EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Loitse välja mõtlemas.

Go down 
AuthorMessage
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty9/8/2010, 22:15

Mõned minutid peale tundide lõppu sisenes Serenity kahevõitluse saali ning sammus kaugemale seina äärde, kui oli kindlaks teinud, et seal ei ole kedagi kõrvalist. Ta istus rätsepaistes maha, toetas selja vastu seina ning võttis kotist, mida ta ei olnud puhketuppa viinud, enda nõiajookide õpiku, mis sisaldas paljuski selliseid asju, mida teistel vaja teada ei olnud. Nimelt mõtles ta tundide ajal ja vabal ajal loitse, parandas enda jaoks nõiajookide retsepte ja nii edasi. Nagu omal ajal oli teinud Severus Snape, kuigi Serenity seda ei teadnud. Tüdruk avas õpiku leheküljelt kakskümmend kuus ja silmitses lehekülje äärele kirjutatud loitsu, mis oli veel poolik. Nimelt ei teinud see täpselt seda, mida oleks pidanud tegema. Mõnda vajaminevat õpikut, näiteks nõiasõnade oma, kotist välja tõmmates vajus Serenity mõttesse, kui üritas välja mõelda, mis selle loitsu täpne sõnastus olema peaks.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty10/8/2010, 18:55

Jessica kõndis koridorides ringi, tal oli just viimane tund lõppenud ja tal oli mõttes Kahevõitluste saalist läbi põigata. Tüdruk vaatas vaikselt ringi ja alguses tundus talle, et saal on tühi. Jess vaatas just viimast korda ringi, kui märkas eemal Slytherinlast.
"Hei? Mida sa siin teed?" hüüdis ta põlglikult ja pani alles siis tähele, et rääkis endast vanemaga kellel oli järelikult ka natuke rohkem kogemusi needmistega.


Last edited by Jessica Lyanne Grow on 10/8/2010, 22:13; edited 2 times in total
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty10/8/2010, 19:32

Serenity võpatas mõtetest välja, kui keegi temalt vägagi ebaviisaka tooniga küsis, mida ta seal teeb. "Kas see on eravaldus?" küsis tüdruk pilku tõstmata vastu. Ta lehitses enda nõiasõnade õpikut ning luges siis tähelepanelikult üle lehekülje läbi. Hetke pärast tõstis ta pilgu ja silmitses esimest korda tüdrukut, kes oli sisenenud. Gryffindorlane. Kes muu nii ebaviisakas oleks? Serenity pilk, millega ta tüdrukut silmitses, oli kõike muud, kui sõbralik. Ta ei leidnud põhjust sõbralikkuseks, kui see dork teda niiöelda solvanud oli.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty10/8/2010, 22:12

"Võibolla, mõnele küll. " Jessica põrnitses tüdrkukut ja tema käes olevat õpikut, see mida ta ennist teinud oli ei olnud kohe kindlasti õppimine. Ann kiikas veel Slythereinlase õpikusse ja küsis: "Tead mina pole kunagi poes müügil nii soditud õpikuid..." venitas ta lõppu. Jessica oli tõepoolest näinud lehti mis olid midagi täis kritseldatud, aga ta silm nii kaugele käekirja ei seletanud ja ta ei teadnud mis seal kirjas on. Ta otsustas lihtsalt midagi teravat vahele pista.
"Ja käekiri on tihi, noh kuidas võtta - loetavam."
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty10/8/2010, 22:26

"Tead, mina ka ei ole näinud nii soditud õpikut üheskis poes. Võib-olla tähendab see seda, et ma ostsin selle üsna uuena ja kirjutasin selle täis?" vastas Serenity õpikut kinni pannes. Sellel dorkil ei olnud vaja teada, mis sinna kirjutatud oli. Selle asemel võttis ta nõiasõnade õpiku, kui oli nõiajookide oma kotti pistnud. Nõiasõnade õpikusse polnud ta midagi kirjutanud. "Võib-olla on sul halb silmanägemine. Prillide ostmist oled kaalunud?" esitas Serenity siis küsimuse, kui tema käekirja kommenteeriti. Nii kaugelt seda lugeda... jah, seda ei suudaks isegi Serenity, kuna ta käekiri oli pisike. Aga loetav. Täiesti loetav.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty10/8/2010, 22:56

"Ma arvan küll, et sa oled seda kaalunud. Minul on prillid täiesti olemas. Erilised kohe kaitsevad isegi UV kiirte eest." Tüdruk teadis, et vaidlemisel pole praegu mõtset otsest rünnakut teha kuna siis võib teine sellest midagi välja mõelda mis teda ärritas.
"Muide mul on need kaas ma võin neid lausa näitada." Jessica haaras võlukeppi oma nahkjakki sisetaskust ja lausus Accio loitsu mis ta päikeseprillid kohale lennutas. Nüüd pani ta need ette ja naeratas: "Eksju need Guessi prillid on lihtsalt bnii rabavad, jah ma ei pea enam midagi ostma ju, teen lihtsalt paar väikest paljundust ja muudan natuke uute väimus ja kõik on korras."
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty10/8/2010, 23:02

"Vauuuuu, täiega lahe," venitas Serenity sarkastiliselt, kui enda õpikud nüüd kotti toppis ja püsti tõusis, kott käes. Ta oli umbes sama pikk, kui see gryffindorlane, aga see ei huvitanud eriti teda. "Oli sul mingi... põhjus ka, miks sa siia tulid ning mind häirisid?" küsis Serenity. Häiris ju. Oleks võinud lihtsalt sisse tulla ja oma asju teha, mitte küsida, et mida tema seal teeb. Serenity lükkas enda musta värvi juuksed silme eest ja jälgis nüüd gryffindorlast üsnagi ükskõiksel pilgul.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty11/8/2010, 00:26

"Muidugi on äge, einoh vaata mina olen juu nii äge tähendab, et ma ei saa publikuga oma loitse õppida kuna ma pean neile ägedate showl üllatuse tegema ja sina oled juhuslikult minu ägedate showl vaataja niiet ma oleks sinu üllatuse rikkund, arusaadav eks?" Jessica naeratas ja maanas õhku oma Patronuse mida ta harjutama pidi.
"Noh, sorry sa nägid mu patronust niiet mina enam showl ei esine kuna ma reetsin üllatuse." Neiu viis pilgu polaarrebasele kes graatsiliselt ringi jooksis. Tal polnud aimu ka miks ta harjutama pidi.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty11/8/2010, 01:10

Serenity pilk oli endiselt emotsioonitu, sealt võis vaid tähelepanelikult vaadates välja lugeda põlgust. "Ja mina juba hakkasin arvama, et gryffindorlased muutuvad normaalsemateks," ütles tüdruk kergelt ükskõiksel toonil. "Aga paistab, et endiselt suudetakse rääkida nii mõttetut ja seosetut juttu." Serenity ei olnud blondiin, aga ausalt ta ei saanud mitte midagi aru, mida see dork rääkis. Mis kuradi show'st ta jahus? Täielik idioot.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty11/8/2010, 06:33

"Nad muutuvadki normaalsemaks, aga kui neil on igav ajavad nad kohe hea meelega kedagi närvi." Jessica vaatas mõtlikult Serenityle otsa ja nägi seal õrna varjutdit põlglikusest.
"Sa oled osav." Irvitas ta ja tegi ka omale emotsioonitu näo ette mida reetsid ainult ta rütmi taguvad sõrmed, see oli masendavalt igav tegevus.
"Ah ma ei viitsi, Bye!" hüüdis ta ja lahkus ruumist.
Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty11/8/2010, 19:18

OT: U know, kui sa minuga veel teemat soovid, siis eelistan mitme leheküljelisi.

Serenity muigas kergelt ning mõned hetked peale dorki lahkumist lahkus ka tema, kuna ta keskendumine oli häiritud.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Guest
Guest




Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty11/8/2010, 19:22

OT: Okei, ma uus veel eelistusi ei tea Very Happy Teinekord teen siis pikemalt.

Back to top Go down
Serenity Drawn
Admin // nõiasõnade professor // ravenclawi majavanem
Serenity Drawn


Posts : 397
Reputatsioon : 0

Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty11/8/2010, 19:49

OT: Väga hea. Very Happy Selles suhtes, et mingid viie postitusega teemad on suht mõttetud. Very Happy

Igatahes, teema läheb kinni.
Back to top Go down
https://ehprpg.forumotion.com
Sponsored content





Loitse välja mõtlemas. Empty
PostSubject: Re: Loitse välja mõtlemas.   Loitse välja mõtlemas. Empty

Back to top Go down
 
Loitse välja mõtlemas.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mõtlemas järvekaldal

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: