EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 And that's what happens when you get too close

Go down 
3 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty17/8/2011, 23:58

Brian istus Peksja Paju otsas. Jap, täpselt seda ta tegi. Ta oli kõigepealt puu seisanud ja iga kord, kui see jälle elumärke ilmutas, torkas seda nupusarnast asja ning puu jäi seisma. Oh rõõmu. Noormehe käes oli raamat, mida ta luges. See oli nõiasõnade raamat, Serenity oli käskinud tal seda lugeda. Kuna oli juba õhtu, kell oli kaheksa, näitas tema võlukepi ots pisut valgust raamatulehtedele. Hämaruses oli tema silmanägemine väga halb.

OT: Travis.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:10

Travis sammus jalgadega lehti laiali ajades või siis aegajal mõnele kivile virutades mööda kooli alasi ringi, ta ei teadnudki, mis tuju tal on - suht sitt, kui aus olla. Ball oli tulemas, kooliaasta oli juba mitu kuud kestnud, Travisel olid vaid parimad hinded aga ta ei olnud kellegiga kohtunud ega suhelnud, tal ei olnud balliks kaaslast. Travis võpatas sammu tagasi, kui avastas, et oli peksja paju juurde jõudnud, kuid rahunes, sest see ei hakanudki peksma, puu seisis paigal ja selle otsas istus Brian. "Terekest," lausus Travis kergelt muites, vaadates ülesse poisi poole. "Hea koht lugemiseks," mainis ta siis. Not.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:13

Brian suunas pilgu alla, kui keegi temaga rääkima hakkas. Hufflepufflane, nagu Lestrange'le meenus. "Oh, minu meelest ka." Noormehe hääl oli kergelt sarkastiline, kui ta kutti silmitses, üritades tema nime välja mõelda. "Ja sa oled...?" Brian ei lõpetanud küsimust, oodates siiski vastuseks noormehe nime. Mingi David või Tristan või midagi sarnast.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:15

Travis surus käed teksade taskusse, tundes sõrmede all suitsupaki, kuid ta ei hakanud hektel tõmbama. "Travis," vastas poiss. "Ja sina oled Brian, kui ma ei eksi," lisas ta. Travis ei olnud ülbe ega üleolev, mis siis, et Slythernlane seda ilmselgelt oli.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:17

"Kellegil on meil hea mälu. Või siis tead sa neid, keda teadma pead. Ma ei tea, kumb tõde on, aga ega ei huvita ka eriti." Lestrange'sid pidi teadma. Bellatrix oli siiski väga lähedalt sugulane. "Miks sa siin oled?" See juba huvitas teda.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:20

Travis muigas, varjates seda sellega, et ei vaadanud ülesse Lestrange poole. "Tulin jalutama, pead tuulutama," vastas ta siis Briani küsimusele, kellele isegi vist pakkus see reaalselt ka huvi. "Miks sa puu otsas loed? Üritad tähelepanu saada?" Nüüd ei varjanud Osier enda muiet. "Well, minu oma sa igatahe said." Travis tõmbas tulemasina taskust välja ja jäi seda sõrmede vahel keerutama.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:24

"Ma lootsin midagi huvitavamat," ütles Brian ükskõikselt. Siis vaatas ta õpiku poole. "Mind sunniti õppima. Oh win." Lestrange vaatas Travise poole ja muigas samuti. Hetke pärast kustutas ta tulukese võlukepi otsas ja saatis raamatu magamistuppa voodile. "Mul on tõeeesti hea meel, et ma su tähelepanu sain." Brian muigas kavalalt ja pisut lõbustatult ning hüppas puu otsast alla. Pikk maandumine, aga ta oli pisut-pisut (no natuke rohkem kui pisut) mugumaailmas parkuuri õppinud. Ta maandus ilusti ning jäi Travisele otsa vaatama. Ijup.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:27

Travis üllatus kergelt, kui Brian ütles, et tal hea meel, et ta tähelepanu oli saanud. "Ma arvasin, kui aus olla, et sa vastad midagi sellist nagu: mind ei koti, et ma su tähelepanu sain." Trav turtsatas naerda korraks. "Ilmselt arvasin ma siis valesti. Hea maandumine."
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:29

Brian muigas jälle. "Oh ei. Mul on tõesti-tõesti hea meel," ütles ta lähemale astudes, pilk kuti näol, huulil endiselt kaval muie. "Minu arvates ka." Muidugi oli hea maandumine. Ta oskas rohkematki, kui lihtsalt maha hüpata ja ilma luid murdmata maanduda.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:35

Travis pani paratamatult tähele, et Brian seisis talle liiga lähedale. Mm, tollel oli hea lõhn. Poisi näole ilmus selline sõbralik muie. "Sind sunniti õppima, mis sa siis vabatahtlikult ei teegi seda?" Keda kottis, kui ei teinudki. Travis tundis, et tema oli ise ka viimasel ajal liiga palju õppinud, ta juba ootas balli, et saaks rihma lõdvaks lasta.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:38

"Üldiselt ma lihtsalt otsin selle väikese tarkpea üles ja küsin temalt loitsu, kui mul vaja on, kuid nüüd ta andis mulle selle nõiasõnade õpiku..." Brian manas näole selline kurva ilme, nagu ta oleks tõesti nukker. Täitsa armas nägi välja kohe. "Nii et mul ei ole muud võimalust." Südantlõhestav.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:45

Travis naeris kergelt. Jah, Brain oli tõesti armas. Liigagi armas. Osierile ei meenunud ainult, kas poiss oli hetero või gey.. tal olid üldse asjad peas sassis, liiga palju erinevaid inimesi oli koolis lihtsalt. "No tuleb kasuks vast," ütles ta vastuseks ja kõigutas ennast kergelt kandadel.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:47

"Nii Ser väidab," ütles Brian õlgu kehitades ja suunas pilgu koolile. Jap, Serenity sundis teda nüüd õppima. Kuigi aitas teda endiselt. Noh, kodutöödes ja nii edasi. "Ja sina õpid ise?" Brian suunas pilgu jälle Travisele, huulil jälle kaval muie.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:57

"Sellel aastal küll jah," vastas Travis. "Mul ei ole absull muud teha ja siis mõtlesin, et ah, savi, tuubin nagu segane." See oli siiamaani talle ainult O'sid toonud. Super ju. Aga ta ei olnud loodud õppimiseks või tarkuriks, Travist huvitasid palju rohkem muud asjad. Osieril oli tõsine ilme, mis andis mõista, et ta ei teinud nalja.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 00:59

Brian kergitas pisut kulmu. "Sa oled veider." Jah, nii lihtsalt Brian selle välja ütleski. "Miks sul siis midagi muud teha pole? Kas varem siis oli?" Brian oli kahtlemata ise ka veider.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 01:03

"Jaa noh, eelmisel aastal oli mul veel..noh, Kalin" lausus Travis, hääles kerge solvumine, kuid mitte valu. Jah, ta oli pigem solvunud, et tal enam head sõpra, mitte kaaslast ei olnud. "Ja sel aastal olen ma lihtsalt passinud siis ja tuupinud." Travis tundis ennast vabalt, rääkides selliseid asju.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 01:06

Brian vaatas kutti üpriski uskumatult. Tüüp oli Kaliniga varem! Selle samaga, kellega nüüd oli Sebastian ja keda Brian Robini palvel proovile pani. Wtf! "Kalin on vist tõesti tahetud kaup siin," muigas ta lõpuks. Kuid Seb ja Kalin sobisid tema arvates väga hästi kokku. Mis siis, et Seb selline... kahtlemata pisut veider oli. Teistsugune. "Miks te siis enam koos ei ole?" küsis ta hetke pärast. "Või miks sul kedagi uut pole? Kalin on ju Sebastianiga nüüd." Travise võtaks ise ka ära. Aga noh, Brian oli hetkel tuntud hoor. Kuigi no, ta võis ju püsima ka jääda. Sest hooras ta selle pärast, et polnud seda, kelle juurde püsima jääda, eksole.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 01:10

OT: Ma lihtsalt ei suuda vait olla. Very Happy Me käisime Travisega kaks aastat ja kohe kindlasti ei elanud me selle aja kapis. See on ebaloogiline, et sa seda ei teadnud. Very Happy Lihtsalt pidin mainima. Very Happy
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty18/8/2011, 01:11

OT: Brian ei olnud sel ajal just eriti huvitatud, kes kellega käib jne. Very Happy Ta oli siis ise ka suhtes (let's just make something up). Very Happy
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty19/8/2011, 22:00

Travis muigas kergelt. "Lihtsalt läksime lahku, ei sobinud kokku. Hea, et me sellest vähemalt nii varagi aru saime, palju jubedam oleks olnud lahku minna, kui me veel mitu aastat koos oleksime kannatanud." Siis kehitas poiss aga õlgu. "No siin ei ole eriti suurt valikut, või mis?!" Ilmselgelt oleks tal keegi juba olnud, kui ta oleks kellegi leidnud. Daa. Miks see üldse Brianile nii suurt huvi pakkus. Travis kaldus nüüd arvama, et jah, Brian vist oli ka gey, ta oli seda nagu kuskilt kuulnud aga ta ei saanud selles kindel olla.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty19/8/2011, 22:21

Brian oli bi, täpselt, nagu tema õde. Seega polnud neil erilisi kaklusi orientatsiooni teemal. "Vaat kui kahju." Brian muigas pisut ja vaatas siis lossi poole. "Ja miks sa ee... pead tuulutama tulid?" Ijup, ühelt teemalt teisele.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty19/8/2011, 22:36

"Kui aus olla, siis ma lootsin, et mulle tuleb mõni hea mõte, mida täna ette võtta. Just selle õppimise pärast - kopp oli ees, masekas hakkas tekkima ja ma tulin välja, et mõelda, kas minna Seapeasse ja juua ennast täis või ei ole sellel mõtet." Trav muigas. Ta tõesti ei osanud otsustada, kas minna jooma või mitte. Äkki oli siiski parem niisama värskes õhus olla.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty19/8/2011, 22:43

Brian võpatas vaevumärgatavalt. Ta polnud peale Danieliga metsas juhtunut kordagi joonud. "Noh, mina ei takista sind, kui sa juua tahad." Tema igatahes kuti joomakaaslane olla ei kavatsenud. Ta võis vaadata, muidugi.
Back to top Go down
Lucas Lestrange-Osier
ravenclawlane // 17. aastane // 7. klass
Lucas Lestrange-Osier


Posts : 168
Reputatsioon : 0

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty20/8/2011, 00:02

"Ei, ma ei lähe ikkagist kooli territooriumilt täna välja," lausus Travis viimaks, kes oli juba maha rahunenud isegi sellest vestlusest Brianiga. Küll aga otsustas ta nüüd suitsu ette panna ja kuna ta kedagi teist läheduses ei märganud, tegigi ta seda.
Back to top Go down
Zakkary Lestrange
slytherinlane // 17. aastane // 7. klass
Zakkary Lestrange


Posts : 811
Reputatsioon : 3

And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty20/8/2011, 00:06

"Tubli poiss," ütles Brian kuti pead patsutades, nagu koertele tehakse. Hah. Siis pani Travis endale suitsu ette. Brian sirutas käe ja võttis tema tulemasina, kui kutt suitsu süüdanud oli, ning asus seda klõpsutama. "Miks sa suitsetad?"
Back to top Go down
Sponsored content





And that's what happens when you get too close Empty
PostSubject: Re: And that's what happens when you get too close   And that's what happens when you get too close Empty

Back to top Go down
 
And that's what happens when you get too close
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: