EHPRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eesti Harry Potteri Rollimäng
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  
EHPRPG on suletud, puhaku ta rahus.
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password

 

 Myrtle'i ukse taga

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 22:08

Robin oli suundumas alla, vangikoobastesse, kui järsku teisel korrusel ta kõndis juba vee sees. Kutt kortsutas kulmu ja suunas pilgu allapoole. Vesi tuli Myrtle'i tualettruumist. Vampiir muigas pisut, ning astus edasi, ise pannes endale peale loitsu, et tal jalad ära kuivaks ja enam märjaks ei saaks.
"Myrtlee..." Robini hääl oli lõbustatud. Vaim aga, nii palju, kui vampiir kuulis, plartsatas vetsupotti, tekitades uue veejoa, mis ukse alt välja tungis. Robin hakkas naerma ja istus siis aknalauale selle ukse taga.

OT: Kalin.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 22:32

Kalin tatsas mööda koolimaja, olles endiselt üsnagi ärritunud sellest, mis Robin kokku oli keeranud. Peagi oli ka tema jalgupidi vees. Väkk. Aga kuna ta koolivanem oli, otsustas Kalin välja uurida, millega tegu, mitte kuskile kuiva kohta minna. Viimaks jõudis ta pahanduse tekitajani, kuid nägi seal kohe ka Robinit või Sebastianit. Kalin kissitas silmi ja põrnitses kutti. Millegi pärast ei tahtnud ta uskuda, et Sebastian seal istuks. "Kumb sa oled?" küsis Kalin pahaselt.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 22:39

Robin tõstis pilgu ja muigas lõbustatult, kui Kalinit nägi. Tüüp tundus päris pahane olevat. "No mis sa ise arvad?" küsis ta pilklikult, kulm pisut kergitatud. Poleks just eriti Sebastiani moodi siin niimoodi istuda ja asja mitte ära kuivatada. "Robin oled. Tead, et meie nimed on täitsa sarnased?" Vampiiril polnud õrna aimugi, et tema pärast Kalin pahane ongi.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 23:01

Mida? Mis nimed? Mida ta jahus? Kalin lahmas läbi vee Robini juurde ja virutas talle täiest jõust rusikaga näkku. Järgmisel hetkel haaras ta oma käest ja oigas. Fukken valus oli. Mis ta oli kivist või? "Mis kuradi õigusega sa mu truuduses kahtled!? Ja oleks see siis ainult kahtlus, ei, sa saadad inimesed mulle peale! Sa igavene närune uss!" karjus Kalin ja hoidis oma kätt kinni. Ta karjus nüüdseks rohkem juba valust kui vihast vist.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 23:05

Robin tõmbus eemale, kuid vaid selleks, et hoopi Kalini jaoks pehmendada. Vampiir ei saanud haiget. Kuid tundus, et Kalin sai. Alguses ei saanud Robin päris hästi aru, millest kutt räägib, aga siis meenus talle Brian. "Jessas, rahune maha!" Robin kortsutas kulmu. "Ega sa oma kätt ei murdnud?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 23:37

Kalin silmitses oma sõrmi, vähemalt üks oli paigast ära. Fakk! "Ei murdnud," nähvas Kalin. "Mis õigusega sa midagi sellist teed ah? See pole sinu elu!" käratas Kalin veel. Mida ta oma käga teeb nüüd?
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 23:39

"Mina olen tema kaksikvend. Mina pean temaga toime tulema terve igaviku. Ja ei mina ega tema ei suudaks seda välja kannatada, kui jälle midagi valesti läheb." Robini toon oli vaikne, kui ta Kalinile otsa vaatas. "Anna mulle oma käsi," ütles ta enda oma sirutades. Ta parandaks ära selle.


Last edited by Sebastian Riddle on 5/8/2011, 23:54; edited 1 time in total
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 23:52

Kalin saatis õela muige Robinile. "Jah, ja mina olen kõigest inimene, kes ühel hetkel maha sureb. Ole siis õnnelik," nähvas Kal, keeras otsa ringi ja hakkas sealt minema kõndima. Küll ta välja mõtleb, mis ta oma käega teeb. Serenity või keegi saab ka selle ära parandada ju. Kui ta ise hakkama ei saa.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty5/8/2011, 23:55

Robin ohkas vaikselt. Nagunii muudab Sebastian Kalini vampiiriks. Muidugi juhul, kui Kalin seda tahab. Vampiir hüppas aknalaualt maha ja järgnes Kalinile. "Tõsiselt, las ma parandan ära selle."
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 00:15

"Sa oled juba päris palju teinud. Kas sa ei leia?" nähvas Kalin kurjalt ja jäi seisma, vaadates Robinile silma. Ta käsi valutas. Eriti see sõrm, mis paigast ära oli. Kalin ohkas lootusetult ja ulatas oma käe Robinile. Oi, see teeb nüüd haiget.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 00:27

Robin surus huuled kokku. "Sina teeksid ka nii, kui sul oleks kaksikvend, kelle pärast muretseda." Siis võttis ta kuti käe, teades, et ta on jahedusega harjunud, ning hetke pärast oli tema sõrm paigas ning vaikides leevendas ta võlukunsti abil ka valu Kalini käes. "On parem?" küsis ta nüüd koolivanema käest lahti lastes. Tal olid Sebastianiga sarnased võimed.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 00:53

Ja ei olnudki nii valus, kui Kalin oleks kartnud. Huuh. Ahjaa, Robin oskab ka imeliselt ravida ju. "Ma ei laseks teistel oma venna kutile külge lüüa lihtsalt selle pärast, et ma teda ei usaldaks. Seda enam, kui ma olen talle juba öelnud, et ma usaldan teda," sõnas Kalin, kes oli endiselt silmnähtavalt ärritunud selle teema pärast. Ta hingas sügavalt sisse ja siis pahinal välja. "Aitäh... Et sa mu käe ära parandasid ja valu ära võtsid. Mis nime juttu sa enne jahusid?" ei mõistnud Kalin.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 00:59

"Seda ütled sa praegu." Kalinil ei olnud neid kogemusi, mis olid Robinil ja Sebastianil. "Pole tänu väärt." Robin naeratas pisut. "Noh, meie nimed on sarnased. Kalin ja Robin. Kõlavad ühtemoodi." Või arvab Kalin teisiti?
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 01:11

Kalin kortsutas kulme. "Ja sa lambist tulid selle peale?" küsis kutt. Päris veider. Kõlasid jah sarnaselt. Väga veider. Kalin polnud kunagi nimede peale sügavamalt mõelnud. Ta ei osanud isegi arvata, et see midagi tähendada võib või midagi.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 01:15

Robin kehitas õlgu. "Üpriski. Jah, ma olen veider. Kindlasti nõmedam, kui mu kallis venna." Robin hakkas naerma. Jah, ta oli väga-väga veider.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 01:29

"Oojaa, nõmedam oled sa küll," lausus Kalin täiesti ausalt. Seda kindlasti. Kalinil oli raske üldse enam Robinit uskuda. "Kas sa arvad, et see ei tee talle haiget, kui ma nüüd räägin, mida sa tegid?" küsis Kalin. Ta ei tahtnud Sebastianile kohe mitte kuidagi haiget teha.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 01:43

Robin hammustas huulde. "Kindlasti teeb. Aga siis olen mina see, kes talle haiget teeb." Kalin ju lükkas Briani tagasi, kui Robin õigesti aru sai. "Või juhtus midagi sinu ja Briani vahel, et ta ka sinu pärast haiget saama peaks?"
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 02:08

"Jah, ma lõin Brianit, nagu sind, ainult et ma ei murdnud siis oma kätt," lausus Kalin. See oli ikka väga kahtlane, kui Brian talle peale lendas ja suudlema hakkas ning ta vastu seina lükkas. Noh, otseselt ei lükanud. Kalin toetas ise oma selja vastu seina. Brian kasutas seda hetke lihtsalt ära. "Kelle sa järgmiseks saadad siis? Hoiatad äkki mind ka ette seekord," nähvas Kalin. Uskumatu, et Robin temas kahtles.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 02:11

Robin muigas. "Ma imestaksin, kui sa tema puhul käe oleksid murdnud," ütles Robin lõbustatult. "Ei saada kedagi. Ausalt." Pole enam väga põhjust. Kalin ei tundunud selline olevat. Või oli asi Brianis.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 02:15

Kalin silmitses kahtlevalt veel tükk aega Robinit. "Võin ma sult midagi olulist küsida?" küsis Kalin viimaks. "Aga sa pead vanduma, et sa Sebastianile ei räägi," lisas koolivanem. Ta ei tahtnud Seb'i muretsema panna.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 02:23

Robin kortsutas selle peale kulmu. "Um... küsi siis. Ma ei räägi talle. Luban." Võib-olla vihjab pisut. Või kirjutab kirja. Kui asi seda väärt on.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 02:38

"Sa tapad inimesi eks, aga oled sa kunagi mõnda doonorina kasutanud?" küsis Kalin veidi kahtlevalt. "Ja kui oled, siis mis sellest doonorist lõpuks sai?" uuris kutt edasi. Ta tõsiselt kartis, et peab selle doonori värgi nüüd kõrvale jätma.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 02:40

Noh, see ei ole vist asi, mida Sebastianile kahtlemata edasi rääkida oleks vaja. "Mis temast saama peaks? Lõpuks läks ta lihtsalt oma eluga edasi. Miks sa küsid?" Ta teadis, et Kalin oli Sebastiani doonor, jah.
Back to top Go down
Kalin Riddle
nõiajookide professor // slytherini majavanem // vampiir
Kalin Riddle


Posts : 4345
Reputatsioon : 27
Location : Winterfell

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 02:59

Kalin noogutas. "No võib-olla ma paanitsen üle. Jah, ilmselt ma paanitsen üle. See pole suurt midagi tegelikult," keerutas kutt. "Ükspäev ma lihtsalt oksendasin verd," sõnas Kalin viimaks ja viis oma pilgu mujale. Mitte midagi tõsist, mkmm.
Back to top Go down
Sebastian Riddle
võlukunsti ajaloo professor // vampiir
Sebastian Riddle


Posts : 5700
Reputatsioon : -4

Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty6/8/2011, 03:02

Asi on juba nii kaugel? Robin kõhkles pisut. "Su keha lihtsalt toodab mingi aeg rohkem verd, kui vaja. Kui sa selle asja lõpetaksid, siis mõnda aega olekski nii, aga lõpuks oleks asi ikka korras. Sa peaksid Sebastianil rohkem või tihemini laskma juua."
Back to top Go down
Sponsored content





Myrtle'i ukse taga Empty
PostSubject: Re: Myrtle'i ukse taga   Myrtle'i ukse taga Empty

Back to top Go down
 
Myrtle'i ukse taga
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hufflepuffi laua taga
» Kolme Luua taga (18+++)
» Seal kõige taga

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EHPRPG :: II hooaeg-
Jump to: