EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Hufflepuffi laua taga

Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest




Hufflepuffi laua taga Empty
PostSubject: Hufflepuffi laua taga   Hufflepuffi laua taga Empty30/8/2010, 19:44

James sisenes vaikselt suurde saali. Ta suundus Hufflepuffi laua taha ,kus istusid juba mõned õpilased. James istus kuhugi laua keskele ja tõstis endale ette lihatükki ,mis nägi väga isuäratav välja. Kodus ei olnud Jamesil võimalust nii peeneid toite süüa ,seega kasutas ta praegu võimalust ära. James uuris ega kedagi tuttavat tema lähedal ei istu ,kellega juttu ajada ,aga ei olnud. James jäi ootama ega kedagi veel hufflepuffi lauda ei tule.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hufflepuffi laua taga Empty
PostSubject: Re: Hufflepuffi laua taga   Hufflepuffi laua taga Empty30/8/2010, 21:56

Tobi otsustas sööma minna kuna Tobi-l hakkas puhketoas igav ja kõht läks tühjaks. Tobi siis hakkas sammuma treppist üles suurde saali. Seal liikus ta hufflepuff-i laua juurde ja nägi et päris palju inimesi oli sinna juba kogunend ja istus oma venna James-i kõrvale. Tobi hakkas vaatama mida ta süüa tahaks ja vaatas et head merevähki pole enam ammu söönud ja innukalt hakkas oma merevähi sööma. Matsutamise vahepeale ütles Tobi James-ile ''mida sa siis siin veel istud, hakka sööma juba.'' Naeratas Tobi James-ile ja sõi edasi


Last edited by Tobi Foremal on 30/8/2010, 22:17; edited 1 time in total
Back to top Go down
Guest
Guest




Hufflepuffi laua taga Empty
PostSubject: Re: Hufflepuffi laua taga   Hufflepuffi laua taga Empty30/8/2010, 22:03

James vaatas Tobile otsa ja ütles "Tegelt ma olen lõpetanud juba prae söömise. Ma arvan jah ,et ma alustan nüüd magustoiduga." James tõstis endale ette jäätise pannkookidega ja hakkas pannkooki lahti lõikama. James ütles Tobile "Sa poleks nagu mitu nädalat süüa saanud. Kus sa üldse kolasid terve päeva. Ma olen sind otsinud kõikjalt."
Back to top Go down
Guest
Guest




Hufflepuffi laua taga Empty
PostSubject: Re: Hufflepuffi laua taga   Hufflepuffi laua taga Empty30/8/2010, 22:11

Tobi lõpetas matsutamise ja vastas ''No, ma katsetasin loitse ja magasin. Ega ma midagi erilist ei teinudki.'' naeratas Tobi ja sõi oma merevähi lõpuni. Tobi võttis kohe jäätise enda ette ja hakkas seda kurgust alla kugistama ja küsis James-ilt ''aga kus sa siis ise ka täna olid ma sind puhkeruumis küll ei märganud.'' Tobi sõi jäätist edasi.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hufflepuffi laua taga Empty
PostSubject: Re: Hufflepuffi laua taga   Hufflepuffi laua taga Empty30/8/2010, 22:20

"Ma....
Ma....
Ah ei midagi erilist ei teinudki. Niisama kolasin ringi. Huvitav mis tuleks kokku siis kui segada kokku merevähk ja liha." James muigas ja kujutles seda endale mõttes ette.
Back to top Go down
Guest
Guest




Hufflepuffi laua taga Empty
PostSubject: Re: Hufflepuffi laua taga   Hufflepuffi laua taga Empty30/8/2010, 22:22

Tobi Lõpetas oma jäätise ja vastas ''ahah.'' Tobi suundus ukse poole ja lahkus saalist
Back to top Go down
Sponsored content





Hufflepuffi laua taga Empty
PostSubject: Re: Hufflepuffi laua taga   Hufflepuffi laua taga Empty

Back to top Go down
 
Hufflepuffi laua taga
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kolme Luua taga (18+++)
» Seal kõige taga
» Myrtle'i ukse taga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: I hooaeg-
Jump to: