EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Mida iganes luuakapis tehakse...

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 21:41

Venus järgnes Damianile mõtlikult. On siiski üks koht, kus mitte keegi neid segada ei saaks... Tarvilik Tuba, kus Koolidirektori Armee oma kokkusaamisi läbi viis. See ruum oleks täiuslik. "Damian?" Tüdruk lisas sammule kiirust, kuni kõndis poisi kõrval. "Me võiksime ju Tarvilikku Tuba kasutada..." tegi ta ettepaneku.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 21:44

[i]Neljandik suunas oma silmad neidisele, kui too taaskord temapoole pöördus. Sammu aeglustanud põimis ta sõrmed Venuse omaga, ning kergitas siis kulmi. Kasutada, millejaoks?! ''Nagu ma teaks kus see on.'' Teatas kutt kiirelt, ning pidas seda lauset enda mõnitamiseks. Silmad maha viinud ohkas ta vaikselt. Ja ta võis olla Frost ja puha, kuid siiski tarviliku toa asukohta ta isegi ei kujutanud ette. Siiski oleks äärmiselt huvitav saada teada kus see on. Noormehe turtsatus tõi esile ka kerge iroonia. ''Ega see, et ma Frost olen ei tähenda, et suured minuga kõiki oma teadmisi jagavad.''
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 21:53

Piisas ainult Damiani pilgust, et Venuse nägu tema juustega sama tooni tõmbuks. Mida poiss mõtles? Ei! Issand... "Mina tean," sõnas tüdruk. "Seitsmes korrus, Barnabasi ja trollide seinavaiba vastas. Sissepääs tekib, kui kõnnid sellest seinast kolm korda mööda ja mõtled, mida või keda sa vajad," juhendas ta. Loomulikult, peamiselt gryffindorid kasutasid seda ruumi. Slytherinidel seda ju vaja ei läinud... Tõmmanud kätega üle oma õhetava näo, lisas Jessica: "Ära palun saa minust valesti aru... Ma mõtlesin kohta, kus keegi mööda ei kõnniks ja värki, aga mitte selle jaoks..." Oh juudas.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:01

Damian ei suutnud lõbusat naeratust oma näolt kaua eemal hoida, kui näitsik vabandama kukkus. Great. ''Ja mina mõtlesin, et sa tahad mind.'' Pomises kutt etteheitvalt. Küll Venus suutis end ühte ja teistpidi keerulisse olukorda toppida. Hah nalja hakkas saama. ''Seitsmes korrus, balletikunni vastas kolm korda mööda ja tuleb mõelda. Ma vist saan isegi hakkama.'' Kinnitas noormees endale, ning saatis julgustava pilgu tüdrukule, kui seitsmendale korrusele minema hakkas.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:06

Venus läks ähmi täis, kui ta Damianile järgnes. No mida... "Damian... Muidugi tahan, aga..." hakkas tüdruk ütlema, kuid katkestas lause poole pealt. Aga mida? Ta ei teadnud ise ka. "Sa ei tohi mitte kellelegi öelda, kus Tarvilik Tuba on, kuidas sinna saab ja kes sulle sellest toast rääkis, eks? Mitte kellelegi!" palus Jessica, ilme tõsine. Liiga hilja taipas ta, et oli põhimõtteliselt KA reetnud, ning püüdis nüüd tehtud kahju siluda.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:17

Damian noogutas nõudlikult järele andes, lootes et sellest tüdrukule piisab. Muidugi kavatses ta teised Frostid paika panna, kuid neile mitte sellest rääkida, vähemalt mitte lähiajal. Kuidagi pidi ta ju Venuse usalduse ka ära teenima eksole. ''Ei räägi, ma luban.'' Lisas ta viimaks kuuendale korrusele jõudes, ning siis oma hingamist taastades. Damianile ei meeldinud liikuda, see oli nüüdsiis kindel.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:29

Tjah, Venus tundis end praegu kui riigireetur, aga kui see saladus võimaldab temal ja Damianil segamatult olla, siis... siis võib selle teadmisega elada. Eriti kui poiss lubas mitte rääkida... Umbusklik kits tüdruku peas hakkas valjult mökitama, kuid Jessica surus selle alla.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:45

Seitsmendale korrusele jõudes liikus noormees edasi, kuni trollid maalil kahvatusid, ning liikuma hakkasid. Yeah igapäev ei näinud seal slytherinlast eksole. ''Niisiis?'' Kortsutas ta kiirelt oma kulmi, ning surus käed tagataskutesse, kui nüüd etteastet ootama jäi seina tuimalt silmitsedes.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:51

"Kõnnid kolm korda seina eest läbi, mõeldes sellele, mida vajad?" meenutas Venus, astunud paar sammu tahapoole.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:55

Damian ohkas, ning liikus siis kolm korda edasi - tagasi, kuid ei midagi. Otseloomulikult ei saanud ta ju tüdrukule näidata, et ta suudab seda. Siis oli lihtsam hiljem oma süütust tõestada, kui keegi seal midagi korraldama pidi. ''Ma ei oska vist ikkagi.'' Pomises nooruk kiirelt, ning raputas tuimalt pead, kui oma vihased silmad balletikunnile viis, ning too maalilt minema jooksis. Win!
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 22:57

"Tähendab, sa ei oska mõelda?" küsis Venus kulme kergitades, kui Damiani kõrvale astus, poisi tahapoole lükkas ja siis silmad sulges, mõeldes kohale, kus nad segamatult olla saaksid. Siis kõndis tüdruk kolm korda seina eest läbi. Ja ennäe - uks ilmuski. Käsi uksenupul, pööras Jessica pilgu Damianile ning muigas. "Aga noh, eks see mõtlemine olegi madudelt natuke palju palutud..." nokkis tüdruk ja tõmbas siis ukse lahti.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 23:04

Damian pööritas silmi, kui näitsik järgmise lause slytherinide pihta tõi. Siiski järgnes ta neidisele, ning muigas kavalalt, kui ukse endajärel sulges. Kas see kadus teiseltpoolt ära nüüd? Ilmselt eksole, muidu poleks see ju eraklik koht. ''Siin on emn, kuidas seda nüüd öelda?'' Viis noormees oma silmad Venusele, kui ruumi üle vaadanud oli. Lõpeta mu lause nüüd, palus ta end mõtteis.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 23:27

"Veider? Hubane?" pakkus Venus ringi vaadates. Seal oli kamin, ja kamina ees diivan, seina ääres seisis väike laud kahe tooliga... Üleüldiselt meenutas see ruum väga Gryffindori puhketuba, kuid polnud samas üldse selle sarnane.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 23:29

Damian maandus diivanile, ning kõlgutas siis unistavalt oma jalgu, kui lage vaatlema jäi. Neidise poolt sõnu kuulnud hingas Frost sisse, ning keerutas seejärel oma pead uudistavalt ringi, ta oli siiski noor, ning äärmiselt uudishimulik eksole. ''Veidralt hubane, peaks olema enamvähem.'' Kinnitas ta siis neidise sõnu, ning keeras oma silmad kaminale, kuhu tule läkitas.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty18/8/2011, 23:34

Venus kõndis diivanini ja istus sellele, silmitsedes tuld, mis nüüd kaminas leegitses. "Arvad?" Tuba oli tema mõtteile vastavalt end sisustanud ja talle meeldis fakt, et ta ei teadnud isegi, mis siin täpselt on. Noh, tulemus oli päris hea.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty19/8/2011, 06:51

Damian keeras oma silmad neidisele, ning pööritas neid silmnähtavalt. ''Arvan, ma tean seda. Juhuslikult olen ma Frost ja ma tean, mida ma räägin.'' Sõnas ta kiirelt, ning viis oma silmad siis tagasi kaminale, kui nii kogemata oma käe neidise õlale langetas. Polnud hullu, ta oli just saanud teada, kuidas pääseda ruumi, kus toimuvad JS' vastaste koosolekud, mõne aja võis ta siiski ka normaalne olla eksole.
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty19/8/2011, 16:21

OT: sa teed seda meelega, eks? tekitad mus veel sitema tunde kui eile, sest ma ainult rääkisin liiga palju salastatud infot välja? oh wait... sa teed seda hea meelega.

Venus võpatas, kui Damiani käsi tema õlale jõudis. Tüdrukul oli ikka see reeturitunne ja, well, see polnud just kõige parem tunne maailmas. Korraks vilksatas tema peast läbi mõte kasutada mäluloitsu, mille kohta ta kuskilt kõrgema klassi õpikust oli lugenud (ärge küsige, kust ta selle sai), aga Jess kartis, et ta ei saaks sellega korralikult hakkama. Pealegi ei suudaks ta Damiani mälestustesse surkima minna... Seadnud end diivanile rätsepistesse, heitis piiga poisile kiire pilgu.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty19/8/2011, 18:42

Damian tundis, kuidas tüdruk ta käe all võpatas. Kerge muie näol, keeras noormees oma silmad temale. ''Kardad? Selleks pole põhjust, ma ju lubasin, et hoian oma suu kinni. Ma tahan, et sa mind usaldaksid, ja ma kavatsen selle välja teenida.'' Sõnas poiss ausalt, ning libistas oma käe siis neidise juustesse, mida vaikselt siluma jäi. Ta tõesti soovis, et tüdruk teda usaldaks, ükskõik mida ta ütleb või teeb. Ta lihtsalt pidi teda usaldama, sest muidu ei oleks see suhe toimida saanud. Ning Venus oli tõestanud Dami'le, et ta kutti usaldab juba paljalt selle ruumis näitamisega. Aga ka rääkimine, kuidas siia saab pani sellele kõigele üsna suure punkti lõppu. ''Ära muretse eksole.'' Tuli üle noormehe huulte veel, kui ta oma silmad kaminale kinnitas, ning rahuolevalt sisse hingas.

OT:Sry noh, enam ei tee Smile
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty19/8/2011, 19:04

Tundes, kuidas Damiani käsi tema punastesse juustesse liikus, tõstis Venus käe ning puudutas sellega poisi oma, pöörates pilgu slytherinile. "Ma ei muretsegi..." lausus tüdruk vaikselt. Liar liar pants on fire. "Ma lihtsalt... See ei ole mõeldud solvanguna sinu maja suhtes, aga ma olen madudelt piisavalt palju sitta kaela saanud, et nende suhtes väga umbusklik olla." Jah, vähe sellest, et ta oli "väike Hurray", pandi talle kogu aeg jalga ette või tiriti juustest lihtsalt selleks, et tema reaktsiooni näha. Ja kuigi öeldakse, et "kes lööb, see armastab", ei olnud nendes olukordades teps mitte armastusega tegu. Armastusega konfliktide vastu - seda küll. Jessica lasi naeratusel näole tekkida.
Back to top Go down
Nathaniel Frost
slytherinlane // 16. aastane // 6. klass
Nathaniel Frost


Posts : 575
Reputatsioon : 2

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty19/8/2011, 19:09

Damian keeras oma silmad tüdrukult ära, ning taastas oma hingamist. Võrrelda teda ülejäänud slytherinidega. Milline alandus see poisile oli, ta oli miitutuhat korda parem, kui ülejäänud maod, ning pealegi oli tema veel ka Frost. ''Ma ei ole selline, ja ma pole sind kunagi nendega koos kiusanud. Ma lasin ühekorra Davidil neid isegi sakutada selleeest.'' Leidis Frost, et see vajab välja ütlemist. Kas siis juba see ei tõestanud midagi, et ta tüdruku endaga ballile kutsus...
Back to top Go down
Venus Murray
eraisik
Venus Murray


Posts : 929
Reputatsioon : 1

Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty19/8/2011, 19:37

"Sinust ei käi jutt..." lausus Venus nüüd silmi kaminale pöörates. Ta oli piisavalt gryffindor, et Slytherini ja Gryffindori vahelises vaenus lõvide poole hoida, sestap - olgugi tema silmarõõm madu - ei suutnud ta ikka slytherinide suhtes mingeid sooje tundeid tekitada. Tore oli kuulda jah, et suur Frost tema heaks midagi on teinud, isegi kui see ei teadnud, kellega tegemist on, aga ikkagi...
Back to top Go down
Sponsored content





Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Mida iganes luuakapis tehakse...   Mida iganes luuakapis tehakse... - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Mida iganes luuakapis tehakse...
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Mida arvad Harry Potteri viimasest filmist?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: