga, kes TEGELIKULT Dave'ile virutanud oli - või misiganes neil ka toimunud ei olnud, Donelle ei olnud Dave'i seletustest just päris täpselt aru saanud - ja juhuslikult oli see tüüp ka täiesti karistamata, samal ajal kui Dave poolsurma sai ja Slytherinilt kümme punkti maha võeti... Ei saanud just öelda, et tšiki ilme sõbralik oleks olnud, kui ta pilk kaaluvalt enda käes olevale võlukepile liikus ning tagasi hufflasele. "Ahsoo," sai näitsik suust välja pigistatud, hääletoon täiesti kohutavalt külm.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 04:24

Akira kergitas kulmu, kui õhkkond klassis väga jäiseks muutus. "Mida siis sulle räägitud on? Ma tahaks ka teada, mis muinasjutud ringi liiguvad..." sõnas ta võlukeppi taas sõrmede vahel keerutades. "Kõigile kõike ei räägita, eriti selle Rini kuuldes... Valgustad mind ehk?" Justkui punktiks süttis nooruki võlukepi ots, heites klassile ja selles viibijatele tontlikku valgust, mis muutis Akira näo laibataoliseks.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 04:41

"Ma tean nii palju kui Rin ise rääkis," alustas Donelle kohe, pilk ikkaveel aegajalt kaalutlevalt võlukepile liikumas, kuid vastused esimest korda vestluse jooksul ausad. "Ta ütles, et ta ei teinud Dave'ile, Davidile see tähendab, midagi ja et sina tegid.." jätkas tüdruk, automaatselt silmi kissitades, kui Akira võlukepiotsast tule süütas. Kas tal muuga ei olnud mängida või?! "Me arvasim-, tähendab m i na arvasin," parandas väike D end taaskord, et igaksjuhuks kui tüüp nende üle naerda kavatses, ainult tema ise süüdi jääks, mitte kogu slytherin. "...et ta on peast soe. Kust me teadma pidime, et tal kaksik on," lõpetas Donelle lõpuks, suutes vaevu silmade pöörituse ära jätta. Tõsiselt noh, mis see tema asi oli, kas mägral oli mingi friik tulejumal kaksik või mitte. Ning dorgi lõikumise lasi ta suhteliselt kõrvust mööda, sest gryffindorlastel ta nimepidi vahet ei teinud ning nende juhtumised ei puutunud absoluutselt temasse. Surgu maha kõik kambakesi.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 04:47

Akira kuulas kannatlikult kogu Donelle'i jutu ära ja turtsatas siis. "Mina tegin jah. Õrritasin teda natuke. Seda, et ta veel oma väikese lahkheli haavu üle elas, ma ei teadnud, ja seda ma enda süüks ei võta, et ta veritsema hakata otsutas. Noh, Rin ongi peast soe, nii et sa oled täiesti õigesti arvanud. Aga," siinkohal surus nooruk käe suule, et naerupurskeid tagasi hoida, "selles osas, et ma selle sossi kaksik olen, oled sa küll väga puusse pannud, Donelle, ingel." Sundinud end rahulikuks, tõstis võlur taas pilgu. "Rin ja mina oleme üks - füüsiliselt. Kõik, mida sa siin näed," ta laiutas käsi, "on füüsiliselt Rin. Ütleb sulle midagi selline diagnoos nagu hebefreenne skisofreenia?"
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 05:04

Donelle kergitas taas külmalt üht kulmu, kuid seekord Akira vait ei jäänud, vaid seletas edasi. Võtab omaks, et õrritas teda veidi, aga Dave tekitas veritsemise endale ise? Ja mille KURADI pärast ta seda tegema oleks pidanud!? On ahv, noh. Tüdruku silmad lõid kergelt tuld, kui tüüp teda ingliks nimetas - ta ei sallinud mõnitamist, absoluutselt, - ning haare võlukepi ümber tugevnes taas, kuid enne kui ta jõudis otsustada, mis kaetus kutile peale panna, rääkis too edasi. "Eee..." kordas näitsik taas rõõmutult, kuid nüüd pilk juba tõsinemas. Kui ta enne arvas, et Rin oli peast soe, oli see okei. Kui ta arvas, et tegemist on kaksikuga, oli see ka okei. Aga kui ta pidi end mõtlema sundima, et siin on kaks kaksikut, kes ajavad täpselt sama juttu ning on MÕLEMAD peast soojad, muutus see liialt kaheldavaks. Ning seda täiesti debiilset juttu, mida "Akira" ise rääkis, ei saanud ta ju ka uskuda. "Sa mõtled, peale selle, et sa siiski oled midagi tarbinud?" otsustas näitsik aga hetkega taas iroonia taha varjuda nagu alati ning otsust mitte langetada, kui ta pealtnäha mõnitava kulmukortsutusega hufflast jälgis. See tüüp oli omadega ikka VÄGA, väga, VÄGA sõlmes.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 05:13

Akira muigas. "Nii et sa ei tea. Ei, ma ei ole midagi tarbinud. Miks peakski? Igatahes." Kohendanud enda asendit, istudes nüüd kandadele, alustas ta: "Noh, inimkeelde pannes on see skisofreenia lihtsalt isiksuse lõhestumine, eks? Ma olen kohutavalt tänulik ühele surmasööjale, kes mu lõi - sest Rin oli ilmselgelt liiga memmekas, et ise ohjad haarata. Mugud püüavad seda skisofreeniat ravida sellega, et topivad oma ohvri pea külge mingid jublakad ja lasevad mõnikümmend volti peast läbi. See peaks nagu töötama - aga ei töötanud, kuna ma olen endiselt siin." Ta vaikis hetkeks, pilk Donelle'il, ja muigas siis. "Liiga keeruline? Ma võin lihtsamalt ka seletada."
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 05:27

Donelle'i kulm oli kortsus, kui see kutt - ta ei suutnudki otsustada, kuidas ta hufflast oma peas peaks kutsuma, Rin'iks või Akiraks, kuid mõlemad nimed panid ta ühtmoodi kulmu kortsutama - enesekindlalt edasi jauras. Skisofreenia oli talle tegelikult tuttav sõna, aga ei olnud lihtsalt eriti positiivne tunnistada fakti, et sa oled üksinda lõhestunud isiksuse ettearvamatuma poolega keset pimedat klassi ja ajad temaga sõbralikult - või tegelikult mitte nii väga sõbralikult - juttu. Ning et too pidas talle vajalikuks mainida fakti, et teda ei ole võimalik mugude ravivõimaluste abil kinni hoida ja tema vigastamine oleks teoreetiliselt Rin'i vigastamine, ei teinud see just tüdruku tuju paremaks. "Ei ole vaja," naeratas slytherinlane rõõmutult, suutmata uskuda, et ta pool tundi tagasi õnnelik oli, et Davidit siin ei ole. "Niisiis," otsustas Donelle sellest aga nüüd ise välja tulla. See tüüp ei olnud talle siiani midagi teinud ja seega ei tee ka. Vsjoo! "Sa ei ole ju tegelikult väga ohtlik, ega?" lõpetas Donelle oma küsimuse, oma tavalist tsipa üleolevat hoiakut taastades ning oma enesekindlust taastades, hääletoonis väga selgelt kõlamas, kui naeruväärseks ta seda fakti pidas. Tundus, et ta oli igaljuhul arvestanud faktiga, et sellel tüübil siin oli tõsi taga selle skisofreeniaga.
Back to top Go down
Finley Garcia
gryffindorlane // 17. aastane // 6. klass
Finley Garcia


Posts : 1889
Reputatsioon : 7

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 05:33

Akira muigas. "Arvad? Kas ma peaksin seda tõestama, kui väga sa eksid? Üldiselt ma slytherinidele, eriti tüdrukutele, liiga teha ei taha. David, muidugi, oli naljatlev erand... Look where it got me... No hard feelings." Ta kallutas pead, näol nüüd rebaselik naeratus. Because he can! "Sellest dorkist ei jäänud eriti palju järele," pidas võlur oluliseks mainida. Muidugi, kui keegi Sectumsempraga lahti lõigata. Donelle ei paista teda ikkagi uskuvat. Talle ei meeldi inimesed, kes temasse ei usu ja seda Rini lihtsalt mingiks kuutõbiseks peavad.
Back to top Go down
Katelyn D. Frost
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Katelyn D. Frost


Posts : 1383
Reputatsioon : 10

NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty4/8/2011, 05:44

Donelle oli, JUMAL TÄNATUD, oma hetkelisest ärevusest üle saanud - ning ta ei mõistnud, miks ta seda üleüldse tundnud oli, tegemist oli lihtsalt õpilasega. Olgugi, et ta ei teadnud, kas Rin'i või Akiraga, kuid siiski, ta oli slytherinist! Ta ei hakanud kedagi sõnade pärast kartma... Veel vähem nii, et seda silmaga paista oli. Kuuendiku sõnade peale tõi ta kuuldavale ainult rõõmutu naeruturtsatuse: järjekordne mõttetu ärpleja. "Ma sinusuguseid ei puutu, aga MUJAL, mujal ma olen kõva mees!!" Mida veel. Kuulnud aga märkust Davidi kohta, hoovas tüdruku silmadesse äkkviha. Kui see tainas polnud ikkaveel aru saanud, et see, miks ta Rini ja dorklase ära "päästis" oli ta venna pärast, ning see, et ta temaga kaklema ei olnud veel läinud oli samuti ta venna pärast ning et ta üleüldse oli Dave'i mainimise suhtes ÄÄÄRMISELT kriitiline, pidi ta ikka paras lammas olema. Kuid noh... Mis siin ikka, ta on mingi tüübi skisofreeniline debiilnepool. "No hard feelings my ass," pomises näitsik vaikselt, huvitumata sellest, kas too kuuleb teda või mitte. "Kui Davidit siin pole, siis on hea talle ära tegemisega ärpleda, jah? Eriti kõva mees oled," ei suutnud Donelle end tagasi hoida, kui tüüpi taas kerge vastikusega silmitses. Ja siis nad imestasid, miks slytherinlased kokku hoidsid: nad vähemalt olid päriselt ka enda eest väljas, mitte ei käinud lampi gryffindori tüdrukute ees olematute tegudega vuhverdamas. Lammas.
Back to top Go down
Sponsored content





NSMO. Empty
PostSubject: Re: NSMO.   NSMO. Empty

Back to top Go down
 
NSMO.
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: